Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (1 μέλη και 117 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.415
Πόντοι
41.443
Καλησπερα σε ολους. Θα κατεβω Αθηνα απο Θεσσαλονικη για δουλεια κ θα παρακαλουσα να μου προτεινετε μασατζιδικο με nuru αν υπαρχει. Σας ευχαριστω

Συγγρού 40-42 περιοχή ΦΙΞ

και στο ΣΤ29 κανουν νουρου αλλα με τετοια ζεστη δεν ενδεικνυται νομιζω
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.415
Πόντοι
41.443

barkaroutsos70

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2016
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
σιάτσου γιαπωνέζικο με handjob  στο τέλος, έχει πουθενά στήν αθήνα παιδιά;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Καλησπερα σε ολους. Θα κατεβω Αθηνα απο Θεσσαλονικη για δουλεια κ θα παρακαλουσα να μου προτεινετε μασατζιδικο με nuru αν υπαρχει. Σας ευχαριστω

επισης στη Λεωφορος Συγγρου 296 στο Magic hands γινεται νουρου
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα. Είναι ακριβώς όπως τα έχει πει ο φίλος που το πρωτοανέφερε. Πολύ συμπαθητική κοπέλα, ψηλή μελαχρινή.Ο χώρος απαράδεκτος, μασάζ πολύ μέτριο ένας φραπές στο τέλος. Ψεκάστε σκουπίστε τελειώσαμε. Ολο το story σε χρόνο 30 λεπτών και κόστος 30 ευρώπουλα. Δεν θα ξαναπάρω ευχαριστώ..

Καλησπέρα, είχα να μπω καιρό και να γράψω κριτική. Το έχω επισκεφτεί 2 φορές πριν περίπου ενάμιση μήνα. Στο τηλ απαντάει άλλη και λέει ότι και καλά είναι Μύκονο (καμιά φορά κάνει και ότι είναι αυτή που σου παίρνει μασάζ αλλά δεν είναι). Ο χώρος υπό κατασκευή, με πλακάκια και άλλα τέτοια στη μέση-μέση και κάτω στο υπόγειο, με τη δικαιολογία ότι είναι τώρα το φτιάχνουν. Πάνω πάντως που γίνεται το μασάζ έχει κρεβάτι και μια ντουζιέρα, αλλά οι πετσέτες είναι 2-3 και απλά τις βάζουν σε μία σόμπα για να στεγνώνουν.

Την πρώτη φορά που πήγα, με έβαλε να περιμένω στο υπόγειο γιατί είχε πελάτη και τους άκουγα που έκαναν σεξ. Μετά που μιλήσαμε επέμενε ότι δεν κάνει τίποτα παραπάνω από φραπέ... Στα του μασάζ, αρκετά μέτριο, απαλό, και λίγο βαριεστημένο. Μετά είχε λίγο δισταγμό στο να γδυθεί αλλά ο φραπές καλός. Λέω εντάξει πρώτη φορά ήταν και ίσως θέλει να σε γνωρίσει πρώτα.

Ξαναπάω και δεύτερη και αφού συνεννοήθηκα με την τύπισσα στο τηλ να μου κάνουν έστω  :pipa1: , κάτι που μου είπε να το αφήσω πάνω της. Εν τέλη και πάλι η κοπέλα μου είπε ότι δεν κάνει τέτοια, παρά μόνο φραπέ, αν και τη δεύτερη φορά ήταν πιο θετική σε χουφτώματα. Μάλιστα γδύθηκε μόνη της και πήρε τα χέρια μου και τα έβαλε στον κώλο της.

Πάντως και τις δύο φορές που πήγα μου είπε ότι ο χώρος φτιάχνετε και προς το καλοκαίρι θα έχει και άλλο όροφο με πολλές κοπέλες κλπ, κάτι που δεν το πολυπιστεύω. Πρόσφατα ξαναπήρε το μάτι μου την αγγελία ανανεωμένη και έλεγε για μισή ώρα μασάζ με φραπέ και μετά μισή ώρα να τους κάνουμε εμείς μασάζ. Ό,τι να ναι! :P
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
επισης στη Λεωφορος Συγγρου 296 στο Magic hands γινεται νουρου
Οντως, αλλά ψευτονουρου,το πιό ορίτζιναλ όμως αυτή την στιγμή-χωρίς πολλά πολλά στο τέλος όμως-είναι αυτό στην Υψηλάντου στο Κολωνάκι.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.415
Πόντοι
41.443
Οντως, αλλά ψευτονουρου,το πιό ορίτζιναλ όμως αυτή την στιγμή-χωρίς πολλά πολλά στο τέλος όμως-είναι αυτό στην Υψηλάντου στο Κολωνάκι.

εμεις τα πολλα πολλα θελουμε περισσοτερο ομως συναδελφε  ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μαγκες,προσοχή....!!!!!!  εμφανίστηκαν παλι αυτοι οι απατεωνες με το Paradise Home στη Βούλα......γεμίσανε πάλι με "προσφορες" το facebook και ψαχνουν νεα θυματα.....καντε τους μπλοκ και αναφορά,μην την πατησουν κι αλλοι.......
 

flaskas1

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες,προσοχή....!!!!!!   εμφανίστηκαν παλι αυτοι οι απατεωνες με το Paradise Home στη Βούλα......γεμίσανε πάλι με "προσφορες" το facebook και ψαχνουν νεα θυματα.....καντε τους μπλοκ και αναφορά,μην την πατησουν κι αλλοι.......
Καλως μηπως εχουμε να προτεινουμε κατι αξιοπρεπες
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μαγκες,προσοχή....!!!!!!  εμφανίστηκαν παλι αυτοι οι απατεωνες με το Paradise Home στη Βούλα......γεμίσανε πάλι με "προσφορες" το facebook και ψαχνουν νεα θυματα.....καντε τους μπλοκ και αναφορά,μην την πατησουν κι αλλοι.......

Στο facebook ειναι μαλάκες.. Τους έκανα αναφορά και μου απάντησαν από το facebook μερικές μέρες μετά, οτι δεν υπάρχει κάτι στη σελίδα τους που να υποδηλώνει απάτη ή οποιαδήποτε άλλη έκνομη πράξη ή συμπεριφορά και αναφορά απορρίπτεται.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.784
Πόντοι
6.515
Μαγκες,προσοχή....!!!!!!   εμφανίστηκαν παλι αυτοι οι απατεωνες με το Paradise Home στη Βούλα......γεμίσανε πάλι με "προσφορες" το facebook και ψαχνουν νεα θυματα.....καντε τους μπλοκ και αναφορά,μην την πατησουν κι αλλοι.......

πηγαινε να τους ξεμπροστιάσεις τυπε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom