Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.339
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (3).jpeg
    αρχείο λήψης (3).jpeg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 29

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Χθες μεσημερακι πηγα για χαλαρωση σε ενα παλαιο στανταρακι μου απο μπου. Μιλφ ρωσιδα που πηρε μεταγραφη σε ελαιοτριβειο. Μετα απο ενα φρεσκαριστικο ντουζακι επεσε πολυ φακ στα ορθια πανω στον παγκο. Μετα καναπεδατο αλα ροντεο με ακαπελα και φουλ του κρεμπιε. Αφου τελειωσε η συνεδρια ηπια μια κρυα τονωτικη φαντα πορτοκαλι. :sunglasses:
και μετα μου λες ,δεν σου γραφω.
Και εγώ πάω πάσο.. αν βγαζεις φορά παρτίδα τα στανταρακια σου που κάνουν ακα κρεμπιεδες..
ναι,αλλαξε πλευρο.αν θελουν τα λαγωνικα του μπου,νομιζεις οτι δεν θα την ξετρυπωσουν?νομιζε εσυ ,οτι ειναι δικο σου στανταρακι.αχ,ερημια σου και σκοτηνια σου παικτη.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
και μετα μου λες ,δεν σου γραφω.

ναι,αλλαξε πλευρο.αν θελουν τα λαγωνικα του μπου,νομιζεις οτι δεν θα την ξετρυπωσουν?νομιζε εσυ ,οτι ειναι δικο σου στανταρακι.αχ,ερημια σου και σκοτηνια σου παικτη.
ΚΟΜΠΛΕΞΑ !!! καργα ο τυπος , οταν θα του την ξετρυπωσουμε να δω την καψουρα του που θα την ψαχνει .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.506
Πόντοι
46.232

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος​

εδώ δούλευαν 3 κοπέλες , Βικτώρια(έχει πάρει κιλά σε σχέση με προ καραντινας)ξανθιά με ωραίο πρόσωπο κιλάκια στη περιφέρεια 2άρι βυζί , Αναστασία μελαχρινή νταρντανοπαχουλή με μακρύ ίσιο μαλλί και 2.5άρι σύν βυζί και Σουζάνα μια ξανθιά κοντή μίλφ βυζοτούμπανο , σώμα με πιασιματάκια και 4-4.5άρι βυζί .

παίδες συγνώμη είναι λάθος το μήνυμα ... το σωστό είναι ότι εδώ σήμερα δούλευαν τέσσερις κοπέλες
Βασιλική , Αλεξάνδρα , Μαργκό και Ελένη , οι δύο πρώτες ήταν σε συνεδρία , Μαργκό τρόμαξα να τη γνωρίσω έχει πάρει κιλά και Ελένη ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο , κανονικό σώμα μέχρι τη μέση με μικρό σώμα και απο κάτω μέγάλη πεταχτή κωλάρα
ευχαριστώ τον συναγωνιστή @giorgiodelafuentes2 που το παρατήρησε και με ενημέρωσε
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Καλα, γράψε πρώτα την πρώτη κριτικη σου μικρέ κλωνε, και ξαναελα τον σεπτεμβρη, μεταξεταστεος για φετος
Στα εγραψα , αλλα εσυ ουτε να διαβασεις δεν ξερεις , τηνπορτα εσυ την ανοιξες με τα κομπλεξικα σου , περαστικα !!!!!!!!!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Χτεσινό πέρασμα απο Λαγουμιτζή, επιβεβαιώνω ότι γινόταν χαμός, μόνη ελεύθερη η Αγάπη με επιπλέον τατουάζ και μακρι μαλλί πλατινένιο με κοτσίδα που πρέπει να πω ότι της πήγαινε πολυ!
Αυτη η κοπελα εχει δυο πλευρές, ή θα σιχτιρησεις ειδικα όταν εχει το παγωμένο ύφος ή θα φύγεις πετώντας. Πως πας απο το ένα στο άλλο δεν ειμαι σιγουρος. Χτες ειχα την τιμιτικη μου......
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Έλα κοιμήσου τώρα, που θα κάνεις και ψυχανάλυση.. κυρ μηδεν κριτικες
Εσυ κανεις κριτικες για τον εαυτο σου για να μας πεις οτι εχεις στανταρακια , αλλα δεν τα λες μπας και χασουν την παρθενια τους χαχα ,βαλτες και στο μουσκια για τις δυσκολες μερες , σου ξανα λεω δεν σου παει τοση καψουρα με την καθε τανα και τον κομπλεξισμο που εχεις , εσυ θελεις ψυχαναλυση κρυψινους και κομπλεξ που κουβαλας .ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.772
Πόντοι
41.443

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
ξεκωλατε παίχτες μη μανουριαζετε και απλα γαματε γαματε μυστηδες ???
 

cayman

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Like
74
Πόντοι
0
Σε όλα τα στούντιο "παίζει" το ιδιαίτερο. Είναι θέμα προσέγγισης. Με 20 ευρώ επιπλέον γίνεται σπέσιαλ περιποίηση. Με αυτή την πληροφορία εγκαινιάζω την παρουσία μου εδω. Καλορίζικο το νέο forum.tr][/td][/tr][/table]
ΤΑ 20 ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ?
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Μορε δεν μας παρατας με την κομπλεξαρα σου και τις φιλοσοφιες σου , που ξαφνικα μας βγηκες να μας πεις οτι πηγες και γαμησες το στανταρακι σου ,λες σε ρωτησαμε , και οτι το κρατας μυστικο μην σου γαμησουμε την παρθενα σου , αλλα καλα σου ειπε ο αλλος οτι θα στην ξετρυπωσουμε και μετα θα γινεις ρομπα,λοιπον αντε γεια κομπλεξικε καψουρι και περαστικα !!!!!!!!!!!!!
 

jorje_morente

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
47
Like
25
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς για το City Gold Spa Λεωφ. Βασιλίσσης Σοφίας 66? Μιλάει για πρόγραμμα 20 λεπτών σε προνομιακές τιμές. Πήρε το μάτι μου ότι τρέχει πρόγραμμα.
Οι "προνομιακές" τιμές του συγκεκριμένου στο 20λεπτο είναι 60 ευρώ, όσο δηλ. είναι η μισή ώρα στα υπόλοιπα. Το στάνταρ πρόγραμμα του συγκεκριμένου ξεκινά από τα 80 ευρώ το μισάωρο και ανεβαίνει.
Βέβαια οι κοπέλες που είχε όταν πήγα ήταν να τις πιείς στο ποτήρι, αλλά δεν ήμουν ψυχολογικά προετοιμασμένος για αυτό το τίμημα...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.985
Πόντοι
4.546
Οι "προνομιακές" τιμές του συγκεκριμένου στο 20λεπτο είναι 60 ευρώ, όσο δηλ. είναι η μισή ώρα στα υπόλοιπα. Το στάνταρ πρόγραμμα του συγκεκριμένου ξεκινά από τα 80 ευρώ το μισάωρο και ανεβαίνει.
Βέβαια οι κοπέλες που είχε όταν πήγα ήταν να τις πιείς στο ποτήρι, αλλά δεν ήμουν ψυχολογικά προετοιμασμένος για αυτό το τίμημα...
Ακριβό, αλλά αν έχει τόσο ωραίες κοπέλες όσο λες, νομίζω ότι αξίζει μια επίσκεψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom