Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Vagg0s

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα πεδεσ...ειμαι νεοσ εδω και ζητω την βοηθεια τον παλιων....πειτε μου κανα καλο μασατζιδικο να παω και να περασω καλα!
 

loukaniko

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
117
Like
60
Πόντοι
1
  εφυγαν τοσο γρηγορα ? ιδιωs η μια η βικυ ηταν ομορφο μωρο. μπορει να τιs εβαλαν να δουλευουν  στιs πιατσεs του δημαρχειου.    η νταλλυ ειναι πολυ καραντι.   σεβοταν τον πελατη ανεκαθεν , προτου ακομη  συνταξιοδοτηθει.  και συνεχιζει το ιδιο.    δεν φερνει ομωs μικρουλεs για οσουs θελουν.    αν και τηs το εχω τονισει ,λεει οτι δεν βρισκει . τηs ειπα ομωs  οτι  οι απεναντι που τιs βρισκουν ?   επισηs καπου δεν χειριζεται σωστα το μαγαζι και οι κοπελλεs  δεν πολυκαθονται.  τιs εχει καπωs πιο ελευθερεs απο οτι στα αλλα μαγαζια.   
η βικη ειναι καραισκου
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Η αποκέντρωση των λαδερί συνεχίζεται (?) Σημερινή αγγελία για νέο μαγαζί στου ΖΩΓΡΑΦΟΥ

BEAUTY_ DAY σώμα, ψυχή & νους. Χαλαρωτικό ταξίδι ομορφιάς και αναζωογόνησης. Βιοενεργική περιποίηση προσώπου-σώματος, περιοχή Ζωγράφου  6975.******, 6983.******


τα τηλ. εδω [URL unfurl="true"]http://ma.tanea.gr/ma_list.php?cat=519[/url]
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Η αποκέντρωση των λαδερί συνεχίζεται (?) Σημερινή αγγελία για νέο μαγαζί στου ΖΩΓΡΑΦΟΥ

BEAUTY_ DAY σώμα, ψυχή & νους. Χαλαρωτικό ταξίδι ομορφιάς και αναζωογόνησης. Βιοενεργική περιποίηση προσώπου-σώματος, περιοχή Ζωγράφου  6975.******, 6983.******


τα τηλ. εδω [URL unfurl="true"]http://ma.tanea.gr/ma_list.php?cat=519[/url]
το κοβω για ντεμι, ανοιξε ενα θεμα ξεχωριστα αν θες...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
το κοβω για ντεμι, ανοιξε ενα θεμα ξεχωριστα αν θες...
κατσε να βεβαιωθουμε οτι ειναι 100% τετοιο πραμα, που μαλλον ειναι γιατι αλλοιως θα εβαζε και διευθυνση. Λεω να κανω μια καταδρομικη απογευματινη αν προλαβω και θα ενημερωσω  ;)
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
κατσε να βεβαιωθουμε οτι ειναι 100% τετοιο πραμα, που μαλλον ειναι γιατι αλλοιως θα εβαζε και διευθυνση. Λεω να κανω μια καταδρομικη απογευματινη αν προλαβω και θα ενημερωσω  ;)
καλη τυχη, περιμενουμε ολο αυτια!!!
καλο βολι κεμπαπ!!! :rockon: :rockon:
 

twain

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
:huh: τι δηλ? ητανε η κυριουλα εκει μονη της κι εκανε την τσατσα στα κρεβατια??
ναι καπωσ ετσι... χτυπησα μου ανοιξε και ειπε οτι δεν υπαρχει πρωσοπικο.... χαχαχαχα παω φραντζη να δω τι παιζει...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η αποκέντρωση των λαδερί συνεχίζεται (?) Σημερινή αγγελία για νέο μαγαζί στου ΖΩΓΡΑΦΟΥ



αν το ζωγράφου ειναι αποκεντρωση,η νεα μακρη τί είναι?ταξιδι στον άρη?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Η αποκέντρωση των λαδερί συνεχίζεται (?) Σημερινή αγγελία για νέο μαγαζί στου ΖΩΓΡΑΦΟΥ



αν το ζωγράφου ειναι αποκεντρωση,η νεα μακρη τί είναι?ταξιδι στον άρη?
ραφηνα και βαλε :2funny:
τσακ, περνεις και το φερι μετα και πας βολτα ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ναι καπωσ ετσι... χτυπησα μου ανοιξε και ειπε οτι δεν υπαρχει πρωσοπικο.... χαχαχαχα παω φραντζη να δω τι παιζει...
 αφου σημερα που πηγα κατα τιs 12.00  ειχε  4 εκει.   φατμε- ναταλυ-ελενη και μια καινουργια η κλαιρη απο ρουμανια.
 

twain

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
 αφου σημερα που πηγα κατα τιs 12.00  ειχε  4 εκει.   φατμε- ναταλυ-ελενη και μια καινουργια η κλαιρη απο ρουμανια.

εγω πηγα στισ 3... τιποτα... μεγαλη γκαντεμια... πηγα και φραντζη αλλα μονο μασαζ... και ειμαι και παλιοσ... τι παιζετε ρε γμτ... ???

 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Χθεσινη καταδρομικη στο Ν. Κοσμο. Πηρα τηλ την κυρα Νταλη στο Καλ 85 και βεβαιωθηκα οτι το μαγαζι ειναι ανοικτο και η λαδοκορη που ειχα λοκαρει εργαζεται κανονικα. 20 λεπτα μετα, ημουνα απο κατω, χτυπαγα, ξαναχτυπαγα, @@, κριση λεμε.

Βουρ για Φρ. 4. Παρελασαν μονο 3, 2 αδυνατα αβυζα και η ΑνναΜαρια που εχω ξανατιμησει προ καιρου (καλη ητανε). Τζιφος

Εφοδος διπλα,στο Καλ 48. Κι εδω λιγα τεμαχια, για τα δεδομενα του και μονο αλλο 1 δωματιο κατειλημμενο. Μαριαννα και αλλα 2 ακομα αβυζα, συν Ελινα (ή Αλίσα ίσως, γμτ το Altscheimer) ελληνιδα 35αρα, ξανθια με γαλαζια ματια και full figure, τροφαντο εργαλειο με λιγα λογια. Καλη συνεδρια, αν και συντομη με δικη μου υπαιτιοτητα  :grin: :grin:
 

twain

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινη καταδρομικη στο Ν. Κοσμο. Πηρα τηλ την κυρα Νταλη στο Καλ 85 και βεβαιωθηκα οτι το μαγαζι ειναι ανοικτο και η λαδοκορη που ειχα λοκαρει εργαζεται κανονικα. 20 λεπτα μετα, ημουνα απο κατω, χτυπαγα, ξαναχτυπαγα, @@, κριση λεμε.

Βουρ για Φρ. 4. Παρελασαν μονο 3, 2 αδυνατα αβυζα και η ΑνναΜαρια που εχω ξανατιμησει προ καιρου (καλη ητανε). Τζιφος

Εφοδος διπλα,στο Καλ 48. Κι εδω λιγα τεμαχια, για τα δεδομενα του και μονο αλλο 1 δωματιο κατειλημμενο. Μαριαννα και αλλα 2 ακομα αβυζα, συν Ελινα (ή Αλίσα ίσως, γμτ το Altscheimer) ελληνιδα 35αρα, ξανθια με γαλαζια ματια και full figure, τροφαντο εργαλειο με λιγα λογια. Καλη συνεδρια, αν και συντομη με δικη μου υπαιτιοτητα  :grin: :grin:



μετα το βυρωνα (φωρμιονος), αφου μου ειπαν οτι δεν εχει πρωσοπικο πηγα φραντζη... 3 καλα αλλα τιμισα την αλεξανδρα(μουρλια μωρο - καλο μασαζ) αλλα τζιφος... ουτε φραπε ουτε γλυκι βραστο.... παει το 60αρι..
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
μετα το βυρωνα (φωρμιονος), αφου μου ειπαν οτι δεν εχει πρωσοπικο πηγα φραντζη... 3 καλα αλλα τιμισα την αλεξανδρα(μουρλια μωρο - καλο μασαζ) αλλα τζιφος... ουτε φραπε ουτε γλυκι βραστο.... παει το 60αρι..
κριμα φιλε. εδω προσεχουνε παρα πολυ και τις ακους που μουρμουρανε αν σε ξερει καποια. οταν ειχα παρει την ανναμαρια πριν 2-3 μηνες, μου ειχε ζητησει ταυτοτητα, που εχω παντα μαζι μου στα μασαζια για παν ενδεχομενο, και στην προκειμενη περιπτωση με γλιτωσε απο το να φαω πετσετα... Ειδε ταυτοτητα, χαλαρωσε κι ολα καλα.

Υ.Γ. Η σεριφ του Φρ.4 χτες δεν ητανε για τρελλο σκισιμο μ' αυτο το κιτρινο φουστανακι που φοραγε χτες με τη μιση κολαρα εξω?? Αμα κατεβαινε κι αυτη, θα πεφταν τα τσιμεντα  :headbang:
 

twain

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
κριμα φιλε. εδω προσεχουνε παρα πολυ και τις ακους που μουρμουρανε αν σε ξερει καποια. οταν ειχα παρει την ανναμαρια πριν 2-3 μηνες, μου ειχε ζητησει ταυτοτητα, που εχω παντα μαζι μου στα μασαζια για παν ενδεχομενο, και στην προκειμενη περιπτωση με γλιτωσε απο το να φαω πετσετα... Ειδε ταυτοτητα, χαλαρωσε κι ολα καλα.

Υ.Γ. Η σεριφ του Φρ.4 χτες δεν ητανε για τρελλο σκισιμο μ' αυτο το κιτρινο φουστανακι που φοραγε χτες με τη μιση κολαρα εξω?? Αμα κατεβαινε κι αυτη, θα πεφταν τα τσιμεντα  :headbang:
άστα να πάνε... αφου μου ρχοτανε να την ρωτησω αν κανει και κεινη... οταν με πήγε στο δωμάτιο το κωλαράκι τησ φάνηκε αλλα ειχε και λιγο κοιλιτσα... που με καυλωνει ομωσ αφανταστα...
την αννα μαρια τη πηρα και γω πολυ μωρο... που να ναι τωρα????

υ.γ. δευτερη πορτα που τροω στη φραντζή... η τρίτη θα είναι και τελευταία... ασε που ειχε πολυ κοινηση χθεσ το απογευμα το κουδουνι δεν σταματαγε....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom