Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ο αριστοτελης το εχει κανει εδω. Ας παραδειγματιστουν και αλλοι. Οσοι μπορουν δηλαδή , γιατι σε μερικα υπαρχουν κατι σαυρες που αμα τις δεις , θελεις να ειδοποιησεις την διευθυνση του αττικου πάρκου , να έρθει να τις μαζεψει.

:thumbsup:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
ο αριστοτελης το εχει κανει εδω. Ας παραδειγματιστουν και αλλοι. Οσοι μπορουν δηλαδή , γιατι σε μερικα υπαρχουν κατι σαυρες που αμα τις δεις , θελεις να ειδοποιησεις την διευθυνση του αττικου πάρκου , να έρθει να τις μαζεψει.
Σωστος, αλλα απο την αλλη ετσι "καρφωνοντε" και τα πεσιματα παντος τυπου γινοντε πιθανοτερα και συχνοτερα...
Ασε που ετσι το "κρυφο" του θεματος παει περιπατο... Υπαρχουν κοπελες σε μασατζιδικα που θελουν
ανωνυμια, ησυχια και οχι διαφημιση.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Σωστος, αλλα απο την αλλη ετσι "καρφωνοντε" και τα πεσιματα παντος τυπου γινοντε πιθανοτερα και συχνοτερα...
Ασε που ετσι το "κρυφο" του θεματος παει περιπατο... Υπαρχουν κοπελες σε μασατζιδικα που θελουν
ανωνυμια, ησυχια και οχι διαφημιση.

Σωστά, αλλά ο Αριστοτέλης δεν δείχνει πρόσωπα ή άλλα προσωπικά χαρακτηριστικά (π.χ. ταττού) στις φωτό του και επομένως είναι δύσκολο (όχι αδύνατο όμως) να ταυτοποιηθεί κάποια κοπέλα.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Σωστά, αλλά ο Αριστοτέλης δεν δείχνει πρόσωπα ή άλλα προσωπικά χαρακτηριστικά (π.χ. ταττού) στις φωτό του και επομένως είναι δύσκολο (όχι αδύνατο όμως) να ταυτοποιηθεί κάποια κοπέλα.
Σωστα, αλλα σκεψου μια κοπελα να εχει πει στους δικους της οτι δουλευει πχ σε ενα χωρο
για περιποιηση προσωπου, σωματος, νυχια κλπ και να μπει καποιος στο σαιτ τους
και να δει φωτο κοριτσιων με τα προσωπα "καλυμενα"... Καταστροφη!
Ενω μπαινεις πχ στο σαιτ του "Ελενας" κι αν δεν εισαι μυημενος, δεν παιρνεις χαμπαρι...
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Σωστα, αλλα σκεψου μια κοπελα να εχει πει στους δικους της οτι δουλευει πχ σε ενα χωρο
για περιποιηση προσωπου, σωματος, νυχια κλπ και να μπει καποιος στο σαιτ τους
και να δει φωτο κοριτσιων με τα προσωπα "καλυμενα"... Καταστροφη!
Ενω μπαινεις πχ στο σαιτ του "Ελενας" κι αν δεν εισαι μυημενος, δεν παιρνεις χαμπαρι...
Καλησπερα, οι φωτο ακομα και καλυμμενες, μπαινουν αυστηρα και μονο, μετα απο συγκαταθεση και ελεγχο!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
χρονια και ζαμανια πυραυλε στη δαφνη
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
228.862
Πόντοι
46.232
ξέχασες το κώμα , και βγάζει άλο νόημα  ;)
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Δεν ειπα οτι εκανες κατι λαθος... απλα πολλες δεν θελουν.
Δεν ενοννοησα οτι ησουν αρνητικος σε κατι. Εξαλου δεν βαζουν ολες οι κοπελες φωτο, παρα μονο αυτες που θελουν.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
228.862
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα λίγο πρίν τις 12.00 στο Θησέως 81  για να δώ τις καινούργιες κοπελίτσες , στην πόρτα κλασσικά η Αννα ντυμένη στα γλανόλευκα....
ρόστερ 4 κοπέλες
Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα και μεσαίο βυζί(αν πέρναγα με κάποια αυτή θα διάλεγα)
Τάνια μελαχρινή παχουλούλα με 2άρια βυζιά.
Βαλέρια αρκετά ψηλή ξανθιά κανονικό πρός λεπτό σώμα και απο το μαυρό φόρεμα που φορούσε μάλλον μικρό βυζί)
και ένα πολύ ενδιαφέρον μίλφ που δεν θυμάμαι το όνομα με κανονικό σώμα και μεσαίο βυζί.
τα προγράμματα όπως παλιά , μισή ώρα 60 ευρώ , σαρανταπέντε λεπτά με δυο εκτονώσεις 80 ευρώ.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Θα επισκεφτω για να δω Ελενη. Η Ντονα τι απεγινε ?
 

tthanoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2010
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
καλησπερα και απο μενα . ξερει κανεισ τιποτα για λαμια μερια .τηλ κωλ γκερλ η μασαζ η οτιδηποτε . με πμ ευχαριστω.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε συ Θάνο... εκεί γαμιώνται όλες ... αλλά είναι κλειστή η κοινωνία και θέλει χρόνο.
Κοντά στη Λαμία είναι τα Καμ. Βούρλα όπου έχει αν δεν έχουνε κλείσει 2 κωλόμπαρα.
Αλλά και πάλι έχει πολλά μωρά στα μπαράκια το βράδυ που αποζητούν παρεούλα....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
228.862
Πόντοι
46.232
λοιπόν συνεχίζοντας σήμερα την πορνοπεριήγηση μου στα μέσα του μεσημεριού επισκέφτηκα άλλα δυό λαδομάγαζα.

Μονής Προδρόμου 6 , πήγα για να δώ τι παίζει με το πιπίνι....κανένα πίπινι δεν ήταν, ούτε υπήρξε σύμφωνα με τα λεγόμενα του μαγαζιού....στην υποδοχή μιάς και η σερίφησα έλειπε(την πέτυχα στο ασανσέρ
όταν έφευγα)η Αλίσια ξανθιά με πράσινα μάτια κανονικό σώμα μικρό βυζί ,αυτή μου είπε όπως βλέπεις εγώ είμαι η μικρότερη που υπάρχω και τώρα και τους τελευταίους 6 μήνες...είχε ακόμα την Τατιάνα
ψηλή ξανθιά γκίλφ με κανονικό για την ηλικία της σώμα και μεσαία πεσμένα βυζιά και η Ειρήνη μελαχρινό γκίλφ , κοντή παχουλή με 2άρια βυζιά , έφυγα και στα καπάκια πήγα στο 3ης Σεπτεμβρίου 59 με την
ελπίδα να πετύχω επιτέλους την Αννα(πρώην Νατάσα απο Στουρνάρη), στην πόρτα η Νάντια με τα πανέμορφα μάτια , ρόστερ Αλίσα ή Αλίνα δεν άκουσα καλά καστανή με μαλλί μέχρι τους ώμους με πιασηματάκια και
2άρια βυζιά , Ρωξάνη μελαχρινή ψηλή μιλφογκίλφ με κανονικό σώμα και 3άρια βυζιά , Ελένη ξανθιά μιλφογκίλφ κοντή παχουλή και τέλος Αννα ξανθιά ψηλή μίλφ με κανονικό πολύ σφιχτό σώμα ωραία κωλαρά  και
μικρό σιλικονάτο βυζί(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική), συνάντηση με πολύ respect φίλο για καφεδάκι και ανασύνταξη δυνάμεων.....νωρίς το απόγευμα συνέχισα για τον επόμενο στόχο μου έτσι βρέθηκα στα Ζανόσπιτο..
Στουρνάρη 29  η Ζανά έλειπε , την Μόνικα δεν την είδα(ήταν και δυό κοπέλες στο δωμάτιο), το παλιό μου στανταράκι η Σόνια θα λείπει για 2-3 μέρες , ο στόχος μου ήταν η Αλεξία , μελαχρινή ψηλή
κανονικό σώμα ωραία κωλάρα και 3άρια βυζιά , για άλλη μια φορά δεν την δοκίμαζα αφού θα πέρναγε στο δωμάτιο και βγήκε μόνο και μόνο για να με χαιρετήσει...στην υποδοχή(περνάει και μέσα)μιά καστανή μίλφ
με κοντά μαλλιά κανονικό σώμα και μικρό βυζί , δούλευε ακόμα η Σάρα , η Ξένια(με διαφορά το καλύτερο κορμί)μελαχρινή πιτσιρίκα κανονικό σώμα μικρό βυζί απίστευτο κώλο , η θειά Ελένη ή οποία είπε καλέ κεράστε
κάτι το παιδί..μια ξανθούλα με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι και μεσαίο βυζί , και μιά χοντρούλα μελαχρινή πολύ μαυρισμένη , παρακαλώ τους "θαμώνες" του μαγαζιού εξκάλιμπερ και τον ευγενικό εκπρόσωπο windows
ας προσθέσουν ονόματα και περιγραφές μιάς και έχει πολλές κοπέλες που έρχονται πολύ γρήγορα και τις ξεχνάω...έφυγα αφού δεν ήταν διαθέσιμη η Αλεξία και πήγα στο Πατησίων 77-79 για να δω τις δυο καινούργιες.Σε ρόλο σερίφησας απο σήμερα , μίας και απο τότε που έφυγε η Νάνσυ η θέση είχε μείνει ορφανή η Αλίνα(σταμάτησε να περνάει στο δωμάτιο)ρόστερ ακόμα Τατιάνα ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα με μαλλί μέχρι τους
ώμους λεπτή με μικρό βυζί , Σοφία ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα λεπτή με μικρό βυζί , Βαλέρια ξανθό ενδιαφέρων μιλφάκι λεπτή με μικρό βυζί , Λία κοκκινομάλλα πληθωρική μιλφογκίλφ και πάμε στις δύο καινούργιες ,
βέβαια σε μένα τα πρόσωπα τους ήταν γνώριμα και ας μην έχουν δουλέψει ξανά σε μασάζ , Πάμελα ξανθιά γκίλφ με πράσινα μάτια κανονικό σώμα 2άρια βυζιά στην φάτσα μοιάζει με την ηθοποιό Κωνσταντίνα Μιχαήλ...
βέβαια η φυσιογνωμία της δεν μου ήταν απο εκεί γνωστή , έχει δουλέψει σε αρκετά κωλόμπαρα  και εγώ την είχα πετύχει σε κάποιο της 3ής Σεπτεμβρίου , η δεύτερη κοπέλα η Βουλγάρα Αννίτα 24 χρονών μελαχρινή
με κανονικό σώμα και μικρό βυζί(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)γνωστή όπως είπα και η δική της φυσιογνωμία και μιάς που δεν ξεχνάω φάτσες  , θυμήθηκα ότι προ 2 ετών περίπου δούλευε στον Σκαραβαίο.
αυτά καλό βράδυ.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
λοιπόν συνεχίζοντας σήμερα την πορνοπεριήγηση μου στα μέσα του μεσημεριού επισκέφτηκα άλλα δυό λαδομάγαζα.

Μονής Προδρόμου 6 , πήγα για να δώ τι παίζει με το πιπίνι....κανένα πίπινι δεν ήταν, ούτε υπήρξε σύμφωνα με τα λεγόμενα του μαγαζιού....στην υποδοχή μιάς και η σερίφησα έλειπε(την πέτυχα στο ασανσέρ
όταν έφευγα)η Αλίσια ξανθιά με πράσινα μάτια κανονικό σώμα μικρό βυζί ,αυτή μου είπε όπως βλέπεις εγώ είμαι η μικρότερη που υπάρχω και τώρα και τους τελευταίους 6 μήνες...είχε ακόμα την Τατιάνα
ψηλή ξανθιά γκίλφ με κανονικό για την ηλικία της σώμα και μεσαία πεσμένα βυζιά και η Ειρήνη μελαχρινό γκίλφ , κοντή παχουλή με 2άρια βυζιά , έφυγα και στα καπάκια πήγα στο 3ης Σεπτεμβρίου 59 με την
ελπίδα να πετύχω επιτέλους την Αννα(πρώην Νατάσα απο Στουρνάρη), στην πόρτα η Νάντια με τα πανέμορφα μάτια , ρόστερ Αλίσα ή Αλίνα δεν άκουσα καλά καστανή με μαλλί μέχρι τους ώμους με πιασηματάκια και
2άρια βυζιά , Ρωξάνη μελαχρινή ψηλή μιλφογκίλφ με κανονικό σώμα και 3άρια βυζιά , Ελένη ξανθιά μιλφογκίλφ κοντή παχουλή και τέλος Αννα ξανθιά ψηλή μίλφ με κανονικό πολύ σφιχτό σώμα ωραία κωλαρά  και
μικρό σιλικονάτο βυζί(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική), συνάντηση με πολύ respect φίλο για καφεδάκι και ανασύνταξη δυνάμεων.....νωρίς το απόγευμα συνέχισα για τον επόμενο στόχο μου έτσι βρέθηκα στα Ζανόσπιτο..
Στουρνάρη 29  η Ζανά έλειπε , την Μόνικα δεν την είδα(ήταν και δυό κοπέλες στο δωμάτιο), το παλιό μου στανταράκι η Σόνια θα λείπει για 2-3 μέρες , ο στόχος μου ήταν η Αλεξία , μελαχρινή ψηλή
κανονικό σώμα ωραία κωλάρα και 3άρια βυζιά , για άλλη μια φορά δεν την δοκίμαζα αφού θα πέρναγε στο δωμάτιο και βγήκε μόνο και μόνο για να με χαιρετήσει...στην υποδοχή(περνάει και μέσα)μιά καστανή μίλφ
με κοντά μαλλιά κανονικό σώμα και μικρό βυζί , δούλευε ακόμα η Σάρα , η Ξένια(με διαφορά το καλύτερο κορμί)μελαχρινή πιτσιρίκα κανονικό σώμα μικρό βυζί απίστευτο κώλο , η θειά Ελένη ή οποία είπε καλέ κεράστε
κάτι το παιδί..μια ξανθούλα με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι και μεσαίο βυζί , και μιά χοντρούλα μελαχρινή πολύ μαυρισμένη , παρακαλώ τους "θαμώνες" του μαγαζιού εξκάλιμπερ και τον ευγενικό εκπρόσωπο windows
ας προσθέσουν ονόματα και περιγραφές μιάς και έχει πολλές κοπέλες που έρχονται πολύ γρήγορα και τις ξεχνάω...έφυγα αφού δεν ήταν διαθέσιμη η Αλεξία και πήγα στο Πατησίων 77-79 για να δω τις δυο καινούργιες.Σε ρόλο σερίφησας απο σήμερα , μίας και απο τότε που έφυγε η Νάνσυ η θέση είχε μείνει ορφανή η Αλίνα(σταμάτησε να περνάει στο δωμάτιο)ρόστερ ακόμα Τατιάνα ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα με μαλλί μέχρι τους
ώμους λεπτή με μικρό βυζί , Σοφία ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα λεπτή με μικρό βυζί , Βαλέρια ξανθό ενδιαφέρων μιλφάκι λεπτή με μικρό βυζί , Λία κοκκινομάλλα πληθωρική μιλφογκίλφ και πάμε στις δύο καινούργιες ,
βέβαια σε μένα τα πρόσωπα τους ήταν γνώριμα και ας μην έχουν δουλέψει ξανά σε μασάζ , Πάμελα ξανθιά γκίλφ με πράσινα μάτια κανονικό σώμα 2άρια βυζιά στην φάτσα μοιάζει με την ηθοποιό Κωνσταντίνα Μιχαήλ...
βέβαια η φυσιογνωμία της δεν μου ήταν απο εκεί γνωστή , έχει δουλέψει σε αρκετά κωλόμπαρα  και εγώ την είχα πετύχει σε κάποιο της 3ής Σεπτεμβρίου , η δεύτερη κοπέλα η Βουλγάρα Αννίτα 24 χρονών μελαχρινή
με κανονικό σώμα και μικρό βυζί(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)γνωστή όπως είπα και η δική της φυσιογνωμία και μιάς που δεν ξεχνάω φάτσες  , θυμήθηκα ότι προ 2 ετών περίπου δούλευε στον Σκαραβαίο.
αυτά καλό βράδυ.

Καλο βραδυ και να εισαι παντα Κ Α Λ Α !!!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
χρονια και ζαμανια πυραυλε στη δαφνη

Επισκέφθηκα το εν λόγω συνουσιουργείο σήμερα...
Παρήλασαν οι κατακαημένες...
Είδα και τις "υπεργυναίκες"...
Τελικά, έκανα ψυχικό και έριξα ένα χλιαρό (και για αρκετή ώρα μελάτο) στη Τζένη...
Θα προσπαθήσω να αναρτήσω κριτική...
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Παρήλασαν οι κατακαημένες...
Τελικά, έκανα ψυχικό
Θα προσπαθήσω να αναρτήσω κριτική...
Να το κανεις οπωσδηποτε γιατι κατι μου λεει οτι θα εχει ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ ενδιαφερον!!! Την αναμενω με αγωνια!!!
 

Συνημμένα

  • agonia...jpg
    agonia...jpg
    15,9 KB · Εμφανίσεις: 21

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καληνυχτουδια...και(μακαρι να κανω λαθος) απο οτι καταλαβα.........
 

Συνημμένα

  • piravlos....jpg
    piravlos....jpg
    11,2 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom