Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (9 μέλη και 49 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
εκεί που τελειώνει η Λ. Αλεξάνδρας κοντα
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.436
Κριτικές
31
Like
2.549
Πόντοι
6.495
Μαγκες,επειδη ειμαι ψιλοασχετος με τον χωρο των μασαζ θελω βοηθεια..
Υπαρχει μαγαζι που να ειναι ανοικτο την Κυριακη και να παιζουν σε προγραμμα μιας ωρας(μεχρι 80 ευρω)2 εκτονωσεις??
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
επίσκεψη σήμερα στο diamonds spa.η ευγενικη μεσηλικη κοπελα μαυρομαλλουσα,μαλλον βοηθος του αριστου με εβαλε να κατσω δεξια μολις μαπαινουμε απ την εισοδο.στο γραφειο ηταν ενας μπαρμπας με μια ροζ μπουζιτσα και με σαγιοναρες μαλλον ο αριστοτελης.μετα απο ολιγολεπτη αναμονη και αφου με κερασε ενα ποτηρακι νερο περασα μεσα στο δωματιο οπου παρουσιασε δυο κοπελες.
ΕΥΑ μιλφαρα με πολύ ωραίο σώμα για την ηλικία της καστανόξανθα ίσια μαλλια που έφταναν λίγο πιο κάτω απ τον ώμο της και ωραια χαραχτηριστικα προσωπου
ΝΑΤΑΛΙ φούξια μαλλιά η ροζ δεν θυμάμαι και καλά κοντά σε στυλ αγορίστικο ωραίο σώμα και προσωπο της σειρας,και αυτη γυρω στα 28-30.
επίσης πρέπει να πέτυχα την τζενη ενω εμπαινε σε πελατη,καθώς απ ότι νομίζω εναι η ονη σκουροχρωμη στο μαγαζι.θελω να πω οτι ειναι πιο αδυνατη απ οτι φαίνεται στις φώτο με καταπληκτική κωλαρά για πολλά zfuck zfuck.τα  μαλλια της ηταν μαυρα και τα ειχε πιασει αλογουρα.Δυστηχως δεν ειδα δυο κοπελες του μαγαζιου επειδη ηταν σε πελατη,η μια απο αυτες πρεπει να ηταν η μαργαριτα.η σημερινη βολτα ηταν αναγνωριστικη....
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
επισκεψη ποσειδωνος 67 .. αλλα φαινοταν κλειστο..
δεν ειχα τηλ οποτε δεν μπορεσα να μαθω περισσοτερα..
τελικα επισκεψη βουλιαγμενης 102
καλος χωρος, αρκετες επιλογες σε θεμα θεραπευτριων, λογικες τιμες για εμενα..30´/ 60€
45'/80€.. ομορφη κοπελα η αννα που επιλεχτηκε με καλο μασαζ ωραιο σφιχτο σωμα και 2αρι στηθος θα ελεγα αριστο για εμενα.. ωστοσο με αρκετα μη και περιορισμους που αναφερω στο θρεντ του ιδρυματος.
σε γενικες γραμμες καλη εμπειρια που δεν μετανιωνεις αλλα οχι κατι που θα επαναλαμβανα χωρις δευτερη σκεψη..
καλη συνεχεια σε ολους
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.522
Κριτικές
1.275
Like
228.682
Πόντοι
46.232
γίαννη ευχαριστούμε που μας άνοιξες τα μάτια ,
παίζει τίποτα καλό στο μαγαζί?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.522
Κριτικές
1.275
Like
228.682
Πόντοι
46.232
μικρή ή μεγάλη?
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Αυτη η Μελινα ειναι το milf που επαιζε παλιοτερα στην Ομηρου 35;
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη στο ΠΑΤΗΣΙΩΝ 286  για  αλλη μια φορα διαλεξα την  Ναταλια.

Με το κοριτσακι «πιπινοτσαχπινακι « για μενα  εχω περασει 4 φορες.Η κοπελιτσα ειναι πολυ καλη
Χωρις υπερβολη. Ειναι  η μαλλον κανει το μαγκακι  ισως λογω ηλικιας την κοβω για 19 , τεσπα,
Στο μασαζ ειναι αρκετα καλη σε χαλαρωνει  στην αρχηκαι προς το τελος γινεται πολυ αισθησιακο το μασαζ , σε φτιαχνει σε σημειο που να τελειωσεις. Μειονεκτημα το μικρο στηθος αλλα αντισταθμιζεται με την μεγαλη ρωγα, ειναι δεκτικη σε ολα  σεξ σε πολλες στασεις , βγαζει καβλιαρικα βογγητα  ψευτικα η οχι ειναι αλλο θεμα  αλλα σε φτιαχνει με αυτα ..Ακα και γλωσσοφιλα δεν ξερω γιατι τα αποφευγω παντα
Γενικα ειναι πολυ σεξυ και πολυ  ‘’μουτρακι ’’ για μενα ειναι ενα στανταρακι που ποτε δεν θα κλαψω τα λεφτα μου.
 

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0
:think: :think: :think:Γνωριζει καποιος τι παιζει στην Γλυφαδα??? φιλος μου ειπε για  το Πανωπης 2, οτι ειναι πολυ καλο και οτι εχει και μια καινουργια Ελληνιδα ξανθια που δεν δουλευει  ολες τις ωρες και ειναι μαλλον part time ειναι γυρω στα 35 με 40 καθαρο milf.
Δοκιμασα αλλα δεν μου  ανοιξαν.  Επειδη  δεν εχω καθολου πειρα απο μασατζιδικα εαν καποιος  εμπειρος εχει να μου υποδειξει  κατι καλο για Γλυφαδα και εαν το Πανωπης λειτουργει και  ποιο ειναι το κλειδι της εισοδου...
Εαν η αναγραφη λεπτομερειων,τηλεφωνων κλπ  αντικειται στους κανονισμους του site
νομιζω οτι ΡΜ  ειναι προτιμωτερο.
Σας  ευχαριστω εκ των προτερων για την αναμενομενη βοηθεια
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Χθεσινή καταδρομική για Πανώπης 2 , αλλά δεν ευρέθει... :'( Να βοηθήσουμε και το φίλο να ωφεληθούμε και εμείς :knockinb:. Μηπως υπάρχουν χαρακτηριστικά (πόρτα κουδούνι κλπ.) Στο χάρτη βρήκα την οδό ... αλλά μην βαρέσω κανά κουδούνι σε άσχετο διαμέρισμα.. (όχι ότι θα είναι και η πρώτη φορά... :2funny: :2funny: )
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Χθεσινή καταδρομική για Πανώπης 2 , αλλά δεν ευρέθει... :'( Να βοηθήσουμε και το φίλο να ωφεληθούμε και εμείς :knockinb:. Μηπως υπάρχουν χαρακτηριστικά (πόρτα κουδούνι κλπ.) Στο χάρτη βρήκα την οδό ... αλλά μην βαρέσω κανά κουδούνι σε άσχετο διαμέρισμα.. (όχι ότι θα είναι και η πρώτη φορά... :2funny: :2funny: )
Sea view...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πού ειναι αυτο το Πανωπης; Ο χαρτης μασαζ δεν το εχει... Σε ποια περιοχη ειναι?
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Πού ειναι αυτο το Πανωπης; Ο χαρτης μασαζ δεν το εχει... Σε ποια περιοχη ειναι?
Ρε "παλιουρα" μο'ι'κανε γραφω παραπανω οτι το κουδουνι του Πανωπης και Ποσειδωνος (παραλιακη)
γραφει Sea View,  απο κατω εχει μια ΒΡ και η εισοδος ειναι απο το πλαι δηλ Πανωπης,
τι αλλο θελεις πασα μου?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ρε "παλιουρα" μο'ι'κανε γραφω παραπανω οτι το κουδουνι του Πανωπης και Ποσειδωνος (παραλιακη)
γραφει Sea View,  απο κατω εχει μια ΒΡ και η εισοδος ειναι απο το πλαι δηλ Πανωπης,
τι αλλο θελεις πασα μου?
Να μου πεις και τιμές ...χαχα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.522
Κριτικές
1.275
Like
228.682
Πόντοι
46.232
πάνω οροφος; κάτω όροφος;;
για ποιο μιλάμε;;;;
ο τύπος μιλάει για το Ζανόσπιτο....απλά είχε πολύ καιρό να πάει
και σε ερώτηση μου για κάτι κοπέλες, αναφέρθηκε σε κάποιες απ όταν ήταν ακόμα στον πάνω όροφο.
 

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0
Για το Πανωπης εχετε να  προτεινετε καποια καλη , τι τιμες  εχουν και  εαν ανοιγουν εαν δεν σε ξερουν, η πρεπει να πας  συστημενος,γιατι εμενα δεν μου  ανοιξαν.
Τι  υπηρεσιες προσφερουν και εαν για υπηρεσιες περαν του  μασαζ πρεπει να  σε γνωρισουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom