Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα σας.
Πρόσφατη επίσκεψη απογευματάκι, από Μάρνη 28, αφού πέρασα πριν από Στουρνάρη 63 και δεν άνοιγαν.
Παρούσες Βίκυ (κοκκινομάλλα), Μαρία (καστανή) και Χριστίνα (μελαχρινή), και μια Ασιάτισσα κοντούλα καστανή που έμπαινε σε δωμάτιο και δεν είπε όνομα. Όλες φορούσαν φορεματάκια μίνι και ήταν καλλίγραμμες (η Χριστίνα ελάχιστα πιο καμπυλάτη από τις άλλες).
Προγράμματα από 50 ευρώ (χωρίς μασάζ 30 λεπτά), 60 ευρώ (με μασάζ 45 λεπτά).
Διάλεξα Βίκυ. Όμορφη ομιλητική από Πολωνία, ξέρει και Ελληνικά καλά. Το μασάζ σχεδόν χάδι, αν και δείχνει να ξέρει κινήσεις αλλά να μην ξέρει πως να τις κάνει. Στο επόμενο στάδιο σχεδόν κομοδίνο αν και δεν έφερε αντιρρήσεις ούτε δυσανασχέτησε. Από μόνη της μου είπε αν θέλω κουλούρι + 20.
Όλα με προφύλαξη.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Διάλεξα Βίκυ. Όμορφη ομιλητική από Πολωνία, ξέρει και Ελληνικά καλά. Το μασάζ σχεδόν χάδι, αν και δείχνει να ξέρει κινήσεις αλλά να μην ξέρει πως να τις κάνει. Στο επόμενο στάδιο σχεδόν κομοδίνο αν και δεν έφερε αντιρρήσεις ούτε δυσανασχέτησε.

Άμα δεν είχε έστω ούτε λίγο ψεύτικο πάθος..... κρίμα το πενηντόευρο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στο Πατησίων 77-79 γύρω στις 13.30 , στην πόρτα η γλυκιά Φωτεινή όπου φορούσε και ένα πολύ προκλητικό μπλουζάκι μαύρο που δεν άφηνε και πολλά στην φαντασία.
καθίσαμε στο σαλόνι και τα είπαμε ενώ πέρασαν και οι κοπέλες για να τις δούμε,ήταν εκεί η συμπάθια μου η Ηλιάνα μιλφάκι λεπτό με ξανθά μαλλια μέχρι τους ώμους , Σοφία ξανθιά αρκετά λεπτή με μικρό στήθος , Ράνια ξανθιά κανονικό σώμα και 2,5άρια βυζιά , Τζούλια ξανθιά παχουλή με 3άρια βυζιά καθώς και δύο Ρουμανάκια η Αλίνα και η Τατιάνα.επέλεξα να περάσω με τα δύο Ρουμανάκια την Αλίνα και την Τατιάνα οι οποίες μοιάζουν αρκετά στο σωματότυπο.
ΑΛΙΝΑ μελαχρινή με κατσαρό μαλλί μέχρι λίγο πάνω από τους ώμους ,πρασινοκάφέ μάτια ,  μετρίου αναστήματος λεπτή με μικρό στητό στήθος , μάλιστα η μια της ρόγα είναι "ντροπαλή"...ένω η δεξιά ήταν απο την αρχή ορθωμένη
η αριστερή ήταν πρός τα μέσα και ήθελε "χαδάκια" για να μας "συστηθεί"....έχει και πίρσινγκ κάτω απο το κάτω χείλος του στόματος της και ένα μικρό τατού στον καρπό της,23 χρονών.
ΤΑΤΙΑΝΑ ξανθοκάστανη με κατσαρό μαλλί μέχρι λίγο πάνω από τους ώμους ,πρασινοκαφέ μάτια,μετρίου αναστήματος λεπτή  με μικρό στητό στήθος , 25 χρονών.
μοιάζουν αρκετά , για μένα η Αλίνα έχει ένα κλίκ καλύτερο στήθος ενώ η Τατιάνα ένα κλίκ καλύτερο σώμα , ενώ η Αλίνα είναι πραγματικό τρελοκομείο και η Τατιάνα λίγο πιο χαμηλών τόνων.
αφού έκανα μπανάκι ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο και τις περίμενα,ήρθαν έβγαλαν τα φορεματάκια τους και έμειναν με τα στριγκάκια τους....άρχισαν το μασάζ το οποίο εντάξει είναι μέτριο....αλλά
μόνο και μόνο όμως να σε τρίβουν δύο ζευγάρια χέρια είναι άκρος καβλωτικό...απο τη μέση και πάνω με είχε αναλάβει η Αλίνα και απο τη μέση και κάτω η Τατιάνα , μιλάνε κα οι δύο ελληνικά και ειδικά
η Αλίνα είναι άκρος ομιλητική ,αφού μου είχε γίνει τούμπανο γύρισα ανάσκελα , ενώ οι κοπέλες είχαν έρθει η μια απο την δεξιά μεριά του μασαζοκρέβατου και η άλλη απο την αριστερή , άρχισαν να με γλύφουν
στο στήθος και στον λαιμό , γλωσσόφιλα τα αποφεύγουν δίνουν μόνο πεταχτά στα χείλη...η Αλίνα μου είπε ότι θα μου δίνει όταν γίνω ο γκόμενος της , δάχτυλα δέχεται η Τατιάνα και στις δύο τρυπούλες της
ενώ η Αλίνα μόνο "επιφανειακά" , η Αλίνα μου πέρασε προφυλακτικό και πήγε απο την μπροστά μεριά του κρεβατιού  και άρχισε αρχικά να μου γλύφει τα αρχίδια ενώ η Τατιάνα με φιλούσε στο στήθος , η Αλίνα
άρχισε την πιπά στην αρχή μέτρια αλλά βελτιώθηκε αρκετά , σηκώθηκα καθιστός στο κρεβάτι και στην κυριολεξία σήκωσα την Αλινά και την κάρφωσα στον πούτσο μου , αρκετά καλή συμμετοχή ένω η Τατιάνα με έτριβε στην πλάτη,
αλλαγή στάσης , αφού την σήκωσα πάνω την τοποθέτησα με την πλάτη της να ακουμπάει στο κρεβάτι και άρχισα να την γαμάω αρκετά δυνατά ενώ η Τατιάνα μου χάιδευε τα κωλομέρια και τα αρχίδια μου ,αλλαγή τοποθεσίας απο
το κρεβάτι στον καναπέ όπου στρίμωξα την Αλίνα στην γωνιά του και την γάμαγα ενώ έβαλα την Τατιάνα απο τα πλάγια και της έγλυφα το μουνάκι της , αφου τελείωσα με την Αλίνα κάθισα στον καναπέ ,έφερα την Τατιάνα όρθια
πάνω απο το κεφάλι μου και συνέχισα να γλύφω το μουνί της όπου έιχε γίνει μούσκεμα ενώ η Αλίνα γονατιστή μπροστά μου έπερνε πίπα , αλλαγή προφυλακτικού και αρχικά στήνω την Τατιάνα στα τέσσερα , ωραία στάση σώματος ,
ενω ανεβάζω και την Αλίνα ανάσκελα στην πλάτη της Τατιάνας και άρχισα τώρα να γλύφω το μουνάκι της , τα κορίτσια ψιλοκουράστηκαν και η Αλίνα κάθισε για λίγο στην άκρη στον καναπέ...λογάριαζε χωρίς τον ξενοδόχο όμως .
όπως καθόταν στον καναπέ έφερα την Τατιάνα απο πάνω της και συνέχισα να την πέρνω στα τέσσερα ένω έπαιζα με το μουνάκι της Αλίνας....μετά απο λίγη ώρα ήρθε το τέλος αλλά και η λύτρωση της Αλίνας αφού την είχαν λιώσει
δύο κορμιά , είχα πάρα πολύ καιρό να πάρω δίπλο σε μασάζ και τελικά ήταν αρκετά αναζωογονητικό....το μασάζ και το αγωνιστικό μέρος κράτησε σχεδόν μία ώρα , ενώ μετά την αράξαμε στον καναπέ να πάρουμε ανάσες και μιλάγαμε για κανα τέταρτο , ενώ η Τατιάνα χόρεψε και ένα ζεϊμπέκικο για κανα 2λέπτο υπό τους ήχους του Καλή Καρδία του Οικονομόπουλου....             
 

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
καλησπέρα,

οσον αφορά το  Πραντούνα 15
ΔΕΝ είναι ελαιοτριβείο σαν τα υπολοιπα γνωστα μας ! το μαγαζί ειναι καινούριο και ο σκοπος του ιδιοκτήτη ειναι να λειτουργεί αυστηρα και μόνο ως μασάζ και τπτ αλλο , όπως μου εξήγησε η σερίφισα κα Τατίανα (gilf). Απλά ενημερώνω για να μην πηγαίνεται αδικα !!! πάντως πόλυς κόσμος πήγε και έφυγε απο ότι και η ίδια παραδέχτηκε....στο μέλλον λεει θα δουν... :think:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
καλησπέρα,

οσον αφορά το   Πραντούνα 15
 ΔΕΝ είναι ελαιοτριβείο σαν τα υπολοιπα γνωστα μας ! το μαγαζί ειναι καινούριο και ο σκοπος του ιδιοκτήτη ειναι να λειτουργεί αυστηρα και μόνο ως μασάζ και τπτ αλλο , όπως μου εξήγησε η σερίφισα κα Τατίανα (gilf). Απλά ενημερώνω για να μην πηγαίνεται αδικα !!! πάντως πόλυς κόσμος πήγε και έφυγε απο ότι και η ίδια παραδέχτηκε....στο μέλλον λεει θα δουν... :think:

Άμα δεν προσφέρει κρεατικό, πως θα κάτσει ο πελάτης στο μαγαζί?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
καλησπέρα,

οσον αφορά το   Πραντούνα 15
 ΔΕΝ είναι ελαιοτριβείο σαν τα υπολοιπα γνωστα μας ! το μαγαζί ειναι καινούριο και ο σκοπος του ιδιοκτήτη ειναι να λειτουργεί αυστηρα και μόνο ως μασάζ και τπτ αλλο , όπως μου εξήγησε η σερίφισα κα Τατίανα (gilf). Απλά ενημερώνω για να μην πηγαίνεται αδικα !!! πάντως πόλυς κόσμος πήγε και έφυγε απο ότι και η ίδια παραδέχτηκε....στο μέλλον λεει θα δουν... :think:
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
.....Καλημέρα με ρεπορταζ! Χθες μεσημέρι, κατά τη μια, βρέθηκα στην περιοχή και είπα να δοκιμάσω αυτό το νέο κατάστημα. Στην υποδοχή η Τατιάνα, όπως έχει περιγραφεί παραπάνω, η Όλγα, μια ψιλόλογνη ευγενική μάλλον πρώην μπασκεμπολίστρια, η Μόνικα, μικρό με πλούσιότατο έως εκρήξεως στήθος, μια μελαμψομαυρούλα με πλούσια ελέη γενικώς, η ξανθιά Νικόλ, καλής εμφανίσεως και άλλες δυο, σε μένα αδιάφορες. Επέλεξα Τατιάνα. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο περίπου μια ώρα (+ -). Στα του αγώνα, τα πάντα όλα, πλην πρωκτικού. Αρχή στο κυρίως πιάτο, όπου είναι ΑΝΕΤΗ και ΔΕΚΤΙΚΗ στα πάντα! Περιορισμός εδώ δεν υπάρχει. Μετά τον πρώτο ολοκληρωμένο γύρο, ακολούθησε μασάζ και δεύτερος γύρος. Όλα πολύ καλά, ο χώρος καινούργιος, καθαριότητα παντού. Το μειονέκτημα; Δεν έχουν τα δωμάτια ντους και οι παντόφλες είναι κοινής χρήσης. Το όλο πακέτο με μια ώρα 80 €
αυτά είναι γραφόμενα συναγωνιστή στο θέμα του μαγαζιού............
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
.....Καλημέρα με ρεπορταζ! Χθες μεσημέρι, κατά τη μια, βρέθηκα στην περιοχή και είπα να δοκιμάσω αυτό το νέο κατάστημα. Στην υποδοχή η Τατιάνα, όπως έχει περιγραφεί παραπάνω, η Όλγα, μια ψιλόλογνη ευγενική μάλλον πρώην μπασκεμπολίστρια, η Μόνικα, μικρό με πλούσιότατο έως εκρήξεως στήθος, μια μελαμψομαυρούλα με πλούσια ελέη γενικώς, η ξανθιά Νικόλ, καλής εμφανίσεως και άλλες δυο, σε μένα αδιάφορες. Επέλεξα Τατιάνα. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο περίπου μια ώρα (+ -). Στα του αγώνα, τα πάντα όλα, πλην πρωκτικού. Αρχή στο κυρίως πιάτο, όπου είναι ΑΝΕΤΗ και ΔΕΚΤΙΚΗ στα πάντα! Περιορισμός εδώ δεν υπάρχει. Μετά τον πρώτο ολοκληρωμένο γύρο, ακολούθησε μασάζ και δεύτερος γύρος. Όλα πολύ καλά, ο χώρος καινούργιος, καθαριότητα παντού. Το μειονέκτημα; Δεν έχουν τα δωμάτια ντους και οι παντόφλες είναι κοινής χρήσης. Το όλο πακέτο με μια ώρα 80 €
αυτά είναι γραφόμενα συναγωνιστή στο θέμα του μαγαζιού............

Συγγνώμη, σε ποιό μαγαζί αναφέρεσαι;
 

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
.....Καλημέρα με ρεπορταζ! Χθες μεσημέρι, κατά τη μια, βρέθηκα στην περιοχή και είπα να δοκιμάσω αυτό το νέο κατάστημα. Στην υποδοχή η Τατιάνα, όπως έχει περιγραφεί παραπάνω, η Όλγα, μια ψιλόλογνη ευγενική μάλλον πρώην μπασκεμπολίστρια, η Μόνικα, μικρό με πλούσιότατο έως εκρήξεως στήθος, μια μελαμψομαυρούλα με πλούσια ελέη γενικώς, η ξανθιά Νικόλ, καλής εμφανίσεως και άλλες δυο, σε μένα αδιάφορες. Επέλεξα Τατιάνα. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο περίπου μια ώρα (+ -). Στα του αγώνα, τα πάντα όλα, πλην πρωκτικού. Αρχή στο κυρίως πιάτο, όπου είναι ΑΝΕΤΗ και ΔΕΚΤΙΚΗ στα πάντα! Περιορισμός εδώ δεν υπάρχει. Μετά τον πρώτο ολοκληρωμένο γύρο, ακολούθησε μασάζ και δεύτερος γύρος. Όλα πολύ καλά, ο χώρος καινούργιος, καθαριότητα παντού. Το μειονέκτημα; Δεν έχουν τα δωμάτια ντους και οι παντόφλες είναι κοινής χρήσης. Το όλο πακέτο με μια ώρα 80 €
αυτά είναι γραφόμενα συναγωνιστή στο θέμα του μαγαζιού............
πήγες με την Τατίανα και έδωσες και 80ε ? ήρωας θα έλεγα.......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
πήγες με την Τατίανα και έδωσες και 80ε ? ήρωας θα έλεγα.......
καταλαβαίνω ότι για κάποιους ίσως αυτή η ώρα είναι πολύ αργά....δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω με την Τατιάννα...
αν δεν σου κάνει κόπο ξαναδιάβασε τι γράφω.......
 

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
καταλαβαίνω ότι για κάποιους ίσως αυτή η ώρα είναι πολύ αργά....δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω με την Τατιάννα...
αν δεν σου κάνει κόπο ξαναδιάβασε τι γράφω.......
και που τα χει γράψει αυτά ο γενναίος αυτός συναγωνιστής ? ( μου φάνηκε κ μένα λίγο δύσκολο να πιστέψω πως κάποιος 35αρης πήγε με την Τατίανα)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
καλησπέρα,

οσον αφορά το  Πραντούνα 15
ΔΕΝ είναι ελαιοτριβείο σαν τα υπολοιπα γνωστα μας ! το μαγαζί ειναι καινούριο και ο σκοπος του ιδιοκτήτη ειναι να λειτουργεί αυστηρα και μόνο ως μασάζ και τπτ αλλο , όπως μου εξήγησε η σερίφισα κα Τατίανα (gilf). Απλά ενημερώνω για να μην πηγαίνεται αδικα !!! πάντως πόλυς κόσμος πήγε και έφυγε απο ότι και η ίδια παραδέχτηκε....στο μέλλον λεει θα δουν... :think:

εαν όντως πήγες και μας λες αλήθεια, έφαγες τρελό άκυρο απο μια πολυ παλια καραβάνα που έχει φάει τα φουλ μαγαζια με το κουτάλι και μέσα στο δωμάτιο κάνει σχεδον τα πάντα.
το μαγαζί είναι φουλ,κααραφούλ σερβις
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom