Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.995
Πόντοι
4.546

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
88
Like
62
Πόντοι
0
αξιζει στο νιρβανα να πασ με την νανσι με τζακουζι? και ποια διαφορα στο προγραμμα?
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
308
Πόντοι
21

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
308
Πόντοι
21
Τζενη από το princess τι λεει
Συν τι υπηρεσίες κάνει ; Κάνει δλδ ελεύθερο στοματικό ;
Στη δική μου δοκιμή,έδειξε ψύχρα.
Αμίλητη φούλ,άγαρμπη στο πέρασμα το προφυλακτικού, μου γρατζούνισε το δέρμα στο καβλί με τα νύχια της.
Στο σεξ,σαν να κάνεις έρωτα σε πτώμα.
Φιλιά δεν θέλει γιατί "γαργαλιέται".
Ελεύθερο στοματικό κάνει αλλά εγώ δεν το προτιμώ.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Πέρασμα από Σουλίου σήμερα το απόγευμα , η κυρία στην υποδοχή απίστευτα ευγενέστατη , πήγα να τσεκάρω το νέο πιπινακι την Αλεξάνδρα , με το που παρέλασαν οι 2 κοπέλες που είχε διαλαξα την Αλεξάνδρα αν και τρελάθηκα και με το άλλο μωρό την Νίκη , πολύ τούμπανο η Νίκη ξανθό και με κορμί κόλαση αλλά έμπαινε σε δωμάτιο για πρόγραμμα 1ωρας , στα διαταυτα , Αλεξάνδρα πολύ μινιον πολύ σκινυ μωράκι , φάτσα νορμάλ ρουμανιτσας , εκφυλο μουτράκι όχι κάτι το τρελό βυζακι μικρό έως ανύπαρκτο αλλά με ρογιτσα που καυλωνει , γλωσσοφιλα γιοκ μόνο κάτι στοματοφιλα πεσανε όταν καυλωσε μόνο , γλείψιμο άκα καλουλι όχι κάτι το ουαου , την έγλειψα αρκετά και σε μόυνι και σε γκροβερ , έπεσε και λίγο δάκτυλο αν και τσινισε εκει κάπως , στο γαμησι θέλει φροντίδα και στοργή στην αρχή αλλά μετά την γαμησα σε πιο δυνατούς ρυθμούς και είδα ότι γούσταρε κάπως....αλλά με κοφτές πάντα , brake ανάσες και μετά δώστου πάλι , μισή ώρα την ξεπατωσα την μικρή , θέλει ειδικό χειρισμό αλλά πιστεύω οτι αξίζει να την δοκιμάσουνε οι μυστες , για τους λάτρεις τον πετιτ κατηγορία φτερόυ πάρτε την είναι μια χαρα η μικρή Αλεξάνδρα , γενικά είναι κάπως αματουρ η όλη φάση το date μαζί της , αλλά αυτό βγάζει και μια καυλα κατ εμέ , αυτά τα ολίγα για Αλεξάνδρα , σεβαστείτε την και πιστεύω θα περάσετε καλά μαζί της , θα ξαναπάω από Σουλίου διότι με κέρδισε και σαν χωρος και που η κυρία της υποδοχής ήταν γλυκομιλητη και ευγενεστατη , αυτά τα ολίγα και καλό μήνα σε όλους .
 
Τελευταία τροποποίηση:

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
963
Πόντοι
361
Πέρασμα από Σουλίου σήμερα το απόγευμα , η κυρία στην υποδοχή απίστευτα ευγενέστατη , πήγα να τσεκάρω το νέο πιπινακι την Αλεξάνδρα , με το που παρέλασαν οι 2 κοπέλες που είχε διαλαξα την Αλεξάνδρα αν και τρελάθηκα και με το άλλο μωρό την Νίκη , πολύ τούμπανο η Νίκη ξανθό και με κορμί κόλαση αλλά έμπαινε σε δωμάτιο για πρόγραμμα 1ωρας , στα διαταυτα , Αλεξάνδρα πολύ μινιον πολύ σκινυ μωράκι , φάτσα νορμάλ ρουμανιτσας , εκφυλο μουτράκι όχι κάτι το τρελό βυζακι μικρό έως ανύπαρκτο αλλά με ρογιτσα που καυλωνει , γλωσσοφιλα γιοκ μόνο κάτι στοματοφιλα πεσανε όταν καυλωσε μόνο , γλείψιμο άκα καλουλι όχι κάτι το ουαου , την έγλειψα αρκετά και σε μόυνι και σε γκροβερ , έπεσε και λίγο δάκτυλο αν και τσινισε εκει κάπως , στο γαμησι θέλει φροντίδα και στοργή στην αρχή αλλά μετά την γαμησα σε πιο δυνατούς ρυθμούς και είδα ότι γούσταρε κάπως....αλλά με κοφτές πάντα , brake ανάσες και μετά δώστου πάλι , μισή ώρα την ξεπατωσα την μικρή , θέλει ειδικό χειρισμό αλλά πιστεύω οτι αξίζει να την δοκιμάσουνε οι μυστες , για τους λάτρεις τον πετιτ κατηγορία φτερόυ πάρτε την είναι μια χαρα η μικρή Αλεξάνδρα , γενικά είναι κάπως αματουρ η όλη φάση το date μαζί της , αλλά αυτό βγάζει και μια καυλα κατ εμέ , αυτά τα ολίγα για Αλεξάνδρα , σεβαστείτε την και πιστεύω θα περάσετε καλά μαζί της , θα ξαναπάω από Σουλίου διότι με κέρδισε και σαν χωρος και που η κυρία της υποδοχής ήταν γλυκομιλητη και ευγενεστατη , αυτά τα ολίγα και καλό μήνα σε όλους .
Όντως Νίκη το ωραιότερο κορμί στο μαγαζί. Σε μασάζ υστερεί βέβαια, αλλά είναι μπιμπελό
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Λίγα λόγια για Νίκη....βουλγάρα , κορμί δεν υπάρχει, το καλύτερο που κυκλοφορεί....έχει κάνει το κορίτσι στο παρελθόν πολύ γυμναστική......γλυκό πλάσμα ερωτεύσιμο αλλά στα του γαμησιού δεν εθίζεσαι....θα πάς μία δύο τρείς αλλά μετά δεν έχει να σου δώσει κάτι άλλο......μετά βαριέσαι να ξαναπάς...σας μιλάω εκ πείρας.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.995
Πόντοι
4.546
Καλό κορμί η Νίκη, συμφωνώ. Καλά πέρασα σε γενικές γραμμές με το κορίτσι, μου έλειψαν τα φιλιά βέβαια(μιλάμε πάντα για τον χώρο του μασάζ, όχι στούντιο).
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Αγαπητέ φίλε " παροαναββ" .. ρωτάς συνεχώς ενώ βλέπεις ότι δεν σου απαντούν . Μάλλον δεν γνωρίζουν..
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Καλημέρα συναγωνιστές! Θέλω να γράψω κριτική για Xovip Σουλίου 4, αλλά δεν το βρίσκω, μπορείτε να βοηθήσετε?
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
Σουλίου πόσο ρε παιδιά?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Καλημέρα συναγωνιστές! Θέλω να γράψω κριτική για Xovip Σουλίου 4, αλλά δεν το βρίσκω, μπορείτε να βοηθήσετε?

Καλημέρα συναγωνιστές! Θέλω να γράψω κριτική για Xovip Σουλίου 4, αλλά δεν το βρίσκω, μπορείτε να βοηθήσετε?
Δεν υπάρχει καρτέλα για το μασσαζ της Σουλιου , αν θες να γράψεις κάτι για το συγκεκριμένο χώρο και το πώς πέρασες γραφτό εδώ τυπε μου όπως κάνουμε οι περισσότεροι , γράψε εδώ κριτική και ποσταρε την !!!
 

Spin31

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
120
Πόντοι
1
Καλησπέρα!
Ψάχνω πληροφορίες για το the moment αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος!

Πως γίνεται η συνεννόηση;;
Ζητάς συγκεκριμένη κοπέλα;
Ή μιλάς χύμα στο τηλέφωνο για το τι θες;;;
Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, ευχαριστώ πολύ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom