Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
ναι σημερα καλο μηνα κ καλες δουλειες,οπως ειχα γραψει πριν απο σχεδον δυο μηνες μου ειχε πει η βετα οτι θα ανοιξει , λοιπον σεριφισα βετα ,σημερα 3 κοπελες λαουρα(κ48,φ4 με αυτη περασα)ρωξανη , κ ελενη(φ4),απλα προς ενημερωση απο δευτερα θα εχει κ αλλες κοπελες....
"Ρωξανη" απο Σκρα και Κηφησιας 12 ?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Aρχισαν βλεπω οι μεταγραφες !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Παιδια,αυτη η Αντριανα παλια στην Ομηρου και τωρα Λυκαβητου μπριζολιαζεται;Αν οχι μεχρι τι μπορει να ελπιζει κανεις;Αν βεβαια εχει καποιος απο εσας προσωπικη εμπειρια.
 

probelegios

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα , να μπω κατευθιαν στο ψητο , για ποιο λογο να διαλεξω μασατζιδικο και οχι στουντιο ....???????
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
καλησπερα , να μπω κατευθιαν στο ψητο , για ποιο λογο να διαλεξω μασατζιδικο και οχι στουντιο ....???????


αυτές οι ερωτήσεις δεν είναι για εδώ φίλε μου...είναι θέμα από μόνες τους. Καλύτερα είναι να ανοίξεις ένα thread και να ζητήσεις γνώμες εκεί.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εγώ θα απαντούσα διαφορετικά....αν έχεις εμπειρία απο studio,πήγαινε σε ένα καλό μασατζίδικο (μην ρωτήσεις πιο,κάτσε μισή ώρα και διάβασε) και δες μόνος σου τη διαφορά....Απο κει και πέρα η απόφαση είναι δική σου....

Η ερώτηση του συναγωνιστή μου θυμίζει την κλασσική ερώτηση "βουνό η θάλασσα?" ε,πήγαμε 3 χρόνια σε νησάκια,ας πάμε φέτος και στο βουνό για αλλαγή....
 

probelegios

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Βασικα διαβαζω πολυ εδω μεσα και δεν γραφω συνηθως αλλα πετυχε μια δουλιτσα καλη (δηλαδη ανεση χρηματων) και ειπα να ρωτησω για να δω που θα παω , που θα μου πουν οι συναγωνιστες ....!!!
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Βασικα διαβαζω πολυ εδω μεσα και δεν γραφω συνηθως αλλα πετυχε μια δουλιτσα καλη (δηλαδη ανεση χρηματων) και ειπα να ρωτησω για να δω που θα παω , που θα μου πουν οι συναγωνιστες ....!!!
Ως προς την πρωτη ερωτηση,μπορεις να παρεις καποιες γνωμες απο εδω:
και εδω:
Ως προς το που θα πας....ειναι υποκειμενικο.
Υπαρχουν τοσα μαγαζια στο κεντρο,κανε τη βολτα σου και αποφασιζεις μετα που θα πας.Επισης διαβαζεις και τα σχολια για οποια σε ενδιαφερουν για να συγκρατησεις ονοματα και να πας "διαβασμενος".Κοπελες σε επιπεδο στουντιο παντως δεν θα βρεις.
Επισης οταν αποφασισεις να πας καπου εκμεταλλευσου ολο το χρονο που σου δινεται και μην αφησεις την θεραπευτρια να σε ξεπεταξει
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ως προς την πρωτη ερωτηση,μπορεις να παρεις καποιες γνωμες απο εδω:
και εδω:
Ως προς το που θα πας....ειναι υποκειμενικο.
Υπαρχουν τοσα μαγαζια στο κεντρο,κανε τη βολτα σου και αποφασιζεις μετα που θα πας.Επισης διαβαζεις και τα σχολια για οποια σε ενδιαφερουν για να συγκρατησεις ονοματα και να πας "διαβασμενος".Κοπελες σε επιπεδο στουντιο παντως δεν θα βρεις.
Επισης οταν αποφασισεις να πας καπου εκμεταλλευσου ολο το χρονο που σου δινεται και μην αφησεις την θεραπευτρια να σε ξεπεταξει
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Kαι ουτε να σε ξετιναξει οικονομικα, γι'αυτο προσεχε !!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
συναγωνιστές ξέρει κανείς κανα μασατζίδικο που έχει μαύρη??..thanx
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Και στη Γλυφάδα Ποσειδώνος 67 εφόσον όπως είδα επέστρεψε η Κατερίνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom