Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
σκορπια σχολια για διαφορα ιδρυματα απο τα οποια εκανα συντομο περασμα τις τελευταιες ημερες:

Πατησίων 131, 1ος όροφος
Η "Σιγκαπουριανη"  Λανα η Λαρα καλη περιπτωση για τους λατρεις των γυναικων απω ανατολης
μιλφ ειναι αρκετα συμπαθητικη με κοκκινο μακρυ μαλλι και σχετικα γυμνασμενο σωμα
ειδα επισης μια μικρη μελαχρινη σχετικα νοστιμη και ενα εντελως ναυαγιο ελληνιδα αλληθωρη με γυαλια μυωπιας

ΧΕΥΔΕΝ 15Α - 3ος οροφος , "Ρουβάς"
σε χθεσινο περασμα:
εχουν βαλει κρεβατια στα δωματια, οπου εκει κανουν προγραμμα μιας ωρας body to body με ζεστο λαδι τιμη 70 ε
απλο προγραμμα 50 ευρω
μια κοπελα στο δωματιο και αλλη μια ελληνιδα γκιλφ πολυ αδυνατη με σιλικονατα βυζια ψιλοναυαγιο

Μονής Προδρόμου 6

επανεμφάνιση της μιλφ Τατιανας, της μολδαβης μασερ.
Αρκετα αδυνατισμένη.  :kissass2:


3ης Σεπτεμβρίου 119, "Ρείκι"


Σάρα, Αλίκη , Κατερινα (new entry) το ροστερ


Βλαχοπουλου 1


Μια ενδιαφερουσα Ουκρανη γκιλφ για την οποια εχω εχω βαλεο και κριτικη η Ινα, αλλη μια αδιαφορη ανατολικη μιλφ, μια ακομα μπαμπατσικη σεξυ 30 αρα ανατολικη πολυ επικοινωνιακη
Η Ταυλανδεζα του μαγαζιου θα λειψει ενα δεκαημερο
2 αποριες εχω
η ινα που λες για βλαχοπουλου μηπως δουλευε παλι παλια εκει ως ναταλια και μετα στην αλυσιδα  στουντιο βουρβαχη και κωνσταντινουπολεως?
και η σιγκαπουρα που λες ειναι η αλεξανδρα απο μιχαλακοπουλου και απο κολωνακι?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
2 αποριες εχω
η ινα που λες για βλαχοπουλου μηπως δουλευε παλι παλια εκει ως ναταλια και μετα στην αλυσιδα  στουντιο βουρβαχη και κωνσταντινουπολεως?
και η σιγκαπουρα που λες ειναι η αλεξανδρα απο μιχαλακοπουλου και απο κολωνακι?

για το 1 με μια μικρη επιφυλαξη οχι
για το 2ο δεν γνωριζω γιατι Μιχαλακοπουλου δεν την εχω δει ποτε και Κολωνακι στο Δημοκριτου που πηγαινω συνηθως επισης δεν την εχω δει
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
ναι αρκετα αδυνατη μακρυ ισιο μαυρο μαλλι
την εχω ξαναδει εκει πολλες φορες νομιζω Λαουρα την λενε αν θυμαμαι καλα

Ναι, η Λάουρα. Μετριότατες υπηρεσίες. Το μαλλί είναι το πιο ενδιαφέρον πάνω της.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
Ναι, η Λάουρα. Μετριότατες υπηρεσίες. Το μαλλί είναι το πιο ενδιαφέρον πάνω της.

θα συμφωνήσω...
και το μουνί της μυρίζει...

και ασχημο σαλοναρισμα, κανει αγγαρια, σερνει τα ποδια της, οι ωμοι της κρεμονται λες και την εβαλες στην κρεμαστρα...
απαραδεκτη

γενικα παρακμη το μαγαζι, οχι πολυ καθαρο, απεριποιητο, και κοπελες αδιαφορες

η πιο καλη μην σας πω οτι ειναι η Ελληνιδα γκιλφ Βικυ εκει μεσα, την οποια ειχα παρει πριν 8 ετη στο θρυλκο μαγαζι της 3ης Σεπτ 25 με αριστες εντυπωσεις!  :zfuck:  :grin:
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.898
Like
1.780
Πόντοι
216
Εχω γαμησει 3 φορες (3 στα 3) στο Β2, ενα μιλφακι (δυνατο..), μια στρουμπουλουλα με ωραιο προσωπο και παρτουζα (μια τερμα gilf με μια χαλια milf γι αυτο δε ξαναπηγα) στον Πειραια. Ακομη παιζει; Εχω χρονια να παω.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
Εχω γαμησει 3 φορες (3 στα 3) στο Β2, ενα μιλφακι (δυνατο..), μια στρουμπουλουλα με ωραιο προσωπο και παρτουζα (μια τερμα gilf με μια χαλια milf γι αυτο δε ξαναπηγα) στον Πειραια. Ακομη παιζει; Εχω χρονια να παω.

νομιζω πως εχει αναφερθει οτι το μαγαζι αυτο ειναι κλειστο, αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ισχυει
υπαρχει σχετικο θρεντ
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.898
Like
1.780
Πόντοι
216
Ναι το παρατηρησα, απλα δεν ειχα δει προσφατο μηνυμα. Οχι πως ειχα καημο να ξαναπαω..
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
περασμα απο βλαχοπουλου η ινα ελειπε και η ταυλανδεζα επισης αληθεια την εχει κανεις τι λεει?ειδα 2 γκιλφ μετρια οχι κατι το αξιολογο και την εκανα
 

Alex_713

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2016
Μηνύματα
169
Like
242
Πόντοι
21
Έκανα μια ερώτηση στη κατηγοργία με τα milf call girls αλλά δεν πήρα απάντηση και λέω να ξαναδοκιμάσω εδώ μήπως είναι πιο καταλληλη κατηγορία.
Ψάχνω μιλφ για μασαζ και τα "σχετικά" και στα milf ειπώθηκε κάποια χριστίνα μασαζ μιλφ. Απ το λινκ στο fb που έχει ποστάριστεί δεν πήρα απάντηση γι αυτό ρωτάω κι εδώ μήπως έχει κανείς να μου δώσει περαιτερω πληροφορίες;
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Ηρωων Πολυτεχνείου 96 στον Πειραια ,ταμπελα στην εξωπορτα " στουντιο ομορφιας " ξερει κανεις συναγωνιστης κατι ? Την ωρα που περνουσα συναγωνιστης κοντα στα τριτα ηντα κτυπουσε το κουδουνι . Αν δεν εχουμε ενημερωση την Δευτερα θα περασω θα δω και θα ενημερωσω.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αυτό δεν είναι ένα παλιό που τις περισσότερες φορές δεν άνοιγε την πόρτα;;; Είχαν γραφτεί και ορισμένες κακές κριτικές για τις υπηρεσίες εδώ μέσα. Μέχρι που με τον καιρό ξεχάστηκε και έπειτα από λίγο έκλεισε αν θυμάμαι καλά.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Αυτό δεν είναι ένα παλιό που τις περισσότερες φορές δεν άνοιγε την πόρτα;;; Είχαν γραφτεί και ορισμένες κακές κριτικές για τις υπηρεσίες εδώ μέσα. Μέχρι που με τον καιρό ξεχάστηκε και έπειτα από λίγο έκλεισε αν θυμάμαι καλά.
Όχι αυτό που λες εκλεισε οριστικα ηταν στο 90 , αυτό που γραφω είναι παραδίπλα στο 96.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Πρωινή βόλτα
-Αρκαδίας 4-8 στον 4ο ήταν η Λιλή, άλλη μια κινέζα με το ίδιο όνομα. Δεν την έχω ξαναδεί, δεν ήταν κάποια από τις γνωστές κινέζες που περιφέρονται. Νεαρή με όχι πολύ όμορφο πρόσωπο αλλά φορούσε μια πλουμιστή φουστίτσα και μαύρο καλσόν που την έκαναν θελκτική. Επίσης η ρωσιδάρα καλογυμνασμένη Χρσιτίνα με το αυστηρό πρόσωπο και η ψηλή ξανθιά πιπίνα Μαρία με το μακρύ μαλλί. 60 ευρώ τα 45 λεπτά και 80 ευρώ το τανρικό κωλοδάχτυλο.

-Βλαχοπούλου 1 στον 3ο η Κα Λούντα μου παρουσίασε την μία και μοναδική Κατερίνα. Καστανοκόοκινο μιλφ με γλυκό πρόσωπο νοικοκυράς. Πρέπει να είναι η Ίνα που αναφέρειο ο Zero. Η Ταυλανδέζα θα επιστρέψει σε καμμια δεκαριά μέρες. 
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
8.345
περασμα μεσημέρι απο

- Συγγρού 40-42 μόνο η Ζέτα διαθέσιμη, φευγω με γοργά πηδηματάκια για να επιστρεψω μετα απο μια ώρα μήπως και πετυχω Τζεσσικα. εννοείται ότι ήμουν ξανα ατυχος αφου ο προηγούμενος την κρατησε μέσα για επιπλέον ώρα. διαθέσιμες Αλίσια, Ζέτα και Στελλα, πρώτη φορά βλέπω τοση πολυ κυτταρίτιδα να παρελαυνει. να με πλήρωναν δεν έμπαινα με καμία απ'αυτες και απορω με καποιους απο'δω μέσα που τις εκθειάζουν παραπλανόντας τον κόσμο.

_ Συγγρού 101 Ακρόπολη , μήπως και μπορέσω να δω τι παίζει με την καινούργια. Φυσικά και δεν μου άνοιξαν ποτέ και όταν πήρα τηλ. μου είπαν οτι είναι κλειστά σήμερα αν και άκουγα φασαρία μέσα απο την πόρτα, την πάτησε και έτερος συναγωνιστής που χτυπαγε τα κουδουνια και έφαγε πόρτα. Μαύρο για πάντα  στο μαγαζάκι.

απηύδησα και είπα να κλείσω με Αλεξάνδρα απο Βουλιαγμένης 130 που είναι τρελό μουνάκι και δίνει και κώλο. τελικά το μετάνιωσα γιατί σκέφτηκα οτι 130€ για μισή ώρα αποστειρωμένο πρόγραμμα και με κάργα λιπαντικό, είναι πολλά για την εποχή μας όσο και καλό μουνί και κωλί να είναι!!!

γύρισα σπίτι, έφαγα και άραξα προκειμένου να κάνω μια καλύτερη ερευνα!!!

Παραπεμπτώντος καλό θα ήταν όταν γράφει κάποιος κριτική να βάζει και την ηλικία του αλλά και τα γούστα του για να βγάζουμε ποιο ασφαλή συμπεράσματα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom