Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.166
Κριτικές
34
Like
3.147
Πόντοι
5.355
έτσι είναι .
ελάχιστη προσφορά , που συνεχώς μειώνεται , έως εξαφανίσεως.
Νομίζω ότι προσφορά υπάρχει αλλά με λάθος τρόπο υπηρεσιών όπως & ως προς τη ποιότητα. Βέβαια αυτό που είναι βασικό είναι η ποιότητα. Άλλο η όλη εικόνα του μασάζ & άλλο η σκέτη υπηρεσία του σεξ. Αρκετοί έως περισσότεροι πάνε μόνο για το σέξ. Αυτό βέβαια μπορούν να το βρούν & σε ένα studio.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Νομίζω ότι προσφορά υπάρχει αλλά με λάθος τρόπο υπηρεσιών όπως & ως προς τη ποιότητα. Βέβαια αυτό που είναι βασικό είναι η ποιότητα. Άλλο η όλη εικόνα του μασάζ & άλλο η σκέτη υπηρεσία του σεξ. Αρκετοί έως περισσότεροι πάνε μόνο για το σέξ. Αυτό βέβαια μπορούν να το βρούν & σε ένα studio.
ναι , συμφωνώ.

υπηρεσίες στούντιο , με ψευδώνυμο .
μασάζ σχεδόν ανύπαρκτο.
καλό μασάζ? ίσως πουθενά .
προφανώς η ζήτηση που δημιουργούμε ,
δεν αρκεί για να συντηρήσει μια αγορά .
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Νομίζω ότι προσφορά υπάρχει αλλά με λάθος τρόπο υπηρεσιών όπως & ως προς τη ποιότητα. Βέβαια αυτό που είναι βασικό είναι η ποιότητα. Άλλο η όλη εικόνα του μασάζ & άλλο η σκέτη υπηρεσία του σεξ. Αρκετοί έως περισσότεροι πάνε μόνο για το σέξ. Αυτό βέβαια μπορούν να το βρούν & σε ένα studio.
Οπως τα λες ειναι με τις Λατινες να λουφαρουν απο το μασαζ .Υπαρχη ενας μυθος οτι στα μασαζ ειναι καλυτερα γιατι στα 60 ευρω εχεις 30 λεπτα χρονο,ενω στα στουντιο 15-20 λεπτα.Τα κοριτσια του μασαζ δεν ειναι τοσο εμφανισημα οσο τα κοριτσια των στουντιο τα οποια ειναι μοντελα και μουναρες!
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
Οπως τα λες ειναι με τις Λατινες να λουφαρουν απο το μασαζ .Υπαρχη ενας μυθος οτι στα μασαζ ειναι καλυτερα γιατι στα 60 ευρω εχεις 30 λεπτα χρονο,ενω στα στουντιο 15-20 λεπτα.Τα κοριτσια του μασαζ δεν ειναι τοσο εμφανισημα οσο τα κοριτσια των στουντιο τα οποια ειναι μοντελα και μουναρες!
Είναι ζήτημα προτεραιοτήτων. Πώς τις ιεραρχειί κανείς
Τι έχει τη μεγαλύτερη σημασία για τον καθένα
Όμορφο πρόσωπο , όμορφο σώμα, νιάτα, χρήση χρόνου, αξιοποίηση χρόνου, υπηρεσίες και μάλιστα να ταιριάζουν στο στυλ του καθενός, extraδάκια, κτλ.
Με ενδιαφέρει το συνολικό πακέτο
Επίσης ακόμα και για τον ίδιο άνθρωπο πολλές φορές οι στόχοι σε κάθε επίσκεψη μπορεί να αλλάζουν
Όλα αυτά και κάποια άλλα πιθανόν κάποιο ρόλο για την απόφαση που παίρνει κανείς κάθε φορά το πού θα πάει
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
286
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Έχω την εντύπωση ότι τα πράγματα έχουν μπερδευτεί ως προς τη βασική διαδικασίας της επίσκεψης του πελάτη. Ο πελάτης έχει μπερδέψει τις υπηρεσίες ενός studio με ένα χώρο massage & των extra του.
Συμφωνώ και επαυξάνω.
Πιστεύω ότι σε αυτό φταίμε κι εμείς οι πελάτες.
Δεν ασχολούμαστε με την ποιοτική διαφορά, μόνο πώς θα προλάβουμε να ρίξουμε 2 μπαλάκια σε 45 λεπτά.
Έχω γνωρίσει κοπέλες που κάλυπταν τις δικές μου προδιαγραφές εμφάνισης, στυλ, καθαριότητας κλπ. που επειδή δεν ήταν πορνοσταρ στο κρεβάτι και δεν σε τσιμπουκώναν με το που σε βλέπαν, πήραν κακές κριτικές και έφυγαν από τον χώρο.
Το λέω και το ξαναλέω, τα μασάζ δεν είναι μπουρδέλα. (θάπρεπε να) Είναι άλλη φάση. Αλλά ποιος καταλαβαίνει...
Γενικά ο Έλληνας θέλει να χύνει 2 και 3 φορές σε μια ώρα, και η γκόμενα να κάνει τα πάντα σαν λυσσασμένη από κάβλα μαζί του.
Όλα τα άλλα είναι ψιλά γράμματα...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Όσα γράφτηκαν ανταποκρίνονται σε μέρος της αλήθειας το πιο μεγάλο μαλλον! Και βέβαια αφορά κυρίως όσες έρχονται για μια αρπαχτή για λίγες μερες και γεια......Έχετε πιάσει ποτε κουβέντα με καποια απο τις “μπαρουτοκαπνισμένες” να σας πούνε τι ζητάνε οι πελάτες? Ακόμη και αν μεζεψετε τις κριτικές όλων θα δείτε ποςο διαφορετικά πράγματα ζητάνε οι συναγωνιστές ..... άλλος κάνει μασαζ στην κοπελα, άλλος θέλει ένα σκληρό γαμηςι και να φύγει, είναι όμως και αλλα πολλα που δεν γράφονται όπως π.χ. Κάποιοι που ζητάνε απο τις κύριες να παίξουν ρόλους, να επουλώσουν πληγές και πολλα αλλα ακόμη.......και πάνω απο ολα αυτά όπως γράφτηκε το καλο μασαζ που φθηνει οσο παει σε συνδυασμό με το καλο πήδημα. Αλλ αυτο είναι απόλυτα σχετικό. Με την απαςιτηση του πελάτη, δηλ ποςο ξερει ο πελάτης απο μασαζ, εχει παει σε σπα, πόση έκπτωση θα κάνει για να πάρει και το πήδημα?
Μεγάλη κουβέντα άνοιξε.....
Καλή χρονια σε ολους με Υγεια!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
42
Like
7.838
Πόντοι
4.666
Και τα μαγαζιά έχουν λίγο μπερδευτεί.....ως προς τις...αγελάδες που προσφέρουν για βρώση!!!! Ο νοων νοείτο!
 

Rafa

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
0
Συμφωνώ και επαυξάνω.
Πιστεύω ότι σε αυτό φταίμε κι εμείς οι πελάτες.
Δεν ασχολούμαστε με την ποιοτική διαφορά, μόνο πώς θα προλάβουμε να ρίξουμε 2 μπαλάκια σε 45 λεπτά.
Έχω γνωρίσει κοπέλες που κάλυπταν τις δικές μου προδιαγραφές εμφάνισης, στυλ, καθαριότητας κλπ. που επειδή δεν ήταν πορνοσταρ στο κρεβάτι και δεν σε τσιμπουκώναν με το που σε βλέπαν, πήραν κακές κριτικές και έφυγαν από τον χώρο.
Το λέω και το ξαναλέω, τα μασάζ δεν είναι μπουρδέλα. (θάπρεπε να) Είναι άλλη φάση. Αλλά ποιος καταλαβαίνει...
Γενικά ο Έλληνας θέλει να χύνει 2 και 3 φορές σε μια ώρα, και η γκόμενα να κάνει τα πάντα σαν λυσσασμένη από κάβλα μαζί του.
Όλα τα άλλα είναι ψιλά γράμματα...

Όσα γράφτηκαν ανταποκρίνονται σε μέρος της αλήθειας το πιο μεγάλο μαλλον! Και βέβαια αφορά κυρίως όσες έρχονται για μια αρπαχτή για λίγες μερες και γεια......Έχετε πιάσει ποτε κουβέντα με καποια απο τις “μπαρουτοκαπνισμένες” να σας πούνε τι ζητάνε οι πελάτες? Ακόμη και αν μεζεψετε τις κριτικές όλων θα δείτε ποςο διαφορετικά πράγματα ζητάνε οι συναγωνιστές ..... άλλος κάνει μασαζ στην κοπελα, άλλος θέλει ένα σκληρό γαμηςι και να φύγει, είναι όμως και αλλα πολλα που δεν γράφονται όπως π.χ. Κάποιοι που ζητάνε απο τις κύριες να παίξουν ρόλους, να επουλώσουν πληγές και πολλα αλλα ακόμη.......και πάνω απο ολα αυτά όπως γράφτηκε το καλο μασαζ που φθηνει οσο παει σε συνδυασμό με το καλο πήδημα. Αλλ αυτο είναι απόλυτα σχετικό. Με την απαςιτηση του πελάτη, δηλ ποςο ξερει ο πελάτης απο μασαζ, εχει παει σε σπα, πόση έκπτωση θα κάνει για να πάρει και το πήδημα?
Μεγάλη κουβέντα άνοιξε.....
Καλή χρονια σε ολους με Υγεια!

Θυμάμαι, εκεί γύρω στο 2003-04 που αποφάσισα να ασχοληθώ με τα μασάζ, ο βασικός λόγος δεν ήταν άλλος από το να βρω κάτι εντελώς διαφορετικό, σε σχέση με τα όσα μέχρι εκείνη τη στιγμή είχα δοκιμάσει...

Κάπου είχα βαρεθεί τα μπουρδέλα, με τις fast track διαδικασίες, αλλά και τα studio, όπου αν ήθελες κάτι διαφορετικό, ή και λίγο περισσότερο χρόνο, έπρεπε να "ματώσεις" οικονομικά...

Και τότε, οι προσδοκίες μου δεν με είχαν διαψεύσει!

Βλέπετε, τότε τα μασάζ ανταποκρίνονταν πλήρως στην έννοια του όρου...

Ανέβαινες, επέλεγες, έκανες το μπανάκι σου και ύστερα ξεκινούσε η συνεδρία...

Με μικρότερη διάρκεια τα 45 λεπτά (τα 30λεπτα ακολούθησαν πολύ πολύ αργότερα, απόρροια της οικονομικής κρίσης...), που συνήθως τα ξεπερνούσες, χωρίς ενοχλήσεις και επιπλέον χρεώσεις...

Και φυσικά, με τη μερίδα του "λέοντος" να ανήκει κυριολεκτικά στο μασάζ!

Και -πολλές φορές ανεξαρτήτως αν θα επακολουθούσε εκτόνωση, ή σεξ- η όλη διαδικασία τα άξιζε τα λεφτά της και με το παραπάνω!

Θα το πω, όπως το είχα γράψει και σε προγενέστερες αναρτήσεις μου...

Και ξέρω πως οι παλιότεροι στο... σπορ θα με καταλάβουν απόλυτα...

Ήταν -και είναι- μοναδική η όλη αίσθηση!

Μπρούμυτα για 30-35 λεπτά, να χαλαρώνεις και να αδημονείς για τη στιγμή που θα γυρίσεις...

Και όταν αυτή πια έφτανε, όντας ανάσκελα και ήδη πολύ χαλαρωμένος (αλλά και σχεδόν πάντα... ερεθισμένος), δεν πήγαινες κατευθείαν στο... ψητό.

Το μασάζ συνεχιζόταν και η ηδονή, μαζί με την προσμονή για τη συνέχεια, χτύπαγαν κόκκινο!

Να βρίσκεσαι εκεί, να νιώθεις την κάβλα σου να χτυπάει ταβάνι και είτε να εύχεσαι να περάσεις γρήγορα στο επόμενο στάδιο, είτε να παρακαλάς να κρατήσει λίγο περισσότερο η όλη φάση, για να είναι ακόμη πιο λυτρωτική η εκτόνωση...

Αλλά και στις "αποτυχημένες" συνεδρίες, όταν έμπαινε πετσέτα, ή τέλος πάντως όταν δε γινόταν απολύτως τίποτα (ούτε καν φραπές), είχες τουλάχιστον να θυμάσαι το -συνήθως- πολύ καλό, έως και εξαιρετικό πολλές φορές μασάζ...

Φυσικά θα έτρωγες και τις "φόλες" σου, αλλά αυτά ήταν μέσα στο πρόγραμμα και αποτελούσαν τις εξαιρέσεις που επιβεβαίωναν τον κανόνα...

Και να φανταστείτε πως όλα αυτά συνέβαιναν, όταν το body to body και το nuru ήταν ακόμα... άγνωστες λέξεις εδώ στην Ελλάδα...

Κι όταν αυτά έφτασαν και στα μέρη μας, στην αρχή τα πράγματα πήγαν σε άλλο επίπεδο...

Μέχρι που επήλθε κι εκεί η φθορά, όταν η προσφορά έγινε μαζική, χωρίς μαζί να υπάρχει η γνώση...

Σήμερα έχουμε φτάσει πια στο άλλο άκρο...

Πας στο μασατζίδικο και με το που θα μπει η κοπέλα μέσα, στο 99% των περιπτώσεων έχει ήδη αρχίσει να πετάει τα ρούχα της (αν δεν είναι από πριν τελείως γυμνή, μόνο με την πετσέτα...).

Και τον 1ο λόγο έχει βέβαια το σεξ...

Αν μείνει χρόνος, γίνεται και κανένα μασαζάκι, υποτυπώδες συνήθως, έτσι για να χαλαρώσεις...

Λίγα είναι τα μαγαζιά κι ακόμα λιγότερες οι κοπέλες, που πραγματικά θέλουν να ασχοληθούν και που τιμούν αυτό που κάνουν...

Όλα πλέον στο fast food και το fast forward...

Σχεδόν καμία η διαφορά, είτε σε μπουρδέλο, είτε σε στούντιο, είτε σε μασάζ...

Και λογικό, αφού, όπως ειπώθηκε και από άλλους πιο πάνω, αυτή είναι η ζήτηση στις μέρες μας...

Κι αφού αυτή είναι η ζήτηση, αυτή θα είναι και η προσφορά...

Απλά πράγματα...

Και όχι δεν θα το παίξω έξυπνος, εννοείται πως κι εγώ πολλές φορές, ειδικά τον τελευταίο καιρό, μπήκα σε αυτό το τριπάκι...

Γιατί κάπου οφείλεις να προσαρμοστείς, αν δε θέλεις να κόψεις το... σπορ μια και καλή.

Σκέφτομαι όμως, αν τυχόν άνοιγε ένα μαγαζί που να λειτουργούσε όπως τα παλιά τα χρόνια, δε θα είχε επιτυχία;

Δε θα έπιανε;

Προσωπικά πιστεύω πως ναι, αλλά μένει να συμβεί και να αποδειχθεί και στην πράξη...

Βασικά, το θέμα είναι να το τολμήσει κάποιος...

Και τα πράγματα μετά θα πάρουν το δρόμο τους...

Υ.Γ.: Ίσως να ακούγομαι υπερβολικός, μοιρολάτρης και άλλα τέτοια...

Όχι...

Όπως προανέφερα, έχω προσαρμοστεί πλήρως στα νέα δεδομένα...

Αυτό δε σημαίνει πως θα πάψω να ελπίζω για καλύτερες μέρες...

Διάολε, δεν μπορώ να δεχθώ πως, εκεί, κάπου λίγο πριν το millenium, υπήρχαν μαγαζιά σαν αυτό της Κέλσου (όπου δεν πρόλαβα δυστυχώς να πάω, αλλά έχω διαβάσει τα... απίστευτα) και σήμερα, σχεδόν 30 χρόνια μετά, αντί να έχουμε φτάσει στη... στρατόσφαιρα, έχουμε κατρακυλήσει στο έδαφος της διεκπεραίωσης...

Σας ευχαριστώ, όσους φτάσατε μέχρι το τέλος... :wink:

Καλή χρονιά σε όλους!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Καλή χρονιά
Μια Μαίρη μελαχρινή, λίγα τατού κάπως milf από Λαγουμιτζή, μετά Μάρνης και χάθηκε κάπου στη Ρόδο.... Επανήλθε?
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
5
Like
9.078
Πόντοι
2.586
Θυμάμαι, εκεί γύρω στο 2003-04 που αποφάσισα να ασχοληθώ με τα μασάζ, ο βασικός λόγος δεν ήταν άλλος από το να βρω κάτι εντελώς διαφορετικό, σε σχέση με τα όσα μέχρι εκείνη τη στιγμή είχα δοκιμάσει...

Κάπου είχα βαρεθεί τα μπουρδέλα, με τις fast track διαδικασίες, αλλά και τα studio, όπου αν ήθελες κάτι διαφορετικό, ή και λίγο περισσότερο χρόνο, έπρεπε να "ματώσεις" οικονομικά...

Και τότε, οι προσδοκίες μου δεν με είχαν διαψεύσει!

Βλέπετε, τότε τα μασάζ ανταποκρίνονταν πλήρως στην έννοια του όρου...

Ανέβαινες, επέλεγες, έκανες το μπανάκι σου και ύστερα ξεκινούσε η συνεδρία...

Με μικρότερη διάρκεια τα 45 λεπτά (τα 30λεπτα ακολούθησαν πολύ πολύ αργότερα, απόρροια της οικονομικής κρίσης...), που συνήθως τα ξεπερνούσες, χωρίς ενοχλήσεις και επιπλέον χρεώσεις...

Και φυσικά, με τη μερίδα του "λέοντος" να ανήκει κυριολεκτικά στο μασάζ!

Και -πολλές φορές ανεξαρτήτως αν θα επακολουθούσε εκτόνωση, ή σεξ- η όλη διαδικασία τα άξιζε τα λεφτά της και με το παραπάνω!

Θα το πω, όπως το είχα γράψει και σε προγενέστερες αναρτήσεις μου...

Και ξέρω πως οι παλιότεροι στο... σπορ θα με καταλάβουν απόλυτα...

Ήταν -και είναι- μοναδική η όλη αίσθηση!

Μπρούμυτα για 30-35 λεπτά, να χαλαρώνεις και να αδημονείς για τη στιγμή που θα γυρίσεις...

Και όταν αυτή πια έφτανε, όντας ανάσκελα και ήδη πολύ χαλαρωμένος (αλλά και σχεδόν πάντα... ερεθισμένος), δεν πήγαινες κατευθείαν στο... ψητό.

Το μασάζ συνεχιζόταν και η ηδονή, μαζί με την προσμονή για τη συνέχεια, χτύπαγαν κόκκινο!

Να βρίσκεσαι εκεί, να νιώθεις την κάβλα σου να χτυπάει ταβάνι και είτε να εύχεσαι να περάσεις γρήγορα στο επόμενο στάδιο, είτε να παρακαλάς να κρατήσει λίγο περισσότερο η όλη φάση, για να είναι ακόμη πιο λυτρωτική η εκτόνωση...

Αλλά και στις "αποτυχημένες" συνεδρίες, όταν έμπαινε πετσέτα, ή τέλος πάντως όταν δε γινόταν απολύτως τίποτα (ούτε καν φραπές), είχες τουλάχιστον να θυμάσαι το -συνήθως- πολύ καλό, έως και εξαιρετικό πολλές φορές μασάζ...

Φυσικά θα έτρωγες και τις "φόλες" σου, αλλά αυτά ήταν μέσα στο πρόγραμμα και αποτελούσαν τις εξαιρέσεις που επιβεβαίωναν τον κανόνα...

Και να φανταστείτε πως όλα αυτά συνέβαιναν, όταν το body to body και το nuru ήταν ακόμα... άγνωστες λέξεις εδώ στην Ελλάδα...

Κι όταν αυτά έφτασαν και στα μέρη μας, στην αρχή τα πράγματα πήγαν σε άλλο επίπεδο...

Μέχρι που επήλθε κι εκεί η φθορά, όταν η προσφορά έγινε μαζική, χωρίς μαζί να υπάρχει η γνώση...

Σήμερα έχουμε φτάσει πια στο άλλο άκρο...

Πας στο μασατζίδικο και με το που θα μπει η κοπέλα μέσα, στο 99% των περιπτώσεων έχει ήδη αρχίσει να πετάει τα ρούχα της (αν δεν είναι από πριν τελείως γυμνή, μόνο με την πετσέτα...).

Και τον 1ο λόγο έχει βέβαια το σεξ...

Αν μείνει χρόνος, γίνεται και κανένα μασαζάκι, υποτυπώδες συνήθως, έτσι για να χαλαρώσεις...

Λίγα είναι τα μαγαζιά κι ακόμα λιγότερες οι κοπέλες, που πραγματικά θέλουν να ασχοληθούν και που τιμούν αυτό που κάνουν...

Όλα πλέον στο fast food και το fast forward...

Σχεδόν καμία η διαφορά, είτε σε μπουρδέλο, είτε σε στούντιο, είτε σε μασάζ...

Και λογικό, αφού, όπως ειπώθηκε και από άλλους πιο πάνω, αυτή είναι η ζήτηση στις μέρες μας...

Κι αφού αυτή είναι η ζήτηση, αυτή θα είναι και η προσφορά...

Απλά πράγματα...

Και όχι δεν θα το παίξω έξυπνος, εννοείται πως κι εγώ πολλές φορές, ειδικά τον τελευταίο καιρό, μπήκα σε αυτό το τριπάκι...

Γιατί κάπου οφείλεις να προσαρμοστείς, αν δε θέλεις να κόψεις το... σπορ μια και καλή.

Σκέφτομαι όμως, αν τυχόν άνοιγε ένα μαγαζί που να λειτουργούσε όπως τα παλιά τα χρόνια, δε θα είχε επιτυχία;

Δε θα έπιανε;

Προσωπικά πιστεύω πως ναι, αλλά μένει να συμβεί και να αποδειχθεί και στην πράξη...

Βασικά, το θέμα είναι να το τολμήσει κάποιος...

Και τα πράγματα μετά θα πάρουν το δρόμο τους...

Υ.Γ.: Ίσως να ακούγομαι υπερβολικός, μοιρολάτρης και άλλα τέτοια...

Όχι...

Όπως προανέφερα, έχω προσαρμοστεί πλήρως στα νέα δεδομένα...

Αυτό δε σημαίνει πως θα πάψω να ελπίζω για καλύτερες μέρες...

Διάολε, δεν μπορώ να δεχθώ πως, εκεί, κάπου λίγο πριν το millenium, υπήρχαν μαγαζιά σαν αυτό της Κέλσου (όπου δεν πρόλαβα δυστυχώς να πάω, αλλά έχω διαβάσει τα... απίστευτα) και σήμερα, σχεδόν 30 χρόνια μετά, αντί να έχουμε φτάσει στη... στρατόσφαιρα, έχουμε κατρακυλήσει στο έδαφος της διεκπεραίωσης...

Σας ευχαριστώ, όσους φτάσατε μέχρι το τέλος... :wink:

Καλή χρονιά σε όλους!
καλη χρονιά Φίλε

Υπαρχει μια μεγάλη αληθεια σε αυτα που λες
Τωρα πια εχει χαθει η μαγεία της αναζήτησης ...
Και εσυ λες για αυτο της κελσου , αν δεν κανω λαθος το πρωτο στην πιατσα με τζακουζι
οπου η χαλαρωση και η απολαυση ηταν αρηκτα συνδεδεμένα

Δυστυχώς οι καιροι αλλαξαν
Στουντιο βαφτιστηκαν μασατζιδικα για πολλους και διαφορους λογους
Η παραπληροφόρηση μεσω του ιντερνετ πηγε και παει συνεφο
Οι υπηρεσιες πηραν την κατιουσα ...

νοσταλγια ..ισως ....

Καλα να περνατε
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.787
Πόντοι
18.565
καλη χρονιά Φίλε

Υπαρχει μια μεγάλη αληθεια σε αυτα που λες
Τωρα πια εχει χαθει η μαγεία της αναζήτησης ...
Και εσυ λες για αυτο της κελσου , αν δεν κανω λαθος το πρωτο στην πιατσα με τζακουζι
οπου η χαλαρωση και η απολαυση ηταν αρηκτα συνδεδεμένα

Δυστυχώς οι καιροι αλλαξαν
Στουντιο βαφτιστηκαν μασατζιδικα για πολλους και διαφορους λογους
Η παραπληροφόρηση μεσω του ιντερνετ πηγε και παει συνεφο
Οι υπηρεσιες πηραν την κατιουσα ...

νοσταλγια ..ισως ....

Καλα να περνατε
Που το θυμηθηκατε της Κέλσου ρε γείτονα; Πόσα χρόνια περάσανε;
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
5
Like
9.078
Πόντοι
2.586
Που το θυμηθηκατε της Κέλσου ρε γείτονα; Πόσα χρόνια περάσανε;
θυμηθηκα καποια φορα που περασα τυχαια να πω ενα γεια ....
ηταν γεματα τα δωματια και η φαση ξεκινησε απο το σαλονι ....
χτυπαγαν τα κουδουνια αλλα εμεις εκει ..επι το εργον
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.787
Πόντοι
18.565
θυμηθηκα καποια φορα που περασα τυχαια να πω ενα γεια ....
ηταν γεματα τα δωματια και η φαση ξεκινησε απο το σαλονι ....
χτυπαγαν τα κουδουνια αλλα εμεις εκει ..επι το εργον
Είχα μαγαζί στην Αθήνα τότε και είχα καθιερώσει να πηγαίνω από Ηλιουπόλεως. Η Συγγρού είχε πολύ κίνηση.:grin:
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
5
Like
9.078
Πόντοι
2.586
Είχα μαγαζί στην Αθήνα τότε και είχα καθιερώσει να πηγαίνω από Ηλιουπόλεως. Η Συγγρού είχε πολύ κίνηση.:grin:
Εκεινη τη περιοδο εμεις χτιζαμε ..και ειχαμε μεινει για καποια χρονια νεο κόσμο
Οποτε ειχα το παραδεισο στα ποδια μου
και η κελσου ηταν η τελεια καβατζα ...
εκανες τη δουλιτσα σου και εφευγες κυριος
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.787
Πόντοι
18.565
Εκεινη τη περιοδο εμεις χτιζαμε ..και ειχαμε μεινει για καποια χρονια νεο κόσμο
Οποτε ειχα το παραδεισο στα ποδια μου
και η κελσου ηταν η τελεια καβατζα ...
εκανες τη δουλιτσα σου και εφευγες κυριος
Κυριος, σενιος και πεντακαθαρος, μετα απο το τζακουζι.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
5
Like
9.078
Πόντοι
2.586
Κυριος, σενιος και πεντακαθαρος, μετα απο το τζακουζι.
Θυμαμαι ειχε μια νταρντανομουνα απο θεσσαλονίκη ελεγε...οτι ηταν ...
Πολυ καυλα η τυπισα....εβγαζε γουστα ...ψοφαγε για διπλα ...( αλλο που δεν ηθελα εγω )
την ξαναβρηκα μετα σε ενα στην Μιχαλακοπουλου ( κοντα στο τριγωνο )
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
1
Like
3.317
Πόντοι
456
Τι κρεβάτια έχει το sensuality;
Έχει διπλά κανονικά κρεββάτια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπερα παιδια...εχει δοκιμασει κανεις προσφατα oneiromassage?θα ηθελα μια γνωμη
Είχα πάει σχετικά πρόσφατα.
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Η Ζωή η Πολωνέζα που ήταν στο Σινώπης έχει σταματήσει από εκεί... Ξέρει κανείς αν είναι αλλού;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Ακόμη και αρκετα αργότερα όταν εγω μπήκα στο forum αυτο διάβαζα για μασαζ με απολέπιση για το καλοκαίρι ή ακόμη και σοκολατομασαζ ή Νουρου ακόμη και πολυ καλο b2b αλλα όπως και να το κάνουμε το να μην κάνει καποια μασαζ δεν έπαιζε....τώρα νομίζω ότι δεν είναι πάνω απο 10 (τραβηγμένο απο τα μαλλιά το νουμερο) αυτές που κάνουν πραγματικό μασαζ σαν μέρος του προγράμματος.......
Τα πράγματα αλλάζουν και φταίμε και εμείς γι αυτο......
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Μπακνανά 47
Σήμερα με Βίκυ στην πόρτα επτά κοπέλες συνολικά στο κατάστημα.

Δήμητρα η γνωστή με τις καμπύλες
Ευα η Ρωσίδα από Σιλβερ
Στέλλα Ρωσίδα γνωστή και αυτή
Μόνικα η μελαχρινή Ρωσίδα
Το ντουο των Βραζιλιάνων Μοα και Μαγιομη
Και μια καινούργια μιλφ Ελληνίδα ξανθιά με μεγάλα βυζιά η Ναντια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom