Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τα κανεις ομως κουφαλα και μετα δεν ξερεις τιποτα!!μονο εγω δεν ξερω τιποτα!!!μονο εγω ειμαι αθωος!!
 

Επισκέπτης
Γεια χαρα σε ολους. Ξερει κανεις τι παιζει σε Νεα Σμυρνη κεντρο (δε μου ειπε διευθυνση η τσατσα, ονομα Εβελινα), προσφατα ανακαινισμενο μασατζιδικο, με εξαιρετικο χωρο λεει, ολα τα προγραμματα 2 κοπελες, μεχρι και 2ωρο (80 ?) και αριστες υπηρεσιες σε οτι θελει ο πελατης. Ολ αυτα με πολυ γλυκια φωνη. Ξερει κανεις σας? Εχετε εμπειρια απο παλιοτερα?
 

Επισκέπτης
μηπως λες στην κ.παλαιολογου σε ενα κτηριο στον 4ο και τον 3ο οροφο???
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Γεια χαρα σε ολους. Ξερει κανεις τι παιζει σε Νεα Σμυρνη κεντρο (δε μου ειπε διευθυνση η τσατσα, ονομα Εβελινα), προσφατα ανακαινισμενο μασατζιδικο, με εξαιρετικο χωρο λεει, ολα τα προγραμματα 2 κοπελες, μεχρι και 2ωρο (80 ?) και αριστες υπηρεσιες σε οτι θελει ο πελατης. Ολ αυτα με πολυ γλυκια φωνη. Ξερει κανεις σας? Εχετε εμπειρια απο παλιοτερα?

Σε παρακαλώ στέλνεις το τηλ με μέιλ?
 

Επισκέπτης
Γεια χαρα σε ολους. Ξερει κανεις τι παιζει σε Νεα Σμυρνη κεντρο (δε μου ειπε διευθυνση η τσατσα, ονομα Εβελινα), προσφατα ανακαινισμενο μασατζιδικο, με εξαιρετικο χωρο λεει, ολα τα προγραμματα 2 κοπελες, μεχρι και 2ωρο (80 ?) και αριστες υπηρεσιες σε οτι θελει ο πελατης. Ολ αυτα με πολυ γλυκια φωνη. Ξερει κανεις σας? Εχετε εμπειρια απο παλιοτερα?

Το πολύ πολύ ενα χειρογλύκανο απο την Εύη (αφου τελειωσουν το μασαζ τα αλλα τα κοριτσια που θα ΗΘΕΛΕΣ να στο κανουν αυτες). Ο χωρος οντως καλός.
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Γεια χαρα σε ολους. Ξερει κανεις τι παιζει σε Νεα Σμυρνη κεντρο (δε μου ειπε διευθυνση η τσατσα, ονομα Εβελινα), προσφατα ανακαινισμενο μασατζιδικο, με εξαιρετικο χωρο λεει, ολα τα προγραμματα 2 κοπελες, μεχρι και 2ωρο (80 ?) και αριστες υπηρεσιες σε οτι θελει ο πελατης. Ολ αυτα με πολυ γλυκια φωνη. Ξερει κανεις σας? Εχετε εμπειρια απο παλιοτερα?
Tσαμπα λεφτα.....στην καλυτερη περιπτωση μια μαλακια αν και αυτο δεν ειναι σιγουρο απο την ευη μια μελαχρινη με ομορφο σωμα
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
παίδες, έψαξα όσο άντεξα, όλα τα ποστς, αλλά δεν βρήκα την πληροφορία που ήθελα... Υπάρχει κανένα ανοιχτό ΚΥΡΙΑΚΗ???? Απαντήστε πλιζ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φρατζη, λεκκα, κουμανουδη, στουρναρη ειναι ανοικτα κυριακη εως τις 18:00.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Αυτό στη Ν.Σμύρνη με τηλ. που τελειώνει σε 48, είναι λίγο μούφα κατά τη γνώμη μου. Υπόσχονται πολλά αλλα όταν πας εκει το παίζουν Αγίες. Είχα πάει παλιότερα αλλά δεν μου πολυάρεσε. Ο χώρος όντως όμως ήταν καλός. Σήμερα έμαθα και κάτι καινούριο από τον φίλο Savalas: Τη λέξη "ωράρειο". Λίγη προσοχή με την ελληνική γλώσσα δεν βλάπτει ρε παιδιά. Δεν το παίζω δασκαλάκος αλλά όταν μερικές φορές βλέπω να γίνονται τόσα λάθη αγανακτώ.
 

Επισκέπτης
για να τελειωνουμε...

εχουν ανοιξει πολλα. βρισκεις τα παντα. αν δε γαμησετε,ειστε ηλιθιοι.
 

Επισκέπτης
ηπάρΧυ αιπύσισ κε το "οάρειο", αφτώ που γωνημωπιύται στοις γηνέκαις

savalas don' t worry -you are great !
 

Επισκέπτης
SAVALA θα μαλοσουμε!σε παρακαλο...εγο θα ιμουν απο τουσ προτους!!!!χχαχαχαχαχααχαχ μπουαχαχχαχαχααχ!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε προηγουμενη σελιδα ειδα για καποιο studio στην α.γλυφαδα στην Γεννηματα.
Μπορει καποιος να μου κανει pm και να μου πει διυθυνση και λεπτομερειες.
Ευχαριστω
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Ενημέρωση για Στουρν. 63. : Πήγα το μεσημεράκι που λέτε, συμπαθητικός χώρος, 2 γυναίκες παρέλασαν, η Χριστίνα και μια άλλη. Η οικοδέσποινα, μια νταρντάνα 30αρα το πολυ, μου λέει 40 λεπτα διαρκει το μασαζ, και κοστίζει 50 Ευρω. Διαλέγω την Χριστίνα, μια απλά εμφανίσιμη γυναίκα γυρω στα 40, μόνο και μόνο επειδή έσκασε κι ένα χαμόγλεο όταν βγήκε. Εκανα ντουζάκι, πήγα στο δωμάτιο, και ήρθε. Καλούτσικο μασαζ, ευγενική και εύθυμη. όταν μετα από κανα 20λεπτο γυρισα ανασκελα κι άρχισε το μασαζ, με ρώτησε αν θέλω τίποτα extra (+20 Ευρω). Και μου ειπε π.χ μαλακια, πίπα. Της ζήτησα μόνο φραπε αλλά να τελείωνα στο στήθος της. Έτσι κι εγινε. ʼρχισε λίγα φιλάκια στο στηθος μου και μετά άρχισε να τον παίζει.Γδύθήκε από τη μέση και πάνω. Μετά άρχισε την ισπανική κι έτσι τέλειωσα στα βυζακια της. Μεσαίου μεγέθους, συμπαθητικά. Αυτά που λέτε. Ενώ τις προάλλες έσκασα 60 στη Μάρν., κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα και κουβέντα για τίποτα extra. Tα λέμε...
 

piterpan(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.
Υπάρχει κάποιος που να ξέρει από το κατάστημα στον Πειραιά Γρ.Λαμπράκη 106-108;
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Επίσκεψη και κατάθεση πριν από λίγο στο ίδρυμα παραγωγής πολιτισμού που εδρεύει Θησέως 79.
ΠΑΤΑΤΑ!!!! Ειλικρινά μάγκες έκλαψα τα 80Ε που έδωσα!Το μαγαζί απαράδεκτο μέσα στη βρώμα.Η Κλεοπάτρα ασορτί με το μαγαζί.Χάλια!!!! Πολύ βιαστική και με υπηρεσίες και συμπεριφορά Φυλής.Κρίμα γιατί πριν από κάποια χρόνια που πήγαινα εκεί ήταν μαγαζί με κάποιο επίπεδο.Οσο 
για τις κριτικές κάποιων φίλων για τη συγκεκριμένη κοπέλα,δεν τις σχολιάζω γιατί τα γούστα είναι υποκειμενικά.Εγώ την έφαγα και πολύ απλά δεν θα ξαναπατήσω εκεί!!!!
 

BAZELINOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
στο 106-108 παιζουν δυο milf αλλα απο την πρωτη φορα εχει φραπε με 50 ευρω.
δεν αξιζει.....
 

dionisio

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.
Υπάρχει κάποιος που να ξέρει από το κατάστημα στον Πειραιά Γρ.Λαμπράκη 106-108;

Λοιπόν, μετά από επίσκεψη προ 2 ημερών η εικόνα είναι μέτρια.
Πήγα αργά το απόγευμα για πρώτη φορά. Το "κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος" βρίσκεται στο δεύτερο όροφο, σχετικά καλός χώρος με καθαρό μπάνιο. Από έμψυχο υλικό τα πράγματα μάλλον άψυχα. Δύο κοπέλες, η "κυρία" Μάρτζι και μια ψηλή, νταρντάνα, ινδοπακιστανοιρανής προέλευσης με το όνομα (αν άκουσα καλά) Τζότι!
Anyway, κατέληξα με την κυρά του σπιτιού για μασάζ που δεν σαζ! Μια σαραντάρα, αδύνατη ανορεξικιά του κερατά. Μετά από κανά μισάωρο μασάζ, που καλύτερα να μασάς (!)την έγδυσα (την ξαναέντυσα) επιδόθηκε σε ένα γουδοχέρι και απο δω παν κι' άλλοι... Αυτά αντί εξήντα γιούργιων. Βαριεστημένη αυτή, κουρασμένος κι' εγώ κάναμε ωραίο ντουέτο.
Αυτά είχα να σου πω φίλε μου.

Και επειδή ρώτησες για Πειραιά και μια πληροφορία ακόμη. Το μαγαζί στην Καραΐσκου 106 προσφέρει πάρα πολύ καλό μασάζ, αλλά ΜΟΝΟ αυτό. Συνεπώς, σκέψου πριν αποφασίσεις.

Καλό βόλι... 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Επίσκεψη και κατάθεση πριν από λίγο στο ίδρυμα παραγωγής πολιτισμού που εδρεύει Θησέως 79.
ΠΑΤΑΤΑ!!!! Ειλικρινά μάγκες έκλαψα τα 80Ε που έδωσα!Το μαγαζί απαράδεκτο μέσα στη βρώμα.Η Κλεοπάτρα ασορτί με το μαγαζί.Χάλια!!!! Πολύ βιαστική και με υπηρεσίες και συμπεριφορά Φυλής.Κρίμα γιατί πριν από κάποια χρόνια που πήγαινα εκεί ήταν μαγαζί με κάποιο επίπεδο.Οσο 
για τις κριτικές κάποιων φίλων για τη συγκεκριμένη κοπέλα,δεν τις σχολιάζω γιατί τα γούστα είναι υποκειμενικά.Εγώ την έφαγα και πολύ απλά δεν θα ξαναπατήσω εκεί!!!!

πατολια δηλαδη?μπουρουχες οι γκομενες?ποια ελεγε μουναρα ενας πριν λιγες μερες,θυμασαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom