Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

soron0011

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2012
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Σ29 λειτουργει η πηγε (ή παει) για φουντο?? απο τεμαχια τι παιζει υπαρχει καμια ενημερωση??  :huh: :huh:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
:2on1:
Σ29 λειτουργει η πηγε (ή παει) για φουντο?? απο τεμαχια τι παιζει υπαρχει καμια ενημερωση??  :huh: :huh:
Το κατάστημα λειτουργεί , δεν έκλεισε ούτε το καλοκαίρι , το ρόστερ είναι πολυ καλο , τέλεια περιποίηση , με αρκετά προσιτές τιμες για διάφορες κατάστασης !!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
:2on1:Το κατάστημα λειτουργεί , δεν έκλεισε ούτε το καλοκαίρι , το ρόστερ είναι πολυ καλο , τέλεια περιποίηση , με αρκετά προσιτές τιμες για διάφορες κατάστασης !!!

Διαφωνώ μόνο στο τελευταίο.(ΙΜΗΟ)
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Διαφωνώ μόνο στο τελευταίο.(ΙΜΗΟ)
Είναι καλές και το ξέρεις ;) με 60 περνάς πολυ καλα , και στο διπλό η τιμή είναι πολυ καλη . Ούτως η άλλως  είναι δύσκολο να συμφωνούμε σε όλα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
δεν παιζει το 60 για 30 λεπτα πια στο Σ29... ισχυει το 70 τα 45 λεπτα...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
έχουμε κανένα σχολιάκι για το ραστερ της κ.γιάννας από συναγωνιστές μονο ακούω :helpplea:,η κ.γιάννα ξέρω θα ου πει ότι όλες είναι super

Πέρασμα-αστραπή από την Παπαδιαμάντη 8.

Για όσους δεν ξέρουν, η πρόσβαση στο κατάστημα είναι πολύ εύκολη, είτε ερχόμενοι από Κατεχάκη, είτε ανεβαίνοντας την Εθν.Αντιστάσεως. Πολύ εύκολο παρκάρισμα στο εγγύτατο μεγάλο Parking του δήμου. Βολεύει επίσης το λεωφορείο 224, όπου σε αφήνει ακριβώς έξω από την οδό Καζαντζάκη η οποία τέμνει την Παπαδιαμάντη στο Νο 8 όπου είναι και ο προορισμός μας.

Το οίκημα βρίσκεται στον πρώτο όροφο νεόκτιστης μονοκατοικίας. Τα πολλά σκαλοπάτια όμως, θα είναι τροχοπέδη για όποιον συναγωνιστή με κινητικά προβλήματα θελήσει να το επισκεφθεί. Το διαμέρισμα είναι μεγάλο και βολικό, αλλά η διαρρύθμιση κατά τη γνώμη μου με τα πολλά μικρά σαλονάκια (για να μην έρχεται σε επαφή ο ένας πελάτης με τον άλλον) δεν μου άρεσε. Ίσως αν ήταν κάπως λιγότερα, θα ήταν καλύτερα... Τέλος πάντων, όσα ξέρει ο νοικοκύρης, δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος.

Τέσσερα δωμάτια περιμένουν τους ξαναμμένους επισκέπτες προς τέρψιν και ανακούφισιν.

Τα κορίτσια σήμερα ήταν έξι. Θετική εντύπωση έκαναν η νεαρά Κοσσοβάρα με το όμορφο κορμί (την οποία εδοκίμασε και ο makis1985, βλ."Μασατζίδικα που γαμάς" σελ.2223 post#33333), η Ρωσσίδα Βικτώρια και το μοντέλο από την Ιταλία (όπως προσδιορίστηκε από την υπεύθυνη).
Τα υπόλοιπα τρία κορίτσια δεν έδειχναν εμφανισιακά κάτι που θα έκανε τη διαφορά.

Οι υπηρεσίες εκάστης νεαράς τιμόνται 40 ευρώ, εκτός του μοντέλου για το οποίο ο πελάτης θα πρέπει εκτός από το χρόνο του να δαπανήσει 10 ευρώ επιπλέον, δηλαδή συνολικά 50.

Η υπεύθυνη όπως πάντα, καλοσυνάτη και χωρατατζού.

Ο χώρος είναι επισκέψιμος και σε αγνώστους προς την ιδιοκτησία, μόνο σε περίπτωση που συνοδεύονται από γνωστό πελάτη.

Υ.Γ.
Δεν δύναμαι να συνοδεύσω/συστήσω παντελώς αγνώστους προς εμέ συναγωνιστές, γι' αυτό, παρακαλώ μην στείλετε pm.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
επιτέλους ενημέρωση... :thumbsup:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Πέρασμα-αστραπή από την Παπαδιαμάντη 8.

Για όσους δεν ξέρουν, η πρόσβαση στο κατάστημα είναι πολύ εύκολη, είτε ερχόμενοι από Κατεχάκη, είτε ανεβαίνοντας την Εθν.Αντιστάσεως. Πολύ εύκολο παρκάρισμα στο εγγύτατο μεγάλο Parking του δήμου. Βολεύει επίσης το λεωφορείο 224, όπου σε αφήνει ακριβώς έξω από την οδό Καζαντζάκη η οποία τέμνει την Παπαδιαμάντη στο Νο 8 όπου είναι και ο προορισμός μας.

Το οίκημα βρίσκεται στον πρώτο όροφο νεόκτιστης μονοκατοικίας. Τα πολλά σκαλοπάτια όμως, θα είναι τροχοπέδη για όποιον συναγωνιστή με κινητικά προβλήματα θελήσει να το επισκεφθεί. Το διαμέρισμα είναι μεγάλο και βολικό, αλλά η διαρρύθμιση κατά τη γνώμη μου με τα πολλά μικρά σαλονάκια (για να μην έρχεται σε επαφή ο ένας πελάτης με τον άλλον) δεν μου άρεσε. Ίσως αν ήταν κάπως λιγότερα, θα ήταν καλύτερα... Τέλος πάντων, όσα ξέρει ο νοικοκύρης, δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος.

Τέσσερα δωμάτια περιμένουν τους ξαναμμένους επισκέπτες προς τέρψιν και ανακούφισιν.

Τα κορίτσια σήμερα ήταν έξι. Θετική εντύπωση έκαναν η νεαρά Κοσσοβάρα με το όμορφο κορμί (την οποία εδοκίμασε και ο makis1985, βλ."Μασατζίδικα που γαμάς" σελ.2223 post#33333), η Ρωσσίδα Βικτώρια και το μοντέλο από την Ιταλία (όπως προσδιορίστηκε από την υπεύθυνη).
Τα υπόλοιπα τρία κορίτσια δεν έδειχναν εμφανισιακά κάτι που θα έκανε τη διαφορά.

Οι υπηρεσίες εκάστης νεαράς τιμόνται 40 ευρώ, εκτός του μοντέλου για το οποίο ο πελάτης θα πρέπει εκτός από το χρόνο του να δαπανήσει 10 ευρώ επιπλέον, δηλαδή συνολικά 50.

Η υπεύθυνη όπως πάντα, καλοσυνάτη και χωρατατζού.

Ο χώρος είναι επισκέψιμος και σε αγνώστους προς την ιδιοκτησία, μόνο σε περίπτωση που συνοδεύονται από γνωστό πελάτη.

Υ.Γ.
Δεν δύναμαι να συνοδεύσω/συστήσω παντελώς αγνώστους προς εμέ συναγωνιστές, γι' αυτό, παρακαλώ μην στείλετε pm.

Επειδή κάποια μέλη του φόρουμ έχουν επισημάνει προβλήματα με την καθαριότητα του χώρου, εσύ τι έχεις να πεις για το θέμα αυτό;
 

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Λεω και εγω ....!!!! Θα πει κατι ???????????? το παιδι....!!!!  :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Επειδή κάποια μέλη του φόρουμ έχουν επισημάνει προβλήματα με την καθαριότητα του χώρου, εσύ τι έχεις να πεις για το θέμα αυτό;

Βρες πρωτα κάποιον να σε βάλει εντός... γιατι δεν εισαι και ο πλεον δημοφιλής τυπος εδώ μεσα  :grin: :grin: :grin:

Εχεις μπει με σπασμενα φρενα  :grin: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Επειδή κάποια μέλη του φόρουμ έχουν επισημάνει προβλήματα με την καθαριότητα του χώρου, εσύ τι έχεις να πεις για το θέμα αυτό;

Επειδή δεν επέλεξα να κάνω πρόγραμμα με κοπέλα, δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

Το σαλονάκι (απέναντι από το τζάκι) ήταν μικρό μεν, αλλά φιλόξενο δε. Βέβαια η εικόνα των λίθων, πλίνθων και κέραμων ατάκτως ερριμένων δεν υπήρχε όπως την θυμούνται οι επισκέπτες του Φ212.

Ούτε το γατάκι συνάντησα ( :cheesy:) αν και μου επισημάνθηκε η παρουσία του.

Πιθανόν να έχω πληρέστερη άποψη σε μελλοντική μου επίσκεψη.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
έφαγα ένα φλας σήμερα και ξενέρωσα με τα μασατζίδικα, λέω να κάνω ένα break... το έχετε πάθει και εσείς;
 

soron0011

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2012
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
τσου
σήμερα πήγα και έδωσα 60...
εγω διαβασα σημερα εδω οτι εγινε πεσιμο και δεν μπηκα καν στον κοπο γιατι απο οτι εχω ακουσει εχουν αγριεψει κατα παρα πολυ τα πραγματα με πεσιματα αυτες τις μερες...  :'( :'( :'( :'( :'(


Σήμερα είχαμε πέσιμο. Μεσημεράκι τις μάζεψαν  :police:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom