Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
σας δουλεουνε ψιλό γαζί μου φαίνεται.....η Φραντζή 4 είναι μπριζολάδικο του κερατά.....όσο για την Ντάλλη,υπάρχει λόγος όταν δεν ανοίγει.....ο νοών νοείτω.....
 

twain

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
σας δουλεουνε ψιλό γαζί μου φαίνεται.....η Φραντζή 4 είναι μπριζολάδικο του κερατά.....όσο για την Ντάλλη,υπάρχει λόγος όταν δεν ανοίγει.....ο νοών νοείτω.....


ετσι μου φενετε και μενα... αλλα αν δεν πας δεν ξερεις και δεν μαθενουν και οι λυποι, εξαλου εχω φαεικαι εχω "πιει" καλα... ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ... στο παρελθον εκει και πολλα μωρα...  παλιες καλες ημερες μου φένετε... θα παω καληροης σημερα κι οτι κατσει... προτασεισ κανεις????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.360
Πόντοι
41.447
Υ.Γ. Η σεριφ του Φρ.4 χτες δεν ητανε για τρελλο σκισιμο μ' αυτο το κιτρινο φουστανακι που φοραγε χτες με τη μιση κολαρα εξω?? Αμα κατεβαινε κι αυτη, θα πεφταν τα τσιμεντα  :headbang:
για την Θοδώρα λες, την Βουλγαρα μελαχρινη μιλφ?
ακομα εκει είναι αυτή?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ετσι μου φενετε και μενα... αλλα αν δεν πας δεν ξερεις και δεν μαθενουν και οι λυποι, εξαλου εχω φαεικαι εχω "πιει" καλα... ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ... στο παρελθον εκει και πολλα μωρα...  παλιες καλες ημερες μου φένετε... θα παω καληροης σημερα κι οτι κατσει... προτασεισ κανεις????

πήγαινε στο 85.....αν δεν σου ανοίξουν σημαίνει οτι υπάρχει πρόβλημα.....δεν φταις εσύ.....η Ντάλλη είναι πολύ εξηγημένη,αλλά πρέπει να προστατεύσει και τα κορίτσια....είναι πονηρές οι μέρες....
 

twain

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
πήγαινε στο 85.....αν δεν σου ανοίξουν σημαίνει οτι υπάρχει πρόβλημα.....δεν φταις εσύ.....η Ντάλλη είναι πολύ εξηγημένη,αλλά πρέπει να προστατεύσει και τα κορίτσια....είναι πονηρές οι μέρες....


σωστος... θα δοκιμασω κατα τις 3
 

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
σήμερα το πρωι σηκώθηκα με κάβλες και μιας και είχα δουλειά στο Ν.Κόσμο ειπα να παω μια γύρα.Είπα να παω Κ85 που δεν εχω ξαναπάει, να δω τι παίζει αλλα έφαγα πόρτα."Ντεν έχουν έρθει τα κουρίτσια ακόμα, μετα τις 11 έρχωνται" .  - "μα 11 είναι τώρα".... Δεν γαμιέται λεω θα πάω Φραντζή που ειχα παέι πρόσφατα και μου άρεσε η Βερόνικα, χτυπάω ανοίγει μια πιτσιρίκα ,τροφαντή με τα μισα βυζόμπαλα και κωλομέρια έξω, " ειμαστε μονο τρεις" μου λέει, "η Βερόνικα δεν είναι εδω".
Φεύγω παω διπλα Κ48 να δω τι παίζει μιας και ειχα καιρο να πάω.Ειχε 5-6 κορίτσια (αναδουλειές), πήρα τελικά Αλίσα να ξελισάξω.. καλο αλλα με μικρο βυζί.
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Φ212 πέρασα την Κυριακή και μου είπε και μένα ότι δεν έχει κοπέλες.
Έχει βάλει λέει αγγελία.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
για την Θοδώρα λες, την Βουλγαρα μελαχρινη μιλφ?
ακομα εκει είναι αυτή?
τι να σου πω ρε Ζερο, δε ρωταω ονοματα σεριφισων ουτε μου συστηνονται. Παντως αν κρινω απο περιγραφες αλλων και απο το οτι απο περυσι το Νοεμβριο που πρωτοπηγα ολο αυτη βλεπω, τοτε αυτη θα ειναι. Και δεν ειναι μελαχροινη πια, προς το μπορδοροδοκοκινο της galerie Μοιραρακη το θυμαμαι χτες (ειπαμε Altscheimer)  :grin: :grin:

Παντως ειναι το πιο τουμπανο μιλφαδι που εχω δει lately  :new_shocked: :bounce-glasses:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Χθεσινη καταδρομικη στο Ν. Κοσμο. Πηρα τηλ την κυρα Νταλη στο Καλ 85 και βεβαιωθηκα οτι το μαγαζι ειναι ανοικτο και η λαδοκορη που ειχα λοκαρει εργαζεται κανονικα. 20 λεπτα μετα, ημουνα απο κατω, χτυπαγα, ξαναχτυπαγα, @@, κριση λεμε.
το κολπο ειναι να περνεις ενα τηλ οταν εισαι μπροστα στην πορτα
και να ζητας να σου ανοιγουν
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Εφοδος διπλα,στο Καλ 48. Κι εδω λιγα τεμαχια, για τα δεδομενα του και μονο αλλο 1 δωματιο κατειλημμενο. Μαριαννα και αλλα 2 ακομα αβυζα, συν Ελινα (ή Αλίσα ίσως, γμτ το Altscheimer) ελληνιδα 35αρα, ξανθια με γαλαζια ματια και full figure, τροφαντο εργαλειο με λιγα λογια. Καλη συνεδρια, αν και συντομη με δικη μου υπαιτιοτητα  :grin: :grin:
  με την  ελινα θα πηγεs .  η αλισα ειναι μικρη.  εμειs  θα  βρισκουμε  με ποια πηγεs?  αν δεν θυμασαι τα ονοματα , τι θυμασαι ?
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Πολλές αγγελίες βλέπω σήμερα στη γνωστή εφημερίδα.

Και παίζουν αρκετά 50άρια.

Ίσως επέλθει μείωση και στην μπριζόλα.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Πολλές αγγελίες βλέπω σήμερα στη γνωστή εφημερίδα.

Και παίζουν αρκετά 50άρια.

Ίσως επέλθει μείωση και στην μπριζόλα.
θελουν δεν θελουν θα ριξουν τις τιμες...να προσθεσω οτι ακουγονται και πολλα κλεισιματα...ωρε θα πεσει πεινααααααα!!!!!!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
50 με μπριζολα και αν θελουν ....εγω δεν ξαναπαω αν δεν πεσουν τουλαχιστον εκει οι τιμες
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
50 με μπριζολα και αν θελουν ....εγω δεν ξαναπαω αν δεν πεσουν τουλαχιστον εκει οι τιμες
τότε αντιστοίχως όμως πρέπει να πέσουνε οι τιμές και στα στούντιο, σωστά;
δεν έχω ακόμα καταλάβει γιατί Θεσσαλονίκη χρεώνουνε 40άρι ενώ εδώ 50άρι..
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ναι καπωσ ετσι... χτυπησα μου ανοιξε και ειπε οτι δεν υπαρχει πρωσοπικο
μαλλον θα πηγεs εκει για πρωτη φορα, για αυτο σου ειπε οτι δεν εχει προσωπικο. αλλαξε λιγο το συστημα.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
  με την  ελινα θα πηγεs .   η αλισα ειναι μικρη.  εμειs  θα  βρισκουμε  με ποια πηγεs?  αν δεν θυμασαι τα ονοματα , τι θυμασαι ?
χεχε, ειπαμε, πρώιμο Altscheimer...  :woldman:
δε λες που θυμαμαι εστω κι αυτα που θυμαμαι??  :grin: :grin: :grin:

θα τα πουμε εντος της εβδομαδος κε Λιο  ;)
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Εγω παντως μαγκες φοβαμαι οτι μαζι με τις τιμες θα πεσει και η ποιοτητα των υπηρεσιων.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom