Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
αυτο που ξαχνω και δεν το εχω βρει ακομα ειναι υδρημα με τζακουζι που να μπαινει και η γκομενα μαζι και βεβεα φουλ προγραμα

Αυτό που ψάχνεις, μάλλον θα το βρείς Χαλκιδικής 83 & Ιερά Οδό. Να επιβεβαιώσεις ότι η γκόμενα μπαίνει μέσα στο τζακούζι μαζί σου και δεν μένει απ'έξω να σε πασπατεύει.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτό που ψάχνεις, μάλλον θα το βρείς Χαλκιδικής 83 & Ιερά Οδό. Να επιβεβαιώσεις ότι η γκόμενα μπαίνει μέσα στο τζακούζι μαζί σου και δεν μένει απ'έξω να σε πασπατεύει.
Εχει γουστο λεει να μην μπαινει μεσα.....Σπρωχτην να πεσει μεσα
 

fatsas30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που ψάχνεις, μάλλον θα το βρείς Χαλκιδικής 83 & Ιερά Οδό. Να επιβεβαιώσεις ότι η γκόμενα μπαίνει μέσα στο τζακούζι μαζί σου και δεν μένει απ'έξω να σε πασπατεύει.
Καλημερα φιλε μπορεις να μου δωσεις περισσοτερες πληροφοριες για το εν λογω μαγαζι?
ευχαριστω!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Δεν θα την αφησω να πνιγει....Κατευθειαν θα τηs βαλω στο στομα τον....αναπνευστηρα!!!!!!!!! :pipa1:
Αν είναι έτσι.... τότε δώσε τη....ζωή, Απλόχερα! ;) ;) ;) ;)
Δεν ειμαι ...ναυαγο-σωστηs!!!Πιο πολυ σε τζακουζο-χωστη με  βρισκω :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

lordvadin

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλημερα

Επισκεψη προ εβδομαδας Καραι.... 88 Πειρ . Η σεριφισσα αλλαξε , νεα τεμαχια  3 τον αριθμο . Πηρα Μαυρο τεμαχιον ονοματι Μιλενα εκ Βενεζουελας (λεει αυτη) . Παντως ηταν πολυ ομορφη , πολυ δεκτικη και πολυ καθαρη . Τα παντα ολα εγιναν με 80 € , μασαζ μετριον , στα υπολοιπα πολυ καλη . Συστηνεται ανεπιφυλακτα .
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Παιδες καλημερα

Επισκεψη προ εβδομαδας Καραι.... 88 Πειρ . Η σεριφισσα αλλαξε , νεα τεμαχια  3 τον αριθμο . Πηρα Μαυρο τεμαχιον ονοματι Μιλενα εκ Βενεζουελας (λεει αυτη) . Παντως ηταν πολυ ομορφη , πολυ δεκτικη και πολυ καθαρη . Τα παντα ολα εγιναν με 80 € , μασαζ μετριον , στα υπολοιπα πολυ καλη . Συστηνεται ανεπιφυλακτα .
Τη Μιλένα την πήρα και εγώ Πέμπτη πρωί. Βυζί μικρό και μάσάζ φτωχό ΑΛΛΑ πίπα κορυφαία , ξεσκούφωτη - μετά πό σχετική ερώτηση - και στο sex με διάφορες στάσεις, όπου και μετά από παρότρυνσή της, τελείωσα στο στήθος της. Θα φύγει αρχές Αυγούστου για πατρίδα (Βενεζουέλα).
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
αληθεια, ποσες λατινες εχουμε σε μασαζ? :tits2:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
περασα χθες απο δημοσθενους 116-118 εχει ερθει ενα μελαχρινο κολαση....η αλλη η ελληνιδα μετρια πραγματα
 

stranger31

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους και μιας και καινουργιος στην παρέα, καλώς σας βρήκα.

Μήπως ξέρει κανείς τί παίζει Σκουφά 10 ? Λεγεται Gold Spa,kαι χθές που πήγα για πρώτη φορά μου φάνηκαν πολύ περιποιητικές αλλά χωρίς κάτι παραπάνω. Γενικά γίνεται τίποτα, εκτός απο το καθιερωμένο (και πολύ καλό να ομολογήσω) μασάζ ?

Ευχαριστωωωώ
 

riderfantomas

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
12
Like
12
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν χρησιμοποιεί πολλά ονόματα ... μάλλον άλλη Ζωή θα είναι αυτή (απλά το θυμήθηκα το ονόμα επειδή δεν την είχα ξαναπετύχει στην Ομήρου) ... άλλωστε δεν έχω επισκευτεί και αυτό στην Αχχιλέως .. αν το κάνω θα μπορώ να έχω καλύτερη άποψη  :grin:

Ομηρου σε ποιο αρι8μο φιλε?  το κουδουνι τι γραφει εκει ? για δωσε καμμια πλιροφορια γιατι εχω δει κατι καλα μουνια να βγαινουν απο ομηρου 38 νομιζω...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Καλησπέρα σε όλους και μιας και καινουργιος στην παρέα, καλώς σας βρήκα.

Μήπως ξέρει κανείς τί παίζει Σκουφά 10 ? Λεγεται Gold Spa,kαι χθές που πήγα για πρώτη φορά μου φάνηκαν πολύ περιποιητικές αλλά χωρίς κάτι παραπάνω. Γενικά γίνεται τίποτα, εκτός απο το καθιερωμένο (και πολύ καλό να ομολογήσω) μασάζ ?

Ευχαριστωωωώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom