Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
πατολια δηλαδη?μπουρουχες οι γκομενες?ποια ελεγε μουναρα ενας πριν λιγες μερες,θυμασαι?

Ο Ρειβεν, την Κλεοπατρα. Και επειδη εμπιστευομαι κατα καποιον τροπο τον ρειβεν θα παω και εγω να την δοκιμασω αμεσα. Φιλε μπαιρον0711 δωσε μια περιγραφη αυτης της Κλεοπατρας.
 

piterpan(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
φίλοι ευχαριστώ για τις πληροφορίες για Πειραιά.τελικά εμείς στον Πειραιά δεν έχουμε κανένα καλό.
 

dionisio

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
φίλοι ευχαριστώ για τις πληροφορίες για Πειραιά.τελικά εμείς στον Πειραιά δεν έχουμε κανένα καλό.

Δυστυχώς piterpan στον Πειραιά έχουμε μόνο Πίταπαν... από "ευαγή ιδρύματα" τίποτα. Και ας είμαστε ένα από τα μεγαλύτερα λιμάνια.
Το μοναδικό στον κόσμο χωρίς ...ρδελα!
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ο Ρειβεν, την Κλεοπατρα. Και επειδη εμπιστευομαι κατα καποιον τροπο τον ρειβεν θα παω και εγω να την δοκιμασω αμεσα. Φιλε μπαιρον0711 δωσε μια περιγραφη αυτης της Κλεοπατρας.
Σορυ για την καθυστέρηση φίλε μου.Λοιπόν είναι ψηλή,λίγο γεμάτη,αρκετά πλαδαρή,με πεσμένο βυζίπερίπου 3αρι.Το μόνο ωραίο που έχει πάνω της είναι τα μάτια της.Αλλά σου είπα συμπεριφορά χάλια.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν, μετά από επίσκεψη προ 2 ημερών η εικόνα είναι μέτρια.
Πήγα αργά το απόγευμα για πρώτη φορά. Το "κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος" βρίσκεται στο δεύτερο όροφο, σχετικά καλός χώρος με καθαρό μπάνιο. Από έμψυχο υλικό τα πράγματα μάλλον άψυχα. Δύο κοπέλες, η "κυρία" Μάρτζι και μια ψηλή, νταρντάνα, ινδοπακιστανοιρανής προέλευσης με το όνομα (αν άκουσα καλά) Τζότι!
Anyway, κατέληξα με την κυρά του σπιτιού για μασάζ που δεν σαζ! Μια σαραντάρα, αδύνατη ανορεξικιά του κερατά. Μετά από κανά μισάωρο μασάζ, που καλύτερα να μασάς (!)την έγδυσα (την ξαναέντυσα) επιδόθηκε σε ένα γουδοχέρι και απο δω παν κι' άλλοι... Αυτά αντί εξήντα γιούργιων. Βαριεστημένη αυτή, κουρασμένος κι' εγώ κάναμε ωραίο ντουέτο.
Αυτά είχα να σου πω φίλε μου.

Και επειδή ρώτησες για Πειραιά και μια πληροφορία ακόμη. Το μαγαζί στην Καραΐσκου 106 προσφέρει πάρα πολύ καλό μασάζ, αλλά ΜΟΝΟ αυτό. Συνεπώς, σκέψου πριν αποφασίσεις.

Καλό βόλι... 
Επρεπε φίλε μου να πάρεις την Τζότη ή Τζουντη όπως την αποκαλούσαν στο ΘΗΣΕΩΣ 31 που δούλευε παλιότερα.Το σίγουρο είναι οτι τα λεφτά σου θα έπιαναν τόπο.Α και είναι από Ινδία.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Σορυ για την καθυστέρηση φίλε μου.Λοιπόν είναι ψηλή,λίγο γεμάτη,αρκετά πλαδαρή,με πεσμένο βυζίπερίπου 3αρι.Το μόνο ωραίο που έχει πάνω της είναι τα μάτια της.Αλλά σου είπα συμπεριφορά χάλια.

Μαλιστα... θνξ
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Ο Ρειβεν, την Κλεοπατρα. Και επειδη εμπιστευομαι κατα καποιον τροπο τον ρειβεν θα παω και εγω να την δοκιμασω αμεσα. Φιλε μπαιρον0711 δωσε μια περιγραφη αυτης της Κλεοπατρας.javascript:void(0);
Cheesy
Φίλε Ryu η Κλεοπάτρα εμφανισιακά είναι μια ψηλή κοκκινομάλλα με σωσίβιο για το καλοκαίρι :cheesy: στη μέση της, καταλαβαίνεις τι εννοώ, και με σπυράκια στα μούτρα φαίνεται δεν κάνει COF για να φτιάξουν. Το μόνο καλό κατά κάποιο τρόπο είναι ότι παρά τα σπυράκια στο πρόσωπο είναι όμορφη κατά τα άλλα δεν την ε΄χω πάρει αλλά δε θα το συνιστούσα σε κάποιον γιατί το περιβάλλον χρήζει υγειονομικής παρακολούθησης.   
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Επρεπε φίλε μου να πάρεις την Τζότη ή Τζουντη όπως την αποκαλούσαν στο ΘΗΣΕΩΣ 31 που δούλευε παλιότερα.Το σίγουρο είναι οτι τα λεφτά σου θα έπιαναν τόπο.Α και είναι από Ινδία.
Να σε ρωτήσω byron0711 ξέρεις τι παίζει στη Θησέως 31 και αν ναι ποιες μουνίτσες αξίζουν;
 

fotis6786

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Mια ερωτηση να κανω αν ξερει κανεισ στη Βριλλησου τα μαγαζια αυτα τι παιζουν.Τουλαχιστον καποιο κανει κανονικο μασαζ και μετα προχωραμε.Ευχαριστω
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Να σε ρωτήσω byron0711 ξέρεις τι παίζει στη Θησέως 31 και αν ναι ποιες μουνίτσες αξίζουν;
Τώρα τελευταία έχει πάει εκεί η Αντζελα [κάποιοι φίλοι απο εδώ την ξέρουν] ρωσίδα περίπου 30 φαίνεται αρκετά μικρότερη,αδύνατη,με εκπληκτικό πρόσωπο.Εγώ όταν την κοιτάζω παθαίνω.Και αν σε ξέρει δεν λέει όχι σε τίποτα.Είναι η Ελένη Ρωσίδα ψηλή,και μέχρι εκεί, και άλλη μια αρκετά μεγαλύτερη,αλλά με καλές υπηρεσίες.Θα σου σύστηνα Αντζελα σίγουρα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Mια ερωτηση να κανω αν ξερει κανεισ στη Βριλλησου τα μαγαζια αυτα τι παιζουν.Τουλαχιστον καποιο κανει κανονικο μασαζ και μετα προχωραμε.Ευχαριστω

παληκαρι στη βριλησου τα εν λογω καταστηματα ειναι στουντιο και οχι μασατζιδικα..
παρε πληροφοριες απο το θρεντ ''ημερησια ενημερωση για στουντιο''.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα τελευταία έχει πάει εκεί η Αντζελα [κάποιοι φίλοι απο εδώ την ξέρουν] ρωσίδα περίπου 30 φαίνεται αρκετά μικρότερη,αδύνατη,με εκπληκτικό πρόσωπο.Εγώ όταν την κοιτάζω παθαίνω.Και αν σε ξέρει δεν λέει όχι σε τίποτα.Είναι η Ελένη Ρωσίδα ψηλή,και μέχρι εκεί, και άλλη μια αρκετά μεγαλύτερη,αλλά με καλές υπηρεσίες.Θα σου σύστηνα Αντζελα σίγουρα.
Ευχαριστώ φίλε byron0711. Η Ατζελα είναι μια μετρίου αναστήματος ξανθιά με ανταύγειες η οποία πρέπει να έχει και ωραίο κορμί;. Απο συμμετοχή τί λέει;θνξ εκ τον πρωτέρον
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ευχαριστώ φίλε byron0711. Η Ατζελα είναι μια μετρίου αναστήματος ξανθιά με ανταύγειες η οποία πρέπει να έχει και ωραίο κορμί;. Απο συμμετοχή τί λέει;θνξ εκ τον πρωτέρον
Μια λέξη φίλε μου απλά....ΑΠΑΙΧΤΗ!!!!!
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
H Τζότη προχωραει πολυ; η αντζαλα με 50 ευρω κανει μονο φραπε και ποσα θιελει για παραπανω;
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
H Τζότη προχωραει πολυ; η αντζαλα με 50 ευρω κανει μονο φραπε και ποσα θιελει για παραπανω;
Καλησπέρα φίλε SPAWN  άκουσα την συμβουλη του byron0711 και το μεσημεράκι πέρασα απο Θησέως 31.Η Τζότυ δεν δουλεύει εκεί, δουλεύει όμως η Ατζελα η οποία είναι καταπληκτικό μωράκι GFE με φοβερό κορμάκι και ακόμα καλύτερο προσωπάκι.Μόλις πήγα εκεί η κυρία του μαγαζίου με ρώτησε αν εχω ξαναπάει εγω της είπα το παραμύθι, πέρσι,και ζήτησα Ατζελα με την οποία πήγαμε στα ενδότερα για να κανονίσουμε για το πρόγραμμα και τα λεφτά.Λοιπόν με 60? κανει μασαζάκι με εκτόνωση στην αρχή είπε για 80 αλλα της είπα κάνε κάτι καλύτερο και έτσι κατέβηκε στα 60. Μετά της είπα στα ίσια να κάνουμε sex μετά το μασάζ και μου λεέι μετά απο λίγη σκέψη 100. Της λέω κάντο 80 και θα περάσουμε όμορφα και μου λέει OK. Και τότε της λέω το απίστευτο, ωραία τότε θα περάσω αύριο με τα 80? για φούλ περιποίηση. Ετσι έφυγα και μάλλον θα περάσω αύριο.Μόλις έχω νέα θα ενημερώσω. Αυτά.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλησπέρα φίλε SPAWN  άκουσα την συμβουλη του byron0711 και το μεσημεράκι πέρασα απο Θησέως 31.Η Τζότυ δεν δουλεύει εκεί, δουλεύει όμως η Ατζελα η οποία είναι καταπληκτικό μωράκι GFE με φοβερό κορμάκι και ακόμα καλύτερο προσωπάκι.Μόλις πήγα εκεί η κυρία του μαγαζίου με ρώτησε αν εχω ξαναπάει εγω της είπα το παραμύθι, πέρσι,και ζήτησα Ατζελα με την οποία πήγαμε στα ενδότερα για να κανονίσουμε για το πρόγραμμα και τα λεφτά.Λοιπόν με 60? κανει μασαζάκι με εκτόνωση στην αρχή είπε για 80 αλλα της είπα κάνε κάτι καλύτερο και έτσι κατέβηκε στα 60. Μετά της είπα στα ίσια να κάνουμε sex μετά το μασάζ και μου λεέι μετά απο λίγη σκέψη 100. Της λέω κάντο 80 και θα περάσουμε όμορφα και μου λέει OK. Και τότε της λέω το απίστευτο, ωραία τότε θα περάσω αύριο με τα 80? για φούλ περιποίηση. Ετσι έφυγα και μάλλον θα περάσω αύριο.Μόλις έχω νέα θα ενημερώσω. Αυτά.

σωστος φιλε......σωστη τακτικη και κερδοφορος.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom