Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
καθολου δεν πειραζει, γουστα ειναι αυτα..
Οχι βεβαια...αλλωστε δεν ειναι αυτο το θεμα μας (επι του παροντος).
Το θεμα ειναι ειναι κορυφαια περιγραφη που εκανες! O διαδρομος με τις πορτες μου θυμισε ενα παιχνιδι που ειχα παιξει παλια στο xbox, το Silent Hill 4 :)
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
ε οχι και ΣΑΝ.... τα μασατζιδικα ως γνωστον ΕΧΟΥΝ θησαυρους.. χεχε

ω yes.>!!!
εχουν "πεταμα" θυσαυρων για ενα ,ισως, περιμενε την αλλη φορα η ισως μια ξεπετα στα ορθια κοκ...κοκ...
"ας ειναι καλα τα προβατα" που ελεγες και ο φιλος μου ο Χαρυ...
;)..;)..;)
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες για κέντρο έχετε να προτείνετε κάποιο καλό με ωραία μωρά και full πρόγραμμα ?(εκτός 44)
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλιμερα εντυπωσεις απο φραντζη 4 λοιπον ανεβαινω πανω η κλασικη κουβεντα εχεις ξαναρθει ...μου φαινεσαι γνωστος οποτε το εκμεταλευομαι λεω ναι και θυμομουν το ονομα αννα απο το site οποτε το λεω και μπαινω στο παιχνιδι(σαλονι) περαντζαδα βλεπω ενα γνωστο κοριτσι πρωην ομηρου (ρανια) αλλα λεω να δω και αλλο κοσμο με εξαιρεση ενα ψηλο ρωσιδακι η πιο καλη ηταν μια λιζα ελληνιδα γυρω στα 20-22 παιρνω αυτην μπαινουμε μεσα ολιγον μασαζ αλλα πολυ ολιγον ουτε δεκα λεπτα και απο αυτο δεν ηξερε φυσικα τιποτα και μετα γυρισμα πιπα καλη και γαμισι φοουλ...Τελοσ παντων οχι και κατι το ιδιαιτερο και γενικα μια βιασυνη που δεν την ειχα συναντησει σε Συγρου-12 και Ομηρου....
Τεμαχια που πιθανον εκτοσ Λιζας να ηταν αξιαγαμητα Ολγα ψηλη ρωσιδα,Μαρινα μιλφ αλλα δεν την ειδα χωρις ρουχα, ρανια την εχω παρει στη ομοηρου και μου τα ειχε σπασει μεχρι να τη γαμισω...Αννα ρωσιδα επισης 35αρα ετσι και ετσι και οι αλλες δεν τις συγρατησα γιατι δεν ελεγαν παντως το πρωσωπικο αριθμουσε σε 7-8 τεμαχια οποτε κατι θα βρεθει...
Μαλλον εμενα δεν με εκαναν πελατη το μαλλι 80 βεβαια συνολ.χρονος 20λεπτα με 30 λιγοτερα πας σε στουντιο....
καλα γαμισια
ΥΓ αν σας πουνε οτι το λαδι καρυδας δεν μυριζει ειναι μυθος.
 

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον γενικο συμπερασμᨨτα κοριτσια βιαζονται να κανουν την αρπαχτη γιατι περιμενει λαος και κουδουνια.....πολλα κουδουνια.70 ευρω και χρονος ΠΑΡΑΚΑΛΩ εικοσι μινουτ. :tickedoff:
οσο ενα στουντιο σαν το καρεα :tickedoff:
πράγματι, χτες το απογευματάκι γινότανε πανικός... πάντως εγώ ξεκινάω με μπαλίτσα και ακολουθεί μασαζάκι για αποθεραπεία οπότε το 70άρι κρατάει 45'
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
όλο για κάτι 20λεπτα και μισάωρα διαβάζω για στουρνάρη και φραντζή με 70άρια για αντίτιμο και ξενερώνω... τουλαχιστον ομιρου σου λένε 50 λεπτά και είναι όντως 50 λεπτά 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πράγματι, χτες το απογευματάκι γινότανε πανικός... πάντως εγώ ξεκινάω με μπαλίτσα και ακολουθεί μασαζάκι για αποθεραπεία οπότε το 70άρι κρατάει 45'

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααα....!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
πράγματι, χτες το απογευματάκι γινότανε πανικός... πάντως εγώ ξεκινάω με μπαλίτσα και ακολουθεί μασαζάκι για αποθεραπεία οπότε το 70άρι κρατάει 45'

Μπαλίτσα και μασαζάκι...στον ίδιο χώρο; :dancing:
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Παίζει τίποτα καλό ρε παιδιά στην ****** γιατί δεν υπάρχουν αναφορές τελευταία?
Αν έχει κάποιος κάτι για τις  καινούριες ας το αναφέρει,σκέφτομαι να περάσω αύριο γιατί έχω μια δουλειά εκεί δίπλα.Ευχαριστώ εκ των προταίρω.
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι τι εγινε με το Ωμιροy κανενας δεν λέει τιποτα μαλλον εχει υπαρξει διασπορα
 

airwolfakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
στην ***** ειναι 50 λεπτα αλλα για να γαμησεις εχεις σκασει  2χ80 ή 3χ80 αναλογα το μουνί

και στο τελος  πας στο  αλλο όπως η άλλη που λέγατε οτι είναι στην φρατζ.  και την παίρνεις με την πρώτη

δεν λεω καλη περιποιηση στην ομηρου αλλα αν ειναι για καθε κοπέλα να σκασω απο 160 για να πέσει ίσως γαμησάκι,  ασε καλυτερα,  προτειμω να τα φάω σε φυστίκια
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μια και θα βρεθώ για δοθλεια στο κέντρο λέω να περάσω για λίγο χαλάρωση και "φραπεδάκι" απο το νούμερο "44" (Homer και όχι Simson ...) Εκτός απο το δίμετρο κουκλί που είχα τρακάρει την προηγούμενη φορά και έμαθα πώς το λένε Νάταλι , έχει κανείς να πει κάτι καλό να διαλέξω ?
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Τελικά έκανα την βολτούλα μου .... 2 ωρίτσες πρόγραμμα , 1 ώρα με Γεωργία , και μία ακόμα με Μαργαρίτα ....

Γεωργία = black list ..... ούτε φραπέ ...
Μαργαρίτα , καλό φραπεδάκι , και πιασιμο παντού , αλλά ... ως εκεί μαι και είχε "λίγο περίοδο" ακόμα ....

Α, και η Ελένη κατα την έξοδο ... άφαντη .... 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και γω αυτο εχω προσεξει, αμα χτυπήσεις ομως σε ωρες ή πολυ πρωί ή πολυ αργα απογευμα που δεν εχουν κίνηση κάθεσαι παραπάνω μέσα

..αυτο λεγεται global ενημερωση....!!!!!!  ;) ;)

R E S P E C T  !!!!!!!!
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά έκανα την βολτούλα μου .... 2 ωρίτσες πρόγραμμα , 1 ώρα με Γεωργία , και μία ακόμα με Μαργαρίτα ....

Γεωργία = black list ..... ούτε φραπέ ...
Μαργαρίτα , καλό φραπεδάκι , και πιασιμο παντού , αλλά ... ως εκεί μαι και είχε "λίγο περίοδο" ακόμα ....

Α, και η Ελένη κατα την έξοδο ... άφαντη .... 
Που αυτό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom