Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
. Ε ναι που θα βρεθεί άλλος μαλάκας να πληρώσει 60 ευρώ για να προσφέρει μασάζ και γλείψιμο.

:rolleyes:
URL]]
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πέρασμα από απογευματινή βάρδια του Ακρόπολη, Συγγρού 101, δαιδαλώδης πολυκατοικία. Την πόρτα άνοιξε η ευεγνής Χριστίνα, κοντό ξανθό μαλλί. Στη συνέχεια πέρασαν η Αλεξάνδρα, η κοκκινομάλλα Ελπίδα, ωραίο τσιγγάνικο προσωπάκι μελαμψό, έχει κοιλίτσα, και η πιπίνα Πάολα, ψηλό στυλιάρι, Σέρβα υποτίθεται. Έφυγα ταχέως. Ο χώρος απεριποίητος ακόμα, και οι κοπέλες όλες πολύ κάτω του μετρίου.

Αυτό μπορείς να κάνεις έναν ακόμα κόπο και να το γράψεις μέσα στο νήμα του Ακρόπολη μασαζ;; Γιατί η άλλη εκεί μέσα την έχει δει ότι φέρνει θεόμουνα και μας ζαλίζει τα αρχίδια 10 φορές τη μέρα
 

misterb

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
61
Πόντοι
1
καλησπερα . δεν ξερω αν πρεπει να γραψω εδω η στα fetish.. υπαρχει κοπελα που να κανει session milking? μιλαμε για σωστο αρμεγμα οχι απλη μαλακια των 5 λεπτων ξεπετα.
ευχαριστω!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.925
Πόντοι
4.365
καλησπερα . δεν ξερω αν πρεπει να γραψω εδω η στα fetish.. υπαρχει κοπελα που να κανει session milking? μιλαμε για σωστο αρμεγμα οχι απλη μαλακια των 5 λεπτων ξεπετα.
ευχαριστω!

:think: Τι είναι τούτο?

 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.925
Πόντοι
4.365

Μήπως εννοείς να σου τραβάνε τα βυζιά μέχρι να βγάλουν γάλα???  :2funny:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.419
Πόντοι
41.443
μηπως εννοει κατι τετοιο  ο τυπος?
:grin: :grin: :grin: :grin:

 

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
66
Like
25
Πόντοι
0
μια ερωτηση ... ολα τα μασατζιδικα κλεινουν στις 9? ειμαι ασχετος απο το θεμα αλλα μου αρεσει η ιδεα..
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
μια ερωτηση ... ολα τα μασατζιδικα κλεινουν στις 9? ειμαι ασχετος απο το θεμα αλλα μου αρεσει η ιδεα..

Όλα εκτός απο το Ακρόπολης που είναι μέχρι της δώδεκα
απλα στο συγκεκριμένο μαγαζί εχουν υπωθει πολλά παράπονα
άρα μπες διάβασε τα ποστ και κρίνε μόνος σου άμα θες να πας η όχι γούστα είναι άλλοι πάνε άλλοι όχι
για να μην μου πεις οτι σε πήρα στο λαιμό μου ΣΤ να πας η να μην πας
 

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
66
Like
25
Πόντοι
0
Όλα εκτός απο το Ακρόπολης που είναι μέχρι της δώδεκα
απλα στο συγκεκριμένο μαγαζί εχουν υπωθει πολλά παράπονα
άρα μπες διάβασε τα ποστ και κρίνε μόνος σου άμα θες να πας η όχι γούστα είναι άλλοι πάνε άλλοι όχι
για να μην μου πεις οτι σε πήρα στο λαιμό μου ΣΤ να πας η να μην πας


ευχαριστω για την απαντηση! δεν υπαρχει θεμα το να με παρεις στο λαιμο σου, το ρισκο ειναι μερος του παιχνιδιου και καθε πληροφορια ειναι δεκτη... σ ευχαριστω και παλι
 

misterb

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
61
Πόντοι
1
Μπαααα, αυτό είναι opening soufra session  :2funny:

οχι τοσο xtreme ρε παιδια ! ειπαμε! αργη κ βασανιστικη μαλακινση με μασαζ στις ερωτογενεις περιοχες - γλυφοκολι ναι -  ξεσκισμα σουφρας ποτε.
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
ερωτηση:

εγιναν μεταγραφες απο λυκαβηττου (κυρα λενης) στης ζανας?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
εφόσον ξέρεις κάτι τέτοιο, γιατί ρωτάς εμάς και δεν ενημερώνεις κατευθείαν;

προκειται για ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες και γιαυτο ρωτησα

αν ηξερα σιγουρα, θα το ελεγα
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Σας γραφω εμπειρια για την κυρια που ελαβε μερος πριν απο δυο εβδομαδες περιπου. Τωρα ειναι με νεα αγγελια απο οτι ειδα, αυτην
Συναντηση στον χωρο της, πολυ βασικα πραγματα γιατι τον ετοιμαζει τωρα. Ανεβαινεις μια εσωτερικη μεταλλικη σκαλα κι εχει ενα κρεββατι μασαζ και μια διαστημικη ντουσιερα. Στο κρεββατι  πετσετες κι οχι σε ειδικο χαρτι μια χρησεως. Για το κεφαλι ενα μαξιλαρι που ψιλοσιχαινομουν την μαξιλαροθηκη. Η κορασις συμπαθεστατη, γυρω στα 35+, μαυρο μακρι μαλλι. Στο μασαζ ηταν μαλλον μετρια σε αποδωση, χαιδευε ολο το κορμι αλλα μασαζ δεν ηταν πολυ αυτο. Οταν γυρισα ανασκελα εβγαλε τα ρουχα της κι εμεινε με τα εσωρουχα. Το δερμα της καλο αλλα χαλαρο πλεον. Μου τον ρουφηξε και τον επαιξε, δεν ειχα ορεξη για κατι παραπανω, μεχρι που τελειωσα. Η τιμη της 30, πολυ τιμιο εκ μερους της.

 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Σας γραφω εμπειρια για την κυρια που ελαβε μερος πριν απο δυο εβδομαδες περιπου. Τωρα ειναι με νεα αγγελια απο οτι ειδα, αυτην
Συναντηση στον χωρο της, πολυ βασικα πραγματα γιατι τον ετοιμαζει τωρα. Ανεβαινεις μια εσωτερικη μεταλλικη σκαλα κι εχει ενα κρεββατι μασαζ και μια διαστημικη ντουσιερα. Στο κρεββατι  πετσετες κι οχι σε ειδικο χαρτι μια χρησεως. Για το κεφαλι ενα μαξιλαρι που ψιλοσιχαινομουν την μαξιλαροθηκη. Η κορασις συμπαθεστατη, γυρω στα 35+, μαυρο μακρι μαλλι. Στο μασαζ ηταν μαλλον μετρια σε αποδωση, χαιδευε ολο το κορμι αλλα μασαζ δεν ηταν πολυ αυτο. Οταν γυρισα ανασκελα εβγαλε τα ρουχα της κι εμεινε με τα εσωρουχα. Το δερμα της καλο αλλα χαλαρο πλεον. Μου τον ρουφηξε και τον επαιξε, δεν ειχα ορεξη για κατι παραπανω, μεχρι που τελειωσα. Η τιμη της 30, πολυ τιμιο εκ μερους της.

Σε ποια περιοχη ειναι ο χωρος της?
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Και για να απαντησω στην ερωτηση μου μιας που μιλησα μαζι της εν τελει στο τηλεφωνο παλαιο φαληρο ειναι.
 

Alaniaris69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση παρακαλώ.. υπάρχουν Ελληνίδες σε μασατζίδικα στην Αθήνα αν γνωρίζετε;;
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Σας γραφω εμπειρια για την κυρια που ελαβε μερος πριν απο δυο εβδομαδες περιπου. Τωρα ειναι με νεα αγγελια απο οτι ειδα, αυτην
Συναντηση στον χωρο της, πολυ βασικα πραγματα γιατι τον ετοιμαζει τωρα. Ανεβαινεις μια εσωτερικη μεταλλικη σκαλα κι εχει ενα κρεββατι μασαζ και μια διαστημικη ντουσιερα. Στο κρεββατι  πετσετες κι οχι σε ειδικο χαρτι μια χρησεως. Για το κεφαλι ενα μαξιλαρι που ψιλοσιχαινομουν την μαξιλαροθηκη. Η κορασις συμπαθεστατη, γυρω στα 35+, μαυρο μακρι μαλλι. Στο μασαζ ηταν μαλλον μετρια σε αποδωση, χαιδευε ολο το κορμι αλλα μασαζ δεν ηταν πολυ αυτο. Οταν γυρισα ανασκελα εβγαλε τα ρουχα της κι εμεινε με τα εσωρουχα. Το δερμα της καλο αλλα χαλαρο πλεον. Μου τον ρουφηξε και τον επαιξε, δεν ειχα ορεξη για κατι παραπανω, μεχρι που τελειωσα. Η τιμη της 30, πολυ τιμιο εκ μερους της.

Χουφτωματάκια-δάχτυλα-ρούφηγμα στήθους άφηνε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom