Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.985
Πόντοι
4.546
Να συμπληρώσω στα παραπάνω (μάλλον δεν μπορώ να τροποποιήσω το μήνυμα έπειτα από κάποια ώρα):
Φιλάνε οι κοπέλες εκεί; Λεπτομέρεια για κάποιους μεν, σημαντικό για άλλους δε...
 

secbou

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
131
Like
115
Πόντοι
1
Παίζει κανένα μασατζίδικο βραδυνές ώρες? μετά τις 12. thanks
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
86
Like
232
Πόντοι
20
Οι "προνομιακές" τιμές του συγκεκριμένου στο 20λεπτο είναι 60 ευρώ, όσο δηλ. είναι η μισή ώρα στα υπόλοιπα. Το στάνταρ πρόγραμμα του συγκεκριμένου ξεκινά από τα 80 ευρώ το μισάωρο και ανεβαίνει.
Βέβαια οι κοπέλες που είχε όταν πήγα ήταν να τις πιείς στο ποτήρι, αλλά δεν ήμουν ψυχολογικά προετοιμασμένος για αυτό το τίμημα...
Xo vip spa ευγενικες εμεπιρες πολυ 60 μσση ωρα 80 τη μια πολυ ομορφο περιβαλλον
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
86
Like
232
Πόντοι
20
Χτεσινό πέρασμα απο Λαγουμιτζή, επιβεβαιώνω ότι γινόταν χαμός, μόνη ελεύθερη η Αγάπη με επιπλέον τατουάζ και μακρι μαλλί πλατινένιο με κοτσίδα που πρέπει να πω ότι της πήγαινε πολυ!
Αυτη η κοπελα εχει δυο πλευρές, ή θα σιχτιρησεις ειδικα όταν εχει το παγωμένο ύφος ή θα φύγεις πετώντας. Πως πας απο το ένα στο άλλο δεν ειμαι σιγουρος. Χτες ειχα την τιμιτικη μου......
Εγω πηγα xo vip spa μιλανε μαζι ποτακι και ομορφη συνεδρια
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Ισχύει πως το iris μασαζ μετακομίζει από σολωμού κάπου στην Ιερά οδό? Στο 259 αν άκουσα καλά?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Ισχύει πως το iris μασαζ μετακομίζει από σολωμού κάπου στην Ιερά οδό? Στο 259 αν άκουσα καλά?
Ναι ισχύει από αύριο. Η Λίζα αναλαμβάνει το Sweet escape στο Αιγάλεω. Μαζί της θα είναι η Νάντια Στέλλα και Νάταλι. Το Σολωμού θα συνεχίσει και αυτό να λειτουργεί κανονικά με 3 κοπέλες επισης
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
3.546
Πόντοι
456
Ναι ισχύει από αύριο. Η Λίζα αναλαμβάνει το Sweet escape στο Αιγάλεω. Μαζί της θα είναι η Νάντια Στέλλα και Νάταλι. Το Σολωμού θα συνεχίσει και αυτό να λειτουργεί κανονικά με 3 κοπέλες επισης
ποιος εισαι ? η δομη ?:wink:
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Ναι ισχύει από αύριο. Η Λίζα αναλαμβάνει το Sweet escape στο Αιγάλεω. Μαζί της θα είναι η Νάντια Στέλλα και Νάταλι. Το Σολωμού θα συνεχίσει και αυτό να λειτουργεί κανονικά με 3 κοπέλες επισης
Η Στέλλα του sweet escape συνεχίζει η άλλη?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
πριν λιγο στο μαγαζι της Λιουντας στο ισογειο στη Λ. κηφισιας στους Αμπελοκηπους
περασα να δω το ανανεωμενο ροστερ
λοιπον εχουμε και λεμε
Ζωη Ουκρανιδα ξανθια μιλφ με ενισχυμενες βυζαρες μαυρισμενη
Ρενατα Πολωνη μιλφ αρχοντικη ψιλη με μεγαλο φυσικο στηθος (θα εφευγε να παει να κανει το εμβολιο)
Ελενη σχετικα νεαρη στρογγυλοπροσωπη καστανη Ρωσιδα με ωραιο ποδια και μεγαλο στηθος οπως διεκρινα απο το φορεματακι της. Πολυ συμπαθης και χαμογελαστη
Ολγα ξανθια νεαρη μπαμπατσικη Ρωσιδα με σπαστο μαλλι και επισης σχετικα μεγαλο στηθος
Γιαννα. Εδω εκανα σταση... Αδυνατη μελαχρινη με ισιο μαλλι Ρωσιδα και λευκη επιδερμιδα. Αψογο στεγνο κορμι πολυ ανοιχτα μπλε ματια. Φοραγε ενα κοκκινο φορεματακι και μαυρες γοβες και με καυλωσε
Στο δωματιο σκυλι του πολεμου. Εμπειρη γυναικα , ομιλητικη, ευδιαθετη, ατου το απιστευτο στοματικο παλια σοβιετικης σχολης με παρα πολυ σαλιο . το φτανει μεχρι το λαρυγγι για πλακα. συμμετοχη με πρωτοβουλιες και καθαρη. Ελπιζω να μεινει στο μαγαζι ειναι καλη περιπτωση
 

Jokerdreamer

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
20
Like
25
Πόντοι
0
Μύστες μου scrollarοντας σε ινστα μου εβγαλε μια διαφημιση ενα hermes massage εχει και κανονικη σελιδα στο web...γνωριζει κανεις τι παιζει?:priest::priest::priest:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.985
Πόντοι
4.546
Μύστες μου scrollarοντας σε ινστα μου εβγαλε μια διαφημιση ενα hermes massage εχει και κανονικη σελιδα στο web...γνωριζει κανεις τι παιζει?:priest::priest::priest:
ΤΊΠΟΤΑ, είναι στα ΔΕΝ, αλλά καλό μασάζ, έχω κάνει με δύο τρεις προ κοβιντ.
Υ.Γ.: αν κάποιος κατάφερε κάτι, μάλλον η εξαίρεση είναι.
Ούτε και μιλάω για καταστάσεις να σκάσεις κατοσταρικα για να πεις "σε εμένα έκατσε".
 

Jokerdreamer

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
20
Like
25
Πόντοι
0
ΤΊΠΟΤΑ, είναι στα ΔΕΝ, αλλά καλό μασάζ, έχω κάνει με δύο τρεις προ κοβιντ.
Υ.Γ.: αν κάποιος κατάφερε κάτι, μάλλον η εξαίρεση είναι.
Ούτε και μιλάω για καταστάσεις να σκάσεις κατοσταρικα για να πεις "σε εμένα έκατσε".
Σε ευχαριστω πολυ αδερφε :hi:
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
23
Like
5.038
Πόντοι
2.846
Ποια καταστηματα ειναι ανοιχτα αυριο Κυριακη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom