Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

thanap

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Η ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΔΙΝΕΙ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ;ΑΚΑΠΟΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΚΑΝΕΙ;
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Χρειάζεται δυνατή σκηνοθεσία και αξεσουάρ για τεχνητά "ζουμια" όπως και το πιο αστείο που είδα με σκουιρτ όπου η άλλη έβαλε και ένα μίνι μυλαρακι σαν ελικόπτερο...
Ένα άλλο που μου τυχε ήταν ότι κάποια μασαζοκορη πάνω στις φωνές της που νόμιζα ότι ήταν προσποιητες σέρβιρε "φρέσκο Νουνού"...
 

thanap

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
warnwarn.gif
 Απαγορεύονται[/URL] τα μόνιμα κεφαλαία.
 

Επισκέπτης
Καταδρομικη διαθεση πριν λιγες ημερες και μοιραζομαι μαζι σας.
Ραντεβου ευκολοτατο στον Χολαργο, προβλημα στο παρκινγκ γιατι ειναι πανω στην Μεσογειων. Μια εξελληνισμενη Ιταλιδα, κοντουλα, που καπνιζει (εμενα με χαλαει τρομερα). Μου ειπε σκετο μασαζ 50, σκετο σεξ 50, αν θες και τα δυο τι θες να δωσεις...
Τελος παντων ειπα να δοκιμασω και τα δυο με 80 που προτεινα και αρχισαμε.

3 το λαδι, 3 το ξιδι, 5 το λαδοξιδο.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Τι να πιω ρε πρεζόνι...όλα σύ τα ήπιες. Που χεις το ελεύθερο δω μέσα να το παίζεις σε μασαζοοικους "είμαι του site κ θα σας προωθήσω" αρχιλιγουρη...και να χεις το ελεύθερο να κράζεις όσες δε σου Κατσαν....ουστ από κει πρεζοκαρπαζοεισπρακτορα
Με κατατρόπωσες πάλι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Κουραστικο εγινε ολο αυτό. Γιατι δεν τσακωνεστε με πμ? Οι υπολοιποι δε φταιμε σε τιποτα...
Αν πρόσεξες, την προσωπική επίθεση δεν τη ξεκίνησα εγώ! Μόνος του τσακώνεται, το συνηθίζει. Όπως και να μας δείχνει το επίπεδό του όταν εκνευρίζεται.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Αν πρόσεξες, την προσωπική επίθεση δεν τη ξεκίνησα εγώ! Μόνος του τσακώνεται, το συνηθίζει. Όπως και να μας δείχνει το επίπεδό του όταν εκνευρίζεται.

Η αληθεια ειναι οτι όταν σε βλέπει σεληνιαζεται!!!

Περασα απο αννα-δαφνη. Το κοριτσι μας η ασπα ελειπε άρρωστη, την εφαγαν οι γρουσουζηδες...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.387
Κριτικές
36
Like
37.814
Πόντοι
18.565
Αν η Ρόζα είναι μία Βραζιλιάνα (όπως λέει,γιατί δεν θυμάμαι),συμφωνώ μαζί σου φίλτατε..
Η Ροζα εμενα μου συστηθηκε σαν Ελληνοβραζιλιανα. Οταν ομως την ρωτησα στα Πορτουγκεζικα αν μιλαει τη γλωσσα, κομπλαρισε. Μετα τη ρωτησα και στα Ελληνικα αν μιλαει πορτουγκεζικα και μου ειπε οχι.
 

Gio883

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
207
Πόντοι
280
Άσπα είναι ψιλό γυμνασμένο κορίτσι με μαύρο μακρύ μαλλί, πολύ μικρό βυζί και ίσως με λίγο έντονη τριχοφυΐα σε διάφορα μέρη.
Συμφωνώ για Ασπα- εντονη τριχοφυια (!) , φοβερό σώμα, καλό μασαζ.
Περι Εθναρχου γενικώς
Οντως προσπάθεια απο Αννα να διαφοροποιηθει απο αλλα μαγαζιά του χώρου που έχουν γίνει (η ταχουμε κανει εμεις )ψιλοστούντιο.
Δλδη προσπάθεια για πραγματικό μασαζ, σεβασμος στον πελάτη- γενικώς προσπάθεια για ποιοτικές υπηρεσίες.
ΑΛΛΑ
Ισως γιατι αλλου η κατάσταση είναι χάλια- Πλεον στο μαγαζί γίνεται τις μουρλής. Αναμονή μισή ώρα τουλάχιστον, με η χωρίς ραντεβου. Και η αναμονή αυτή σε μικρό χωρο οπου εισαι φατσα καρτα με συναγωνιστες κλπ
Με την εξαίρεση Μαργαρίτας ( θα της έδινα 7 στην εμφάνιση), οι υπόλοπες εμφανησιακα είναι μέτριες.Φιλότιμες σε γενικές γραμμες αλλα ως εκει.
Μπραβο στην Αννα για την προσπάθεια, αλλα πιστευω στους τυφλους ο μονοφθαλμος αυτη την στιγμη.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Αμα Μίλαν για επίπεδο οι επαγγελματίες λασπολογοι πεφτουλες είναι σαν να λέμε ο Βασίλης Παιτερης να ομιλεί για ακαδημαϊκό ζήτημα..ο νοοων νοειτω.

Περί Άσπας άποψη μου αρκετές που βγάζουν το "αντρικιο" η γενικά το "γκουπ" μπορεί να γίνει ακόμα και αν επί χρόνια ασχολείται με πυγμαχία κτλ και λοιπά βαρέα σπορ..είναι απλό ορμονικό θέμα. Μην ξεχνάτε ότι πολλά συμπληρώματα προέρχονται ακόμα απ' τη τέως ανατ.Γερμανια.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Πέρασμα από το γνωστό ελαιοτριβείο στη δάφνη που δούλευε η μουνάρα αλεξάνδρα αλεξάνδρου :headbaning2: Παρούσες δύο κοπέλες, η πρώτη που με υποδέχθηκε μέτρια στο πρόσωπο πολύ,με σπαστό μαλλί και σχετικά καλό σωμα και δεν επιλέχθηκε και η δεύτερη με το όνομα λάουρα ξανθιά ρωσίδα από τα μακρινά ουράλια με κοντό αγορέ μαλλί,κορμάρα και μέσα στην καύλα.Προγράμματα:μία ώρα 80e και σαράντα λεπτά 60e.Προσωπικά επέλεξα τα 40min καθώς το θεώρησα πιο value for money! :headbaning1:
Πέρασμα λοιπόν με λάουρα η οποία ήταν φουλ ευγενική,δε ζήτησε λεφτά κατευθείαν σα ζητιάνα όπως κάνουν άλλες, και με αυστηρό βλέμμα που έσπαγε ανά διαστήματα με γελάκια.Ξεκινήσαμε μασαζάκι που δεν είναι το δυνατό της σημείο,καθώς το μωράκι δεν έχει μεγάλη δύναμη στα χέρια αν και στην πορεία έκανε προσπάθειες να το διορθώσει,κατ'όπιν δικής μου παρότρυνσης!
Παίξιμο πούτσας στη συνέχεια και σεξάκι δυνατό,όπου το μωρό έδωσε πραγματικά ρέστα! :headbaning2: Χαίρεται το γαμήσι και το δείχνει!Γαμηθήκαμε σε κάθε πιθανή στάση με αποκορύφωμα εμένα καθιστό στον καναπέ και αυτή να χωροπηδάει πάνω στο καβλί μου με μανία reverse cowgirl,όπου έγινε και η κατάθεση!
Συστήνεται σε όλους τους ομόσταβλους μου μασαζάκηδες! :hi:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Πέρασμα από το γνωστό ελαιοτριβείο στη δάφνη που δούλευε η μουνάρα αλεξάνδρα αλεξάνδρου :headbaning2: Παρούσες δύο κοπέλες, η πρώτη που με υποδέχθηκε μέτρια στο πρόσωπο πολύ,με σπαστό μαλλί και σχετικά καλό σωμα και δεν επιλέχθηκε και η δεύτερη με το όνομα λάουρα ξανθιά ρωσίδα από τα μακρινά ουράλια με κοντό αγορέ μαλλί,κορμάρα και μέσα στην καύλα.Προγράμματα:μία ώρα 80e και σαράντα λεπτά 60e.Προσωπικά επέλεξα τα 40min καθώς το θεώρησα πιο value for money! :headbaning1:
Πέρασμα λοιπόν με λάουρα η οποία ήταν φουλ ευγενική,δε ζήτησε λεφτά κατευθείαν σα ζητιάνα όπως κάνουν άλλες, και με αυστηρό βλέμμα που έσπαγε ανά διαστήματα με γελάκια.Ξεκινήσαμε μασαζάκι που δεν είναι το δυνατό της σημείο,καθώς το μωράκι δεν έχει μεγάλη δύναμη στα χέρια αν και στην πορεία έκανε προσπάθειες να το διορθώσει,κατ'όπιν δικής μου παρότρυνσης!
Παίξιμο πούτσας στη συνέχεια και σεξάκι δυνατό,όπου το μωρό έδωσε πραγματικά ρέστα! :headbaning2: Χαίρεται το γαμήσι και το δείχνει!Γαμηθήκαμε σε κάθε πιθανή στάση με αποκορύφωμα εμένα καθιστό στον καναπέ και αυτή να χωροπηδάει πάνω στο καβλί μου με μανία reverse cowgirl,όπου έγινε και η κατάθεση!
Συστήνεται σε όλους τους ομόσταβλους μου μασαζάκηδες! :hi:

εχεις πμ...
 

badrobot

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
ΑΛΛΑ
Ισως γιατι αλλου η κατάσταση είναι χάλια- Πλεον στο μαγαζί γίνεται τις μουρλής. Αναμονή μισή ώρα τουλάχιστον, με η χωρίς ραντεβου. Και η αναμονή αυτή σε μικρό χωρο οπου εισαι φατσα καρτα με συναγωνιστες κλπ
Με την εξαίρεση Μαργαρίτας ( θα της έδινα 7 στην εμφάνιση), οι υπόλοπες εμφανησιακα είναι μέτριες.Φιλότιμες σε γενικές γραμμες αλλα ως εκει.
Μπραβο στην Αννα για την προσπάθεια, αλλα πιστευω στους τυφλους ο μονοφθαλμος αυτη την στιγμη.
.
Την προηγούμενη Παρασκευή που πέρασα δεν υπήρχε ψυχή (αν και μετά είχε κόσμο). Στα 5 λεπτά ήμουν στο Δωμάτιο με την Μαργαρίτα και χωρίς ραντεβού,η οποία σαφώς και ΔΕΝ είναι η πιο όμορφη εκεί μέσα. Σαν ομορφιά αποκλειστικά Αφροδίτη και Χαρά είναι σε άλλη κλάση. Αλλά γενικώς όλες οι κοπέλες είναι άνω του μετρίου.
Σ αυτό που θα συμφωνήσω είναι η στενότητα του χώρου. Και εγώ είδα παραλίγο κατάφατσα συναγωνιστή την ώρα που 'έφευγα, αν και δεν με πειράζει... 
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Συνηθως ως το μεσημερι ειναι πιο χαλαρά. Απο το απόγευμα και μετα, εχει πιο πολύ κινηση. Προσπαθουν για διακριτικοτητα, οχι παντα  με μεγαλη επιτυχια. Απο την αλλη και κανενα γνωστό να πετυχουμε, ολοι εκεί για την ιδια δουλεια ειμαστε. Η μιση "ντροπη" δικη μας, η μιση δικη του...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Η Ροζα εμενα μου συστηθηκε σαν Ελληνοβραζιλιανα. Οταν ομως την ρωτησα στα Πορτουγκεζικα αν μιλαει τη γλωσσα, κομπλαρισε. Μετα τη ρωτησα και στα Ελληνικα αν μιλαει πορτουγκεζικα και μου ειπε οχι.
  :2funny: :2funny: Βραζιλιάνα από τη Χιμάρα, όπως Σέρβα από το Φιέρι και πάει λέγοντας. Το μυαλό δεν είναι το δυνατό της σημείο! Και δεν μιλάω επί προσωπικού, αλλά για αυτό που εισπράττω σαν πελάτης. Όμως αυτή η αφέλεια με διασκεδάζει αφάνταστα όταν είμαι σε όχι και τόσο καλή ψυχολογία. Επίσης ιδρώνει τη φανέλα και κρατάει το χρόνο. Μπορεί εγώ να βλέπω το ποτήρι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο.
 

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0
Πέρασμα αργά το μεσημέρι από Σολωμού 70 όπου παρούσες ήταν οι εξής:


Τζούλια μελαχροινή όμορφη κοπέλα.
Τσολιάς στ'ανακτορα!Ψηλή,με μακρύ μαύρο μαλλί και με ωραίο κορμί όχι στεγνό αλλά με ταιριαστές αναλογίες λόγω του ύψους της.

Έλλη καστανοξανθη μινιόν πιτσιρικα.
Με γλυκό-πονηρό πρόσωπο και καλό σωματακι με λίγα και ωραία πιασιματακια.

Γιάννα καστανοξανθη μιλφ,συμπαθητική με στυλ και εμφάνιση γυναίκας της διπλανής πόρτας.Με πιασίματα στο σώμα της.

Προγράμματα:60 ευρώ η μισή ώρα και 80 ευρώ η μία ώρα.
 

sokoflikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2014
Μηνύματα
52
Like
8
Πόντοι
0
Προχτεσινό πέρασμα από την Άννα στην εθναρχου μακαρίου.. Πραγματικά δεν έχω λόγια τι να πρωτοπεις για την Άννα ξέρει ακριβώς πως να φερθεί αν και με εμένα δεν χρειαζονται συστάσεις καθώς η γνωριμία μας μέτρα από το 2013 όπως και με τη μαργαρίτα που πέρασα για πολλοστή φορα μαζί της.  Πραγματικά κάθε φορά είναι καλύτερη πιο ευδιαθετη όλο καινουργιες εντάξεις στο πρόγραμμα της και κάθε φορά φεύγω με ένα μεγάλο χαμόγελο όπως κι αυτή.. Μακράν το καλύτερο μέρος για χαλάρωση!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom