Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Την έχει επισκεφθεί κανένας συναγωνιστής?
Εντυπώσεις?

www.adoos.gr/post/20275825/special_masaz_]http://www.adoos.gr/post/20275825/special_masaz_[/url]
φιλαράκο δείχνει να είναι κυρία πολλών Μαϊων από το στυλ της αγγελίας και η αλήθεια είναι πως ψυχανεμίζομαι φόλα...
πλην όμως προς χάρην της κοινωνικής αλληλεγγύης και προσφοράς  έκανα μία επικοινωνία .... δυστυχώς δεν απάντησε η "νεαρά"
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μασάζ χαλαρωτικό στα Καμίνια, 40άρα η αγγελία πιο πάνω
μιλάει καλά ελληνικά
μασάζ χαλαρωτικό και ό,τι θέλω είπε...

τώρα...όποιος θέλει κασκαντεριλίκι...εγώ με 40άρα δεν πάω
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μασάζ χαλαρωτικό στα Καμίνια, 40άρα η αγγελία πιο πάνω
μιλάει καλά ελληνικά
μασάζ χαλαρωτικό και ό,τι θέλω είπε...

τώρα...όποιος θέλει κασκαντεριλίκι...εγώ με 40άρα δεν πάω

και πολύ καλά κάνεις...

Λοιπόν η συγκεκριμένη δεν είναι 40άρα, αλλά κοντά στα 50. Από Σερβία νομίζω μου είχε πει και μάλλον έλεγε αλήθεια, γιατί μου είχε αναφέρει και μέρη από την περιοχή.

Είναι ψηλή, ξανθιά, με ωραίο σώμα, αλλά εντελώς απεριποίητη. Ο χώρος που δέχεται είναι κανονικό αχούρι και στο μπάνιο φοβάσαι να μπεις από τη βρώμα.

Μασάζ πολύ δυνατό, σε σημείο πόνου, από τα χειρότερα που έχω κάνει. Τη σταμάτησα σύντομα, γιατί πήγα να χαλαρώσω και όχι να φύγω με σπασμένα πλευρά. Επειδή δεν ήθελα να πάει χαμένο το 40άρι, τελείωμα με χέρι, που ούτε και αυτό ξέρει να το κάνει καλά. Έφυγα τρέχοντας.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και πολύ καλά κάνεις...

Λοιπόν η συγκεκριμένη δεν είναι 40άρα, αλλά κοντά στα 50. Από Σερβία νομίζω μου είχε πει και μάλλον έλεγε αλήθεια, γιατί μου είχε αναφέρει και μέρη από την περιοχή.

Είναι ψηλή, ξανθιά, με ωραίο σώμα, αλλά εντελώς απεριποίητη. Ο χώρος που δέχεται είναι κανονικό αχούρι και στο μπάνιο φοβάσαι να μπεις από τη βρώμα.

Μασάζ πολύ δυνατό, σε σημείο πόνου, από τα χειρότερα που έχω κάνει. Τη σταμάτησα σύντομα, γιατί πήγα να χαλαρώσω και όχι να φύγω με σπασμένα πλευρά. Επειδή δεν ήθελα να πάει χαμένο το 40άρι, τελείωμα με χέρι, που ούτε και αυτό ξέρει να το κάνει καλά. Έφυγα τρέχοντας.
τώρα τελευταία ρε συ έχω πάθει κάτι...
ξεκινάω και λέω ας πούμε: πάω για ένα 60άρι ή για ένα 80άρι ας πούμε
κάποια στιγμή το εκλογικεύω τελείως πριν μπω εντός και λέω πως στην ουσία είναι ένα 5λεπτο για το ποσό αυτό...
και λέω δεν γαμιέται-δεν το δίνω

τώρα που λες και αυτό με την τύπισσα, σκέφτομαι πως και το 40άρι δεν αξίζει το κέρατό μου μέσα να το χαλαλίσεις για μια ηλίθια...
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
τώρα τελευταία ρε συ έχω πάθει κάτι...
ξεκινάω και λέω ας πούμε: πάω για ένα 60άρι ή για ένα 80άρι ας πούμε
κάποια στιγμή το εκλογικεύω τελείως πριν μπω εντός και λέω πως στην ουσία είναι ένα 5λεπτο για το ποσό αυτό...
και λέω δεν γαμιέται-δεν το δίνω

τώρα που λες και αυτό με την τύπισσα, σκέφτομαι πως και το 40άρι δεν αξίζει το κέρατό μου μέσα να το χαλαλίσεις για μια ηλίθια...

Και εγώ το έχω πάθει αρκετές φορές γιατί αν δεν είσαι και σίγουρος οτι θα περάσεις καλά δυσκολα ρισκάρεις να πετάξεις και 1 ευρώ.

Πιστεύω να το έχουν πιάσει το μήνυμα οι επιχειρηματίες του είδους και να κάνουν 2 απλά βήματα για να σταθούν όρθιοι και να μη γονατίσουν: να ρίξουν τις τιμές και να βελτιώσουν την ποιότητα,_
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
Lastomoican κι εγω ετσι σκεφτομαι πλεον! Ακομη κι εξω απο ενα μπουρδελο να βρεθω , θα το σκεφτω να δωσω τα 20 ευρω, για 5 λεπτα ευχαριστησης.

Το θεμα των τιμων ομως, το εχουμε θιξει πολλες φορες και βλεπω οτι ειδικα σε μασαζ,στουντιο και call girls δεν ιδρωνει το αυτι τους. Αυτο συμβαινει γιατι :
1.Υπαρχουν αγαπουληδες που τα σκανε.
2.Υπαρχουν τυποι που νομιζουν οτι οσο πιο ακριβα πληρωσουν, τοσο πιο καθαρη ή με καλυτερες υπηρεσιες ειναι μια γκομενα
3.Σε καθε οικονομικη κριση, η αγορα αναδιαμορφωνει τις τιμες προς τα κατω μετα απο 2-3 χρονια.

Αρα εμεις, κανουμε απλα υπομονη και αποχη !
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Lastomoican κι εγω ετσι σκεφτομαι πλεον! Ακομη κι εξω απο ενα μπουρδελο να βρεθω , θα το σκεφτω να δωσω τα 20 ευρω, για 5 λεπτα ευχαριστησης.

Το θεμα των τιμων ομως, το εχουμε θιξει πολλες φορες και βλεπω οτι ειδικα σε μασαζ,στουντιο και call girls δεν ιδρωνει το αυτι τους. Αυτο συμβαινει γιατι :
1.Υπαρχουν αγαπουληδες που τα σκανε.
2.Υπαρχουν τυποι που νομιζουν οτι οσο πιο ακριβα πληρωσουν, τοσο πιο καθαρη ή με καλυτερες υπηρεσιες ειναι μια γκομενα
3.Σε καθε οικονομικη κριση, η αγορα αναδιαμορφωνει τις τιμες προς τα κατω μετα απο 2-3 χρονια.

Αρα εμεις, κανουμε απλα υπομονη και αποχη !

ετσι ακριβως..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μια και δεν έχω δει κριτικές
το Κηφησίας 18 τι λέει
το αντίστοιχο 76 τι λέει;
το αντίστοιχο 12 τι λέει;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
μια και δεν έχω δει κριτικές
το Κηφησίας 18 τι λέει
το αντίστοιχο 76 τι λέει;
το αντίστοιχο 12 τι λέει;
...στο 12 από τότε που δεν πολυασχολείται η Μαρίνα..... έχουν μαζευτεί όσες δεν βλέπονται...!!!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
γνωριζει κανεις σχετικα με συγγρου 318 ? εχει δυο τεμαχια 60 ευρω εκαστο μετα μπριζολας ...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
γνωριζει κανεις σχετικα με συγγρου 318 ? εχει δυο τεμαχια 60 ευρω εκαστο μετα μπριζολας ...

νομίζω ότι τα 60 ευρώ είναι μόνο για το πρόγραμμα των 30 λεπτών, που έχει μόνο μπριζόλα.

Ποιά είναι τα 2 τεμμάχια που αναφέρεις ; αν μπορείς κάνε μια περιγραφή...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
νομίζω ότι τα 60 ευρώ είναι μόνο για το πρόγραμμα των 30 λεπτών, που έχει μόνο μπριζόλα.

Ποιά είναι τα 2 τεμμάχια που αναφέρεις ; αν μπορείς κάνε μια περιγραφή...

μου ειπαν οτι ειναι δυο κοπελες 26&23 μαλλον ρωσσιδια ενεκα η προφορα  με μπριζολα στο μενου και διαρκεια μια ωρα
το διαμερισμα ειναι στον τριτο
δεν το εχω επισκεφθει καθοτι μακρια για μενα ..αν καποιος εχει εμπειρια απο τις συγκεκριμενες ισως παω απο βδομαδα ..
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Συναγωνιστές μου καλησπέρα!

Τα Χριστούγεννα πάω Ντουμπάι να διακοπάρω με τον κολλητό μου.
Έχει κανείς υπόψην του τί παίζει σε θέματα massage στα ξενοδοχεία (αναφέρομαι σε 5*)
Και εκτός των ξενοδοχείων, εκτός?...
Έχει κανείς εμπειρία?

:helpplea:

Thanx in advance
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Συναγωνιστές μου καλησπέρα!

Τα Χριστούγεννα πάω Ντουμπάι να διακοπάρω με τον κολλητό μου.
Έχει κανείς υπόψην του τί παίζει σε θέματα massage στα ξενοδοχεία (αναφέρομαι σε 5*)
Και εκτός των ξενοδοχείων, εκτός?...
Έχει κανείς εμπειρία?

:helpplea:

Thanx in advance

εκτος των ξενοδοχειων δεν ειχα βρει κατι ενδιαφερον τη μοναδικη μασαζερι που ειχα επισκεφθει ηταν κοντα στο gold souk ... μπηκα ειδα εφυγα διοτι το μασαζ το εκανε αντρας και ηταν και γεροδεμενος ...
το παιχνιδι εκει παιζεται στα κλαμπακια .. οταν την παραλαβεις στο δωματιο σου μεταξυ αλλων την βαζεις και να σε τριψει
για περισσοτερα μπορουμε να μεταφερθουμε στο σχετικο νημα ντουμπαι ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom