Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Χθεσινή περιήγηση στον όμορφο Πειραιά.

Κουντουριώτου 144 :
Στην αρχή μου άνοιξαν και με ενημέρωσαν ότι  - δήθεν - δεν υπάρχει ελεύθερο δωμάτιο και να περάσω αργότερα. Μετά από μισή ώρα δεν άνοιγαν καν. Το μαγαζί δουλεύει σε κλειστό κύκλο;...εάν ναι, τότε να μην βάζουν αγγελίες.

Καραϊσκου 88 :
Μαρία ψηλή, με ωραίο σώμα και πρόσωπο, αλλά όχι του γούστου μου.
δεύτερη Μαρία σχετικά κοντή και πολύ ψαρωμένη.
Έφη, Ελληνίδα, κοντούλα, με σπυράκια στο πρόσωπο, αλλά έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην ξαναπάρω Ελληνίδα.
Φουλ πρόγραμμα στα 70 ευρώ και ότι έξτρα δοθούν στην κοπέλα (π.χ. ελεύθερο στοματικό). Αποχώρησα.

Γρ. Λαμπράκη 132:
Δυο εντελώς αδιάφορες μιλφ, Ρωσικής καταγωγής.
Κόστος 70 ευρώ, μόνο μασάζ είπαν.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Χθεσινή περιήγηση στον όμορφο Πειραιά.

Κουντουριώτου 144 :
Στην αρχή μου άνοιξαν και με ενημέρωσαν ότι  - δήθεν - δεν υπάρχει ελεύθερο δωμάτιο και να περάσω αργότερα. Μετά από μισή ώρα δεν άνοιγαν καν. Το μαγαζί δουλεύει σε κλειστό κύκλο;...εάν ναι, τότε να μην βάζουν αγγελίες.

Καραϊσκου 88 :
Μαρία ψηλή, με ωραίο σώμα και πρόσωπο, αλλά όχι του γούστου μου.
δεύτερη Μαρία σχετικά κοντή και πολύ ψαρωμένη.
Έφη, Ελληνίδα, κοντούλα, με σπυράκια στο πρόσωπο, αλλά έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην ξαναπάρω Ελληνίδα.
Φουλ πρόγραμμα στα 70 ευρώ και ότι έξτρα δοθούν στην κοπέλα (π.χ. ελεύθερο στοματικό). Αποχώρησα.

Γρ. Λαμπράκη 132:
Δυο εντελώς αδιάφορες μιλφ, Ρωσικής καταγωγής.
Κόστος 70 ευρώ, μόνο μασάζ είπαν.
Καλη η βολτα, αλλα χωρις εμπειριες !!!  :dancing: :dancing: :dancing:
Αλλα με την τσεπη γεματη και στην επιστροφη !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πέρασμα από Συγγρού 318 μετά από καιρό για να δω τί παίζεται. Πέρασαν 4 τεμάχια, τα 3 μιλφ αδιάφορα και τελευταία η τίνα πιπινάκι πολύ λεπτό, άβυζο  με κοντά μαλλιά και γιαλάκια, αξιόλογο για όσους αρέσκονται στο συγκεκριμένο σωματότυπο. Η τατιάννα με τα 3+ βυζιά απούσα. Στη συνέχεια ανηφόρισα προς Σ147, οπου παρέλασαν 5 κοπέλες. Η μόνη αξιόλογη η λόλα από Σ29. Δε κάθησα ούτε εκεί γιατί μάλλον με έτρωγε η τσέπη μου να πάω προς κολωνάκι μεριά. Επόμενη στάση Λυκαβητού 10 όπου με υποδέχτηκε η χρυσάνθη  :knockinb: :zfuck: :fuck1: και που για καλή μου τύχη εντόπισα τη μελίσσα από Καλιρόης 48. Η κοπέλα για όσους δε ξέρουν είναι πιπινάκι γύρω στο 1.65 πολύ λεπτό και τελείως άβυζο, αλλά στο προγραμμα πολύ καλή. Αν και προτιμώ τις  :tits:  την προτείνω ανεπιφύλακτα. Χώρος πολύ καλός. Κόστος δυστυχώς 80+20. Καλά να πάθω.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Πέρασμα από Συγγρού 318 μετά από καιρό για να δω τί παίζεται. Πέρασαν 4 τεμάχια, τα 3 μιλφ αδιάφορα και τελευταία η τίνα πιπινάκι πολύ λεπτό, άβυζο  με κοντά μαλλιά και γιαλάκια, αξιόλογο για όσους αρέσκονται στο συγκεκριμένο σωματότυπο. Η τατιάννα με τα 3+ βυζιά απούσα. Στη συνέχεια ανηφόρισα προς Σ147, οπου παρέλασαν 5 κοπέλες. Η μόνη αξιόλογη η λόλα από Σ29. Δε κάθησα ούτε εκεί γιατί μάλλον με έτρωγε η τσέπη μου να πάω προς κολωνάκι μεριά. Επόμενη στάση Λυκαβητού 10 όπου με υποδέχτηκε η χρυσάνθη  :knockinb: :zfuck: :fuck1: και που για καλή μου τύχη εντόπισα τη μελίσσα από Καλιρόης 48. Η κοπέλα για όσους δε ξέρουν είναι πιπινάκι γύρω στο 1.65 πολύ λεπτό και τελείως άβυζο, αλλά στο προγραμμα πολύ καλή. Αν και προτιμώ τις  :tits:  την προτείνω ανεπιφύλακτα. Χώρος πολύ καλός. Κόστος δυστυχώς 80+20. Καλά να πάθω.
Τελικα σε ετρωγε μονο η τσεπη σου ???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

μάγκες δίχως να έχω πρόθεση να σπαμάρω, αν και το ζήτημα του κόστους υπηρεσιών έχει πολυσυζητηθεί εδώ μέσα, θα σας πω το εξής:

δεν είναι δυνατόν όταν έχει πέσει τέτοιο φορολογικό τσεκούρι η αγορά να μην παρακολουθεί τις εξελίξεις, είτε λέγεται σούπερ μάρκετ, είτε γυράδικο, είτε, είτε, είτε...ακόμα και μασατζίδικο

προσωπικά έχω αποφασίσει να μποϊκοτάρω τα 80άρικα (έκανα το ξεκίνημα επισκεπτόμενος τις προάλλες το μαγαζί στην Πατησίων 160, αλλά δυστυχώς βγήκε ψιλομούφα)

υπάρχουν όμως καταστήματα στα 70 Ευρώ, που δεν είναι και τόσο πολύ πια κατώτερα των υπολοίπων, νομίζω καλό θα ήταν να στραφούμε προς τα εκεί για λίγο, μπας και ασκηθεί πίεση και στα υπόλοιπα, δεν το θεωρώ ανέντιμο, ανέντιμο είναι να μην σέβονται τα ιδρύματα την ιδιαιτερότητα της κατάστασης :jerking:

όταν παντού βλέπεις τους επιχειρηματίες να προσπαθούν κατά το δυνατόν να ρίξουν τις τιμές για να βοηθήσουν τον κόσμο και να επιβιώσουν βέβαια και οι ίδιοι, είναι απαράδεκτο να μην συμβαίνει το ίδιο και στον χώρο των μασατζίδικων

μια λύση θα ήταν ίσως το κάθε κατάστημα να έδινε τη δυνατότητα στην κάθε θεραπεύτρια να συμφωνεί η ιδια την δική της αμοιβή, το δε κατάστημα να εισπράτει κανονικα το πάγιο μερίδιό του (θα γινόταν βέβαια σφαγή ανάμεσα στις κοπέλες :grin: )

εν ολίγοις: η ισχύς εν τη ενώσει αδέρφια :rockon: :rockon: :rockon:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Προσφορα και ζητηση !!!
Αυτο ειναι η ελευθερη αγορα, οπου υπαρχει προσφορα και ΔΕΝ υπαρχει ζητηση, η τιμη θα πεσει !!!
Στο αντιθετο, η τιμη θα παμεινει σταθερη, για να μην βγουν εκτος αγορας, αν το ακριβεινουν !!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μάγκες δίχως να έχω πρόθεση να σπαμάρω, αν και το ζήτημα του κόστους υπηρεσιών έχει πολυσυζητηθεί εδώ μέσα, θα σας πω το εξής:

δεν είναι δυνατόν όταν έχει πέσει τέτοιο φορολογικό τσεκούρι η αγορά να μην παρακολουθεί τις εξελίξεις, είτε λέγεται σούπερ μάρκετ, είτε γυράδικο, είτε, είτε, είτε...ακόμα και μασατζίδικο

προσωπικά έχω αποφασίσει να μποϊκοτάρω τα 80άρικα (έκανα το ξεκίνημα επισκεπτόμενος τις προάλλες το μαγαζί στην Πατησίων 160, αλλά δυστυχώς βγήκε ψιλομούφα)

υπάρχουν όμως καταστήματα στα 70 Ευρώ, που δεν είναι και τόσο πολύ πια κατώτερα των υπολοίπων, νομίζω καλό θα ήταν να στραφούμε προς τα εκεί για λίγο, μπας και ασκηθεί πίεση και στα υπόλοιπα, δεν το θεωρώ ανέντιμο, ανέντιμο είναι να μην σέβονται τα ιδρύματα την ιδιαιτερότητα της κατάστασης :jerking:

όταν παντού βλέπεις τους επιχειρηματίες να προσπαθούν κατά το δυνατόν να ρίξουν τις τιμές για να βοηθήσουν τον κόσμο και να επιβιώσουν βέβαια και οι ίδιοι, είναι απαράδεκτο να μην συμβαίνει το ίδιο και στον χώρο των μασατζίδικων

μια λύση θα ήταν ίσως το κάθε κατάστημα να έδινε τη δυνατότητα στην κάθε θεραπεύτρια να συμφωνεί η ιδια την δική της αμοιβή, το δε κατάστημα να εισπράτει κανονικα το πάγιο μερίδιό του (θα γινόταν βέβαια σφαγή ανάμεσα στις κοπέλες :grin: )

εν ολίγοις: η ισχύς εν τη ενώσει αδέρφια :rockon: :rockon: :rockon:

Τα μαγαζιά του Πειραιά, απ'ότι κατάλαβα χθες, το έχουν εφαρμόσει το 70, αλλά διάβασες πιο πάνω την εμπειρία μου σε 3 από αυτά.

Η πάγια αμοιβή είναι καλή ιδέα, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφαρμόσιμη, με βάση τους εσωτερικούς κανόνες του κάθε ελαιοτριβείου. Μεγάλη κουβέντα...πάντως μέχρι στιγμής εγώ έχω καταλάβει ότι συνήθως ισχύει το "ό,τι πληρώνεις, παίρνεις" και μακρυά από Ελλεεινίδες.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Θα διαφωνήσω εντελώς με όσα γράφει ο αγαπητός συναγωνιστής kosnik26....κάθε αγορά έχει τους δικούς της κανόνες και οι στρεβλώσεις δεν κρατάνε για πολύ...μειώσεις τιμών υπάρχουν σε κάποιους κλάδους,όχι φυσικά για να βοηθηθεί ο κόσμος,αλλά για να επιβιώσει η επιχείρηση...είδατε καμμιά μείωση τιμών σε κεντρικές καφετέριες η σε καλά εστιατόρια? είδατε μείωση τιμών στα ακριβά ρούχα? τώρα μη μου πείτε οτι π.χ. το everest προσφέρει καφέ και τυρόπιτα με 2,5 ευρώ,διότι δοκίμασα....την μεν τυρόπιτα την πέταξα,ο δε καφές δεν πινότανε...

Οι τιμές θα πέσουν όταν μειωθεί η ζήτηση και πάλι,αν το προιόν είναι εισαγόμενο τα περιθώρια είναι μικρά.Στη Μόσχα της δεκαετίας του 90,τα ράφια των μαγαζιών ήταν γεμάτα και μόνο οι τουρίστες και οι πλούσιοι Ρώσοι μπορούσαν να αγοράσουν.Οι τιμές δεν έπεφταν...γι' αυτό τότε με 2 μπλουτζήν και 2 καλσόν πήδαγες ολο το βράδυ την καλύτερη γκόμενα...
Τα μασατζίδικα,σε αντίθεση με τα στριπτηζάδικα και τα μπουζούκια,είναι κλάδος χωρίς πρόβλημα.Συνέχεια ανοίγουν νεα μαγαζιά.Δηλαδή,γιατί να ρίξει τις τιμές η Ζάνα,όταν μονίμως δεν έχει δωμάτιο ελεύθερο?
Θα συμφωνήσω τώρα ότι με 70 υπάρχουν καλές περιπτώσεις...λίγες ομως...στα 60 δεν το συζητώ,λιγότερη ώρα,λίγο μασαζ και μπάζα....ασε που το μισάωρο είναι συνήθως 20 λεπτά....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
υπάρχουν όμως καταστήματα στα 70 Ευρώ, που δεν είναι και τόσο πολύ πια κατώτερα των υπολοίπων, νομίζω καλό θα ήταν να στραφούμε προς τα εκεί για λίγο, μπας και ασκηθεί πίεση και στα υπόλοιπα, δεν το θεωρώ ανέντιμο, ανέντιμο είναι να μην σέβονται τα ιδρύματα την ιδιαιτερότητα της κατάστασης :jerking:
            αρκετα  μαγαζια,  εχουν  βαλει στο προγραμμα τουs και τα 60 ευρω,  αλλα με λιγοτερο χρονο.   ενδεικτικα ( μαρνηs 28- συγγρ 29- συγγρ 147-  ιουλιανου 39-  πατησιων 160-  καλιρ.85- στουρναρη 47- πατησιων 131 ).   αυτα μου ηρθαν τωρα.
 

mariosx5

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια

ψαχνω μασσαζ  βο προαστεια  κεφαλαρι εκει περιοχη, εχετε  κατι να προτεινετε
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μάγκες δίχως να έχω πρόθεση να σπαμάρω, αν και το ζήτημα του κόστους υπηρεσιών έχει πολυσυζητηθεί εδώ μέσα, θα σας πω το εξής:

δεν είναι δυνατόν όταν έχει πέσει τέτοιο φορολογικό τσεκούρι η αγορά να μην παρακολουθεί τις εξελίξεις, είτε λέγεται σούπερ μάρκετ, είτε γυράδικο, είτε, είτε, είτε...ακόμα και μασατζίδικο

προσωπικά έχω αποφασίσει να μποϊκοτάρω τα 80άρικα (έκανα το ξεκίνημα επισκεπτόμενος τις προάλλες το μαγαζί στην Πατησίων 160, αλλά δυστυχώς βγήκε ψιλομούφα)

υπάρχουν όμως καταστήματα στα 70 Ευρώ, που δεν είναι και τόσο πολύ πια κατώτερα των υπολοίπων, νομίζω καλό θα ήταν να στραφούμε προς τα εκεί για λίγο, μπας και ασκηθεί πίεση και στα υπόλοιπα, δεν το θεωρώ ανέντιμο, ανέντιμο είναι να μην σέβονται τα ιδρύματα την ιδιαιτερότητα της κατάστασης :jerking:

όταν παντού βλέπεις τους επιχειρηματίες να προσπαθούν κατά το δυνατόν να ρίξουν τις τιμές για να βοηθήσουν τον κόσμο και να επιβιώσουν βέβαια και οι ίδιοι, είναι απαράδεκτο να μην συμβαίνει το ίδιο και στον χώρο των μασατζίδικων

μια λύση θα ήταν ίσως το κάθε κατάστημα να έδινε τη δυνατότητα στην κάθε θεραπεύτρια να συμφωνεί η ιδια την δική της αμοιβή, το δε κατάστημα να εισπράτει κανονικα το πάγιο μερίδιό του (θα γινόταν βέβαια σφαγή ανάμεσα στις κοπέλες :grin: )

εν ολίγοις: η ισχύς εν τη ενώσει αδέρφια :rockon: :rockon: :rockon:
εχεις απολυτα δικιο για μενα τα 60 ειναι σουπερ ντουπερ πολλα καφρα για τις εποχες που ζουμε!
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μάγκες δίχως να έχω πρόθεση να σπαμάρω, αν και το ζήτημα του κόστους υπηρεσιών έχει πολυσυζητηθεί εδώ μέσα, θα σας πω το εξής:

δεν είναι δυνατόν όταν έχει πέσει τέτοιο φορολογικό τσεκούρι η αγορά να μην παρακολουθεί τις εξελίξεις, είτε λέγεται σούπερ μάρκετ, είτε γυράδικο, είτε, είτε, είτε...ακόμα και μασατζίδικο

προσωπικά έχω αποφασίσει να μποϊκοτάρω τα 80άρικα (έκανα το ξεκίνημα επισκεπτόμενος τις προάλλες το μαγαζί στην Πατησίων 160, αλλά δυστυχώς βγήκε ψιλομούφα)

υπάρχουν όμως καταστήματα στα 70 Ευρώ, που δεν είναι και τόσο πολύ πια κατώτερα των υπολοίπων, νομίζω καλό θα ήταν να στραφούμε προς τα εκεί για λίγο, μπας και ασκηθεί πίεση και στα υπόλοιπα, δεν το θεωρώ ανέντιμο, ανέντιμο είναι να μην σέβονται τα ιδρύματα την ιδιαιτερότητα της κατάστασης :jerking:

όταν παντού βλέπεις τους επιχειρηματίες να προσπαθούν κατά το δυνατόν να ρίξουν τις τιμές για να βοηθήσουν τον κόσμο και να επιβιώσουν βέβαια και οι ίδιοι, είναι απαράδεκτο να μην συμβαίνει το ίδιο και στον χώρο των μασατζίδικων

μια λύση θα ήταν ίσως το κάθε κατάστημα να έδινε τη δυνατότητα στην κάθε θεραπεύτρια να συμφωνεί η ιδια την δική της αμοιβή, το δε κατάστημα να εισπράτει κανονικα το πάγιο μερίδιό του (θα γινόταν βέβαια σφαγή ανάμεσα στις κοπέλες :grin: )

εν ολίγοις: η ισχύς εν τη ενώσει αδέρφια :rockon: :rockon: :rockon:
εχεις απολυτα δικιο για μενα τα 60 ειναι σουπερ ντουπερ πολλα καφρα για τις εποχες που ζουμε!
            αρκετα  μαγαζια,  εχουν  βαλει στο προγραμμα τουs και τα 60 ευρω,  αλλα με λιγοτερο χρονο.   ενδεικτικα ( μαρνηs 28- συγγρ 29- συγγρ 147-  ιουλιανου 39-  πατησιων 160-  καλιρ.85- στουρναρη 47- πατησιων 131 ).   αυτα μου ηρθαν τωρα.
60 ευρω και προγραμμα 45 λεπτων αυτο πρεπει να κανουνε τι 30 λεπτα και μαλακιες :jerking: κοφτε τα λιγο ρε μαγκες να δειτε πως θα πεσουν οι τιμες! :rockon: :rockon: :think:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
εχεις απολυτα δικιο για μενα τα 60 ειναι σουπερ ντουπερ πολλα καφρα για τις εποχες που ζουμε!60 ευρω και προγραμμα 45 λεπτων αυτο πρεπει να κανουνε τι 30 λεπτα και μαλακιες :jerking: κοφτε τα λιγο ρε μαγκες να δειτε πως θα πεσουν οι τιμες! :rockon: :rockon: :think:

Μακάρι να είμασταν μόνο εμείς οι συμφορουμίτες αυτοί που συντηρούν τα μαγαζιά. Και εμπάργκο να κάνουμε αυτά θα συνεχίσουν να δουλεύουν και χωρίς εμάς. Πάντως και τα 60 για μισή ώρα κοροιδία είναι. Σε λίγο θα μας πουν και 50 το 20λεπτο οπότε θα γίνουν στούντιο.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Μακάρι να είμασταν μόνο εμείς οι συμφορουμίτες αυτοί που συντηρούν τα μαγαζιά. Και εμπάργκο να κάνουμε αυτά θα συνεχίσουν να δουλεύουν και χωρίς εμάς. Πάντως και τα 60 για μισή ώρα κοροιδία είναι. Σε λίγο θα μας πουν και 50 το 20λεπτο οπότε θα γίνουν στούντιο.
Αν κανεις μια καλη αναλυση, θα δεις οτι μας προσφερουν μια εικονικη πραγματικοτητα !!!
Η μεγιστη διαφορα δεν υπαρχει τελικα, μονο στο νους μας ειναι αυτη και ειναι λαθος !!!
Προσωπικη αποψη !!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
σημερα  το φορμιωνοs ειχε σονια και ελπιδα . :jerking:    στο θησεωs 81 ειχε καποιεs( βαλλεντινα, αννα-μαρια, αλεξανδρα).    συγγ318 κλειστα.  ιουλιανου 39( ηταν 2, αλλα γαμησε τα).    καλιρ85 κλειστα.  απο εδω και περα και κυριακεs  μαλιστα η αγορα θα ειναι υποτονικη απο προσφορεs. 
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Σινώπης 29.

Πέρασμα με τη Σόνια, μελαχρινή με μεγάλη μύτη, κοιλιά - ένεκα γέννας -, αλλά στητό βυζί, που αντιδρά αμέσως στο γλύψιμο.

Γλωσσόφιλα κάργα, βαθιά. Πίπα ακά, από τις καλύτερες που έχω συναντήσει, με πολύ γλύψιμο στα @@άρια. Αλλαγή στάσεων, χωρίς καμία αντίρρηση, με τελείωμα στα 4 και ταυτόχρονο τράβηγμα των μαλλιών. Πολύ καλή συμμετοχή!

Στην ώρα που απέμενε, δεν έφυγε αλλά συνέχισε το μασαζάκι, το οποίο με χαλάρωσε πολύ. Η όλη συνεύρεση από εμένα παίρνει ένα 8/10, με μοναδικό μειονέκτημα το σώμα της και ειδικότερα την κοιλιά. Αλλά η βαθμολογία ανεβαίνει λόγω συμμετοχής, είναι πολύ καυλιάρα γυναίκα.

Κόστος 90 ευρώ, πολλά σε σχέση με άλλα ελαιοτριβεία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom