Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
προτεινε καποιο καλο
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
θελω μασατζιδικο που να γαμοιυνται απο παντου
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
θελω μασατζιδικο που να γαμοιυνται απο παντου

Είσαι σίγουρος οτι ψάχνεις για μασατζίδικο;;;;
΄Δύσκολο αυτό που ψάχνεις...

Εδώ τα περισσότερα ανήκουν στη κατηγορία "Μασατζίδικα που ΔΕΝ μαμάς"..
και υπάρχει μια γενική ξενέρα...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Θα "ισιώσουν" με τον επόμενο που θα ακουμπήει το ζεστό χρήμα...
Αυτός ο επόμενος που θα ακουμπήσει πάνω απ'αυτά που αναφέρουμε εδώ μέσα δηλαδή 60-80? μάξιμουμ και για φούλ πρόγραμμα και όχι για μαλακίες φραπέδες και ελληνικούς χαλάει αυτό για το οποίο όλοι μας εδώ μέσα αγωνιζόμαστε και θα είναι κουφάλα και ανώμαλος.Καλύτερα αμά έχει βίτσιο να τα καίει να βγει στο δρόμο να τα μοιράσει και να μας πει πότε και πού θα μοιράζει και μείς θα έρθουμε.javascript:void(0);
2funny
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σημερα πηγα σολωμου 33 μου εκανε μονο μασαζ 60 ευρω χωρις τιποτα αλλο

και σε μενα τα ιδια σκηνικα εγιναν πριν εναμιση χρονο που ειχα παει...αλλα επεσε ενα υπονοουμενο για την επομενη φορα.....βασικα ειχε μονο μια τυπισσα ψηλη γυρω στα 35-37...ψιλοκαλη εμφανιση με κοκκινοκαφε μαλλι νομιζω και βυζι μικρο!κλασσικη ρωσοφατσα....
 

piterpan(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ενημέρωση από Θησέως 176(Καλλιθέα).Δύο κοπέλες χθες Νάντια και αλλη μία δεν θυμάμαι όνομα.Πολύ καλή η Νάντια, ψηλή ωραίο σώμα.Της είπα ότι δεν θέλω πολύ μασαζ και έτσι μετα από πέντε λεπτά γυρίζω και αρχίζει φραπέ,μετά από λίγο βάζει προφυλακτικό και με αρχίζει σε πίπα εξίσου αρκετά καλή.Στο τέλος την γύρισα στα τέσσερα και άδειασα.Η κοπέλα πάρα πολύ καλή.70? το όλο σκηνικό.
Tip.Πείτε ότι έχετε κάνει με Γωγω εκτός και αν την πετύχετε εκεί.είναι χοντρούλα η Γωγω.Αυτή την εβδομάδα έλειπε.Στην Νάντια επείσης πείτε της ότι έχετε κάνει τα πάντα με την Γωγω.Οπότε θα προχωρήσει σε παρακάτω.Εγώ δεν είχα κάνει τίποτα με τη Γωγω εκτός από φραπε.Οπότε έπιασε αυτό που είπε.
Επίσης η Ναντια μου είπε για ένα μαγαζί το οποίο δεν γνώριζα.Είναι Γαλατσίου 1 και Πατησίων.Από ότι μου είπε δουλεύει ήδη μία κοπέλα,και μάλλον θα πάει και αυτή μέσα στο επόμενο δεκαπενθήμερο.Το κουδούνι λέει γραφείο Μπέκα
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Λοιπον συναγωνιστες καλησπερα πρωτα απο ολα και χρονια πολλα...μολις γυρισα απο γαλατσιου 1...το κουδουνι γραφει μαλαξις και ειναι στον οροφο νοθμερο δυο(αριστερο ανσανσερ)εχει μεσα την ευα γυρω στα 40 μια ταλαιποριμενη ροσιδα με κοντο μαλακι(μπαζο) και εχει και διο μελαχροινοθς αγγελους...πηγα με την μια με 80 ευροπουλα μασαζακι και μετα γυρνας βαζει καποτα και πηδας χωρις κανενα προβλημα οποιοσ θελει παραπανω πληροφοριες ασ μου κανει pm
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το καταστημα παραγωγης πολιτισμου στης βεικου 48, ουδεμιαν σχεση εχει με αυτο το γνωστο της βεικου 9-11.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
το καταστημα παραγωγης πολιτισμου στης βεικου 48, ουδεμιαν σχεση εχει με αυτο το γνωστο της βεικου 9-11.
Εγω αυτο που ξερω για το συγκεκριμενο ειναι οτι κερναει φραπεδακι,εστω και αν το παιζουν δυσκολοι στην αρχη "Εμεις εδω δεν κανουμε τετοια κλπ" Παντως εαν καποιος ξερει κατι ας ενημερωσει γιατι εγω πηγα 2 φορες και επαθα νευρικο κλονισμο απο τα φραπεδακια
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγω αυτο που ξερω για το συγκεκριμενο ειναι οτι κερναει φραπεδακι,εστω και αν το παιζουν δυσκολοι στην αρχη "Εμεις εδω δεν κανουμε τετοια κλπ" Παντως εαν καποιος ξερει κατι ας ενημερωσει γιατι εγω πηγα 2 φορες και επαθα νευρικο κλονισμο απο τα φραπεδακια

τις εκοψα για πολυ μυξοπαρθενες και αεριτζουδες και την εκανα για τη σιγουρια της βεικου 9-11..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Οχι Γιωργακι απλα το παιζουν σοβαρο μασατζιδικο και ετσι...Τελοσπαντων και εγω τους εχω ριξει στη διαιτα μεχρι να βαλουν μυαλο.Σκοπευω να κανω επισκεψουλα καποια στιγμη οποτε και θα ενημερωσω. Παντως δεν τις κοβω να ειναι διατεθιμενες για πολλα πραγματα,φραπεδακι παντως εχει σιγουρα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οχι Γιωργακι απλα το παιζουν σοβαρο μασατζιδικο και ετσι...Τελοσπαντων και εγω τους εχω ριξει στη διαιτα μεχρι να βαλουν μυαλο.Σκοπευω να κανω επισκεψουλα καποια στιγμη οποτε και θα ενημερωσω. Παντως δεν τις κοβω να ειναι διατεθιμενες για πολλα πραγματα,φραπεδακι παντως εχει σιγουρα.

επειδη κι εγω μεχρι φραπε τις εκοψα και περαν του δεοντος υποψιασμενες (του κωλου!), εδωσα τα λεφτα μου αλλου !!
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Εγώ έχω πάει Στουρναρη τελευταια για μασαζακι, το οποιο μαζι με φραπε κόστισε 70. Κανα φτηνότερο με σίγουρο φραπέ ξέρετε? Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom