Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (1 μέλη και 117 επισκέπτες)

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Χουφτωματάκια-δάχτυλα-ρούφηγμα στήθους άφηνε;

Κοιτα, εγω πηγα με διαθεση απολυτα παθητικη, να μην κανω τιποτα και να με περιποιηθουν. Δεν δοκιμασα ουτε δακτυλα ουτε τιποτε αλλο αλλα βαση της τιμης εικαζω πως δεν θα κανει πολλα πραγματα.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Κοιτα, εγω πηγα με διαθεση απολυτα παθητικη, να μην κανω τιποτα και να με περιποιηθουν. Δεν δοκιμασα ουτε δακτυλα ουτε τιποτε αλλο αλλα βαση της τιμης εικαζω πως δεν θα κανει πολλα πραγματα.

Αφου με 30 ευρω σε "περιποιηθηκε" μια συμπαθης,όπως λες,κοπέλλα και μετά ειχε handjob και πίπα,πολύ καλό το βρίσκω........ε,με αυτά τα λεφτά μην ζητάμε και περισσότερα.......
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Κοιτα, εγω πηγα με διαθεση απολυτα παθητικη, να μην κανω τιποτα και να με περιποιηθουν. Δεν δοκιμασα ουτε δακτυλα ουτε τιποτε αλλο αλλα βαση της τιμης εικαζω πως δεν θα κανει πολλα πραγματα.

"Γευση της καυτής ενέργειας του μασαζ....."..... :rockon: :rockon:....αν μη τι άλλο,πρωτότυπο....είναι Ελληνιδα φαντάζομαι.........και φυσικά,η φωτογραφία είναι ασχετη.......

Από σωμα τι λεει?
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
"Γευση της καυτής ενέργειας του μασαζ....."..... :rockon: :rockon:....αν μη τι άλλο,πρωτότυπο....είναι Ελληνιδα φαντάζομαι.........και φυσικά,η φωτογραφία είναι ασχετη.......

Από σωμα τι λεει?

Αδυνατη αλλα εχει αρχισει να χαλαρωνει. Ελληνιδα και η φωτο ασχετη
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Αφου με 30 ευρω σε "περιποιηθηκε" μια συμπαθης,όπως λες,κοπέλλα και μετά ειχε handjob και πίπα,πολύ καλό το βρίσκω........ε,με αυτά τα λεφτά μην ζητάμε και περισσότερα.......

Ακριβως αυτο
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Αφου με 30 ευρω σε "περιποιηθηκε" μια συμπαθης,όπως λες,κοπέλλα και μετά ειχε handjob και πίπα,πολύ καλό το βρίσκω........ε,με αυτά τα λεφτά μην ζητάμε και περισσότερα.......
:hi:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Ρε παιδες ξερετε για μια αγνη με βυζαρες που κανει μασαζ;;;
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Ρε παιδες ξερετε για μια αγνη με βυζαρες που κανει μασαζ;;;
H γνωστη αγνη που κανει μασαζ σε χοτελια δεν εχει βυζαρες! προσωπικη γνωμη..αλλα προκειται για ενα αδιαφορο κοντο μπαζακι..που ουτε πιπα ξερει να παιρνει..ουτε να πηδιεται..μασαζ παντως κανει καλο..αλλοι συναγωνιστες βεβαια μπορει να χουν αλλη αποψη..
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Επειδη εχω λαβει πολλα μηνυματα για το που βρισκεται το μαγαζι που ανεφερα σας το βαζω εδω σε google maps για να δειτε και να ξερετε που πατε. Ολα μασημενη τροφη! (ελπιζω να μην ειναι κατα των κανονων, δεν βρηκα κατι σχετικο)
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
H γνωστη αγνη που κανει μασαζ σε χοτελια δεν εχει βυζαρες! προσωπικη γνωμη..αλλα προκειται για ενα αδιαφορο κοντο μπαζακι..που ουτε πιπα ξερει να παιρνει..ουτε να πηδιεται..μασαζ παντως κανει καλο..αλλοι συναγωνιστες βεβαια μπορει να χουν αλλη αποψη..

ασχημο κοντο μπαζακι
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Επειδη εχω λαβει πολλα μηνυματα για το που βρισκεται το μαγαζι που ανεφερα σας το βαζω εδω σε google maps για να δειτε και να ξερετε που πατε. Ολα μασημενη τροφη! (ελπιζω να μην ειναι κατα των κανονων, δεν βρηκα κατι σχετικο)
:kneel:
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Επειδη εχω λαβει πολλα μηνυματα για το που βρισκεται το μαγαζι που ανεφερα σας το βαζω εδω σε google maps για να δειτε και να ξερετε που πατε. Ολα μασημενη τροφη! (ελπιζω να μην ειναι κατα των κανονων, δεν βρηκα κατι σχετικο)
και για να βοηθησω ειναι ακριβως στα συνορα ν σμυρνης κ παλ φαληρου
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
μπα, μην ακους τι λενε...μια χαρα ειναι για τα λεφτα που ζηταει παντα...
αν δεις απο μονος σου θα αλλαξεις γνωμη...

δεν ταιριαζουν ρε ψηλε τα γουστα μας - μην το ψαχνεις
την εχω παρει κ το εχω ξαναγραψει
βγαζει κατι το αποκρουστικο
αμα θελω μονο μασαζ ισως το ξανασκεφτω
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0

Επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα. Είναι ακριβώς όπως τα έχει πει ο φίλος που το πρωτοανέφερε. Πολύ συμπαθητική κοπέλα, ψηλή μελαχρινή.Ο χώρος απαράδεκτος, μασάζ πολύ μέτριο ένας φραπές στο τέλος. Ψεκάστε σκουπίστε τελειώσαμε. Ολο το story σε χρόνο 30 λεπτών και κόστος 30 ευρώπουλα. Δεν θα ξαναπάρω ευχαριστώ..
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Καλησπερα σε ολους. Θα κατεβω Αθηνα απο Θεσσαλονικη για δουλεια κ θα παρακαλουσα να μου προτεινετε μασατζιδικο με nuru αν υπαρχει. Σας ευχαριστω
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Καλησπερα σε ολους. Θα κατεβω Αθηνα απο Θεσσαλονικη για δουλεια κ θα παρακαλουσα να μου προτεινετε μασατζιδικο με nuru αν υπαρχει. Σας ευχαριστω
Συγγρού 40-42 περιοχή ΦΙΞ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom