Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ποιες παρεχουν κουλουρι μεχρι το πολυ 80 ευρω ρε παιδες?
εφαγα ενα κουλουρι αλλα το πληρωσα αρκετα....
καλιροης διπλα στον αδωνι με κινεζα ντουντα τη λεγανε
καλη σε ολα και στενο κολαρακι αλλα υπαρχει κριση....
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Σινώπης 29.

Πέρασμα με τη Σόνια, μελαχρινή με μεγάλη μύτη, κοιλιά - ένεκα γέννας -, αλλά στητό βυζί, που αντιδρά αμέσως στο γλύψιμο.

Γλωσσόφιλα κάργα, βαθιά. Πίπα ακά, από τις καλύτερες που έχω συναντήσει, με πολύ γλύψιμο στα @@άρια. Αλλαγή στάσεων, χωρίς καμία αντίρρηση, με τελείωμα στα 4 και ταυτόχρονο τράβηγμα των μαλλιών. Πολύ καλή συμμετοχή!

Στην ώρα που απέμενε, δεν έφυγε αλλά συνέχισε το μασαζάκι, το οποίο με χαλάρωσε πολύ. Η όλη συνεύρεση από εμένα παίρνει ένα 8/10, με μοναδικό μειονέκτημα το σώμα της και ειδικότερα την κοιλιά. Αλλά η βαθμολογία ανεβαίνει λόγω συμμετοχής, είναι πολύ καυλιάρα γυναίκα.

Κόστος 90 ευρώ, πολλά σε σχέση με άλλα ελαιοτριβεία.
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:πω πω παλληκαρι μου σε γδαραν....60 και πολλα ειναι..... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
σημερα  το φορμιωνοs ειχε σονια και ελπιδα . :jerking:     στο θησεωs 81 ειχε καποιεs( βαλλεντινα, αννα-μαρια, αλεξανδρα).     συγγ318 κλειστα.   ιουλιανου 39( ηταν 2, αλλα γαμησε τα).     καλιρ85 κλειστα.   απο εδω και περα και κυριακεs  μαλιστα η αγορα θα ειναι υποτονικη απο προσφορεs. 
....και συνεχιζω...απο δω και περα τα καλα τεμαχια θα ειναι για βουτιες και μετα τα μεσα ιουλιου σε διακοπες.......
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
....και συνεχιζω...απο δω και περα τα καλα τεμαχια θα ειναι για βουτιες και μετα τα μεσα ιουλιου σε διακοπες.......
Συμφωνω,περασα την προηγουμενη Κυριακη Κ38 και ηταν μια κοπελα...
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
894
Κριτικές
4
Like
720
Πόντοι
86
καλημερα καποιο ιδρυμα να παω με τη γυναικα μου να φαμε μπριζολα και οι 2 μαζι?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σινώπης 29.

Πέρασμα με τη Σόνια, μελαχρινή με μεγάλη μύτη, κοιλιά - ένεκα γέννας -, αλλά στητό βυζί, που αντιδρά αμέσως στο γλύψιμο.

Γλωσσόφιλα κάργα, βαθιά. Πίπα ακά, από τις καλύτερες που έχω συναντήσει, με πολύ γλύψιμο στα @@άρια. Αλλαγή στάσεων, χωρίς καμία αντίρρηση, με τελείωμα στα 4 και ταυτόχρονο τράβηγμα των μαλλιών. Πολύ καλή συμμετοχή!

Στην ώρα που απέμενε, δεν έφυγε αλλά συνέχισε το μασαζάκι, το οποίο με χαλάρωσε πολύ. Η όλη συνεύρεση από εμένα παίρνει ένα 8/10, με μοναδικό μειονέκτημα το σώμα της και ειδικότερα την κοιλιά. Αλλά η βαθμολογία ανεβαίνει λόγω συμμετοχής, είναι πολύ καυλιάρα γυναίκα.

Κόστος 90 ευρώ, πολλά σε σχέση με άλλα ελαιοτριβεία.


το κόστος είναι κάτι σχετικό....αν περάσεις καλά,χαλάλι ότι και να πλήρωσες...αν περάσεις άσχημα,και 20 ευρώ να έδωσες πεταμένα είναι...τα έχουμε ξαναπεί.Και στην ταβέρνα τρως,και στα Goodys τρως και στο καλό εστιατόριο τρως....οι τιμές διαφέρουν όμως...πληρώνεις και άλλα πράγματα,πέραν του φαγητού...

Προσωπικά πάντως,σε όσα πήγα με 60 ευρώ,δεν ξαναπερνάω ούτε απ' έξω...αθλιο μασαζ,ξεπέτα και στο 20λεπτο πάμε γι' άλλα....τουλάχιστον,πάμε σε κάποια μαγαζιά,πληρώνουμε 80-100 ευρώ,καθόμαστε 1 ωρίτσα και περνάμε σαν άνθρωποι....
 

stefn78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
δουλευε στην κριτωνος πισω απο το Καραβελ και ηταν ειδικη στην χειρονακτικη δεν γαμιοτανε αλλα ηταν στην μαλακια πρωτη την ελεγαν ΛΟΥΝΤΑ αλλα αλλαξαν διευθυνση και η καινουργια ιδιοκτητρια θελησε να το κανει προτυπο ηθικης το μαγαζι και ειναι σχεδον για κλεισιμο εχω φαει ολα τα μασαζαδικα στην γυρα και δεν την βρισκω οποιος την γνωριζει και ξερει που δουλευει ας ενημερωση !!!
 

gp1969s3

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
δουλευε στην κριτωνος πισω απο το Καραβελ και ηταν ειδικη στην χειρονακτικη δεν γαμιοτανε αλλα ηταν στην μαλακια πρωτη την ελεγαν ΛΟΥΝΤΑ αλλα αλλαξαν διευθυνση και η καινουργια ιδιοκτητρια θελησε να το κανει προτυπο ηθικης το μαγαζι και ειναι σχεδον για κλεισιμο εχω φαει ολα τα μασαζαδικα στην γυρα και δεν την βρισκω οποιος την γνωριζει και ξερει που δουλευει ας ενημερωση !!!



Καλα, η ΛΟΥΝΤΑ, ηταν γαμω τα παιδιά, γλυκιά, με τα γυαλάκια της, και την φραπεδιά της. Πάνε χρονια ρε γαμώ το, οντως έχει χαθεί. Κρίμα. Καλά θα ήταν να την ξαναβρίσκαμε....
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
#!/profile.php?id=100002481533402&sk=wall
παιδες εχετε δει τα παραπανω
ολα τα λεφτα ειναι που διαφημιζεται μεσα αλλα και τα προμοταρει ενα γραφειο τελετων
μετα το μασαζακι νασου και το σαβανακι
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
ο τυπος ειναι και dj και εχει γραφειο τελετων και μασατζιδικο,
"οτι θελετε σε μας μην πατε αλλου"
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
ο τυπος ειναι και dj και εχει γραφειο τελετων και μασατζιδικο,
"οτι θελετε σε μας μην πατε αλλου"

Αμα πάθεις κανένα καρδιακό πάνω στις κάβλες, σου φέρνει την κάσα και σου παίζει και το ΑΜΟ ΜΙ ΕΝ ΟΔΟ ΑΛΛΗΛΟΥΙΑ!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μάγκες δίχως να έχω πρόθεση να σπαμάρω, αν και το ζήτημα του κόστους υπηρεσιών έχει πολυσυζητηθεί εδώ μέσα, θα σας πω το εξής:

δεν είναι δυνατόν όταν έχει πέσει τέτοιο φορολογικό τσεκούρι η αγορά να μην παρακολουθεί τις εξελίξεις, είτε λέγεται σούπερ μάρκετ, είτε γυράδικο, είτε, είτε, είτε...ακόμα και μασατζίδικο

προσωπικά έχω αποφασίσει να μποϊκοτάρω τα 80άρικα (έκανα το ξεκίνημα επισκεπτόμενος τις προάλλες το μαγαζί στην Πατησίων 160, αλλά δυστυχώς βγήκε ψιλομούφα)

υπάρχουν όμως καταστήματα στα 70 Ευρώ, που δεν είναι και τόσο πολύ πια κατώτερα των υπολοίπων, νομίζω καλό θα ήταν να στραφούμε προς τα εκεί για λίγο, μπας και ασκηθεί πίεση και στα υπόλοιπα, δεν το θεωρώ ανέντιμο, ανέντιμο είναι να μην σέβονται τα ιδρύματα την ιδιαιτερότητα της κατάστασης :jerking:

όταν παντού βλέπεις τους επιχειρηματίες να προσπαθούν κατά το δυνατόν να ρίξουν τις τιμές για να βοηθήσουν τον κόσμο και να επιβιώσουν βέβαια και οι ίδιοι, είναι απαράδεκτο να μην συμβαίνει το ίδιο και στον χώρο των μασατζίδικων

μια λύση θα ήταν ίσως το κάθε κατάστημα να έδινε τη δυνατότητα στην κάθε θεραπεύτρια να συμφωνεί η ιδια την δική της αμοιβή, το δε κατάστημα να εισπράτει κανονικα το πάγιο μερίδιό του (θα γινόταν βέβαια σφαγή ανάμεσα στις κοπέλες :grin: )

εν ολίγοις: η ισχύς εν τη ενώσει αδέρφια :rockon: :rockon: :rockon:
η απάντηση σε αυτό είναι στάνταρ από κάποιους
πως όποιος έχει πάει και δίνει
οι λοιποί να πάνε μετάξι
ενδεχομένως να γίνει και αυτό - ίσως να είναι καλύτερα
γιατί άμα μείνουνε καμιά 20ριά να ταίζουνε όλα τα μασατζίδικα, τότε ή αυτά θα ανεβάσουνε τιμή και οι ανοιχτοχέρηδες θα αρχίσουνε να φωνάζουν, ή θα αρχίζουνε να κλείνουνε κάποια που απλά είναι απαράδεκτα ή θα αρχίσουνε να ρίχνουνε τις τιμές

Πρακτικά τίποτα από όλα αυτά δεν πρόκειται να γίνει.
ο Χ εργένης που βαριέται να κάνει καμάκι και παίρνει μισθό 500 το μήνα μαζεύει 3 μήνες από 35 ευρώ και πάει και τα σκάει στο μασατζίδικο και λέει εδώ μέσα πως είναι λεφτάς και κάνει γούστα

νοοτροπία νεοέλληνα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πέρασα για πρώτη φορά από Ποσειδώνος 67
να δω τέλος πάντως τι στον κόρακα είναι αυτό
με υποδέχεται άντρας, με βάζει στο γραφείο και με ρωτάει αν είναι η πρώτη μου φορά
του λέω στο μαγαζί αυτό ναι, πάμε παρακάτω.

Μου λέει - το κόστος είναι για 45 λεπτά 80 γιούργια
είμαστε εντάξει με το κόστος; (δεν έχει αναφέρει ούτε τι περιλαμβάνει ούτε τίποτα - κοινώς έψαχνε για κοροιδάκι νομίζω)
του λέω, οκ είμαστε.

μου λέει πέρνα τότε να ετοιμαστείς
χαχα, χωρίς να δω τις κοπέλες του λέω;
τεσπα, να μην τα πολυλογώ...περνάω να τις δω

πρέπει να με ρώτησαν 5 φορές αν ήθελα να με κεράσουνε κάτι

σαν χώρος εξαιρετικός
σαν κοπέλες....έψανχα να δω αν υπήρχε emergency exit...απλά έλεος

μετά από κανά 3λεπτο έρχεται ο τύπος και με ρωτάει ποια θέλω.
Καμία του λέω
μου λέει : είδες που σε ρώτησα πιο πριν αν είμαστε οκ;
και του απαντάω - για το κόστος είπα οκ, για τις κοπέλες σου όχι. Σόρρυ
μου λέει: άμα δεν σου αρέσουνε και αυτές οι κοπέλες...
του λέω: άμα δεν μου αρέσουνε τι; είμαι γκέυ;

αντί να πει πέρνα και να με πεισει πως θα περάσω καλά κλπ...ο τύπος μου άρχισε τις μαλακίες
είπαμε...πρώτη μου φορά ήτανε...
δεν είπαμε όμως...μάλλον ήταν και η τελευταία
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.384
Πόντοι
41.447
δουλευε στην κριτωνος πισω απο το Καραβελ και ηταν ειδικη στην χειρονακτικη δεν γαμιοτανε αλλα ηταν στην μαλακια πρωτη την ελεγαν ΛΟΥΝΤΑ αλλα αλλαξαν διευθυνση και η καινουργια ιδιοκτητρια θελησε να το κανει προτυπο ηθικης το μαγαζι και ειναι σχεδον για κλεισιμο εχω φαει ολα τα μασαζαδικα στην γυρα και δεν την βρισκω οποιος την γνωριζει και ξερει που δουλευει ας ενημερωση !!!

Καλα, η ΛΟΥΝΤΑ, ηταν γαμω τα παιδιά, γλυκιά, με τα γυαλάκια της, και την φραπεδιά της. Πάνε χρονια ρε γαμώ το, οντως έχει χαθεί. Κρίμα. Καλά θα ήταν να την ξαναβρίσκαμε....

H Λιουντα ήταν Ουκρανή αν θυμαμαι καλά και όντως παρα πολύ καλή στη δουλεια της.
Τελειος φραπες, καλό μασαζ, γλυκια, ομιλητική και με φοβερά μεγαλα φυσικά βυζια.
Δυστυχώς εχει εξεφανιστει απο τον χωρο εδω και 3 χρόνια περίπου, κανεις δεν την έχει δεί σε κάποιo αλλο μαγαζί ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom