Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
και μια ακόμα νεα αγγελια απο τα ΝΕΑ, για την ενημερωση σας

BABYLON_CLUB.  Μια όαση ξεκούρασης για τον σύγχρονο άνδρα! Από τα έμπειρα χέρια μας χαμάμ, υδρομασάζ, 50€ η ώρα. Σεμιτέλου 4, 3ος, (στάση Μετρό Μεγάρου Μουσικής). Καθημερινά 11.00-21.00, Σαββατοκύριακο ανοικτά  6957.****62

 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Καλησπερα..μηπως ξερει καποιος τι παιζειτο συγκεκριμενο,σορρυ εαν εχει αναφερθει πιο παλια..(η αγγελια ειναι απο τα Νεα)

ΑΝΑΜΦΙΒΟΛΑ προκαλέσαμε με τις παροχές μας. Αυτό μας κατέστησε πρώτους στον χώρο του μασάζ!!! Για εκλεκτούς πελάτες πολλά είδη της αρεσκείας σας. Ν. Κηφισιά 10-9μμ. εκτός Κυριακής

Υστερα απο τηλεφωνικη επικοινωνια με ενημερωσαν οτι τα προγραμματα ξεκινουν απο 120€ :s&m_1: :s&m_3: και εχω κουφαθει
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
388
Πόντοι
26
Για εκλεκτούς μαλακες τα προγραμματα ξεκινουν απο 120€

 

tseligas

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Steile kapoios filos re paidia pm gia marsi poy tha tin vrw gia kamia peripoihsh!!!!!!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Είπαμε Στουρνάρη 63
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Καλησπερα μαγκες, έκανα τεστάρισμα στην Σόνια, νέα άφιξη, στο Μαρνης 28. Μου έβγαζε κάτι πολύ πουτανε και έτσι περασα... όμως μαλλον μαλακια έκανα. Τρίψιμο συμπαθητικό, πιπα γρήγορη και ρουφηχτή λες και το είχε βάλει στον αυτόματο, μεγαλη κοιλια για την ηλικία της, μικρό προς μέτριο στηθος, και σωμα μόνο για τους λάτρεις του xl. Αν τεσταρει και κανενας άλλος ας ενημερώσει μηπως κάνω λαθος ρε παιδάκι μου...
Στο μαγαζί ήταν ελευθερες η Αλεξανδρα, η Έλενα (αν δεν κανω λάθος) και μία ακόμα που δεν βλεποταν.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Υστερα απο τηλεφωνικη επικοινωνια με ενημερωσαν οτι τα προγραμματα ξεκινουν απο 120€ :s&m_1: :s&m_3: και εχω κουφαθει

θα ειχε ενδιαφερον να σου έλεγε και που (πόσο μαλλον) τελειώνουν  :2funny: ετσι ρητορικα  :2funny:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
θα ειχε ενδιαφερον να σου έλεγε και που (πόσο μαλλον) τελειώνουν  :2funny: ετσι ρητορικα  :2funny:

Μαλλον δε θα υπάρχει οροφή. Ανάλογα με το κορόιδο που θα τσιμπήσει παίζουν. Ε ρε  :hammer:  που θέλουν κάποιοι.
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Μηπως ειχε και καραφλα και καμπουρα ? τι μπηκες τοτε
Συγγνωμη ρε φιλε, δεν εχω τα γυαλια με τις ακτινες x που εχεις εσυ για να βλεπω κάτω απο φαρδιά μπλουζα την κοιλια και το στηθος. Υστερα, όταν λεω μου εβγαζε κατι πουτανε δεν ειναι λογος για να περασο στα ενδοτερα;  Για σενα φαινεται δεν θα ειναι. Και τριτον εκανα ενα τεσταρισμα και ενημερωσα καποια παιδια που ισως ενδιαφερονται. Τωρα αυτα για την καραφλα και την καμπουρα... μαλλον βλεπεις πολυ καραγκιοζη.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Συγγνωμη ρε φιλε, δεν εχω τα γυαλια με τις ακτινες x που εχεις εσυ για να βλεπω κάτω απο φαρδιά μπλουζα την κοιλια και το στηθος.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να'σαι καλα ρε παιχτη, αααχχαχαχαχα
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
                                                                                                                                                           Εχεις δικιο αδερφε....Το ανεφερα ωστε να γνωριζουν οι συναγωνιστες πως δουλευει το συγγεκριμενο μασατζιδικο.
για το συγκεκριμένο το έχουμε πει πολλές φορές...αν κανεις ανατρέξει σε προηγούμενες σελίδες βρίσκει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
επίσης μην ξεχνάτε πως υπάρχουνε τα ανάλογα θρεντάκια για μασατζίδικα που μόνο φραπάς και για αλλα που δεν είναι να περνάς (σικ)
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
παντως στην γλυφαδα στην αννα εχει ενα δυνατο μανουλι ξανθο μικρο το πρωτεινο ειναι κανονι και τιμη καλη 100 ευρω.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
παντως στην γλυφαδα στην αννα εχει ενα δυνατο μανουλι ξανθο μικρο το πρωτεινο ειναι κανονι και τιμη καλη 100 ευρω.
τι λες μωρε΄;;

εδώ λέμε πως τα 80 είναι υπερβολικά, το 100άρι σου φαίνεται καλή τιμή;;;
φτύνομαι εγώ καλύτερα να αλειφτώ μόνος μου;;;
σε τέτοιες εποχές εκατό; (το γράφω ολογράφως μπας και ξυπνήσετε μερικοί)
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Ρε σεις η ΘΕΙΑ ΕΛΕΝΗ  τελικα επεστρεψε???
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.121
Like
468
Πόντοι
36
ΣΤΗΝ γλυφαδα μπορει καποιος να δωσει την διευθηνση
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
παντως στην γλυφαδα στην αννα εχει ενα δυνατο μανουλι ξανθο μικρο το πρωτεινο ειναι κανονι και τιμη καλη 100 ευρω.

η αληθεια ειναι οτι εχει πληρες ροστερ. ασιατισα, μαυρουλα (κατερινα σωματαρα, καλη σε ολα εκτος μασαζ  :2funny:) πιπινια, μιλφακια, κλπ. σιγουραντζα για τους νοτιους.
 

blond

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδεσ ξερει κανεις κανα καλο στα ΒΠ ?  Μαρουσι , κηφησια ? να το εχει επισκεφτει ? Και τι τιμεσ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom