Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Α ναι ξεχασα να το γραψω τις εχουνε μειωσει τις τιμες

έχουν μειώσει τις τιμές ή πρόκειται για την προσφορά που είχε το μαγαζί κ προ covid για συγκεκριμένη μέρα.Αντίστοιχη προσφορά είχε για Τρίτη κ το Φραντζή 7. Δεν ξέρω αν ισχύουν ακόμα
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Ευτυχώς που δεν έδωσες αυτά αυτα λεφτά.Εκεί είναι μπριζολάδικο για 50-60 ευρώ.Αλλά έχει κάπως χαλάσει.Παλιά είχε και καλές ασιάτισσες .Τώρα ξηρασία και ξεπέτα.  :(

Πω ρε φίλε τι θυμήθηκες... θυμάσαι λουλου;;;; φφφ... καλές εποχές...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
έχουν μειώσει τις τιμές ή πρόκειται για την προσφορά που είχε το μαγαζί κ προ covid για συγκεκριμένη μέρα.Αντίστοιχη προσφορά είχε για Τρίτη κ το Φραντζή 7. Δεν ξέρω αν ισχύουν ακόμα
Την οποία προσφορά την έδινε όποτε θυμόταν.....εγω έτυχε να τη ζητήσω Τρίτη και δεν ξέρανε τίποτε......
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Την οποία προσφορά την έδινε όποτε θυμόταν.....εγω έτυχε να τη ζητήσω Τρίτη και δεν ξέρανε τίποτε......

κλασικά....Τελικά τι ισχύει με το silver ;ακούγεται καλό για να είναι αληθινό...Και αν ισχύει επηρεάζει κ το αδελφάκι στο Ν.Κόσμο ;
 

Πικλρικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος γνωστής να ενημερώσει σε ποια μασατζιδικα έχει και πρωκτικο ?
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.364
Πόντοι
1.071
Παιδιά πάντως πολλά δεν τα βλέπω ανοιχτά ούτε πρόγραμμα βλέπω ούτε τίποτα. Ποιος ο λόγος?
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076

Mr BiGger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
9
Like
429
Πόντοι
280
Dionk403
Συγγρού 40-42 και Λαγουμιτζή 23 υπάρχουν κοπέλες που κάνουν και πρωκτικό. Επίσης η Margo στο Delight-Φρατζή 7 κάνει και μερικές στην Εθνάρχου Μακαρίου στη Δάφνη. Γενικά δεν εξαρτάται από το μαστζίδικο, αλλά από τις κοπέλες. Τα περισσότερα έχουν ανοίξει αλλά με ελεγχόμενη είσοδο. Τύπου άμα δεν σε ξέρουν-δεν σε έχουν ξαναδει-δε τοσυ θυμίζεις κάτι δε σου ανοίγουν. Από 15 Ιουνίου θα λειτουργούν όλα κανονικότατα.
 

Πικλρικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Εθναρχου μακαριου έχει σάιτ το μαγαζί ,ψάχνω και μου βγάζει για ένα στο περιστέρι
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Εθναρχου μακαριου έχει σάιτ το μαγαζί ,ψάχνω και μου βγάζει για ένα στο περιστέρι

μην ψάχνεις, δεν θα βρεις. Απο τα πιο low profile μαγαζιά. Ιδιαίτερα αξιόλογη  επιλογή κ ωραίος χώρος
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
99
Like
25.710
Πόντοι
26.236
Ουκρανη , πιτσιρίκα , καστανη , με τρομερό βυζι κ κωλο . Ρε μπας κ περιμένει να ξαναρχίσει το glamour ? Εγώ κάπου την ξέρω αυτη αλλα έχει φιρανει το μυαλο μου ...στα 12ποντα επάνω ,κορμί λαμπάδα . Κατια silver .
Αυτα ...
 

Mr BiGger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
9
Like
429
Πόντοι
280
Για φίλο που ρώτησε,  η Margo δεν μεταφέρθηκε σε Εθνάρχου Μακαρίου, εξακολουθεί να δουλεύει delight7. Λίγο πριν την καραντίνα εκεί την πέτυχα. Απλά αναφέρθηκα γενικά σε μασαζτιδικα που διαθέτουν κοπέλες που δίνουν κωλο. Παρεπιπτόντως η Margo έκανε και τρομερό τσιμπούκι.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.118
Πόντοι
456
Ουκρανη , πιτσιρίκα , καστανη , με τρομερό βυζι κ κωλο . Ρε μπας κ περιμένει να ξαναρχίσει το glamour ? Εγώ κάπου την ξέρω αυτη αλλα έχει φιρανει το μυαλο μου ...στα 12ποντα επάνω ,κορμί λαμπάδα . Κατια silver .
Αυτα ...
σε ποιά αναφέρεσαι φίλε ;
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
134
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδια νεος στο forum θα ηθελα τα φωτα σας!!Ειμαι απο επαρχια θα ανεβω αθηνα θελω κατι χαλαρωτικο σε μασαζ και μετα πιπιλισμα, αποτι εχω διαβασει το Oasis Στουρναρη 29 εχει καλα σχολια.Επισης επειδη ειμαι μερακλης σε νταρντανες και βυζαρουδες 'μανες' διαβασα για την Σόφι.Πειτε μου αξιζει η εμπειρια ευχαριστω πολυ και περιπου πως ειναι τα χαραχτηριστικα της αν καποιος ξερει!!!!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Για να μπούνε κάποια πράγματα στη θέση τους. Οι υπηρεσίες μασάζ αυτή τη στιγμή επιτρέπονται. Οι υπηρεσίες "ιερόδουλου" είναι το σημαντικότερο πρόβλημα, που βάση του νόμου για τον covid-19 θα επιτρέπονται από 15/06. Μέχρι τότε ας μην παραπονιούνται κάποιοι για "περίεργη" συμπεριφορά των μαγαζιών. Από πταίσμα που ήταν πριν τον κορονοϊό, μπορεί να φτάσει μέχρι κακούργημα τώρα. Οπότε υπομονή μέχρι 15/06.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Στο Σίλβερ πάντως τώρα ούτε ανοίγουν ούτε στο τηλ. απαντάνε
 

Mr BiGger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
9
Like
429
Πόντοι
280
Για να μπούνε κάποια πράγματα στη θέση τους. Οι υπηρεσίες μασάζ αυτή τη στιγμή επιτρέπονται. Οι υπηρεσίες "ιερόδουλου" είναι το σημαντικότερο πρόβλημα, που βάση του νόμου για τον covid-19 θα επιτρέπονται από 15/06. Μέχρι τότε ας μην παραπονιούνται κάποιοι για "περίεργη" συμπεριφορά των μαγαζιών. Από πταίσμα που ήταν πριν τον κορονοϊό, μπορεί να φτάσει μέχρι κακούργημα τώρα. Οπότε υπομονή μέχρι 15/06.

Φίλε Ταξιάρχη τα είπες όπως ακριβώς είναι τα πράγματα!
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Σημερινή επίσκεψη στην Εθ.Μακαρίου στη Δάφνη, πρώτη στη μετά covid εποχή. Μου άνοιξαν άμεσα κ με υποδέχτηκε η Άννα που ήταν πολυ ανανεωμένη! Δεν θυμάμαι άλλη φορά να μοσχοβολάει έτσι αντίστοιχος χώρος. Παντού αντισηπτικα στον χώρο. Το δωμάτιο ήταν ανοιχτό για να αεριστει πριν την είσοδο μου κ ήταν το πρωτο που έκαναν πάλι με την αποχώρηση μου. Παρούσες ή Ρίτα, Αφροδίτη, Ρόζα. Επειδή η μεγάλη αδυναμία (Ρίτα) είχε κλεισμένο ραντεβού μου προτάθηκε η 2η μεγάλη αδυναμία μου η Εύα που θα ερχόταν στα επόμενα λεπτά. Χωρίς σκέψη επιλογή για 1 ώρα. Πληροφορήθηκα απο την Άννα ότι η Χριστίνα δεν θα είναι πλέον (το αναφέρω γιατί ξέρω κάποιους που την έχουν κ στανταρακι να μην την αναζητήσουν μάταια). Η Εύα σε τρέλα κέφια κ ιδιαίτερα κοινωνική όπως πάντα. Αν και είναι πάντα εξαιρετική η εμπειρία μαζί της, σήμερα ήταν φωτιά! Αυτο που με αναστάτωσε πιο πολυ ήταν το όμορφο τριγωνακι που έχει αφήσει για εμάς τους πιο...μερακλήδες. Το μασάζ της παραμένει  εξαιρετικό με αρκετή σωματική επαφή. Τα χάδια κ τα φιλιά δεν τα περιορίζει πουθενά...Η γλώσσα της ασυγκράτητη...Βασικό της χαρακτηριστικό ότι δεν βιάζεται καθόλου. Μετα το τέλος μου αφιέρωσε επιπλέον χρόνο για να με μπανιαρισει, να με σκουπίσει, να μου κάνει χαλαρωτικό μασάζ. Ήταν μοναδική εμπειρία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom