Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
για πες περισσοτερες πλιροφοριες φιλε παντος αν ειναι σαν την ομηρου την βαψαμε ειπαμε να πληροσουμε αλλα οχι και να χρυσοπληροσουμε :knockinb: :knockinb:
δεν ξερω περισσοτερα , μονο οτι θα ειναι διαφορετικο απο αυτα που υπαρχουν τωρα.
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Νέα αγγελία σε αθλητική εφημερίδα για ένα ίδρυμα λ.βουλιαγμένης 147 στον αγιαννη!!! Ξέρει κανείς τίποτα για την νέα άφιξη;;;
 

sernio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοι συναγωνιστες καλο χειμωνα σε οσους επεστρεψαν απο διακοπες και καλη συνεχεια σε οσους ειναι τυχεροι και συνεχιζουν.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

kostasydraios

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
22
Like
28
Πόντοι
0
Ξερουμε κανενα μασατζιδικο για καμια  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: ????Δηλαδη οχι τα κλασικα που γαμας.....Κανενα πιο ερασιτεχνικο....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ξερουμε κανενα μασατζιδικο για καμια  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: ????Δηλαδη οχι τα κλασικα που γαμας.....Κανενα πιο ερασιτεχνικο....
    αυτο  που ζηταs θα στο προσφερουν σχεδον ολα τα μαγαζια.    το θεμα ειναι να βρειs  καποια καλη στην  :pipa2:
 

kostasydraios

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
22
Like
28
Πόντοι
0
Εννοουσα κατι διαφορετικο απο τα γνωστα που ειναι στουντιο-μασαζ... δηλαδη κανενα μαγαζι που να παιζει μονο καμια πιπα η μαλακια...και αν ξερει κανενας καμια συγκεκριμενη να προτεινει.Αλλα επειδη υπαρχει αλλη συζητηση ποιο σχετικη με το θεμα μου θα γραψω εκει.Ευχαριστω lio 1959
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Φιλαράκια οποίος μπορεί να μου δώσει το τηλέφωνο του ιδρύματος καλλιρροης 48! Περιμένω pm κι ευχαριστώ πολύ!!!
 

cazzone

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι, μια ερώτηση. Στο Μαρούσι παίζει Μασατζίδικο στην Δελφών; Το έχω δει στις λίστες αλλά δεν ξέρω σχετικά.

Επίσης, βλέπω λίγο να αναφέρεται το κατάστημα στο Χαλάνδρι (Ηρακλείου). Έχει κανείς σχετικές πρόσφατες πληροφορίες;;;

 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Συνάδελφοι, μια ερώτηση. Στο Μαρούσι παίζει Μασατζίδικο στην Δελφών; Το έχω δει στις λίστες αλλά δεν ξέρω σχετικά.

ναι παιζει... ακριβο σε σχεση με τα αλλα κατα 25%... μετρια τεμαχια μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom