Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (9 μέλη και 39 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Συναγωνιστές μου καλησπέρα!

Τα Χριστούγεννα πάω Ντουμπάι να διακοπάρω με τον κολλητό μου.
Έχει κανείς υπόψην του τί παίζει σε θέματα massage στα ξενοδοχεία (αναφέρομαι σε 5*)
Και εκτός των ξενοδοχείων, εκτός?...
Έχει κανείς εμπειρία?

:helpplea:

Thanx in advance
να πας στο φόρουμ, να κοιτάξεις τα θέματα του εξωτερικού, κάτι θα λέει για ντουμπάι
εδώ δεν είναι το σωστό νήμα να σου απαντήσει κάποιος.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Συναγωνιστές μου καλησπέρα!

Τα Χριστούγεννα πάω Ντουμπάι να διακοπάρω με τον κολλητό μου.
Έχει κανείς υπόψην του τί παίζει σε θέματα massage στα ξενοδοχεία (αναφέρομαι σε 5*)
Και εκτός των ξενοδοχείων, εκτός?...
Έχει κανείς εμπειρία?

:helpplea:

Thanx in advance
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Για τους φιλους της Βραζιλιας, η Σιμον ειναι Βενιζελοαχιλλεους ανωθεν αντιντας,
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ελα ρε... και τι λεει η Σιμον? Ακα? κωλο? cim, cif?
ειναι η γνωστη απο Ιπποκρατους 144?
 

duthmanakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Παιδιά έχει κανείς πληροφορίες για το μασατζίδικο στην Συγγρού 318 καθότι υπάρχει μόνο μια κριτική ? Ευχαριστώ
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
πατησίων 299 στον άγιο λουκά, 4ος όροφος, κουδούνι: διαμέρισμα 27.
πρόσφατο πέρασμα.
ωραίος και ευχάριστος χώρος.
κορασίδες 5. τζούλια για όσους αρέσουν οι χοντρούλες με προκλητικό ντύσιμο/όλα έξω, φωτεινή λεπτή, ελεάνα σέρβα μελαχρινή μιλφ γύρο στα 40 και μια νταρντάνα. αυτά θυμάμαι.
διαλεξα ελεάνα. πολύ φιλική και αρκετά καλό μασάζ. η συνέχεια στο κυρίως πιάτο πολύ καλή σε όλα και στο γλυφιτζούρι, με έντονη αίσθηση gfr.
μασάζ 60€, τα υπόλοιπα διαπραγμάτευση εντός με το κορίτσι (συνολικό κόστος 80€), διάρκεια πάνω από 45 λεπτά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.239
Πόντοι
46.232
μεσημεριανη επισκεψη σημερα στο οινομαγειριο της κας.Γιαννας(φ212) στο ροστερ 7 κοπελες(λεμε τωρα)
Λαρισα το γνωστο μιλφ(περασα)
Αφροδιτη οτι καλυτερο εχει το μαγαζι τωρα ,ξανθια αλβανιδα μικρη με πολυ ωραιο σωμα(περασε συναγωνηστης)
Ολγα ρωσιδα μιλφ χοντρη με μεγαλους πεσμενους βυζους
Ελενη η και καλα ελληνιδα , μελαχρινη κοντη αβυζι με κοιλιτσα ,δουλευε και ποιο παλια επεστρεψε απο κρητη
Ελενη ψανθια με πολυ πεσμενους βυζους κοντο μαλλι κα πολυ βαριεστημενη
Κλαουντια το ρουμανακι που δουλευε και ποιο παλια μελαχρινο κοντο στα ορια του ανορεξικου και πεταχτα δοντια
Τζουλιανα απο τσεχια λενε ,λογικα και αυτη αλβανιδα μαυρα μαλια σκυλοφατσα κανονικο σωμα κοντα στα 35
θελω να πω οτι απο οσες φορες εχω παει τοσο κοσμο δεν εχω ξαναδει , συνεχεια χτυπαγε το κουδουνι και ολα τα δωματια(πανω κατω)γεματα ,η παρεα μου καθισε στο γνωστο κουζηνακι ενω οι αλλοι που ερχοντουσα καθοντουσαν  οπου εβρισκαν......στο δρομο μπροστα γινοταν της πουτανας πολλα αμαξια παρκαρισμενα και ξεχωριζαν μια τεραστια μερσεντες καθος κα μια πορσε....
 

duthmanakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Συγγρού 318 δεν έχουμε νεότερα παιδιά ?
 

matlover

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,

εχει κανεις γνωμη για το παρακάτω?


Τηλεφώνησα απάντησε η ίδια, ελληνίδα απο τα ελληνικά της.
50 έως 100 εουρα οι υπηρεσιες με κουλουρακι στα 100.
Ζήτησα 2 ωρακι και μου είπε θα τα βρουμε.

Έχει πάει κανείς?
Αξίζει?
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
μεσημεριανη επισκεψη σημερα στο οινομαγειριο της κας.Γιαννας(φ212) στο ροστερ 7 κοπελες(λεμε τωρα)
Λαρισα το γνωστο μιλφ(περασα)
Αφροδιτη οτι καλυτερο εχει το μαγαζι τωρα ,ξανθια αλβανιδα μικρη με πολυ ωραιο σωμα(περασε συναγωνηστης)
Ολγα ρωσιδα μιλφ χοντρη με μεγαλους πεσμενους βυζους
Ελενη η και καλα ελληνιδα , μελαχρινη κοντη αβυζι με κοιλιτσα ,δουλευε και ποιο παλια επεστρεψε απο κρητη
Ελενη ψανθια με πολυ πεσμενους βυζους κοντο μαλλι κα πολυ βαριεστημενη
Κλαουντια το ρουμανακι που δουλευε και ποιο παλια μελαχρινο κοντο στα ορια του ανορεξικου και πεταχτα δοντια
Τζουλιανα απο τσεχια λενε ,λογικα και αυτη αλβανιδα μαυρα μαλια σκυλοφατσα κανονικο σωμα κοντα στα 35
θελω να πω οτι απο οσες φορες εχω παει τοσο κοσμο δεν εχω ξαναδει , συνεχεια χτυπαγε το κουδουνι και ολα τα δωματια(πανω κατω)γεματα ,η παρεα μου καθισε στο γνωστο κουζηνακι ενω οι αλλοι που ερχοντουσα καθοντουσαν  οπου εβρισκαν......στο δρομο μπροστα γινοταν της πουτανας πολλα αμαξια παρκαρισμενα και ξεχωριζαν μια τεραστια μερσεντες καθος κα μια πορσε....
θα το πω γιατι ειμαι καταδοτης.....pathos=mercedes,jerry=porsche....ουφ τα ειπα και ξελαφρωσα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
πατησίων 299 στον άγιο λουκά, 4ος όροφος, κουδούνι: διαμέρισμα 27.
πρόσφατο πέρασμα.
ωραίος και ευχάριστος χώρος.
κορασίδες 5. τζούλια για όσους αρέσουν οι χοντρούλες με προκλητικό ντύσιμο/όλα έξω, φωτεινή λεπτή, ελεάνα σέρβα μελαχρινή μιλφ γύρο στα 40 και μια νταρντάνα. αυτά θυμάμαι.
διαλεξα ελεάνα. πολύ φιλική και αρκετά καλό μασάζ. η συνέχεια στο κυρίως πιάτο πολύ καλή σε όλα και στο γλυφιτζούρι, με έντονη αίσθηση gfr.
μασάζ 60€, τα υπόλοιπα διαπραγμάτευση εντός με το κορίτσι (συνολικό κόστος 80€), διάρκεια πάνω από 45 λεπτά.
απο βυζια τι λεει η κορασιδα?..... :tits: :tits: :tits: :tits:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
πατησίων 299 στον άγιο λουκά, 4ος όροφος, κουδούνι: διαμέρισμα 27.
πρόσφατο πέρασμα.
ωραίος και ευχάριστος χώρος.
κορασίδες 5. τζούλια για όσους αρέσουν οι χοντρούλες με προκλητικό ντύσιμο/όλα έξω, φωτεινή λεπτή, ελεάνα σέρβα μελαχρινή μιλφ γύρο στα 40 και μια νταρντάνα. αυτά θυμάμαι.
διαλεξα ελεάνα. πολύ φιλική και αρκετά καλό μασάζ. η συνέχεια στο κυρίως πιάτο πολύ καλή σε όλα και στο γλυφιτζούρι, με έντονη αίσθηση gfr.
μασάζ 60€, τα υπόλοιπα διαπραγμάτευση εντός με το κορίτσι (συνολικό κόστος 80€), διάρκεια πάνω από 45 λεπτά.
νομιζω οτι δεν υπαρχει στον καταλογο.... :think: :think: :think: :think:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Καλημέρα,

εχει κανεις γνωμη για το παρακάτω?


Τηλεφώνησα απάντησε η ίδια, ελληνίδα απο τα ελληνικά της.
50 έως 100 εουρα οι υπηρεσιες με κουλουρακι στα 100.
Ζήτησα 2 ωρακι και μου είπε θα τα βρουμε.

Έχει πάει κανείς?
Αξίζει?
Σαν την ατζελα απο Συγγρου 29 μοιαζει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom