Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
καλησπερα και απο μενα . ξερει κανεισ τιποτα για λαμια μερια .τηλ κωλ γκερλ η μασαζ η οτιδηποτε . με πμ ευχαριστω.

Στην έξοδο προς Στυλίδα (η περιοχή Νέα Μαγνησία λέγεται)υπήρχαν κάποτε 3-4 κωλόμπαρα που φόρτωνες άλλοτε με ποτό και άλλοτε χωρίς καν να πάρεις τίποτα. Επίσης στην ίδια περιοχή αλλά κάνα δυο στενά παράλληλα, υπήρχαν κάτι άθλια μπορυδέλα. Έχω αρκετά χρόνια να πάω οπότε αυτά που σου λέω δεν ξέρω αν ισχύουν ακόμα.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εχω μαθει οτι τα κανει ολα.......
Ναι πράγματι, ράβει κουμπιά, μαντάρει κάλτσες, όχι τόσο κλαή στο σιδέρωμα... δεν κάνει καλά τους γιακάδες. Επίσης μαγειρεύει αλλά πολύ λαδερό βρε παιδί μου, φυσικά καθαρίζει καλά α και κοιμάται και στο χαλάκι της πόρτας...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
We all know who we are
 

Συνημμένα

  • MI0000162728.jpg
    MI0000162728.jpg
    52,5 KB · Εμφανίσεις: 20

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.783
Πόντοι
19.505
Περασματάκι από Πατησίων 286 με 40 βαθμούς
Παρούσες Βίκυ (Φ19), Ζωή (Φ19), Στέλλα, Χαρά, Ναταλία
Τα δωμάτια όλα γεμάτα. Αναμονή στο φουαγιέ χωρίς αίρκο.
Πέρναγα από το ένα δωμάτιο στο άλλο για να μπαινοβγαίνουν οι μπήχτες συναγωνιστές χωρίς να ιδωθούμε.
Κουράστηκα. Έφυγα.

Να αναφέρω ότι είναι η Τρίτη φορά που πηγαίνω και τα δωμάτια είναι όλα γεμάτα, όπερ σημαίνει ότι κόσμος και κοσμάκης γαμάει αβέρτα και μια κουβέντα δεν γράφει στο φόρουμ. Το ίδιο έχω να πω και για Πιπίνου 118 που πήγα και είχε δυο καινούργιες κοπέλλες αρκετά αξιόλογες, Ρενάτα και Νικόλ. Τις καταγαμούσε ο κόσμος και μια κριτική δεν έχει μπει. Αν νομίζετε ότι σε περίοδο κρίσης θα πάμε μπροστά έτσι, είμαστε άξιοι της μοίρας μας.

 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Περασματάκι από Πατησίων 286 με 40 βαθμούς
Παρούσες Βίκυ (Φ19), Ζωή (Φ19), Στέλλα, Χαρά, Ναταλία
Τα δωμάτια όλα γεμάτα. Αναμονή στο φουαγιέ χωρίς αίρκο.
Πέρναγα από το ένα δωμάτιο στο άλλο για να μπαινοβγαίνουν οι μπήχτες συναγωνιστές χωρίς να ιδωθούμε.
Κουράστηκα. Έφυγα.

Να αναφέρω ότι είναι η Τρίτη φορά που πηγαίνω και τα δωμάτια είναι όλα γεμάτα, όπερ σημαίνει ότι κόσμος και κοσμάκης γαμάει αβέρτα και μια κουβέντα δεν γράφει στο φόρουμ. Το ίδιο έχω να πω και για Πιπίνου 118 που πήγα και είχε δυο καινούργιες κοπέλλες αρκετά αξιόλογες, Ρενάτα και Νικόλ. Τις καταγαμούσε ο κόσμος και μια κριτική δεν έχει μπει. Αν νομίζετε ότι σε περίοδο κρίσης θα πάμε μπροστά έτσι, είμαστε άξιοι της μοίρας μας.
κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να γραφει
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.783
Πόντοι
19.505
κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να γραφει

ε καλά εννοείται, παράπονο εκφράζουμε, μιας και αυτός είναι ο ρόλος του site. αυτό έλειπε να βάλουμε τον Άδωνι να ψηφίσει νομοσχέδιο γι' αυτούς που δεν γράφουν.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Πάντως εγώ δεν συμφωνώ να γράφονται δεύτερες και τρίτες κλπ κριτικές για το ίδιο άτομο αν δεν υπάρχει σημαντική διαφορά από την προηγούμενη που έγραψε ο ίδιος.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Πάντως εγώ δεν συμφωνώ να γράφονται δεύτερες και τρίτες κλπ κριτικές για το ίδιο άτομο αν δεν υπάρχει σημαντική διαφορά από την προηγούμενη που έγραψε ο ίδιος.
:thumbsup: :thumbsup:
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
καλησπερα απο Β.ελλαδα
θα βρισκομαι αθηνα αυτες τις μερες και θα ηθελα να μαθω αν υπαρχειπ ουθενα κατι αξιολογο με ασιατισσα η μαυρη? δεκτα και πμ.
ευχαριστω παιδια
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.783
Πόντοι
19.505
καλησπερα απο Β.ελλαδα
θα βρισκομαι αθηνα αυτες τις μερες και θα ηθελα να μαθω αν υπαρχειπ ουθενα κατι αξιολογο με ασιατισσα η μαυρη? δεκτα και πμ.
ευχαριστω παιδια

2 ασιάτισσες και μαύρη ταυτόχρονα έχει στο Μάρνη 28 5ος όροφος, 60 ευρώ
μαύρες έχει και στο  Φερρών 19, 60 ευρώ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.783
Πόντοι
19.505
Πάντως εγώ δεν συμφωνώ να γράφονται δεύτερες και τρίτες κλπ κριτικές για το ίδιο άτομο αν δεν υπάρχει σημαντική διαφορά από την προηγούμενη που έγραψε ο ίδιος.

αφού μας παρέχει τη δυνατότητα ο admin και ένιωσα την ανάγκη να το κάνω, το έκανα. έχει πέσει και μοναξιά ένεκα καλοκαιριού... Πάντως σε γενικές γραμμές συμφωνώ με το σκεπτικό σου.
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
αφού μας παρέχει τη δυνατότητα ο admin και ένιωσα την ανάγκη να το κάνω, το έκανα. έχει πέσει και μοναξιά ένεκα καλοκαιριού... Πάντως σε γενικές γραμμές συμφωνώ με το σκεπτικό σου.

πραγματι αυτο το μαγαζι εχει παντα κοσμο 2 φορες πηγα  και στο τσακ προλαβα ναταλια την μια φορα , θα ακολουθησει  κριτικη,
παντως  και εγω λεω οτι πρεπει να γραφουν κριτικες οι συναγωνιστες  καλες οι κακες , αυτος ειναι ο σκοπος του σαιτ.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
πραγματι αυτο το μαγαζι εχει παντα κοσμο 2 φορες πηγα  και στο τσακ προλαβα ναταλια την μια φορα , θα ακολουθησει  κριτικη,
παντως  και εγω λεω οτι πρεπει να γραφουν κριτικες οι συναγωνιστες  καλες οι κακες , αυτος ειναι ο σκοπος του σαιτ.

Δε λέει κανείς να μη γράφεις. Αλλά αν έχεις βάλει μια κριτική για μια κοπέλα και ξαναβάζεις δεύτερη για την ίδια κοπέλα όπου δεν αλλάζεις τίποτα σημαντικό από την προηγούμενη για μένα η δεύτερη είναι άχρηστη. Να μην πούμε ότι στατιστικά της αλλάζεις τον μέσο όρο (που για μένα δεν έχει και πολλή σημασία αλλά λέμε τώρα)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.783
Πόντοι
19.505
Δε λέει κανείς να μη γράφεις. Αλλά αν έχεις βάλει μια κριτική για μια κοπέλα και ξαναβάζεις δεύτερη για την ίδια κοπέλα όπου δεν αλλάζεις τίποτα σημαντικό από την προηγούμενη για μένα η δεύτερη είναι άχρηστη. Να μην πούμε ότι στατιστικά της αλλάζεις τον μέσο όρο (που για μένα δεν έχει και πολλή σημασία αλλά λέμε τώρα)
προσέθεσα την υπερπληροφορία του κωλοδαχτυλιάσματος που δεν υπήρχε στην πρώτη κριτική και ενοποίησα 3 ακόμα κριτικές σε μία  :grin:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.783
Πόντοι
19.505
Πατησίων 131: Καρολίνα( ξανθό μιλφ καλλίγραμμο), Άννα (στο δωμάτιο), Νικολέττα (στο δωμάτιο), Λάουρα (μελαχρινό, νεαρό, μακρύ μαλλί), Λούντα (κοντοπούτανο μιλφ, ξανθό κοντό μαλλί)

Μάρνη 28: Δυο κινέζες (Λίλη, Λούλου), 2 μαύρες (η μία πολύ όμορφη), 3 λευκές (Χριστινάρα στην πόρτα, ευγενέστατη όπως πάντα)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Πατησίων 131: Καρολίνα( ξανθό μιλφ καλλίγραμμο), Άννα (στο δωμάτιο), Νικολέττα (στο δωμάτιο), Λάουρα (μελαχρινό, νεαρό, μακρύ μαλλί), Λούντα (κοντοπούτανο μιλφ, ξανθό κοντό μαλλί)

Μάρνη 28: Δυο κινέζες (Λίλη, Λούλου), 2 μαύρες (η μία πολύ όμορφη), 3 λευκές (Χριστινάρα στην πόρτα, ευγενέστατη όπως πάντα)

άμεση ενημερωση!  :rockon:
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Πατησίων 131: Καρολίνα( ξανθό μιλφ καλλίγραμμο), Άννα (στο δωμάτιο), Νικολέττα (στο δωμάτιο), Λάουρα (μελαχρινό, νεαρό, μακρύ μαλλί), Λούντα (κοντοπούτανο μιλφ, ξανθό κοντό μαλλί)

Μάρνη 28: Δυο κινέζες (Λίλη, Λούλου), 2 μαύρες (η μία πολύ όμορφη), 3 λευκές (Χριστινάρα στην πόρτα, ευγενέστατη όπως πάντα)
...καμια βυζαρου επαιζε?....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom