Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
3.990
Πειτε κανένα καλό μασάζ στο κέντρο Αθήνα -Ομόνοια -Σύνταγμα -Κολωνάκι γιατί λόγω υποχρεώσεων δεν μπορώ αλλού
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.286
Πόντοι
5.646
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Παιδες, σκέφτομαι σήμερα να παω να κανω ενα Nuru να χαλαρωσω (στο Nurumassage.gr). Εχει παει κανενας προσφατα, να μου πει γνωμες? Στις φωτογραφιες βλεπω μερικες βυζοπουλες αλλα τις βλεπω καιρο... Δεν ξερω αν υπαρχουν ακομα!

Υ.Γ: Το εγραψα στο "που γαμας" γιατι θεωρω οτι το πανε το γραμμα τα κοριτσια.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Παιδες, σκέφτομαι σήμερα να παω να κανω ενα Nuru να χαλαρωσω (στο Nurumassage.gr). Εχει παει κανενας προσφατα, να μου πει γνωμες? Στις φωτογραφιες βλεπω μερικες βυζοπουλες αλλα τις βλεπω καιρο... Δεν ξερω αν υπαρχουν ακομα!

Υ.Γ: Το εγραψα στο "που γαμας" γιατι θεωρω οτι το πανε το γραμμα τα κοριτσια.
Είναι σίγουρο ότι το πάνε το γράμμα; Ή πας εκεί και αρχίζουν τα μόνο μασάζ κλπ
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Είναι σίγουρο ότι το πάνε το γράμμα; Ή πας εκεί και αρχίζουν τα μόνο μασάζ κλπ
κοστιζει 100 ευρο ειναι μια ωρα εισαι γυμνος η κοπελα φορα μονο το στρινγκ της σου βαζει ενα ζεστο λαδι και σου κανει μασαζ με το σωμα της ..... σου βαραει μια μαλακια αυτο μονο
Το εσώρουχο μίας χρήσης είναι τυπικό για τα μάτια και την ψευδαίσθηση του γραφείου ότι δεν προσφέρουν ερωτική επαφή ... με τό gel που χρησιμοποιεί η θεραπεύτρια και με τόση συνεχή επαφή των δύο σωμάτων σε όλα τα μήκη και πλάτη τους ούτε που καταλαβαίνεις ότι το φοράς. Ετσι και αλλιώς όταν επέλθει η διέγερση δεν συγκρατείται στο στρινγκ .
Είναι ωραία κατάσταση γιατί για μία ολόκληρη ώρα ένα γυναικείο σώμα τρίβεται πάνω σου και όχι από απόσταση όπως στο κατ' οίκον.Και το τελικό αποτέλεσμα είναι το ίδιο και καλύτερο και δεν παρακαλάς καμία να στο αγγίξει για 20-30-50 ευρώ
Αρα εχεις σιγουρο το νουρου και το φραπεδάκι. Νομίζω τίμιο για 1 ωρα.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Γνωριζει κανενας αν εργαζεται καμια μαυρουλα ή Ασιατισσα σε καποιο μασαζ ?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Παιδες, σκέφτομαι σήμερα να παω να κανω ενα Nuru να χαλαρωσω (στο Nurumassage.gr). Εχει παει κανενας προσφατα, να μου πει γνωμες? Στις φωτογραφιες βλεπω μερικες βυζοπουλες αλλα τις βλεπω καιρο... Δεν ξερω αν υπαρχουν ακομα!

Υ.Γ: Το εγραψα στο "που γαμας" γιατι θεωρω οτι το πανε το γραμμα τα κοριτσια.

Αν πας ρίχνεις και μια ενημέρωση εδώ για το τι παίζει!!!
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
162
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
Τιμημένοι Συναγωνιστές, δοξασμενοι Στρατιώτες της καυλας γειά σας!! Επειδή έρχομαι από επαρχία, και έχοντας κάνει προεργασία με βάση την εμφάνιση που μου αρέσει, αλλά και τις κριτικές συναγωνιστών, κατέληξα σε 3: την Αλινα από Σολωμού 70, την Βερόνικα από Central Spa, και την Τάνια από Καλλιρόης...θα ήθελα τα φώτα οποιων έχουν προσωπική εμπειρία, για την διάθεση, κλπ κλπ των κοριτσιών, και ποια να (προ)τιμήσω!!!
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Σωστά να ξέρουμε αν αξίζει.....
Οπότε όποιος κάνει τη καταδρομική ενημερώνει...
Παιδες, πριν λιγο τελειωσα με την γυμναστική μου και μπηκα να σας γραψω κριτική, μιας και τρώω!

Λοιπόν, πηγε να εξελίχθει σε πολυ fail η βολτούλα μου προς την Μιχαλακοπούλου (nurumassage.gr). Είχα παρει τηλεφωνο τον τυπο, το μεσημερι, να τον ρωτησω περι τιμων και αν ειναι ανοιχτοι... Μου ειπε τις τιμες, τι συμβαινει πανω-κατω στο νουρου και οτι ειναι ανοιχτοι. Οκ του λεω, θα περασω το απογευματακι! "οκ" μου λεει ο λεκές.

Κάνω τις ντουζάρες μου, βαζω τα ωραια μου τα ρουχαλάκια, ανοιγω και το a/c στο αμαξι για να μην ιδρώσω με την κολόζεστη και παω... Παρκάρω κοντα στο μαγαζάκι, βγαινω απο το αμαξι, περπαταω μεχρι την πολυκατοικια, αλλα δεν μπορω να βρω το κουδουνι, ηταν ολα με επιθετα. Τον παιρνω τηλεφωνο, του λεω οτι ειμαι απ' εξω. Μου λεει "Εχετε κλεισει ραντεβου?" , του λεω "ειχα παρει τηλεφωνο το μεσημερακι και ειχα πει οτι θα περασω", μου λεει "δυστυχως δεν εχουμε τιποτα για σημερα, γινεται ο κακος χαμος"... "ΟΚ" του λεω και κλεινουμε. Ξενερωμενος φουλ, αφου ειχα φαει ταλαιπα τσαμπα, μπαινω στο site να δω αν λεει καπου για ραντεβου και βλεπω οτι εχει ενα κουμπι που κλεινεις ραντεβου για μασαζ. Βλέπω ενα διαθεσιμο για τις 18:40, αλλα ηθελε πληρωμη μεσω paypal in advance, για να το κλεισεις (εγω ειχα σηκωσει 100αρου, που να ξερω..). Τον παιρνω ξανα, του λεω "βλεπω στο site οτι εχει 18:40". Μου λεει οτι αυτο κρατηθηκε, εχει μονο ενα ακυρωμενο για τις 8. Κοιταω το ρολοϊ μου, ηταν ακομα 5... Του λεω "καλα, σε παιρνω σε λιγο". Δεν υπηρχε περιπτωση να παω σπιτι και να ξανακατεβω Μιχαλακοπουλου. Πάντως, ο τυπος ειπε οτι εχει 8 ακομα ραντεβου για νουρου (και ηταν 5 το απογευμα οταν το ειπε).

Με τα πολλα, μπαινω λιγο στο site του Golden City Spa, μιας και ειναι 2 τετραγωνα απο κει, να δω τι εχει. Βλέπω, κατι μου αρεσει, παιρνω τηλεφωνο. Μου λεει οτι εχει καποιες καινουργιες, οκ της λεω, σου ερχομαι! Περπατησα, παω City Gold, με παει στο δωματιο, μου βαζει ενα ποτηρακι νερο και αρχιζουν να ρχονται τα κοριτσουδια. Τρεις βγηκαν, η Λιζα (ωραιο κοριτσάκι, λιγο διπλανη πορτα, ψιλο-μπαμπατσικο με ωραιο 2.5αρι βυζακι και ωραιο δερμα (24-25 χρονων ηταν, μου ειπε) και οι 2 ακομα, που δεν συγκρατησα ονομα, γιατι ειχα αποφασίσει. Κανω ενα ντουζακι, παω στο κρεβάτι, ερχεται μέσα, με ρωταει αν θελω να μου κανει με λάδι ή με κρεμα, της λεω "ο,τι προτιμας εσυ, δεν εχω θεμα", γδύνομαι, ξαπλωνω και ξεκιναει.

Της ειπα να μου κανει παρα πολυ χαλαρωτικο, δεν ειχα ορεξη για πιεσεις μεσημεριατικα. Εκανε χαδάκια, στην ουσια, αλλα αισθησιακα, οχι της ξεπετας. Περναγε απο ολα τα σημεια και εκανε ωραια παιχνιδάκια στα επιμαχα. Εκανε αρκετο μασαζακι (35' απο τα 45' που ειχα παρει, 100 ευρω το κοστος). Καποια στιγμη γυρνάω, συνεχιζει και εκει ενα ωραιο μασαζακι, μεχρι που αρχιζει και γδύνεται πανω-κατω και αρχιζει και παιζει παρα πουλ ωραια με τον "μικρό". Αμέσως γινομαι πετρα, ενω την πασπατευω και εγω λιγο διακριτικα (ανασκελα γαρ...). Μολις εγινε πετρα, μου φοραει σκουφο και αρχιζει πιπα ωραια, χωρις καθολου χερι και παρα το γεγονος οτι ηταν σε σκουφι, την εβρισκα απιστευτα (ειχε κανει και καλο build-up). Δυστυχως, ηταν πολυ καλή η πιπα και ενω σκεφτομουν πολυ ασχημα πραγματα, δεν καταφερα να μην τελειώσω (ποιος εγω, που με πιπα δεν τελειωνω ουτε σε 2 μερες), οπότε δεν προλαβα να παω στο κομμάτι του σεξ, οπου ήθελα.

Ειχε μεινει ελαχιστη ωρα, οπότε δεν προχωρήσαμε σε σεξάκι. Ειπαμε 2,3 κουβεντες, ηταν αρκετα χαρουμενος ανθρωπος.
Μπορει να ξεκινησα για αλλου, αλλά αλλου κατεληξα. Ισως να περασα και καλύτερα, ποιος ξερει...

Συγκεντρωτικά, ωραια χαδάκια (εγω τα ζητησα, αυτη ηξερε μασαζ), ωραια κολπακια στην πιπα και στα επιμαχα, καθολου σνομπ, ωραιο κοριτσακι με μετριο βυζακι αλλα καθολου πεσμενο, κωλο τίμιο και προσωπο διπλανης πορτας (οχι σαν να την εχει φαει στη μουρη). 45' 100 ευρω πιπα με σκουφο και θα γινοταν και σεξ (και την 1η φορα που ειχα παει, πριν κανενα 5μηνο, ειχα παρει 1 ωριτσα και προλαβαμε καλό σεξ με μια αλλη κοπελα). Οκ, θα μπορουσε να ειναι πιο φθηνο, αλλα θα μπορουσε και πιο ακριβο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom