Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

lion13

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια. θα ηθελα να μου πειτε. αχιλεως ξαι βενιζελου  σε τι αριθμο ειναι;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
γέρασα...πάει πολύς καιρός...επί επαναστάσεως...

ο ντίμιτ(λύκος) και αν εγέρασε τις μασάζιες θέσεις μαζινό δεν τις ξεχνά ποτέ!!!!!!πρώτα θα πέσει η τρόικα και θα αρχίζει τα φρούτα ο κεμπάπ και μετά θα ξεχάσεις εσύ τις μασάζιες θέσεις!!!!!!!ώ!ναί!καυλαντάν!!!!!ντιμίτ τουρκσάν αμελετήτ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Argoporimenos
Μεταφέρω το ποστ σου εδώ για να αλλάξουμε θρεντ όπως ζήτησες.
""Olym α)δεν θέλω να υπάρξει σχετικός διάλογος και β)η απάντησή σου είναι λες και δεν κατάλαβες το μήνυμα.
Δεν γουστάρω να γράψω άλλο σ'αυτό το thread κι όποιος θέλει να μου απαντήσει στο μασατζίδικα που γαμάς.
Αυτό που μου βγαίνει να πω είναι ότι κάθε μέρα βάζουν λουκέτο εκαντοτάδες μαγαζιά λόγω της μείωσης της κατανάλωσης.
Κατά μέσο όρο τα τελευταία δύο χρόνια μένουν 1000 έλληνες πολίτες άνεργοι.
Και ρωτάω καταναλώνουμε τα χρήματά μας σε ένα μαγαζί που η ιδοκτήτριά του: 1)εκμεταλλεύεται το site γράφοντας η ίδια ή βάζοντας άλλους δικούς της να γράψουν με σκοπό να επιρεάσουν τον κόσμο να πάει στο μαγαζί τους 2) αναστατώνει τους επισκέπτες του site κατηγορώντας ηθικά τα μέλη του 3)είναι κουτοπόνηρη Αλβανίδα.
Εγώ προσωπικά φίλε μου δεν τα ξανακουμπάω.Μπέσα σου μιλάω είμαι ένας απλός επισκέπτης όπως εσείς και τίποτα παραπάνω.
Έγραψα γιατί γούσταρα να μιλήσω στον smirni και γιατί ξενερώνω που μπαίνουν τα μέλη και γράφουν στο thread παρόλο που έχουν την αίσθηση του τι "παίζεται".""


Επειδή πολυκατάλαβα το μήνυμά σου ήταν αυτή η απάντηση.
Επίσης πιστεύω να διάβασες αυτό που έγραψα παράθεση στον jerry. Κάποια από αυτά αφορούν και σένα. Ειδικά εσένα που πρέπει να πείσεις ακόμη ότι δεν είσαι αλεξιπτωτιστής.
1)Τώρα νομίζω ότι δεν είναι κακό να γράφει κάποιος από το μαγαζί ποιές κοπέλες είναι κάθε μέρα. Πόσες φορές δεν έκανες τσάρκα να δεις τις κοπέλες. Δεν είναι καλλίτερα να ξέρεις. Εξάλλου τα περισσότερα μαγαζιά αυτό κάνουν και για μένα είναι σωστό.
Αν έχεις παρακολουθήσει το θρεντ τον τελευταίο μήνα θα είδες πολλά για το προμόσιον των μαγαζιών.
2) Αυτό δεν το είδα. Προσωπικά αυτή είναι πάντα ευγενέστατη.
3) Αυτό είναι ρατσιστικό και αν ήταν πρόβλημα δεν θα ήταν οι μισές μασατζούδες Αλβανέζες.
Τώρα για να σου πω την αλήθεια πιστεύω ότι είσαι κάποιος κλώνος. Αλλά δηλώνω δημόσια ότι αν ο χρόνος δείξει ότι έχω λάθος θα βγω και θα σου ζητήσω συγνώμη και θα γράψω ότι σε ζύγισα λάθος.
Θα δούμε.
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
Καλημερα αδελφια μια ερωτηση το beauty star εινε μασαζοκατασταση?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλημερα αδελφια μια ερωτηση το beauty star εινε μασαζοκατασταση?

το beauty star δεν είναι το Συγγρού 318;

αυτό μου είχε πει φίλος ότι έχει κλείσει, κρίμα γιατί είχε ένα ξανθό Ρουμανάκι τρέλα...
 

miasmaki

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδες καλυμερα ειμαι απο επαρχια και θα ειμαι στην αθηνα την κυριακη το πρωι.
επιδη θελω να παω σε  μασατζιδικο στειλτε μου pm για κανενα καλο που να ειναι ανοιχτο κυριακη κατα τισ 11 το πρωι και να βολευει και το μετρο. ευχαριστω προκαταβολικα
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα.......μετα απω την χτεσινι εξοδο λιγο νυστασμενη αλλα πιστη στο ραντεβου μου με σας .................ειμαστε μια ωμορφη κ ζεστη παρεουλα κ θα ειμαστε ειμαστε εδω μεχρι 9 το βραδυ.....ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ,ΤΖΕΝΗ(καινουρια) κ ΑΛΙΟΝΑ.................
      ΖΗΣΗΜΟΠΟΥΛΟ93 Κ ΣΚΑΒΑΤΖΟΥ1 ....3 ΩΡΟΦΟς...
              :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.667
Πόντοι
19.505
Προ ολίγου έκανα μια επίσκεψη στο Κων/πόλεως 92. Είδα την Νταίζη και απήλθα. Δίπλα από την έξοδο καθόταν ένας συμπαθής κύριος ο οποίος με κάλεσε συνωμοτικά και μου είπε να πάω πατησίων 139 όπου έχει 10 πουτάνες. Πήγα φυσικά αλλά στο 139 δεν υπάρχει κουδούνι που να παραπέμπει σε γαμιστρώνα. Ή εννούσε το 339Β ή το 131 το οποίο και επισκέφθηκα. Έχει επιστρέψει η γλυκούλα ξανθιά Αλεξάνδρα. Βασικά μία από τα ίδια. Δεν πέρασα.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
παρακμιακα καταντησαν ολα πλεον...
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Το περίεργο είναι ότι παρόλη την κρίση δεν ανανεώνεται με νέες παρουσίες το ρόστερ των μαγαζιών εύκολα. Μάλλον το έριξαν οι καινούργιες στο private.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Το περίεργο είναι ότι παρόλη την κρίση δεν ανανεώνεται με νέες παρουσίες το ρόστερ των μαγαζιών εύκολα. Μάλλον το έριξαν οι καινούργιες στο private.
οι παλιες καλα κρατουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom