Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (7 μέλη και 22 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλησπέρα. Εγώ έχω πάει Στουρναρη τελευταια για μασαζακι, το οποιο μαζι με φραπε κόστισε 70. Κανα φτηνότερο με σίγουρο φραπέ ξέρετε? Ευχαριστω

δε θελω να σε στενοχωρησω, αλλα στη στουρναρη παιζει φουλ προγραμα με τα λεφτα που εδωσες. με 60, φραπε στη θησεως 31.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
το καταλαβα οτι παιζει φουλ, εγω εκεινη την ωρα ηθελα μονο φραπε+ισπανικη. Σ ευχαριστω για την πληροφορια της Θησεως
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
κάποιος συναγωνιστής γνώστης ας μας πει πέρα από τη Θησέως31 σε ποια άλλα παίζει φραπές στα 60!
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Στη Θησεως 31, στον φραπε, μπορεις να τελειωσεις στα βυζακαι της μασεζ?
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1

Ρε φίλε Vaso, τώρα αυτό ήταν απάντηση?...τι εννοεις?
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Στη Θησεως 31, στον φραπε, μπορεις να τελειωσεις στα βυζακαι της μασεζ?
Μάγκες καλησπέρα σε όλους θα παρέμβω για την Θησέως 31 και θα πληροφορήσω ότι σήμερα το μεσημέρι που πέρασα, και ενώ εχθές τα είχα πεί με την Ατζελα για 80? μασάζ και σεξ φούλ σήμερα μου έσκασε το παραμύθι,πρίν περάσω γιατί από πριν ήθελα να το ξεκαθαρίσω πάλι σχετικά με τις υπηρεσίες, ότι κάνω μόνο μασάζ.Και της λέω με θυμάσαι εχθές που ήρθα και συμφωνήσαμε μασάζ και σεξ με 80?.Και μου λέει σε θυμάμαι αλλά το αφεντικό δεν αφήνει και λέει μόνο μασάζ τίποτα άλλο ούτε φραπέ ούτε τίποτα.Προσπάθησα να την πείσω αλλά τελικά μάταια, δυστυχώς, διότι το μωράκι είναι καύλα σε όλα.Και έτσι της λέω πάρε το αφεντικό σου και τριφτείτε μόνοι σας :cheesy: γιατί εγώ δε καίω το 60άρι για μασάζ μόνο.Κρίμα βέβαια διότι έπρεπε τελικά να περάσω κατευθείαν εχθές :headbang: αλλά δεν πειράζει αυτή έχασε ένα πελάτη :dancing:. Οπότε όποιος πάει εκεί να το ξεκαθαρίσει στα ίσια πρώτα απο την αρχή. Και εάν παίξει σεξ ας ενημερώσει μήπως ξαναπεράσω.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Το "εκαψες" το χαρτι σου χτες. Μεγαλο μ...πανο αυτη η Αντζελα. Ποιος την μαμει στο φιναλε...
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Το "εκαψες" το χαρτι σου χτες. Μεγαλο μ...πανο αυτη η Αντζελα. Ποιος την μαμει στο φιναλε...
Ασε κολητέ την έκανα την μαλακία μου και ενω ξεκίνησα καλά στράβωσε στο τέλος με την καριόλα.Επρεπε να είχα περάσει εχθές.Και όχι τίποτ' άλλο σου υποσχέθηκα και μια φώτο τα μούτα της.Δεν πειράζει πάμε γι'άλλα.Δεν αποκλείεται βέβαια κάποια στιγμή να ξαναπεράσω γιατί το πουτανάκι είναι φοβερό.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Παιζοντας, μαθαινεις και μαζι με εσενα μαθαινουμε και εμεις  :thumbsup:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μην φοβαστε......θα στρωσουνε σε λιγο και εκει....αρκει να τρωνε τετοια χουνερια.....χεχεχεχε :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ασε κολητέ την έκανα την μαλακία μου και ενω ξεκίνησα καλά στράβωσε στο τέλος με την καριόλα.Επρεπε να είχα περάσει εχθές.Και όχι τίποτ' άλλο σου υποσχέθηκα και μια φώτο τα μούτα της.Δεν πειράζει πάμε γι'άλλα.Δεν αποκλείεται βέβαια κάποια στιγμή να ξαναπεράσω γιατί το πουτανάκι είναι φοβερό.
Φίλε μου καλημέρα.Πιστεύω οτι σε τέτειες περιπτώσεις ενημερώνουμε αμέσως την υπεύθυνη.Δεν μπορεί την μια μέρα να παίζει φραπές και την επόμενη να σου λέει μόνο μασάζ.Ισως να ήθελε να σου πάρει την δεύτερη φορά το 100άρι.Φωνάζουμε την υπεύθυνη,της λέμε θέλω το τάδε πρόγραμα,που κάνει τόσο,με αυτή την κοπέλα.Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω και δεν έχω βγει χαμένος.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Ενημέρωση από Θησέως 176(Καλλιθέα).Δύο κοπέλες χθες Νάντια και αλλη μία δεν θυμάμαι όνομα.Πολύ καλή η Νάντια, ψηλή ωραίο σώμα.Της είπα ότι δεν θέλω πολύ μασαζ και έτσι μετα από πέντε λεπτά γυρίζω και αρχίζει φραπέ,μετά από λίγο βάζει προφυλακτικό και με αρχίζει σε πίπα εξίσου αρκετά καλή.Στο τέλος την γύρισα στα τέσσερα και άδειασα.Η κοπέλα πάρα πολύ καλή.70? το όλο σκηνικό.
Tip.Πείτε ότι έχετε κάνει με Γωγω εκτός και αν την πετύχετε εκεί.είναι χοντρούλα η Γωγω.Αυτή την εβδομάδα έλειπε.Στην Νάντια επείσης πείτε της ότι έχετε κάνει τα πάντα με την Γωγω.Οπότε θα προχωρήσει σε παρακάτω.Εγώ δεν είχα κάνει τίποτα με τη Γωγω εκτός από φραπε.Οπότε έπιασε αυτό που είπε.
Επίσης η Ναντια μου είπε για ένα μαγαζί το οποίο δεν γνώριζα.Είναι Γαλατσίου 1 και Πατησίων.Από ότι μου είπε δουλεύει ήδη μία κοπέλα,και μάλλον θα πάει και αυτή μέσα στο επόμενο δεκαπενθήμερο.Το κουδούνι λέει γραφείο Μπέκα
Στο 176 της Θησέως τι λέει το κουδούνι και σε ποιόν όροφο είναι γιατί πέρασα αλλά δε είδα κάτι σχετικό μ'αυτό που αναφέρεις.
 

piterpan(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε για την Θησεως 176,το κουδούνι γράφει Sotai και είναι στον τέταρτο όροφο.Ο μπέκας που μου είπε η Ναντια είναι στην Γαλατσίου, που από ότι ανέφερε συνάδελφος πριν δεν γραφει μπέκας τελικά
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι συναγωνιστές. Κατάθεση... Γλυφάδα παίζει κι άλλο μασατζίδικο στην πλατεία κάπου. Δεν έχω μάθει ακόμα το ακριβές σημείο. Η πληροφορία όμως είναι έγκυρη γιατί προέρχεται από "εργαζόμενη". Θα πάω να κοιτάω από κουδούνι σε κουδούνι και θα επανέλθω.
Εν τω μεταξύ στην Ποσειδώνος το σταφ έχει αλλαγές. Επανήλθε και η Ρένα αλλά την μέρα που πήγα ήταν ρεζερβέ και έτσι πήγα με μια άλλη που δεν θυμάμαι το όνομα της. Αυτά για τους μυημένους.
Αν εν τω μεταξύ έχει και κάποιος άλλος πληροφορία για το άλλο μαγαζάκι ας συνεισφέρει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom