Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (5 μέλη και 16 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Κύριοι, μήπως μπορώ να σας συμβουλευτώ; Ψάχνω ένα καλό Nuru. Καμιά γνώμη;

Καλησπέρα φίλε ! Σχεδόν όλα τα γνωστά μασατζιδικα έχουν πρόγραμμα με nuru, Paradise spa, Silver spa, Φραντζή 2,4,7 στο νέο κόσμο, Athens nuru massage στο Κολωνάκι ,Τατοϊου κλπ .Στις σελίδες τους τι αναφέρουν με το κόστος .
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Μελίνα Ρωσίδα γλυκιά μιλφ!!,Κηφισίας 10,εγγύηση βυζομασαζ και πρόγραμμα για γερούς παίκτες!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.433
Κριτικές
36
Like
37.976
Πόντοι
18.565
θα προσέθετα όλη την "παλιά σειρά" του Στ 29 (Λία,Μόνικα κλπ) , την Ρούλα απο Καλλιροης, και Εύα-Ρίτα απο Μακαρίου
Η Λια ισως, η Μονικα ειναι καπως ψιλη για νουρου (το νουρου θελει μικροκαμωμενη κοπελα) η Ρουλα παλιοτερα ειχε προβλημα με τα καινουργια βυζια, και δεν ξερω αν μπορει να τα τριψει στο νουρου, Ευα και Ριτα δεν τις ξερω.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
2
Like
3.645
Πόντοι
456
θα προσέθετα όλη την "παλιά σειρά" του Στ 29 (Λία,Μόνικα κλπ) , την Ρούλα απο Καλλιροης, και Εύα-Ρίτα απο Μακαρίου
στα 2 απο τα τρια που αναφερεις δεν υπαρχει ιστοτοπος για να εχουμε καποια πρωτη εικον.ξερει καποιος κατι παραπανω ?ευχαριστω.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Η Λια ισως, η Μονικα ειναι καπως ψιλη για νουρου (το νουρου θελει μικροκαμωμενη κοπελα) η Ρουλα παλιοτερα ειχε προβλημα με τα καινουργια βυζια, και δεν ξερω αν μπορει να τα τριψει στο νουρου, Ευα και Ριτα δεν τις ξερω.
ειδικά για την Μόνικα που στο Σ40-42 είχα δοκιμάσει στον 6ο αρκετές φορές, είμαι σίγουρος...Με την Ρούλα ...νιώθεις την εμπειρία της!!αν δεν κάνω λάθος είχες δηλώσει εντυπωσιασμενος απο υπηρεσίες Χριστίνας στη Μακαρίου. Δοκίμασε κατα σειρά Εύα κ μετα Ρίτα κ αν δεν το ευχαριστηθείς θα νιώσω μεγάλη εκπληκη
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
στα 2 απο τα τρια που αναφερεις δεν υπαρχει ιστοτοπος για να εχουμε καποια πρωτη εικον.ξερει καποιος κατι παραπανω ?ευχαριστω.
[/quote
Και λοιπόν; αυτο σημαίνει ότι δεν αξίζουν;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
2
Like
3.645
Πόντοι
456
στα 2 απο τα τρια που αναφερεις δεν υπαρχει ιστοτοπος για να εχουμε καποια πρωτη εικον.ξερει καποιος κατι παραπανω ?ευχαριστω.
[/quote
Και λοιπόν; αυτο σημαίνει ότι δεν αξίζουν;
δεν ειπα κατι τετοιο.απλα ρωτησα αν καποιος ξερει καποιο τροπο να ριξουμε μια ματια πριν την επισκεψη.
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
ρε τυπε τι ειναι αυτα που κάνεις , πάς και μπαινεις σε άγνωστα σπιτια χωρις κριτικές και με αμφιλεγομενες απατεωνισες;;;; παλι καλα που δεν σου έτυχε τιποτα χειροτερο.
Άστα φίλε, άλλη φορά πρέπει να πέσει συζήτηση πριν το οτιδήποτε!!
 

Constantine123

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Καληπσέρα σας!! ανεβαίνω αθήνα το επόμενο ΠΣΚ και θα ήθελα μια βοήθεια αν είναι εύκολο!! θέλω μασσάζ νούρου ή body to body 1 ώρα!! και θέλω σίγουρα η μασέρ να έχει μεγάλο στήθος!! μπορεί κανείς να με βοηθήσει;;
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Καληπσέρα σας!! ανεβαίνω αθήνα το επόμενο ΠΣΚ και θα ήθελα μια βοήθεια αν είναι εύκολο!! θέλω μασσάζ νούρου ή body to body 1 ώρα!! και θέλω σίγουρα η μασέρ να έχει μεγάλο στήθος!! μπορεί κανείς να με βοηθήσει;;
Κοίτα paradise spa Δήμητρα και Σάρα.Πολυ καλο μασάζ και οι δυο και πολύ μεγάλο στήθος.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Μια ερώτηση.. έρευνα φίλοι μασαζοβιοι..
Πόσο συχνά κάνετε μασάζ και πόσο συχνά πάτε σε κανονικό μασάζ η στούντιο;
Μια φορά την εβδομάδα και στα δύο είναι πολύ; Έχω ξεφραγγιαστει..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Κοίτα paradise spa Δήμητρα και Σάρα.Πολυ καλο μασάζ και οι δυο και πολύ μεγάλο στήθος.
ολα στο..πολυ ειναι..οχι μονο το στηθος..και ερχεται δλδ η Δημητρα και τριβεται απο πανω σου? :huh: :huh: :think:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Μια ερώτηση.. έρευνα φίλοι μασαζοβιοι..
Πόσο συχνά κάνετε μασάζ και πόσο συχνά πάτε σε κανονικό μασάζ η στούντιο;
Μια φορά την εβδομάδα και στα δύο είναι πολύ; Έχω ξεφραγγιαστει..
Ο καθένας οσο αντέχει η τσεπη του μεγάλε.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
  • Like
Αντιδράσεις: SomPut

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom