Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μαλακίες
άμα είχανε σκοπό να κάνουνε εκκαθαρίσεις και λοιπά, μια επίσκεψη στο σάιτ θα έφτανε.

προσωπικά είναι αυτά όλα.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Πέρασμα-αστραπή από την Παπαδιαμάντη 8.

Για όσους δεν ξέρουν, η πρόσβαση στο κατάστημα είναι πολύ εύκολη, είτε ερχόμενοι από Κατεχάκη, είτε ανεβαίνοντας την Εθν.Αντιστάσεως. Πολύ εύκολο παρκάρισμα στο εγγύτατο μεγάλο Parking του δήμου. Βολεύει επίσης το λεωφορείο 224, όπου σε αφήνει ακριβώς έξω από την οδό Καζαντζάκη η οποία τέμνει την Παπαδιαμάντη στο Νο 8 όπου είναι και ο προορισμός μας.

Το οίκημα βρίσκεται στον πρώτο όροφο νεόκτιστης μονοκατοικίας. Τα πολλά σκαλοπάτια όμως, θα είναι τροχοπέδη για όποιον συναγωνιστή με κινητικά προβλήματα θελήσει να το επισκεφθεί. Το διαμέρισμα είναι μεγάλο και βολικό, αλλά η διαρρύθμιση κατά τη γνώμη μου με τα πολλά μικρά σαλονάκια (για να μην έρχεται σε επαφή ο ένας πελάτης με τον άλλον) δεν μου άρεσε. Ίσως αν ήταν κάπως λιγότερα, θα ήταν καλύτερα... Τέλος πάντων, όσα ξέρει ο νοικοκύρης, δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος.

Τέσσερα δωμάτια περιμένουν τους ξαναμμένους επισκέπτες προς τέρψιν και ανακούφισιν.

Τα κορίτσια σήμερα ήταν έξι. Θετική εντύπωση έκαναν η νεαρά Κοσσοβάρα με το όμορφο κορμί (την οποία εδοκίμασε και ο makis1985, βλ."Μασατζίδικα που γαμάς" σελ.2223 post#33333), η Ρωσσίδα Βικτώρια και το μοντέλο από την Ιταλία (όπως προσδιορίστηκε από την υπεύθυνη).
Τα υπόλοιπα τρία κορίτσια δεν έδειχναν εμφανισιακά κάτι που θα έκανε τη διαφορά.

Οι υπηρεσίες εκάστης νεαράς τιμόνται 40 ευρώ, εκτός του μοντέλου για το οποίο ο πελάτης θα πρέπει εκτός από το χρόνο του να δαπανήσει 10 ευρώ επιπλέον, δηλαδή συνολικά 50.

Η υπεύθυνη όπως πάντα, καλοσυνάτη και χωρατατζού.

Ο χώρος είναι επισκέψιμος και σε αγνώστους προς την ιδιοκτησία, μόνο σε περίπτωση που συνοδεύονται από γνωστό πελάτη.

Υ.Γ.
Δεν δύναμαι να συνοδεύσω/συστήσω παντελώς αγνώστους προς εμέ συναγωνιστές, γι' αυτό, παρακαλώ μην στείλετε pm.
δηλαδη εκει πας μονο συστημενος? :think:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
άμα πάω στα ΕΛΤΑ και ζητήσω να με στείλουνε συστημένο, μπαίνω;
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Πραντούνας 15 Εχει κανεις τηλ εστω pm να κανω μια επισκεψη να δω
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
δεν φαινεται το τηλ στην αγγελια ;
 

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
Το τηλ. Πραντούνα 15 δεν απαντά. Ξέρει κάποιος κάτι;
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Πέρασμα-αστραπή από την Παπαδιαμάντη 8.

Για όσους δεν ξέρουν, η πρόσβαση στο κατάστημα είναι πολύ εύκολη, είτε ερχόμενοι από Κατεχάκη, είτε ανεβαίνοντας την Εθν.Αντιστάσεως. Πολύ εύκολο παρκάρισμα στο εγγύτατο μεγάλο Parking του δήμου. Βολεύει επίσης το λεωφορείο 224, όπου σε αφήνει ακριβώς έξω από την οδό Καζαντζάκη η οποία τέμνει την Παπαδιαμάντη στο Νο 8 όπου είναι και ο προορισμός μας.


..................................

Οι υπηρεσίες εκάστης νεαράς τιμόνται 40 ευρώ, εκτός του μοντέλου για το οποίο ο πελάτης θα πρέπει εκτός από το χρόνο του να δαπανήσει 10 ευρώ επιπλέον, δηλαδή συνολικά 50.

Η υπεύθυνη όπως πάντα, καλοσυνάτη και χωρατατζού.

Ο χώρος είναι επισκέψιμος και σε αγνώστους προς την ιδιοκτησία, μόνο σε περίπτωση που συνοδεύονται από γνωστό πελάτη.

Υ.Γ.
Δεν δύναμαι να συνοδεύσω/συστήσω παντελώς αγνώστους προς εμέ συναγωνιστές, γι' αυτό, παρακαλώ μην στείλετε pm.


:rockon: :rockon: :rockon:

Αυτή είναι σφαιρική ενημέρωση!!
Εύγε!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266
...Πέρασμα από Πατησίων 286 (VELVET)...Μια (!) αδιάφορη Ρωσίδα ονόματι Λάουρα. Η σερίφισσα είναι το γνωστό χοντρομπάζο από Πατησίων 299. Συνέχεια στο Γαλατσίου 1 (ΜΑΛΑΞΗ). Μια αδιάφορη μελαχροινή ανατολικιά και μια λεπτή σκουρόχρωμη...ΚΑΙ ΤΑ 2 ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΛΟΥΚΕΤΟ...ΟΣΟΝΟΥΠΩ...
 

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
ρε παιδία γι αυτό το Ζανόσπιτο, πρέπει να πας συστημένος; πήγα μια φορά μεσημεράκι και δεν ανοιξάν! κυριακές ειναι ανοιχτο ; :think:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
ρε παιδία γι αυτό το Ζανόσπιτο, πρέπει να πας συστημένος; πήγα μια φορά μεσημεράκι και δεν ανοιξάν! κυριακές ειναι ανοιχτο ; :think:

Οταν λες ζανόσπιτο, εννοείς το Στουρνάρη 29; Αν ναι, όσες φορές έχω πάει δεν έχω συναντήσει κάποιο πρόβλημα. Η πόρτα άνοιγε αμέσως.
 

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
Οταν λες ζανόσπιτο, εννοείς το Στουρνάρη 29; Αν ναι, όσες φορές έχω πάει δεν έχω συναντήσει κάποιο πρόβλημα. Η πόρτα άνοιγε αμέσως.
αυτο εννοω , ναι ! κυριακή ανοίγει, ξέρεις;;;
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
αυτο εννοω , ναι ! κυριακή ανοίγει, ξέρεις;;;

Πολύ περίεργο που δεν σού άνοιξαν. Τι να πω...

Για το αν είναι ανοιχτά και τις Κυριακές, συγγνώμη, δεν είμαι σίγουρος.
 

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
Πολύ περίεργο που δεν σού άνοιξαν. Τι να πω...

Για το αν είναι ανοιχτά και τις Κυριακές, συγγνώμη, δεν είμαι σίγουρος.
μήπως ξέρει κανείς να μου πεί αν είναι ανοιχτά σήμερα ? θενκς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom