Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Ρε παιδια περασα τις προαλλες απο Πατησιων 131, Μονης Προδρομου, Γ' Σεπτεμβριου, Επτανησου... Είναι πολυ πεσμένο το επιπεδο ή εμένα μου φαίνεται;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ρε παιδια περασα τις προαλλες απο Πατησιων 131, Μονης Προδρομου, Γ' Σεπτεμβριου, Επτανησου... Είναι πολυ πεσμένο το επιπεδο ή εμένα μου φαίνεται;
Δέν σου φαίνεται έτσι είναι...... ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ρε παιδια περασα τις προαλλες απο Πατησιων 131, Μονης Προδρομου, Γ' Σεπτεμβριου, Επτανησου... Είναι πολυ πεσμένο το επιπεδο ή εμένα μου φαίνεται;
  μονο στην ομηρου υπαρχει καποιο επιπεδο εμφανισηs kai σποραδικα καποιεs αλλεs απο εδω και απο εκει.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Ρε παιδια περασα τις προαλλες απο Πατησιων 131, Μονης Προδρομου, Γ' Σεπτεμβριου, Επτανησου... Είναι πολυ πεσμένο το επιπεδο ή εμένα μου φαίνεται;

η βικυ  :tits:  ειναι ακομη εκει ?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
περασα σημερα απο βουλιαγμενηs 147 αλλα  ηταν κλειστο.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
   μονο στην ομηρου υπαρχει καποιο επιπεδο εμφανισηs kai σποραδικα καποιεs αλλεs απο εδω και απο εκει.
χρονια το τονιζω και το ζωγραφιζω οπως πλεον λεφτα μονο στα στανταρ τερμα τα ζητουμενα
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
γενικως χαλια η πιατσα και που σαι ακομα
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
γενικως χαλια η πιατσα και που σαι ακομα

πιστευω οτι απο οκτωμβρη  τα μαγαζια θα γεμιζουν απο μη ''επαγγελματιες'' που θα εχουν οικονομικο προβλημα , callgirl δεν θα μπορουν να γινουν , διοτι θα φοβουνται μην πεσουν σε κανενα γνωστο , ενω στα μασαζ εχουν τιν πολυτελεια μεσα απο τις καμερες να βλεπουν το πελατη που ειναι στο σαλονι , πρην βγουν να κανουν παρελαση στο σαλονι . . . .

περιμεντε ολο και κατι καλο θα εμφανιστη ................... (αν και ειμαι σιγουρος)
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
εγώ πάντως πολυ θα ήθελα να γαμήσω καμιά γειτόνισα

θα ανεβεί και η αξία των ακινήτων της γειτονιάς. Θα έρθει ο αλλος να αγοράσει και θα του πώ οτι γαμάει η γειτονιά!
 

sernio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
εποσκεψη χθες μεσημερι στο λοδαδικο της πατησιων 339β ..οπωσ παντα καλη η χριστινα και γενικα εξαιρετικη συμπεριφορα στο συνολο του το ιδρυμα ...σταθερη αξια....καλη :pipa2:και καλο  :fuck2: για τελειωμα..κλασικα πραγματα για να μην χανουμε χρονο
 

sernio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
κυριοι θα ειμουν πραγματικα υπο-χρεως αν καποιος συναγωνιστης μου εδινε τηλεφωνο απο γραφειο με ασιατισες...... :cheesy:
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
το  λινκ  για  τις  αγγελιες  στα  Νεα  πιος  ειναι ??  ευχαριστω.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
κυριοι θα ειμουν πραγματικα υπο-χρεως αν καποιος συναγωνιστης μου εδινε τηλεφωνο απο γραφειο με ασιατισες...... :cheesy:

αμα βρει και λιγο χρονο, ας μου δωσει και εμενα το τηλ του γραφειου με τις μογγολες σιχ.
 

corsair

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Την Δευτερα επισκεψη στο ιδρυμα της Πατησιων 339,αφου διαβασα αναφορα του συναγωνιστη Βαλεντινου.Ανοιγει μια Χριστινα ξανθια ρουμανα οπου μου κανει μια μικρη ανακριση.Εγω της πουλησα το παραμυθι οτι εχω ξαναπερασει.Ειδα αλλα δυο τεμαχια Ευα και Συλβια αλλα διαλεξα αυτη για το δωματιο.Τελικα μου εκανε μονο μασαζ,πολυ καλο οφειλω να ομολογησω αλλα οταν της ειπα να συνεχισει το προγραμμα για να φαμε και τιποτα μου το επαιξε παρθενα Μαρια και δεν κανω τετοια πραγματα!!!Δεω ξερω τι κανουν τα αλλα κοριτσια στο δωματιο κλπ..κλπ.Μπατσοφερνω κ δεν το ξερω??? :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom