Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Πέρα από την πλάκα, δύσκολο να μην σου αρέσει η Μάρσυ. Επίσης έχει πάθος με τα ωραία ρούχα και τα ακριβά εσώρουχα. Κάνει πάντα πολύ σέξυ εμφανίσεις. Νομίζω δίνει και κουλουράκι με το αζημίωτο βέβαια.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Πέρα από την πλάκα, δύσκολο να μην σου αρέσει η Μάρσυ. Επίσης έχει πάθος με τα ωραία ρούχα και τα ακριβά εσώρουχα. Κάνει πάντα πολύ σέξυ εμφανίσεις. Νομίζω δίνει και κουλουράκι με το αζημίωτο βέβαια.
χωρις να σε κουρασω, που μπορω να βρω κριτικες για την εν λογω κυρια? και πληροφοριες? εαν υπαρχει καποιο htread εδω απλα πες μου και θα το ψαξω.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
σε αυτό που βρίσκεσαι τώρα, στο Καιτόσπιτο στουρνάρη 63 και ίσως στο Μπουμπουλίνας.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Πέρα από την πλάκα, δύσκολο να μην σου αρέσει η Μάρσυ. Επίσης έχει πάθος με τα ωραία ρούχα και τα ακριβά εσώρουχα. Κάνει πάντα πολύ σέξυ εμφανίσεις. Νομίζω δίνει και κουλουράκι με το αζημίωτο βέβαια.


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Εγκαίνια  :priest: αυριο για νεο λιοτρίβι, συμφωνα με την παρακατω αγγελια απο τα ΝΕΑ. Αμα παει κανας κομμαντο, ας μας πει αν στα εγκαινια προσφερθηκαν ροφηματα ή και μεζεδακια.

ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ στη 1 του Σεπτέμβρη! Αφήστε μας να σας χαρίσουμε αυτό που σας λείπει! Ευεξία και χαλάρωση. Πατησίων 165 και Πεντέλης 1, 3ος (γραφείο 5) καθημερινά 11-8.30, Σάββατο 11-6

Πάντως αυτό το Πατησίων & Πεντελης δε νομιζω οτι υπαρχει  :think: καποιο λαθος ισως?  :think:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Εγκαίνια  :priest: αυριο για νεο λιοτρίβι, συμφωνα με την παρακατω αγγελια απο τα ΝΕΑ. Αμα παει κανας κομμαντο, ας μας πει αν στα εγκαινια προσφερθηκαν ροφηματα ή και μεζεδακια.

ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ στη 1 του Σεπτέμβρη! Αφήστε μας να σας χαρίσουμε αυτό που σας λείπει! Ευεξία και χαλάρωση. Πατησίων 165 και Πεντέλης 1, 3ος (γραφείο 5) καθημερινά 11-8.30, Σάββατο 11-6

Πάντως αυτό το Πατησίων & Πεντελης δε νομιζω οτι υπαρχει  :think: καποιο λαθος ισως?  :think:
μηπως ειναι 2 ? ενα στη Πατησίων 165 και ενα στην Πεντέλης 1?
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πέρα από την πλάκα, δύσκολο να μην σου αρέσει η Μάρσυ. Επίσης έχει πάθος με τα ωραία ρούχα και τα ακριβά εσώρουχα. Κάνει πάντα πολύ σέξυ εμφανίσεις. Νομίζω δίνει και κουλουράκι με το αζημίωτο βέβαια.

Όντως έτσι είναι.
Πάντα έχει ωραίο ντύσιμο, περιποιημένο μαλλί, και στο μασάζ είναι "φιλότιμη".
Επίσης δείχνει να έχει το θέμα καθαριότητας σε μεγάλη εκτίμηση. Ντούζ πριν την συνεδρία, ντούζ μετά την συνεδρία και πριν το "ψήσιμο"...
Τώρα για κολλαράκι, δεν ξέρω αν τελικά τον δίνει, γιατί 2 φορές στο παρελθόν που πάνω στην πράξη της το είχα ζητήσει, εμένα μου το αρνήθηκε, οπότε...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.827
Πόντοι
4.365
Τώρα για κολλαράκι, δεν ξέρω αν τελικά τον δίνει, γιατί 2 φορές στο παρελθόν που πάνω στην πράξη της το είχα ζητήσει, εμένα μου το αρνήθηκε, οπότε...
Από παλιά είναι διαθέσιμο το πατούρι με +20, διπλή καπότα και να την έχεις πάρει κανά δυο φορές..  :fuck2:
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Από παλιά είναι διαθέσιμο το πατούρι με +20, διπλή καπότα και να την έχεις πάρει κανά δυο φορές..  :fuck2:

Ευχαριστώ συνάδελφοι.
Θα το χειριστώ καταλλήλως την επόμενη φορά!!!!!
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εχεις καμμία άλλη πρόταση για κουλούρι? που αλλού παίζει?

Αυτή που δεν μου έβγαλε την πίστη για το κολλαράκι της, ήταν η Μαριάννα στο Καλλιρόης 48.
Βέβαια μην περιμένεις τίποτε άλλο, εκτός από Hard Fuck Sex
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
........................ η Μαριάννα στο Καλλιρόης 48 ................................. Hard Fuck Sex

θα συμφωνησω +1000000000000000000000000 αλλα για πολλοι hard η τυπισσα στο βγαζει απο το πρωτο το λεπτο που μπαινει στο δωματιο
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
:cool2:
Γ' Σεπτεμβρίου 166.
Κουδούνι "ΑΡΟΜΑ 1ος ΟΡΟΦΟΣ" :grin:, γραμμένο σε λευκό χαρτάκι με μπλε στυλό διαρκείας!
Ανοίγει πόρτα χοντρούλικο ξυπόλυτο (λόγω καθαριότητας) ξενικής προφοράς, το οποίο αφού ρωτά το γνωστό "πρώτη φορά?" :blahblah1:, παρουσιάζει αμέσως τις ... κοπέλες, ενώ παράλληλα ενημερώνει για "πλήρες πρόγραμμα" 50€!
Η πρώτη 100 Μαϊων, η δεύτερη ανεμικιά! Έχασα το ... φως μου :o, αλλά διατηρώντας όση ψυχραιμία μπορούσα, απεχώρησα διακριτικά ...!!! :S
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
:cool2:
Γ' Σεπτεμβρίου 166.
Κουδούνι "ΑΡΟΜΑ 1ος ΟΡΟΦΟΣ" :grin:, γραμμένο σε λευκό χαρτάκι με μπλε στυλό διαρκείας!
Ανοίγει πόρτα χοντρούλικο ξυπόλυτο (λόγω καθαριότητας) ξενικής προφοράς, το οποίο αφού ρωτά το γνωστό "πρώτη φορά?" :blahblah1:, παρουσιάζει αμέσως τις ... κοπέλες, ενώ παράλληλα ενημερώνει για "πλήρες πρόγραμμα" 50€!
Η πρώτη 100 Μαϊων, η δεύτερη ανεμικιά! Έχασα το ... φως μου :o, αλλά διατηρώντας όση ψυχραιμία μπορούσα, απεχώρησα διακριτικά ...!!! :S
αστα να πανε φιλε. τι να πεις... χανεις την μπαλα με αυτα που βλεπεις
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
:cool2:
Γ' Σεπτεμβρίου 166.
Κουδούνι "ΑΡΟΜΑ 1ος ΟΡΟΦΟΣ" :grin:, γραμμένο σε λευκό χαρτάκι με μπλε στυλό διαρκείας!
Ανοίγει πόρτα χοντρούλικο ξυπόλυτο (λόγω καθαριότητας) ξενικής προφοράς, το οποίο αφού ρωτά το γνωστό "πρώτη φορά?" :blahblah1:, παρουσιάζει αμέσως τις ... κοπέλες, ενώ παράλληλα ενημερώνει για "πλήρες πρόγραμμα" 50€!
Η πρώτη 100 Μαϊων, η δεύτερη ανεμικιά! Έχασα το ... φως μου :o, αλλά διατηρώντας όση ψυχραιμία μπορούσα, απεχώρησα διακριτικά ...!!! :S
Οσο πάνε και χειροτερεύουνε τα πράγματα  :grin:
Μπήκε Σεπτέμβριος γυρίστε πια μασαζοκορασίδες γαμώ το φελέκι μου γαμώ :2funny:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
τελικα η Θεια Ελλενη επεστρεψε που ηταν παλια στο πρωτο Ζανοσπιτο στη Σωλομου???
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Πάντως αυτό το Πατησίων & Πεντελης δε νομιζω οτι υπαρχει  :think: καποιο λαθος ισως?  :think:

Λύθηκε η απορία, η αγγελία διορθωθηκε σημερα... αυτη η διευθυνση ειναι υπαρκτη, το θεμα ομως ειναι τι παιζεται εκει  ;)

ΑΦΗΣΤΕ μας να σας χαρίσουμε αυτό που σας λείπει!! Ευεξία και χαλάρωση. Πατησίων 105 & Πελλήνης 1, 3ος (γραφείο 5). Καθημερινά 11.00-20.30, Σάββατο 11.00-18.00
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom