Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
χθες περασα με δεσποινα για αλλη μια φορα.. πολυ καλη..
 

athinaios1972

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες ειμαι καινουργιος εδω αν και εχω γυρισει τα περισσοτερα απο τα ιδρυματα.

Ηθελα να πω απλα οτι οκ 100 ευρω για τιν Vika ειναι πολλα σε σχεση με αυτα που προσφερει, αλλα εχω την εντυπωση οτι αξιζει μια γυρα μιας και ουτοσι αλλιως εχουμε σκορπισει του κοσμου τα λεφτα σε μουφες.

Λοιπόν, είναι η δεύτερη χρονιά που έρχεται η Βίκα στην Ελλάδα... πέρυσι ήταν σε ένα πολύ καλό studio (Σφιγγός 39, Νέος Κόσμος, πίσω από το Ledra Marriot) και την είχα γνωρίσει μέσω του greeksinglesconnection.com, όπου είχε φτιάξει προφίλ και μετά τα λέγαμε στο msn... Ήμουν ο πρώτος ή ο δεύτερος πελάτης της και είχαμε κλείσει στα 80 ευρώ... Πάω εκεί, ήταν εντελώς ψαρωμένη, το μασάζ της ψιλοχάλια αλλά μετά το μισάωρο που γύρισα από την "καλή" άρχισε τα χαϊδέματα και την άρχισα και εγώ στα μουνοδάκτυλα μέχρι που έχυσε, απ' ότι φάνηκε... Την πίεσα έστω για τσιμπούκι, μόνο μαλακία σου τράβαγε, λέω "ok, είναι ψαρωμένη ακόμα, την επόμενη φορά θα την πηδήξω"... Την επόμενη φορά όχι μόνο δεν πήδηξα αλλά δε με άφηνε ούτε καν να την αγγίξω, μάλλον της είχαν δώσει εντολές... Δεν τη συστήνω φυσικά, πολύ ακριβή, το μασάζ μάπα, όπως και η μαλακία που τραβάει είναι σαν να το κάνει με το ζόρι...
 

panx

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, είναι η δεύτερη χρονιά που έρχεται η Βίκα στην Ελλάδα... πέρυσι ήταν σε ένα πολύ καλό studio (Σφιγγός 39, Νέος Κόσμος, πίσω από το Ledra Marriot) και την είχα γνωρίσει μέσω του greeksinglesconnection.com, όπου είχε φτιάξει προφίλ και μετά τα λέγαμε στο msn... Ήμουν ο πρώτος ή ο δεύτερος πελάτης της και είχαμε κλείσει στα 80 ευρώ... Πάω εκεί, ήταν εντελώς ψαρωμένη, το μασάζ της ψιλοχάλια αλλά μετά το μισάωρο που γύρισα από την "καλή" άρχισε τα χαϊδέματα και την άρχισα και εγώ στα μουνοδάκτυλα μέχρι που έχυσε, απ' ότι φάνηκε... Την πίεσα έστω για τσιμπούκι, μόνο μαλακία σου τράβαγε, λέω "ok, είναι ψαρωμένη ακόμα, την επόμενη φορά θα την πηδήξω"... Την επόμενη φορά όχι μόνο δεν πήδηξα αλλά δε με άφηνε ούτε καν να την αγγίξω, μάλλον της είχαν δώσει εντολές... Δεν τη συστήνω φυσικά, πολύ ακριβή, το μασάζ μάπα, όπως και η μαλακία που τραβάει είναι σαν να το κάνει με το ζόρι...

επιτελους καποιος να μας ξεστραβωσει! αξιος ;)
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
469
Πόντοι
26
Καλησπερα
Σημερα 17.00 επισκεψη στη Σινωπης
Πελατης εκει απο εποχη που ανοιξε, στην πορτα κανονικη ανακριση απο ενα μπαζο...
Παντα στην εισοδο του πελατη ειναι εκει και η κολοκαθαριστρια. Αν ξεροβηξει σημαινει οτι δεν εισαι πελατης και περνας ανακριση. Ετσι εγινε και με εμενα. Αφου ελεφρως τα πηρα στο κρανιο ηρθε παλι καλα η Αννα οπου και ειπε στα ζωα οτι ειμαι τακτικος εκει. Περασα με την Αννουλα μια χαρα 80 ευροπουλα και ολα σουπερ. Τα ζωα τα στολισα με τα νορμαλ μπινελικια-καντηλια.
Ζοντοβολα.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ενημέρωση από Σολωμού 54 έκτος  ,μετά την Εύα με την εμφάνιση ενός  πορνοστάρ 

αν η ευα εχει την εμφανιση πορνοσταρ τοτε εγω ειμαι η tera bond :2funny:!και το άντο γραψτο σωστα επιτελους....λεγεται"αυτό".Η μονικα ακολουθει την υπολοιπη διατροφικη ζωνη των υπολοιπων κορασιδων(λεγε με μπιφτεκι στα καρβουνα,κοτοπουλα delivery και μπυρα-ουζα-ψωμια) :2funny:
 

Alecrazy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Σολωμου 54 , Ζανα υποδοχη ,απασχολημενη Αντζελινα , Ευα ,που ξερω , της αλλες δεν της ξερω ,επιλογη μου Δεσποινα , ξανθο ,εκφραστικο προσωπο ,ωραιο στηθος 3 νουμερο και ισος παραπανο ,πολυ καλο σωμα , γενικα πολυ τρελο μωρο ,αρκετο καλο μασαζ,τελειο φραπε με καλαμακι ,φοβερο body body_______και σταματαμε εδω_________μασαζ 8 εξυπηρετηση  10___________
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Η μονικα ακολουθει την υπολοιπη διατροφικη ζωνη των υπολοιπων κορασιδων(λεγε με μπιφτεκι στα καρβουνα,κοτοπουλα delivery και μπυρα-ουζα-ψωμια) :2funny:

Ξέχασες τα σουβλάκια. Διπλά με γύρο.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
11
Like
3.394
Πόντοι
4.615
φιλε λεωντα μιλαμε για μια παλια μονοκατοικια στην δαφνη με διαφορες μυρωδιες στον αερα να στολιζουν την ατμοσφαιρα..ενα μικρο δωματιο που το μονο νορμαλ μεσα εκει ηταν το aircondition ..παντοφλες να πας στο μπανιο δεν ειχε,στο μπανιο μεσα εκανες τον σταυρο σου να μην φας καμια σουπα αφου χαλακι δεν ειχε..μουσικη κλασικη στο φουλ για κηδεια..και το φοβεροτερο...ενιωθα να μου κανει μασαζ αλλα μονο ενα χερι πανω μου..λεω ιδεα μου θα ειναι ξαφνικα ακουω σελιδα απο βιβλιο να γυριζει.και κοιταω και βλεπω οτι διαβαζε βιβλιο και εκανε ( λεμε τωρα) μασαζ με το  ενα χερι και με το αλλο διαβαζε!!! φυσικα ουτε λογος για μασαζ σοβαρο..ο φραπες δε..καλυτερα να τον κτυπαγα μονος μου..
Φιλε imblis ασε καλυτερα θα κλαις τα λεφτακια σου..
Τσοκο και παλι τσοκο μαγκες
:
Ήσουν απόλυτα κατατοπιστικός φίλε μου, ειλικρινά σου είμαι υπόχρεος γιατί επρόκειτο να πάω να πετάξω τζάμπα τα λεφτά μου ενώ μπορώ να τα διαθέσω κάπου καλύτερα...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Λοιπόν, είναι η δεύτερη χρονιά που έρχεται η Βίκα στην Ελλάδα... πέρυσι ήταν σε ένα πολύ καλό studio (Σφιγγός 39, Νέος Κόσμος, πίσω από το Ledra Marriot) και την είχα γνωρίσει μέσω του greeksinglesconnection.com, όπου είχε φτιάξει προφίλ και μετά τα λέγαμε στο msn... Ήμουν ο πρώτος ή ο δεύτερος πελάτης της και είχαμε κλείσει στα 80 ευρώ... Πάω εκεί, ήταν εντελώς ψαρωμένη, το μασάζ της ψιλοχάλια αλλά μετά το μισάωρο που γύρισα από την "καλή" άρχισε τα χαϊδέματα και την άρχισα και εγώ στα μουνοδάκτυλα μέχρι που έχυσε, απ' ότι φάνηκε... Την πίεσα έστω για τσιμπούκι, μόνο μαλακία σου τράβαγε, λέω "ok, είναι ψαρωμένη ακόμα, την επόμενη φορά θα την πηδήξω"... Την επόμενη φορά όχι μόνο δεν πήδηξα αλλά δε με άφηνε ούτε καν να την αγγίξω, μάλλον της είχαν δώσει εντολές... Δεν τη συστήνω φυσικά, πολύ ακριβή, το μασάζ μάπα, όπως και η μαλακία που τραβάει είναι σαν να το κάνει με το ζόρι...

Η καλύτερη ενημέρωση για την θεραπενίδα μέχρι σήμερα!!!!!
Άξιος!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μήπως υπάρχει κανένα νέο από Γαλατσίου 1?  :helpplea:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Χωρίς παρεξήγηση...δεν παίζει καμιά εκπτωσούλα; Μετά από τόσες επισκέψεις και άπειρα καλά λόγια... Πες της Σοφίας, κάτι στο βλέμμα της μου λέει ότι κατά βάθος είναι καλούλα.
εσύ τι λες ?όλο και καμια έκπτωση παίζει η τίποτα έξτρα :dancing:  , όμως όσα  έχω πει  είναι αλήθεια , δεν έχω υπερβάλει πουθενά , και ποτε δεν σταθέϊκα σε μια κοπέλα , όπως κάνουν μερικοί ,απλά ενημερώνω για κάθε τι καινούργιο και όμορφο που προσλαμβάνεται στο κατάστημα άντο ,τώρα τι μου λένε εμενα , ποσα πληρώνω , αν πληρώνω άντa τα ακούω βερεσέ.....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Βασο αν μοιαζεις εστω λιγο στην Τερα Μποντ στειλε μου πμ... :2funny: :2funny: :2funny:
αν η ευα εχει την εμφανιση πορνοσταρ τοτε εγω ειμαι η tera bond :2funny:!και το άντο γραψτο σωστα επιτελους....λεγεται"αυτό".Η μονικα ακολουθει την υπολοιπη διατροφικη ζωνη των υπολοιπων κορασιδων(λεγε με μπιφτεκι στα καρβουνα,κοτοπουλα delivery και μπυρα-ουζα-ψωμια) :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
κι ελεγα ποια ξεχασα να αναφερω χτες :think:
οντως παρα πολυ καλη η Δεσποινα,
παιζει πρωτη κατηγορια... ;) ;) ;)
Σολωμου 54 , Ζανα υποδοχη ,απασχολημενη Αντζελινα , Ευα ,που ξερω , της αλλες δεν της ξερω ,επιλογη μου Δεσποινα , ξανθο ,εκφραστικο προσωπο ,ωραιο στηθος 3 νουμερο και ισος παραπανο ,πολυ καλο σωμα , γενικα πολυ τρελο μωρο ,αρκετο καλο μασαζ,τελειο φραπε με καλαμακι ,φοβερο body body_______και σταματαμε εδω_________μασαζ 8 εξυπηρετηση  10___________
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.413
Πόντοι
41.447
Μήπως υπάρχει κανένα νέο από Γαλατσίου 1?  :helpplea:

περασα προσφατα απο εκεί.
Ειχε 3 κοπέλες.
Η μια ηταν στο δωματιο και δεν μπορεσα να την δώ.
Οι άλλες 2 στο σαλόνι ήταν τόσο χάλια που και αυτες να μου δινανε 80 ευρώ για να κατσω να μου κανουν μασαζ θα αρνιόμουνα....
και τελος ήταν και ενα ζοντοβολο καθησμένο σε ενα γραφείο στο χωλ που είχε ανοικτό ενα λαπτοπ και κοιταγε σαν χάνος την οθόνη (μαλλον θα εψαχνε στο σάιτ μας καμια κριτική για το αθλιο μαγαζί της).

Αυταααααααα!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Παιδες Γαλατσιου 1 ολα μπαζα τρελα μπαζα πραγματικα απορω¨....

Χθες ενημερωση απο Σολωμου 54 Αντζελινα συνεχιζει να κρατα ενα επιπεδο αν και απο μασαζ καλητερα να εκανα μονος μου...

Η γριουλα στο αττικης Σολωμου λεει τιποτα?
Οχι πως μαου αρεσουν τα πουρα αλλα ισως κατι να κρυβει.
ρε γμτ....αυτό της Γαλατσίου...πώς συντηρείται; Δεν έχω πάει ποτέ αλλά δεν έχω διαβάσει ούτε μία καλή κριτική. Τι διάολο σαβουρογάμηδες είναι εκεί στην περιοχή που το συντηρούνε;
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Αυτό λέμε ρε αδερφέ. Υπάρχουν κι άλλα. Γιατί δεν αναφέρονται; Ας το θέσουμε σαν homework... :think:  :think:
Δεν αναφέρονται grams γιατί αφενός πάνε πολύ λίγοι, και αφετέρου μπορεί να πρόκειται για μπαζοκαταστάσεις ανάξιες λόγου. Αν δεις όμως προσεκτικά σχεδόν όλα έχουν αναφερθεί και από Κέντρο και από Θησέως και από Προάστεια. Άντε να έχουν ξεφύγει δυό τρία και αυτό γιατί είναι πιο πολύ στο μιλητό. Παράδειγμα κανείς μα κανείς δεν έχει πεί κουβέντα για αυτό στην Αλίμου που μεταφέρθηκε από Γλυφάδα. Υποθέτω ποιά μπορεί να κρύβεται από πίσω, πολύ γνωστή στους παλαιούς, αλλά επειδή έχει περάσει διάφορα κανείς δεν θέλει να την εκθέσει δημοσίως.  Και για να μην παρεξηγούμαι και για να μην αρχίσετε τα PΜ δεν ξέρω που είναι έχω χάσει επαφή και τηλέφωνα. Ενα παλιό που είχα βγαίνει ένας μαντράχαλος. 
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
λοιπον , για να ληξει αυτο το θεμα,
αυτα που δεν αναφερονται ειτε χορηγουνται απο συνταξιουχους,
οι οποιοι δεν ενδιαφερονται για ιντερνετ,
ισως και να ενδιαφερονται αλλα δεν ξερουν να το χρησιμοποιουν,
ειτε προκειται για ιδρυματα β' κατηγοριας.
παρακληση σε ολους τους συναγωνιστες,
αν σε καποιο ιδρυμα νοιωθετε οτι σας κοροιδευουν,
σας ταζουν λαγους με πετραχηλια και δε γινεται τπτ,
να το αναφερεται στις αποψεις ή στα ΔΕΝ να το συζηταμε
και να τρωει εμπαργκο.
Επισης πιστευω, ως και εχει αποδειχθει αλλωστε,
οτι λιγοι συναγωνιστες που ανακαλυπτουν καλα κομματια σε συνοικιακα ιδρυματα τα αναφερουν, νομιζοντας οτι το κανει μονο για αυτους.
ΜΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΤΕ ΕΜΑΣ.
και μην ερωτευεστε τις θεραπευτριες, ειναι οτι χειροτερο μπορειτε να κανετε.
 

LOYLOY

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
έχουμε κανένα νέο από κηφισισα 12
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.413
Πόντοι
41.447
καλά παιδια πολύ γέλιο!
δεν ε΄χουν πλεόν τελειωμό τα μασατζίδικα που στο γραφείο της κάθε υπέυθυνης είναι εγκατεστημένο ένα λαπτοπ συντονισμένο στο bourdela.com και σε αυτό το θρεντ!
εχουμε και λέμε:
Σινώπης και Μιχαλακοπουλου
Στουρναρη 63
Γαλατσίου 1
Φωκιωνος Νεγρη 11
Σολωμου 59

αυτά εχω δεί εγώ με τα μάτια μου....

και κάτι άλλο:

εδώ και ένα μηνα λειτουργει καινουργιο ίδρυμα στην Πατησίων 135, 5ος όροφος, έχει και αγγελια.Κουδούνι ΑΒ
Τεμαχια κάτω του μεσου όρου όμως...
 

calvin

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλά παιδια πολύ γέλιο!
δεν ε΄χουν πλεόν τελειωμό τα μασατζίδικα που στο γραφείο της κάθε υπέυθυνης είναι εγκατεστημένο ένα λαπτοπ συντονισμένο στο bourdela.com και σε αυτό το θρεντ!
εχουμε και λέμε:
Σινώπης και Μιχαλακοπουλου
Στουρναρη 63
Γαλατσίου 1
Φωκιωνος Νεγρη 11
Σολωμου 59

αυτά εχω δεί εγώ με τα μάτια μου....

και κάτι άλλο:

εδώ και ένα μηνα λειτουργει καινουργιο ίδρυμα στην Πατησίων 135, 5ος όροφος, έχει και αγγελια.Κουδούνι ΑΒ
Τεμαχια κάτω του μεσου όρου όμως...
εαν μας παρακολουθουν απο Γαλατσιου πες τους να φερουν τη Αντζι(η καπως ετσι) πισω μη παω και τα κανω μπουρδελο λεμε ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom