Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ναι αλλα αν ζητησεις μασαζ θα σου κανουν.......

πράγματι ετσι είναι.....τώρα μασαζ ακριβως δεν το λές,αλλά τέλος πάντων....
Το μαγαζί αυτό για μένα είναι μια κατηγορία μόνο του...έχει ιδιαιτερότητες....για 1-2 φορές καλά είναι,όμως για περισσότερες δεν....φυσικά,αυτά είναι γούστα του καθενός.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.239
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα στις 15.00 στην πόρτα η άννα με το χαμογελο στα χείλη κ ένα εκρού  συνολακι.....πρωτη φοραω που παω κ δεν πετυχα καποιον σε δωματιο , η αλήθεια είναι οτι πήγα για την πένη(απούσα χωρις να εχει ιδοποιησει )κατα την αννα ειναι κοντη κ λεπτη , μετα ηθελα να αναθεωρησω την γνωμη μου για την εμμανουελα γιατι εμφανησιακα δεν μου αρεσε αλλα εχουν γραφτει καλα λογια γι αυτην , εμμανουελα κ μαρια δεν θα ξαναδουλεξουν στο μαγαζι , μαλιστα στο ακουσμα του ονοματος μαρια η αννα εκανε ενα μορφασμω , λοιπον στο ροστερ ελενη ξανθια λεπτη χωρις πιασηματα αδιαφορη για μενα , αντζελινα ή αντζελα μελαχρινη ψηλη επιπεδη εντελος , και τζουλια μετριο υψος κ αυτη αβυζι , η μονη που αξιζε ηταν η ντονα ,αλβαναικι κοντο κατω απο 1,60 αλλα με απιστευτω κωλο κ βυζι τουμπανο πολυ μεγαλο για το σωματοτυπο της , περασμα με ντονα , λεπτομεριες στο θεμα του μαγαζιου.
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
ρε φίλε νεοσμυρνιώτη....έχεις γίνει μία κατηγορία από μόνος σου....μασαζοκριτική και νέα σμύρνη δίπλα.....κανονικό ρεπορτάζ..τα χώνεις χοντρά βλέπω και μάλιστα σε δύσκολους καιρούς...καλά νά 'σαι , να τα έχεις και να τα τρώς... ;)
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Καλα αμα καποιοι δεν εχουν,αλλα αμα εχουν και δεν τα τρωνε για κατι που γουσταρουν,τοτε ειναι μεγαλοι μαλακες.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
επίσκεψη σήμερα στις 15.00 στην πόρτα η άννα με το χαμογελο στα χείλη κ ένα εκρού  συνολακι.....πρωτη φοραω που παω κ δεν πετυχα καποιον σε δωματιο , η αλήθεια είναι οτι πήγα για την πένη(απούσα χωρις να εχει ιδοποιησει )κατα την αννα ειναι κοντη κ λεπτη , μετα ηθελα να αναθεωρησω την γνωμη μου για την εμμανουελα γιατι εμφανησιακα δεν μου αρεσε αλλα εχουν γραφτει καλα λογια γι αυτην , εμμανουελα κ μαρια δεν θα ξαναδουλεξουν στο μαγαζι , μαλιστα στο ακουσμα του ονοματος μαρια η αννα εκανε ενα μορφασμω , λοιπον στο ροστερ ελενη ξανθια λεπτη χωρις πιασηματα αδιαφορη για μενα , αντζελινα ή αντζελα μελαχρινη ψηλη επιπεδη εντελος , και τζουλια μετριο υψος κ αυτη αβυζι , η μονη που αξιζε ηταν η ντονα ,αλβαναικι κοντο κατω απο 1,60 αλλα με απιστευτω κωλο κ βυζι τουμπανο πολυ μεγαλο για το σωματοτυπο της , περασμα με ντονα , λεπτομεριες στο θεμα του μαγαζιου.
:thumbsup:...αλλά επίσκεψη που;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.239
Πόντοι
46.232
ρε φίλε νεοσμυρνιώτη....έχεις γίνει μία κατηγορία από μόνος σου....μασαζοκριτική και νέα σμύρνη δίπλα.....κανονικό ρεπορτάζ..τα χώνεις χοντρά βλέπω και μάλιστα σε δύσκολους καιρούς...καλά νά 'σαι , να τα έχεις και να τα τρώς... ;)
δεν ειναι ετσι.....οι κριτικες στα μασατζηδικα αμα δεις της ημερομηνιες ειναι παλιες......εδω κ δυο τρεις μηνες εχω κοψει κ πηγαινω μια δυο φορες τον μηνα και εχω ξαναγυρισει στα αγαπημενα μου μπουρδελα με το 20αρακι......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.239
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα στις 15.00 στην πόρτα η άννα με το χαμογελο στα χείλη κ ένα εκρού  συνολακι.....πρωτη φοραω που παω κ δεν πετυχα καποιον σε δωματιο , η αλήθεια είναι οτι πήγα για την πένη(απούσα χωρις να εχει ιδοποιησει )κατα την αννα ειναι κοντη κ λεπτη , μετα ηθελα να αναθεωρησω την γνωμη μου για την εμμανουελα γιατι εμφανησιακα δεν μου αρεσε αλλα εχουν γραφτει καλα λογια γι αυτην , εμμανουελα κ μαρια δεν θα ξαναδουλεξουν στο μαγαζι , μαλιστα στο ακουσμα του ονοματος μαρια η αννα εκανε ενα μορφασμω , λοιπον στο ροστερ ελενη ξανθια λεπτη χωρις πιασηματα αδιαφορη για μενα , αντζελινα ή αντζελα μελαχρινη ψηλη επιπεδη εντελος , και τζουλια μετριο υψος κ αυτη αβυζι , η μονη που αξιζε ηταν η ντονα ,αλβαναικι κοντο κατω απο 1,60 αλλα με απιστευτω κωλο κ βυζι τουμπανο πολυ μεγαλο για το σωματοτυπο της , περασμα με ντονα , λεπτομεριες στο θεμα του μαγαζιου.
επισκεψη στο θησεως 81.......
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Για να παs εκει...χρειαζεται να εισαι η γνωστοs, η να σε παει καποιοs γνωστοs...Το κατ/μα δουλευει με πιστοποιηση



ISO? ή κάποιο άλλο?
Τίνος φορέα πιστοποίησης ΕΛΟΤ? TUV?
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
Καλημερα

Υπαρχει καποιο μαζαντζιδικο που να προσφερει υπηρεσειες call girl;
Το εκανα μια φορα με την μαριαννα στην Κ48 και πληρωσα 140€ (1 ωρα full sex, 3extraballs, anal, cim)και μια φορα με την αλεξανδρα στην Φρατζη 4 (150€)
Αλλου δεν εχω βρει
Ουσιαστικα ειναι σαν να επιλεγεις το call girl και να γλιτωνεις και το hotel;

Οσες σεριφισες διαβαζουν να το σκεφτουν...( 1 ωρα καθαρο sex με full anal service, χωρις μασαζ 150€) και να μου στειλουν PΜ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλημερα

Υπαρχει καποιο μαζαντζιδικο που να προσφερει υπηρεσειες call girl;
Το εκανα μια φορα με την μαριαννα στην Κ48 και πληρωσα 140€ (1 ωρα full sex, 3extraballs, anal, cim)και μια φορα με την αλεξανδρα στην Φρατζη 4 (150€)
Αλλου δεν εχω βρει
Ουσιαστικα ειναι σαν να επιλεγεις το call girl και να γλιτωνεις και το hotel;

Οσες σεριφισες διαβαζουν να το σκεφτουν...( 1 ωρα καθαρο sex με full anal service, χωρις μασαζ 150€) και να μου στειλουν PΜ
νομίζω στον Πρωταθλητή έχει αγγελία για μασατζίδικο (που λέει και στο χώρο σου). Όταν κλείνει το μασατζίδικο, στέλνουνε τις κοπέλες σε ραντεβού έξω. Δεν ξέρω ποιο είναι όμως.

Από την άλλη..τι κόλλημα είναι αυτό ρε αδερφέ...
άμα σου αρέσει κάποια της το προτείνεις και το θέμα τελειώνει εκεί.
όσο για το κόστος, το κόστος cg είναι 100 γιούργια, το να πληρώνεις 140 και 150άρια σε μασατζίδικο...τι να σου πω.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
νομίζω στον Πρωταθλητή έχει αγγελία για μασατζίδικο (που λέει και στο χώρο σου). Όταν κλείνει το μασατζίδικο, στέλνουνε τις κοπέλες σε ραντεβού έξω. Δεν ξέρω ποιο είναι όμως.

Από την άλλη..τι κόλλημα είναι αυτό ρε αδερφέ...
άμα σου αρέσει κάποια της το προτείνεις και το θέμα τελειώνει εκεί.
όσο για το κόστος, το κόστος cg είναι 100 γιούργια, το να πληρώνεις 140 και 150άρια σε μασατζίδικο...τι να σου πω.

Μαλλον του αρεσει, η ολη ιεροτελεστια !!!

Να μπει και να διαλεξει!!!
Και ολα τα υπολοιπα !!!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Στη Σολωμου 53 στον 6 οροφο εχει κανα δυο δυνατα κορμια
εγω βεβαια προτιμησα τη Λιζα (μιλφ) !!
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
νομίζω στον Πρωταθλητή έχει αγγελία για μασατζίδικο (που λέει και στο χώρο σου). Όταν κλείνει το μασατζίδικο, στέλνουνε τις κοπέλες σε ραντεβού έξω. Δεν ξέρω ποιο είναι όμως.

Από την άλλη..τι κόλλημα είναι αυτό ρε αδερφέ...
άμα σου αρέσει κάποια της το προτείνεις και το θέμα τελειώνει εκεί.
όσο για το κόστος, το κόστος cg είναι 100 γιούργια, το να πληρώνεις 140 και 150άρια σε μασατζίδικο...τι να σου πω.

Ξερεις πολλεσ που θα σου στοιχισει 100€ την ωρα , με πολαπλο anal , και χυσιμο στο στομα για μια ωρα συνεχως; γιατι αν ναι πες μου και εμενα .....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μαλλον του αρεσει, η ολη ιεροτελεστια !!!

Να μπει και να διαλεξει!!!
Και ολα τα υπολοιπα !!!
1η επιλογή - "ανεξάρτητες" και ναι, βρίσκεις με 140-150 εύκολα, βρίσκεις και κάποιες μέτριες με λιγότερα
2η επιλογή - ΣΤΟΥΝΤΙΟ, μπορείς να το διαπραγματευτείς και θα σου έρθει γύρω στο 120άρι

το μασατζίδικο κάτι τύποι σαν και εσένα το έχετε κάνει στούντιο. Δεν είναι προσωπικό με σένα, απλά πρέπει να καταλάβετε πως το μασατζίδικο λέγεται έτσι για κάποιο λόγο.
όταν πας και της ζητάς εσύ να το κάνει στούντιο (για να μην πω μπουρδέλο) δεν είσαι ο μάγκας που βρήκε το κόλπο, είσαι αυτός που ευθύνεται για το οτι συμπεριφέρονται ακόμα όλες σαν ξεπέτες.

ξαναλέω - αν θες, πας εκεί, διαλέγεις την κοπέλα και της λες να έρθει έξω ή το λες στη σερίφισσα εντός στο ψου ψου ψου. Στο μασατζίδικο πας για να έχεις κάτι άλλο και όχι μια ώρα γαμήσι. Το οποίο μάλιστα, εφόσον το ζητήσεις το παίρνεις σε όλα τα μασατζίδικα στην περιοχή Καλλιρόης- Φρατζή - Συγγρού (ΔΥΣΤΥΧΩΣ)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έκανα λάθος παράθεση...στον xpep πήγαινε το ποστ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom