Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
εαν όντως πήγες και μας λες αλήθεια, έφαγες τρελό άκυρο απο μια πολυ παλια καραβάνα που έχει φάει τα φουλ μαγαζια με το κουτάλι και μέσα στο δωμάτιο κάνει σχεδον τα πάντα.
το μαγαζί είναι φουλ,κααραφούλ σερβις
τί λόγο έχω να πω ψέμματα δηλ ???? και ότι σερβις και να έχει η Τατίανα παραείναι μεγάλη! κάνενας μα κανένας λόγος να πληρώσεις για κάτι τέτοιο, μην τρελλαθούμε κίολας! γούστα είναι αυτα πάντως, τι να πω....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
ναι βρήκες άνθρωπο να τα πεις....σε μιλφογκιλφάκια  :grin: :grin: :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
τί λόγο έχω να πω ψέμματα δηλ ???? και ότι σερβις και να έχει η Τατίανα παραείναι μεγάλη! κάνενας μα κανένας λόγος να πληρώσεις για κάτι τέτοιο, μην τρελλαθούμε κίολας! γούστα είναι αυτα πάντως, τι να πω....

αλλο δεν αξιζει να πληρωσει κανεις (κατα την προσωπικη σου αποψη παντα) γιατι ειναι πολυ μεγαλη, και αλλο αυτα που μας λες οτι δεν κανει φουλ σερβις, κατι που δεν ισχυει
τα εχεις μπερδεμενα στο κεφαλι σου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
αλλο δεν αξιζει να πληρωσει κανεις (κατα την προσωπικη σου αποψη παντα) γιατι ειναι πολυ μεγαλη, και αλλο αυτα που μας λες οτι δεν κανει φουλ σερβις, κατι που δεν ισχυει
τα εχεις μπερδεμενα στο κεφαλι σου
σωστά τα λές.....
 

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
αλλο δεν αξιζει να πληρωσει κανεις (κατα την προσωπικη σου αποψη παντα) γιατι ειναι πολυ μεγαλη, και αλλο αυτα που μας λες οτι δεν κανει φουλ σερβις, κατι που δεν ισχυει
τα εχεις μπερδεμενα στο κεφαλι σου
κατα την γνώμη σου δηλ αξίζει ;;;;;;;;;;;;; εγώ απλα ανέφερα το τί μου είπε.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Από δική μου παλαιότερη εμπειρία επιβεβαιώνω ότι η κυρία κάνει φουλ πρόγραμμα (δηλ. μασάζ και σεξ χωρίς anal όμως).
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
κατα την γνώμη σου δηλ αξίζει ;;;;;;;;;;;;; εγώ απλα ανέφερα το τί μου είπε.

αυτα είναι υποκειμενικα. σε κάποιον που του αρεσουν οι μεγάλες αξίζει γιατι έχει καλό σωμα για την ηλικία της (φάτσα πολυ σπασμενη ομως) και έχει πολύ καλο σέρβις.
απο την στιγμη που δεν σου κανει ομως εμφανισιακα εσενα αυτά δεν έχουν καμια σημασια..
 

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
αυτα είναι υποκειμενικα. σε κάποιον που του αρεσουν οι μεγάλες αξίζει γιατι έχει καλό σωμα για την ηλικία της (φάτσα πολυ σπασμενη ομως) και έχει πολύ καλο σέρβις.
απο την στιγμη που δεν σου κανει ομως εμφανισιακα εσενα αυτά δεν έχουν καμια σημασια..
ειμαι και λίγο ρήχος η αλήθεια είναι...  :2funny: :2funny: :2funny:  ολα καλα, για οτιδήποτε είναι εκει έξω προς πώληση υπάρχει και κάποιος αγοραστης !!!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Επίσκεψη στη Γιουλη, κοπελες αρκετες, 2 ρομουνες πηρα Μαριαννα σπαστη καστανη
Dfk, Dt,a-level,light sm,  :pipa1: extra ball cob
Το μαλλι 90
45min ηλικια 25-
Καλή αλλά προσοχη μην σας παρει τον ελεγχο φατσα σκυλε σωμα μοντελε γενικα pse με gfe breaks social  μετριο προς καλο χωρος μετριος εξυπηρετηση ζαλισμενη συμμετοχη καλη επιδεχεται βελτιωσης ισως να ξαναδοκιμαζα
Συμμετοχη ατιθαση  που τιθασευεται με πρωτοβουλιες
Συγγρου 29 ξανθο petit milf, λίγες κοπελες, 2 free
Massage , owc, different positions
60 € 30 min
Εμπειρια στο χωρο που μετραει συμμετοχη μετρια υπακουη ηλικια 40-
Χωρος μετριος , καλυτερος απο τη Γιουλη, εξυπηρετηση ευγενικη social το ίδιο


Κ οι δυο κοπελες μικρο στηθος ιχνος κυταριτιδας νιάτα vs εμπειρια
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Επίσκεψη στη Γιουλη, κοπελες αρκετες, 2 ρομουνες πηρα Μαριαννα σπαστη καστανη
Dfk, Dt,a-level,light sm,  :pipa1: extra ball cob
Το μαλλι 90
45min ηλικια 25-
Καλή αλλά προσοχη μην σας παρει τον ελεγχο φατσα σκυλε σωμα μοντελε γενικα pse με gfe breaks social  μετριο προς καλο χωρος μετριος εξυπηρετηση ζαλισμενη συμμετοχη καλη επιδεχεται βελτιωσης ισως να ξαναδοκιμαζα
Συμμετοχη ατιθαση  που τιθασευεται με πρωτοβουλιες
:think:
για τη γνωστη μαριαννα μαλλον λες........?;;;
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλημερουδια......λοιπον σημερα εχουμε καινουριες κωπελες..ΕΥΑ Κ Ανα(Γοργεια),Ναταλι(Ροσια).....
κ οπως καθεμερα η ΑΛΙΟΝΑ,ΑΓΑΠΗ.....προς το παρον δεν εχει ερθει ακωμα η Ροζα αμα ειναι θα ενημεροσω......
το κοριτσια θας περημενουνε μεχρι της 8κ μισι το βραδυ....συνεδρεια 50,60......
φιλουθκια απο μενα :-* :-* :-* :-* :-*

ζησιμοπουλο93 κ Σκαβατζου1...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Επίσκεψη στη Γιουλη, κοπελες αρκετες, 2 ρομουνες πηρα Μαριαννα σπαστη καστανη
Dfk, Dt,a-level,light sm,  :pipa1: extra ball cob
Το μαλλι 90
45min ηλικια 25-
Καλή αλλά προσοχη μην σας παρει τον ελεγχο φατσα σκυλε σωμα μοντελε γενικα pse με gfe breaks social  μετριο προς καλο χωρος μετριος εξυπηρετηση ζαλισμενη συμμετοχη καλη επιδεχεται βελτιωσης ισως να ξαναδοκιμαζα
Συμμετοχη ατιθαση  που τιθασευεται με πρωτοβουλιες
Συγγρου 29 ξανθο petit milf, λίγες κοπελες, 2 free
Massage , owc, different positions
60 € 30 min
Εμπειρια στο χωρο που μετραει συμμετοχη μετρια υπακουη ηλικια 40-
Χωρος μετριος , καλυτερος απο τη Γιουλη, εξυπηρετηση ευγενικη social το ίδιο


Κ οι δυο κοπελες μικρο στηθος ιχνος κυταριτιδας νιάτα vs εμπειρια

εννοείς Κ48;
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Εδώ και λίγο καιρό ξαναπαρακολουθώ  το site αν και βαριέμαι αφάνταστα τους διάφορους τσακωμούς μεταξύ σας.
Δεν έχω και πολύ χρόνο για να γράφω αλλά νομίζω ότι είναι σωστό να μεταφέρω έστω και συγκεντρωτικά τις εντυπώσεις μου από πρόσφατες (καλοκαιρινές) επισκέψεις που θυμάμαι όπως τις έχω καταγράψει στο adult.
NIKOL – Καλλιρόης 48
Μες στην κάψα του Αυγούστου, είχα όρεξη για κάτι δροσερό. Ήμουν κοντά στην περιοχή και λέω ας πάω να δω μπας και έφερε κανένα καλό μικρό. Ήξερα ότι έλειπαν η Μαριάννα και η Κάρλα οπότε δεν θα παρασυρόμουν να ξαναπάρω αυτές που ήξερα πώς θα περάσω. Διάλεξα λοιπόν τη Νικόλ που είναι μια Βουλγάρα περίπου 1,70 αδύνατη με ωραίο κωλί και μικρό στήθος που κοιτάει όμως ψηλά. Λοιπόν για να μην πολυλογώ η κοπέλα είναι άσχετη από μασάζ, αρνητική στην πίπα, αδιάφορη στα υπόλοιπα. Από τις λίγες φορές που δεν θέλησα να εξαντλήσω τον χρόνο μου. Εννοείται ότι δεν θα ξανασυναντηθούμε ποτέ (από τόσο κοντά).
Αυτά.
ALINA – Καλλιρόης 48
Επίσκεψη στην Καλλιρόης και πάλι όπου μετά την παρέλαση διάλεξα την Αλίνα. Κλασσική εμφάνιση Ρουμάνας : μελαχροινή, 1.65 - 1,70 περίπου, ωραία φατσούλα και ακόμα πιο ωραίο σώμα γύρω στα 22-23. Καλούτσικα ελληνικά αφού είναι εδώ αρκετό καιρό. Όταν αρχίζουν σχόλια για το μέγεθος συνήθως τα πράγματα δεν πάνε καλά. Έτσι έγινε κι εδώ. Μόλις είπε τι μεγάλος που είσαι είπα μέσα μου νάταααα. Από μασάζ δεν ήξερε όπως παραδέχτηκε και η ίδια οπότε της είπα να το παει απαλά μην έχουμε τίποτα τραύματα. Αυτή όχι μόνο δεν ήξερε αλλά βαριόταν κιόλας. Στη δράση τώρα δεν έχω να πω και πολλά. Πίπα με σκούφο πολύ ανόρεχτη και κατά συνέπεια μετριότατη. Είδα διάθεση να τελειώνει στα γρήγορα γι αυτό και την πήγα εντελώς ανάποδα. Χύσε έλεγε αυτή γύρνα αλλιώς της έλεγα εγώ. Στο τέλος την γύρισα στην πίπα όπου κατέθεσα αφού πρώτα την παίδεψα αρκετά.
OLGA – Συγγρού 29
Έχοντας φάει φόλα την προηγούμενη μέρα από ένα πιτσιρίκι στην Καλλιρόης 48 μου ήρθε η ιδέα να κάνω ένα συγκριτικό ΜΙΛΦ-ΒΕΒΕ όσο ήταν φρέσκιες οι εντυπώσεις. Λέω λοιπόν να πάω στη θεία Όλγα που έμαθα προσφάτως ότι μετακόμισε στη Συγγρού. Παλιά γνωστή μου από όταν δούλευε στο Θησέως 31 χαιρετηθήκαμε, ντους και βουρ στο μασαζοκρέββατο. Η Όλγα είναι άνω των 40 ετών με σώμα που δεν το έχουν πολλές νεότερες της και επιδερμίδα μωρού. Η φάτσα της δε μου άρεσε ποτέ. Πάντα καθαρή και προσεκτική. Μασάζ ανώτερο του μέσου όρου αλλά όχι τίποτε φοβερό. Πίπα που είναι αρκετά βαθιά όχι dt αλλά με φοβερή τεχνική που έχει αποκτηθεί μετά από τη χρόνια πείρα στους αγωνιστικούς χώρους. Καυλώνει αρκετά και φυσικά αντέχει σε ότι ρυθμό θέλεις. Το μείον είναι ότι δεν παίρνει καμία πρωτοβουλία που θα περίμενε κανείς από τόσο έμπειρη γυναίκα.
Όσο αφορά το αποτέλεσμα του συγκριτικού τεστ, δε δυσκολεύτηκα καθόλου να καταλήξω υπέρ της θείας Όλγας
LIA – Στουρνάρη 29
Η Λία είναι μιλφάκι κοντά στα 35. Δούλευε στο Στουρνάρη 47 μέχρι που έκλεισε.Πιο ωραία φάτσα παρά το σώμα που δεν είναι και πολύ σφιχτό.
Καλό μασάζ αν και όχι τόσο καλό όσο της Ζάνας. Πίπα φοβερή, pse στυλάκι σε όλη τη συνεδρία. Δεν είναι για αγάπες και λουλούδια αλλά περνάς καλά.
LIZA – Αχιλλέως
Τη Λίζα την ξέρω από τα πρώτα της βήματα στο χώρο πριν από 5-6 χρόνια τότε που έλεγε ότι είναι από την Καβάλα. Ομορφούλα είναι, περίπου 1.65 με λεπτό κορμί στολισμένο με 3-4 τατουάζ. Στο μασάζ κάτι έχει μάθει με τα χρόνια αλλά παρόλα αυτά δεν είναι για δυνατές καταστάσεις οπότε ζητήστε κάτι χαλαρωτικό. Το κορίτσι ακούει και αυτό είναι καλό και στο μετά το μασάζ. Από μόνη της θα σας πάει σε πιο gfe καταστάσεις αλλά δεν κωλώνει και αν τη ζορίσετε. Παράδειγμα η πίπα της που από μόνη της δεν πήγαινε και πολύ βαθιά αλλά όταν την πίεσα σχεδόν τον εξαφάνισε. Συνολικός χρόνος 45 λεπτά άνετα είναι καλό vfm για κατάθεση 60 ευρώ.

A, και sorry για το μέγεθος του ποστ ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom