Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Gogoguyehs

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
40
Like
72
Πόντοι
0
Παιδιά σήμερα είναι κάποιο ίδρυμα ανοιχτό;
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Καλησπερα και καλη χρονια!

Μια προχειρη απαντηση που παιζουν πιπινια μπορει να μου δωσει καποιος; Ευχαριστω
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
χρονια πολλα καλη χρονια με υγεια σε ολους τους συναγωνιστες και καλα βολια να μαστε καλα να γαμαμε και να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας!!!!!!!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

Ο νέος χρόνος κουβαρντάς να ‘ναι στο σπιτικό σας
να φέρει αγάπη και χαρά κι ότι ‘χετε στο μυαλό σας

Χρονια Πολλά σε όλους
 

Kaftis83

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
35
Πόντοι
0
Καλή Χρονιά με υγεία σε όλους!!

Μετά την αποχώρηση Εύης και Αναστασίας από Δημοκρίτου υπήρξε ομολογουμένως ένας καταιγισμός μηνυμάτων με θέμα: "που πήγαν οι πιπίνες;" Δε έχω περισσότερες πληροφορίες από αυτά που ελέχθησαν ήδη σε κριτικές και thread. Να πω με τη σειρά μου ότι εγώ κάλυψα την ανάγκη με επίσκεψη στην Μόνικα της στουντιο-αλυσίδας Μελαντίας η οποία είναι κοινωνική ελληνιδα 23-χρονών με μικρόβυζάκι και γλυκό μ..κι που πιπώνει ακάπελα όπως οι παραπάνω (μπορεί μετά να γράψω κριτική). Αυτό που ειλικρινά δεν καταλαβαίνω και θέλω να μου εξηγήσετε εσείς που γράφετε σε αυτό το THREAD είναι για ποιο λόγο δε κάνετε και σεις το ίδιο; Τις καίτε γρήγορα τις μικρές με τη συνεχή ζήτηση στα ελαιοτριβεία. Πιπίνες με παρόμοια προγράμματα με ελεύθερο στοματικό και μάλιστα διαθέσιμες σε καλύτερα ωράρια υπάρχουν σε όλες σχεδόν τις στουντιο-αλυσίδες αλλά σπανίζουν στα μασάζ (όπου μάλιστα συνήθως δεν είναι ιδιαίτερα καλές στη χειρομάλαξη)... φταίει η τιμή; προτιμάτε το μασάζ γιατί έχετε περισσότερο social-time στη διάθεσή σας; γιατί υπάρχει λιγότερη πίεση χρόνου; είναι η καθαριότητα (καλά εδώ απατάστε, έχω δει μασάζ με έντα ντουζ που έχουν διαρκή ροή); γουστάρετε να σας πασπατεύει νεανικό χεράκι για ορισμένο χρόνο πριν περάσετε στο δια ταύτα; από αριθμό πελατών την ημέρα τι νομίζετε; προσωπική μου άποψη είναι ότι έχει εξισωθεί το πράγμα...
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Καλή Χρονιά με υγεία σε όλους!!

Μετά την αποχώρηση Εύης και Αναστασίας από Δημοκρίτου υπήρξε ομολογουμένως ένας καταιγισμός μηνυμάτων με θέμα: "που πήγαν οι πιπίνες;" Δε έχω περισσότερες πληροφορίες από αυτά που ελέχθησαν ήδη σε κριτικές και thread. Να πω με τη σειρά μου ότι εγώ κάλυψα την ανάγκη με επίσκεψη στην Μόνικα της στουντιο-αλυσίδας Μελαντίας η οποία είναι κοινωνική ελληνιδα 23-χρονών με μικρόβυζάκι και γλυκό μ..κι που πιπώνει ακάπελα όπως οι παραπάνω (μπορεί μετά να γράψω κριτική). Αυτό που ειλικρινά δεν καταλαβαίνω και θέλω να μου εξηγήσετε εσείς που γράφετε σε αυτό το THREAD είναι για ποιο λόγο δε κάνετε και σεις το ίδιο; Τις καίτε γρήγορα τις μικρές με τη συνεχή ζήτηση στα ελαιοτριβεία. Πιπίνες με παρόμοια προγράμματα με ελεύθερο στοματικό και μάλιστα διαθέσιμες σε καλύτερα ωράρια υπάρχουν σε όλες σχεδόν τις στουντιο-αλυσίδες αλλά σπανίζουν στα μασάζ (όπου μάλιστα συνήθως δεν είναι ιδιαίτερα καλές στη χειρομάλαξη)... φταίει η τιμή; προτιμάτε το μασάζ γιατί έχετε περισσότερο social-time στη διάθεσή σας; γιατί υπάρχει λιγότερη πίεση χρόνου; είναι η καθαριότητα (καλά εδώ απατάστε, έχω δει μασάζ με έντα ντουζ που έχουν διαρκή ροή); γουστάρετε να σας πασπατεύει νεανικό χεράκι για ορισμένο χρόνο πριν περάσετε στο δια ταύτα; από αριθμό πελατών την ημέρα τι νομίζετε; [glow=red,2,300]προσωπική μου άποψη είναι ότι έχει εξισωθεί το πράγμα[/glow]...
Το καθένα έχει τα θετικά του και τα αρνητικά. Σε γενικές γραμμές προφανώς και στα στουντιο παίζουν πολυ καλλίτερα μουνια σε στυλ μοντελε. Στα μασατζίδικα ο μεσος ορος είναι κατω του μετριου, με ελάχιστες εξαιρέσεις βεβαια. Ομως παλι σε γενικες γραμμες το στουντιο είναι πιο πολυ σε στυλ ξεπέτας, εναντιθεση με το μασατζιδικο οπου εχεις το χρονο σου να καβλαντιστείς αγρια, να γαμησεις και να χαλαρωσεις με μασαζ. Το μασαντζιδικο ειναι πιο καβλωτικη και hardcore φαση. Δε ειναι τυχαιο οτι οποιον και να ρωτησεις σιγουρα θα σου πει οτι οι πιο ανωμαλλες εμπειριες του εχουν τυχει σε μασαντζιδικο σε αντιθεση με τα στουντιο. Η αποψη μου ειναι οτι δεν υπαρχει καμμια εξισωση, η πλαστικα ειναι σαφως υπερ των μασατζίδικων...
 

kolakisultron14

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες ξερεις κανενας κατι για τα δυο ιδρηματα που αναφερονται στη Μεσογειων 289 κ 208?????? ποιος μπορει να με κατατοποισει???

Στο 208 στο Βεροπουλο απο πάνω παίζει στο 3ο ή 4ο, δεν θυμαμαι ακριβως μια ψιλοκρεμασμενη που τρως με 100 ευρω.
ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ και δεν αξιζουν τοσο

Το 289 νομίζω πως δεν λειτουργεί πλεον
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
Καλη χρονια συναγωνιστες , με υγεια και ελπιδα !

πρωινο περασμα απο περιοχη Συγγρου
ειπα να δοκιμασω το 101 , πολυκατοικια μεσα στη στοα (καλο αυτο για οσους δε θελουν να στοχοποιηθουν), μυριζε μουχλα και εγκαταλειψη, και ενοιωσα σα να πηγαινα σε καμια γιαφκα..
Νανσυ και Χριστινα παρουσες , και μια αλλη 'θα ρθει αργοτερα' ... ενταξει δεν ειναι κακια η Νανσυ , σωματακι καλουτσικο αλλα προσωπο πολυ σκυλε / σπασμενα , Χριστινα ξανθια κοντη χοντρη
Συνεχεια Μπακανα , οπου ολα τα δωματια πιασμενα και καποιος στην αναμονη αριστερα μεσα.. οκ παιδια , μη στριμωχνεστε ! ρωτησα μου ειπε Δημητρα και Ελενη (νομιζω) παρουσες, η Βραζιλιανα απουσα
ισως ερθει απο αυριο ... εφυγα κ απο κει , τελος στο Κ48 , ολες οι γνωστες κ μη εξαιρετεες, 4 κοπελες ειδα, Μαριαννα δεν ειδα (λες να πηρε μεταγραφη;), ολες βαριεστημενες φατσες και κοντομπουταροκωλουδες,
οποτε εφυγα μια που δε χαραμιζω το πρωτο μου ραντεβου για το 2016 ετσι.
Επλιζοντας για καλυτερα μασαζομωρα στο 2016, σας χαιρετω
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Στο 208 στο Βεροπουλο απο πάνω παίζει στο 3ο ή 4ο, δεν θυμαμαι ακριβως μια ψιλοκρεμασμενη που τρως με 100 ευρω.
ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ και δεν αξιζουν τοσο

Το 289 νομίζω πως δεν λειτουργεί πλεον

το 289 λειτουργεί κανονικά

υπάρχει και αντίστοιχο θέμα

 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
9
Like
838
Πόντοι
311
Επλιζοντας για καλυτερα μασαζομωρα στο 2016, σας χαιρετω

:rockon:
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1

Ερώτημα προς τους συνλουόμενους: υπάρχει καμιά κοπέλα που να κάνει footjob ή άλλα παιχνίδια όπως  :humpleg: :lheel: σε μασατζίδικο? Εάν έχει τη καλοσύνη ας με πληροφορήσει είτε εδώ είτε με mail
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
Στον 3ο.
Φουλ πρόγραμμα 60 ευρώ.
4-5 λαδοκόρες
Κουδούνι ΑΝΤΙΣΤΡΕΣΣ.
εννοειτε Μεσ 208; πανω απ το Βεροπουλο ; τι παιζει εκει και με τι κοστος; μπορεις να στανιαρεις στο Σαββα η στο BBW μετα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
σκορπια σχολια για διαφορα ιδρυματα απο τα οποια εκανα συντομο περασμα τις τελευταιες ημερες:

Πατησίων 131, 1ος όροφος
Η "Σιγκαπουριανη"  Λανα η Λαρα καλη περιπτωση για τους λατρεις των γυναικων απω ανατολης
μιλφ ειναι αρκετα συμπαθητικη με κοκκινο μακρυ μαλλι και σχετικα γυμνασμενο σωμα
ειδα επισης μια μικρη μελαχρινη σχετικα νοστιμη και ενα εντελως ναυαγιο ελληνιδα αλληθωρη με γυαλια μυωπιας

ΧΕΥΔΕΝ 15Α - 3ος οροφος , "Ρουβάς"
σε χθεσινο περασμα:
εχουν βαλει κρεβατια στα δωματια, οπου εκει κανουν προγραμμα μιας ωρας body to body με ζεστο λαδι τιμη 70 ε
απλο προγραμμα 50 ευρω
μια κοπελα στο δωματιο και αλλη μια ελληνιδα γκιλφ πολυ αδυνατη με σιλικονατα βυζια ψιλοναυαγιο

Μονής Προδρόμου 6

επανεμφάνιση της μιλφ Τατιανας, της μολδαβης μασερ.
Αρκετα αδυνατισμένη.  :kissass2:


3ης Σεπτεμβρίου 119, "Ρείκι"


Σάρα, Αλίκη , Κατερινα (new entry) το ροστερ


Βλαχοπουλου 1


Μια ενδιαφερουσα Ουκρανη γκιλφ για την οποια εχω εχω βαλεο και κριτικη η Ινα, αλλη μια αδιαφορη ανατολικη μιλφ, μια ακομα μπαμπατσικη σεξυ 30 αρα ανατολικη πολυ επικοινωνιακη
Η Ταυλανδεζα του μαγαζιου θα λειψει ενα δεκαημερο
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Ερώτημα προς τους συνλουόμενους: υπάρχει καμιά κοπέλα που να κάνει footjob ή άλλα παιχνίδια όπως  :humpleg: :lheel: σε μασατζίδικο? Εάν έχει τη καλοσύνη ας με πληροφορήσει είτε εδώ είτε με mail
μεχρι τωρα εχουν αναφερθει για θεια λενα :s&m_3: :lheel: αλλα και λια :lheel: απο στουρναρη 29 και για την δημητρα :lheel: απο μπακνανα στης ολγας
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
σκορπια σχολια για διαφορα ιδρυματα απο τα οποια εκανα συντομο περασμα τις τελευταιες ημερες:

Πατησίων 131, 1ος όροφος
ειδα επισης μια μικρη μελαχρινη σχετικα νοστιμη

ήταν αδυνατούλα;

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom