Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 307 άτομα (0 μέλη και 307 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
αυτο με τα φιλακια ειναι γενικο φαινομενο. καποιες κοπελες το κανουν συνεχεια, καποιες με τις ωρες τους και αναλογα τον παρτενερ και την καυλα και καποιες καθολου. οποτε δυσκολο να πεις με σιγουρια...το ιδιο και σε αλλες υπηρεσιες...το ιδιο συμβαινει και στα studios...
Ναι, δε θα βγάλουμε άκρη γιατί κάποιες δε μας φίλησαν και φίλησαν άλλους. Αν τις ρωτήσεις, σε βγάζουν τρελό. Τσάμπα θα στενοχωριόμαστε, οπότε πάμε παρακάτω.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.141
Πόντοι
4.546
Αφου είπε το παιδί… κάτι φιλάκια που και που πήρε…
εγώ συνεχίζω να απορώ που το πανηγυρίζει…
ανεξήγητο
Είδες πουθενά να το ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΩ; Εντυπώσεις θες να προκαλείς και τα λες αυτά;;;; Βρες μου ΠΟΥ ακριβώς πανηγύρισα. Με ρώτησαν ΠΟΛΛΟΙ συναγωνιστές εδώ μέσα τόσες φορές και δεν κοκορεύτηκα ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. Ακόμα και στον vril που απάντησα δεν το θεώρησα ότι έχω κάτι ιδιαίτερο και ξεχωριστό.
Απλά για να μην λέμε ότι θέλουμε. Αναμένω με ενδιαφέρον την απάντησή σου, φίλε.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.141
Πόντοι
4.546
Αν είναι δυνατόν, να ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ τον άλλον επειδή του έδωσε η κοπέλα τον κώλο, τον φίλησε, τον στραπονάρισε και εγώ δεν ξέρω τι!!! Μου αρέσει που το συνεχίζουμε κιόλας να ρωτάμε τι, γιατί και πώς!!!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.141
Πόντοι
4.546
Τελικά, οι άντρες μεταξύ τους δεν έχουν να χωρίσουν ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ούτε και να μαλώσουν, ΕΚΤΟΣ και αν πρόκειται για γυναίκα.... Κατά τα άλλα, είμαστε καλύτεροι τους!

Αν μου έκανε εμένα αυτό η κοπέλα, γιατί εσένα εκείνο και στον άλλο αυτό, και λοιπές μαλακίες!

Μείωσα τα γραφόμενα μου από τις επισκέψεις στα κορίτσια για αυτόν ακριβώς τον λόγο, αλλά με λύπη μου διαπιστώνω ότι οι απορίες και οι ζηλιες εξακολουθούν...
Μάλλον θα σταματήσω οποιαδήποτε αναφορά, στο εξής.

Ρε μάγκες, σας επρηξα εγώ ποτέ με συνεχείς ερωτήσεις γιατί το ένα και το άλλο, συγκεκριμένα; Απλά, προσπαθώ να αποδεχτώ το γεγονός ότι κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός, άλλης ηλικίας, με άλλη οικονομική δυνατότητα ο καθένας, άλλον κύκλο γνωριμιών, κά εξού και η οποία διαφορετική αντιμετώπιση στις επισκέψεις μας .
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Τελικά, οι άντρες μεταξύ τους δεν έχουν να χωρίσουν ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ούτε και να μαλώσουν, ΕΚΤΟΣ και αν πρόκειται για γυναίκα.... Κατά τα άλλα, είμαστε καλύτεροι τους!

Αν μου έκανε εμένα αυτό η κοπέλα, γιατί εσένα εκείνο και στον άλλο αυτό, και λοιπές μαλακίες!

Μείωσα τα γραφόμενα μου από τις επισκέψεις στα κορίτσια για αυτόν ακριβώς τον λόγο, αλλά με λύπη μου διαπιστώνω ότι οι απορίες και οι ζηλιες εξακολουθούν...
Μάλλον θα σταματήσω οποιαδήποτε αναφορά, στο εξής.

Ρε μάγκες, σας επρηξα εγώ ποτέ με συνεχείς ερωτήσεις γιατί το ένα και το άλλο, συγκεκριμένα; Απλά, προσπαθώ να αποδεχτώ το γεγονός ότι κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός, άλλης ηλικίας, με άλλη οικονομική δυνατότητα ο καθένας, άλλον κύκλο γνωριμιών, κά εξού και η οποία διαφορετική αντιμετώπιση στις επισκέψεις μας .
δεν νομιζω να εχει νοημα να το συνεχισουμε και να γεμιζουμε το νημα ασκοπα!!! οποτε παμε παρακατω!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Είδες πουθενά να το ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΩ; Εντυπώσεις θες να προκαλείς και τα λες αυτά;;;; Βρες μου ΠΟΥ ακριβώς πανηγύρισα. Με ρώτησαν ΠΟΛΛΟΙ συναγωνιστές εδώ μέσα τόσες φορές και δεν κοκορεύτηκα ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. Ακόμα και στον vril που απάντησα δεν το θεώρησα ότι έχω κάτι ιδιαίτερο και ξεχωριστό.
Απλά για να μην λέμε ότι θέλουμε. Αναμένω με ενδιαφέρον την απάντησή σου, φίλε.
Καλά μην αρπάζεσαι, δεν το είπε για σένα. Για τον άλλον τύπο το έγραψε που την έχει πάρει σε 3 διαφορετικά μαγαζιά και τελευταία φορά στο Nirvana πήρε τυπικές υπηρεσίες. Το ξέρουμε ότι δεν πανηγύρισες, ίσα ίσα φαίνεται να έχεις χαλαστεί από το μαγαζί λόγω αδιαφορης αντιμετώπισης.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
η Αντριάννα εδώ και 4 χρόνια τρώει την κατακραυγή όλων των πελατών της για το άχρωμο αδιάφορο και ξεπετάδικο σέρβις της...
είναι ωραίο μουνάκι και το ξέρει, οπότε θα τσιμπάει συνεχώς τα άγουρα και ανενημέρωτα πελατα΄κια οπότε αυτό και μόνο δικαιολογεί την συμπεριφορά της "άμα δεν σ' αρέσει πάρε άλλη"... έρχεται ο ανέμελος καβαλάρης εν έτη 2021 να μας πείσει πως πέρασε καλά με την ξεπέτα... ε δεν είναι Δυνατόν! και βέβαια στην διάρκεια της εξιστόρησης τα γλωσσόφιλα γίνονται πεταχτά φιλάκια που και που... και τελικά, μάλλον χάρη σου έκανε που σε άφησε και την πλήρωσες για να την γαμήσεις μου φαίνεται...
συνεχίζω και απορώ... έχεις πάρει και την Ζωή στο Λαγουμιτζή οπότε ξέρεις από σέρβις... τι να πώ....
το μόνο που μένει να ρωτήσω είναι... πόσο χρονών είσαι?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
δεν το πανηγυριζει...αλλα αφου γουσταρει τα φιλακια και τα πηρε οσα πηρε, γουσταρε παραπανω τη συνερευση! και εγω ακριβως ετσι ειμαι...τα φιλακια μου ανεβαζουν την ψυχολογια!!!! ας ειναι και λιγα! κανουν τη δουλεια τους
ρε παιδιά... στα 60 το μισάωρο και στα 100 την ώρα, τα πεταχτά φιλάκια δεν φτάνουν...
να μιλάγαμε για κανα γλυφοκώλι και σπερματορούφηγμα να το καταλάβω...
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
ρε παιδιά... στα 60 το μισάωρο και στα 100 την ώρα, τα πεταχτά φιλάκια δεν φτάνουν...
να μιλάγαμε για κανα γλυφοκώλι και σπερματορούφηγμα να το καταλάβω...
δηλαδη εσυ με οσες εχεις παει σε γλωσσοφιλανε? δεν το λεω με ασχημο τροπο, απλα να μας πεις ποιες ειναι, που δουλευουν τωρα (οχι πριν μηνες) να το εχουμε υποψην.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
η Αντριάννα εδώ και 4 χρόνια τρώει την κατακραυγή όλων των πελατών της για το άχρωμο αδιάφορο και ξεπετάδικο σέρβις της...
είναι ωραίο μουνάκι και το ξέρει, οπότε θα τσιμπάει συνεχώς τα άγουρα και ανενημέρωτα πελατα΄κια οπότε αυτό και μόνο δικαιολογεί την συμπεριφορά της "άμα δεν σ' αρέσει πάρε άλλη"... έρχεται ο ανέμελος καβαλάρης εν έτη 2021 να μας πείσει πως πέρασε καλά με την ξεπέτα... ε δεν είναι Δυνατόν! και βέβαια στην διάρκεια της εξιστόρησης τα γλωσσόφιλα γίνονται πεταχτά φιλάκια που και που... και τελικά, μάλλον χάρη σου έκανε που σε άφησε και την πλήρωσες για να την γαμήσεις μου φαίνεται...
συνεχίζω και απορώ... έχεις πάρει και την Ζωή στο Λαγουμιτζή οπότε ξέρεις από σέρβις... τι να πώ....
το μόνο που μένει να ρωτήσω είναι... πόσο χρονών είσαι?
Και η Ζωη κρεμασε παπουτσια . Την ξεπατωσαμε αδελφια
:tooth::tooth::tooth::tooth:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.730
Πόντοι
6.515

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.141
Πόντοι
4.546
Έλεγα να μην ξαναγράψω, αλλά τέτοια φόλα που έφαγα σε σημερινό μασατζίδικο της Αθήνας(γιατί στην επαρχία ίσως μάλλον συνηθίζονται περισσότερο από αυτά που διαβάζω στα αντίστοιχα θέματα), ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα.

Θα γράψω μια κριτική κάποια στιγμή, παρότι δεν γράφω πια, να γελάσουμε ή να κλάψουμε μαζί. Αυτή την στιγμή, δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι, έχω και δουλειά.

Υ.Γ.: από την άλλη, δεν ξέρω και αν ανέβει η κριτική, είναι από διαφημιζόμενο μασατζίδικο εδώ μέσα, οπότε ίσως την αντιγράψω και στο παρόν νήμα. Ας το αφήσουμε σε εκκρεμότητα προς το παρόν.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
δηλαδη εσυ με οσες εχεις παει σε γλωσσοφιλανε? δεν το λεω με ασχημο τροπο, απλα να μας πεις ποιες ειναι, που δουλευουν τωρα (οχι πριν μηνες) να το εχουμε υποψην.
αν δεν γλωσσοφιλάνε δεν περνάμε ρε φίλε... τι λες τώρα καινούργιοι είμαστε? Θυμάμαι μια φορά στο Φ4 πριν από 4-5 χρόνια... ήταν μία που την εκθείαζαν κάτι μελιστάλαχτοι αγαπούληδες... λέω ας πάω να δοκιμάσω, μπαίνω στο δωμάτιο, μαυρισμένος, γραμμωμένος, μπανιαρισμένος αρωματισμένος... έτοιμος για την σφαγή του Δράμαλη...
μπαίνει η άλλη και βαριέται, αποφεύγει τα φιλιά, μετά πάει να βάλει καπότα στο πουλί μου με το καλημέρα σας... λέω ΣΤΟΠ... ανοίγω πόρτα βάζω φωνή να έρθει η υπέυθυνη και στέλνω την κορασίδα αδιάβαστη... με παρακάλαγε η Νάνσυ μετά να περάσω μαζί της για να ρεφάρω αλλά είχα σπαστεί...
έτσι παίζουν μπάλλα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Έλεγα να μην ξαναγράψω, αλλά τέτοια φόλα που έφαγα σε σημερινό μασατζίδικο της Αθήνας(γιατί στην επαρχία ίσως μάλλον συνηθίζονται περισσότερο από αυτά που διαβάζω στα αντίστοιχα θέματα), ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα.

Θα γράψω μια κριτική κάποια στιγμή, παρότι δεν γράφω πια, να γελάσουμε ή να κλάψουμε μαζί. Αυτή την στιγμή, δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι, έχω και δουλειά.

Υ.Γ.: από την άλλη, δεν ξέρω και αν ανέβει η κριτική, είναι από διαφημιζόμενο μασατζίδικο εδώ μέσα, οπότε ίσως την αντιγράψω και στο παρόν νήμα. Ας το αφήσουμε σε εκκρεμότητα προς το παρόν.
μας ψιλο έχεις κουράσει πάντως... μια στο ένα νήμα κάτι είχες εσύ και δεν έφταιγε η κοπέλα, κάτι υπαρξιακά και τρίχες στ' αρχίδια, μία έφαγες φόλα αλλά δεν ξέρεις αν θα γράψεις... μετά λές γιατί να απορούμε που πέρασες καλά με Αντριάννα? ε? γράφτο να πάει στο διάολο!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Έλεγα να μην ξαναγράψω, αλλά τέτοια φόλα που έφαγα σε σημερινό μασατζίδικο της Αθήνας(γιατί στην επαρχία ίσως μάλλον συνηθίζονται περισσότερο από αυτά που διαβάζω στα αντίστοιχα θέματα), ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα.

Θα γράψω μια κριτική κάποια στιγμή, παρότι δεν γράφω πια, να γελάσουμε ή να κλάψουμε μαζί. Αυτή την στιγμή, δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι, έχω και δουλειά.

Υ.Γ.: από την άλλη, δεν ξέρω και αν ανέβει η κριτική, είναι από διαφημιζόμενο μασατζίδικο εδώ μέσα, οπότε ίσως την αντιγράψω και στο παρόν νήμα. Ας το αφήσουμε σε εκκρεμότητα προς το παρόν.
οι φολες πρεπει να γραφονται φιλε οσο το δυνατον γρηγοροτερα.
βαλε την κριτικη σου μπας και γλυτωσει κανενας αλλος.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.591
Πόντοι
20.686

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.141
Πόντοι
4.546
Τρεις λέξεις: Έρρικα στο Όασις (την έχω πετύχει και Ναυαρίνου).

Δεν μπορώ περισσότερα τώρα ούτε και έχω την διάθεση με τέτοια φόλα να σκεφτώ.

Συγνώμη, Έρρικα ήθελα να πω. Ψηλή, μελαχρινή, 30 περίπου.

Δεν χρειάζεται να ασχολειται κάποιος/κάποιοι αν τους ενοχλώ και κουράζω: υπάρχει το μπλοκ, από ότι γνωρίζω. Με όλο τον σεβασμό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Τρεις λέξεις: Έρρικα στο Όασις (την έχω πετύχει και Ναυαρίνου).

Δεν μπορώ περισσότερα τώρα ούτε και έχω την διάθεση με τέτοια φόλα να σκεφτώ.

Συγνώμη, Έρρικα ήθελα να πω. Ψηλή, μελαχρινή, 30 περίπου.

Δεν χρειάζεται να ασχολειται κάποιος/κάποιοι αν τους ενοχλώ και κουράζω: υπάρχει το μπλοκ, από ότι γνωρίζω. Με όλο τον σεβασμό.
Στο Όασις είναι η Ράνια και η Ζωή κι εσύ διάλεξες Έρρικα; Θελές τα και παθές τα... :cheesy:
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Τρεις λέξεις: Έρρικα στο Όασις (την έχω πετύχει και Ναυαρίνου).

Δεν μπορώ περισσότερα τώρα ούτε και έχω την διάθεση με τέτοια φόλα να σκεφτώ.

Συγνώμη, Έρρικα ήθελα να πω. Ψηλή, μελαχρινή, 30 περίπου.

Δεν χρειάζεται να ασχολειται κάποιος/κάποιοι αν τους ενοχλώ και κουράζω: υπάρχει το μπλοκ, από ότι γνωρίζω. Με όλο τον σεβασμό.
Αν θυμάμαι καλά ήταν η ίδια που είχα πάρει πρώτη φορά που είχα πάει εκεί. Δεν ξαναπάτησα στο μαγαζί εξαιτίας της (και με κάτι άλλα περίεργα που είδα στο μαγαζί). Πραγματικά η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει ποτέ. Άθλια σε όλα της.. Της ζήτησα κάτι και μου απαντάει δεν θα μου πεις εσύ πως θα το κάνω!!!! :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Οι φόλες σε τέτοια μαγαζιά είναι πολύ πιο σπάνιες, αλλά όχι και απίθανες. Αν μια εργαζόμενη μας βγει φόλα στο σεξ, τη βάζουμε τουλάχιστον να μας κάνει μασάζ. Αυτό είναι βασικό πλεονέκτημα των μασατζίδικων, μιας και σε άλλους χώρους αν σου βγει φόλα τη διώχνεις, δεν μπορείς να την αξιοποιήσεις διαφορετικά. Ε άμα είναι άχρηστη κι εκεί, τι να κάνουμε. Θρηνούμε το 50-60άρικο, γράφουμε εδώ κριτική να σώσουμε κόσμο και πάμε παρακάτω. Θεωρώ αυτονόητο ότι την πρώτη φορά με κάποια παίρνουμε το ελάχιστο πρόγραμμα που υπάρχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom