Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Εχει περασει κανενας απο το Elena's day spa τωρα τελευταια μετα την καραντινα?
Δουλευει ακομα η Μαργαριτα?
 

dimi4444

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
καλησπέρα. Γνωρίζετε αυτό το μαγαζί? δεν βρίσκω κριτικές πουθενα...

https://*****/en/studio/377-City Gold Spa
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Επίσκεψη προ ημερών Μπακνανα!
Ρόστερ Δημητρα Έλενα και μια μαυρουλα νέα σχετικά όμορφη αλλά δε ρίσκαρα! Είχα πάει εξάλλου για Δημητρα! Τρομερο σοσιαλ ευγενική και χαμογελαστή! Ντους όπου ξεκίνησε το ματς και κατέληξε σε μασάζ και σεξακι ! Βυζαρες που χορταίνεις και γενικά άνεση χρόνου!
Θα περάσω μια παλι από σοφη Στουρνάρη αλλά δεν έχω πάρει σαφή απάντηση από κάποιον αν έχει αδυνατίσει αρκετά η όχι το βυζι;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546
Τις τελευταίες ημέρες γνωριμία με την Αναστασία(από Λαγουμιτζή), Όλια και Μίνα (Φραντζή 2) και Βασιλική(Φραντζή 7).
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Επίσκεψη προ ημερών Μπακνανα!
Ρόστερ Δημητρα Έλενα και μια μαυρουλα νέα σχετικά όμορφη αλλά δε ρίσκαρα! Είχα πάει εξάλλου για Δημητρα! Τρομερο σοσιαλ ευγενική και χαμογελαστή! Ντους όπου ξεκίνησε το ματς και κατέληξε σε μασάζ και σεξακι ! Βυζαρες που χορταίνεις και γενικά άνεση χρόνου!
Θα περάσω μια παλι από σοφη Στουρνάρη αλλά δεν έχω πάρει σαφή απάντηση από κάποιον αν έχει αδυνατίσει αρκετά η όχι το βυζι;
Κλεφτά που την ειδα μια χαρα ηταν....
 
  • Like
Αντιδράσεις: kukjim

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα γνωρίζει κάποιος τηλέφωνα για το κουντουριωτου στον Πειραιά; έστω με pm
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646
Εχει περασει κανενας απο το Elena's day spa τωρα τελευταια μετα την καραντινα?
Δουλευει ακομα η Μαργαριτα?


Αλήθεια λείπει μια ενημέρωση γι αυτό τώρα τελευταία
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456
Περασματάκι σήμερα από ηλιουπολεως από την γνωστή μου εδώ και χρόνια Ελένη Πήγα να δω ρόστερ Αλλά 3 Κοπέλες λόγω απεργίας λείπανε??μαζί της η Αλεξάνδρα ελληνίδα 33 άρα το πολύ με καμπύλες τρελες αυτά που γουστάρω τρέλα δεν το πολύ σκέφτηκα και πολύ και λεω δεν πάμε κοριτσια για ένα 4 χέρια ; και παίχτες παραλίγο να με πάρουνε 4 ?καιρό είχα να Νιώσω τέτοια χαλάρωση ο γερό ξεκούτης ???άντε και καλα να περνάμε μύστες
Η ρουμανα η Ελενη ειναι κορυφη στο ειδος της
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546
Βασιλική τι λέει???
Νεαρή κοπέλα σχετικά, σωματάκι με πιασιματάκια, όχι χοντρή φυσικά, με τις γυναικείες καμπύλες της. Πάει και gfe και pse, τουλάχιστον με εμένα(και φιλοχαδάκια και ανέβασμα στροφών) .
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.909
Κριτικές
3
Like
1.595
Πόντοι
216
Καλησπέρα στα ομορφόπαιδα!

Όποιος γνωρίζει πού θα μπορούσα να βρω την Χριστίνα την Καζακστανή που ήταν στο Σ4--42 κατά τα τέλη του 2018, (εάν παίζει ακόμα κάπου μπάλα το κορίτσι), θα μου κάνει μεγάλο καλό το οποίο θα εξαργυρωθεί μέσω του κάρμα του στο χιλιαπλάσιο τουλάχιστον!

Σας εύχομαι τα βέλτιστα κι ευχαριστώ!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546
Τις προηγούμενες ημέρες, επίσκεψη και γνωριμία σε Ηλιουπόλεως (Δάφνη), Στουρνάρη, Εθνάρχου Μακαρίου (Δάφνη, πέρασα υπέροχα, πολλή φιλική/ευγενική υποδοχή) και μια ακόμη επανάληψη Καλλιρρόης.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Νεαρή κοπέλα σχετικά, σωματάκι με πιασιματάκια, όχι χοντρή φυσικά, με τις γυναικείες καμπύλες της. Πάει και gfe και pse, τουλάχιστον με εμένα(και φιλοχαδάκια και ανέβασμα στροφών) .
Είδες Ειρήνη που ανέφερε συνάδελφος ότι είναι γκομεναρα?
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
531
Like
740
Πόντοι
86
Περασματάκι σήμερα από ηλιουπολεως από την γνωστή μου εδώ και χρόνια Ελένη Πήγα να δω ρόστερ Αλλά 3 Κοπέλες λόγω απεργίας λείπανε??μαζί της η Αλεξάνδρα ελληνίδα 33 άρα το πολύ με καμπύλες τρελες αυτά που γουστάρω τρέλα δεν το πολύ σκέφτηκα και πολύ και λεω δεν πάμε κοριτσια για ένα 4 χέρια ; και παίχτες παραλίγο να με πάρουνε 4 ?καιρό είχα να Νιώσω τέτοια χαλάρωση ο γερό ξεκούτης ???άντε και καλα να περνάμε μύστες
Χρειάζεται ραντεβού ή πας κι έτσι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom