Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επισης πολύ καλό υδρημα ειναι αυτο διπλα στο ΛΑΟΣ καλιροης πολυ μικρα πιπινια και λυσαρες βεβεα εχω να παω κανενα μηνα αλλα θα το τινισω συντομα  :fuck2:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
[tt]καλησπερα φιλοι καινουργιο υδρημα ηπειρου 5 3 οροφος δυο κοματια αλλα μονο η αντζελινα αξιζει πολυ καλο σερβις εχει και καναπε που γινεται κρεβατι  :fuck2: :fuck2:[tt][/tt][/tt]
περιγραφη Αντζελινας?
 

cc68

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
επισης πολύ καλό υδρημα ειναι αυτο διπλα στο ΛΑΟΣ καλιροης πολυ μικρα πιπινια και λυσαρες βεβεα εχω να παω κανενα μηνα αλλα θα το τινισω συντομα  :fuck2:

Δωσε καμμια πληροφορια παραπανω για οσους δεν ξερουν την περιοχη.
Τι ειναι το "ΛΑΟΣ"?
Χαζη ερωτηση εκανα?
 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε θάνο βαλτός είσαι ;

καθολου μαλιστα ξεχασα να αναφερω οτι ειναι και πολυ καθαρη θα σου πω μονο οτι σε βαζει να πλυθεις με μπεταντιν κατι βεβεα που το κανει και οι ιδια υπαρχει και τηλεφωνο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
μολις χτες ενημερωθηκα για το bourdela και χαρηκα ηταν κριμα που το ειχαν κλειστο τοσο καιρο

Α ναι ε?
μάλιστα.... :coffee:

για κανενα άλλο μασατζίδικο εκτός αυτων των δυο εχεις να μας πεις κάτι ,μιας και μπηκες φουριόζος ?
 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δωσε καμμια πληροφορια παραπανω για οσους δεν ξερουν την περιοχη.
Τι ειναι το "ΛΑΟΣ"?
Χαζη ερωτηση εκανα?

το κομμα φυσικα δεν θημαμε νουμερο ειναι αναμεσα στο κτιριο του ΛΑΟΣ και το μαγαζι της κηνητης τηλεφωνιας
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Α ναι ε?
μάλιστα.... :coffee:

για κανενα άλλο μασατζίδικο εκτός αυτων των δυο εχεις να μας πεις κάτι ,μιας και μπηκες φουριόζος ?
στο ιδιο σκεπτικο ειμαστε...
θα ξετυλιχτει ο μιτος... :2funny:
 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αυτο που σεν παιζεται ειναι ειναι αυτο που ειναι πισω σχεδον απο καννιγγος νουμερο 63  6 οροφος βικτωρια ολα τα λεδτα μα ολα!!!!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • 66213.jpg
    66213.jpg
    6,2 KB · Εμφανίσεις: 27

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αυτο που ξαχνω και δεν το εχω βρει ακομα ειναι υδρημα με τζακουζι που να μπαινει και η γκομενα μαζι και βεβεα φουλ προγραμα ειναι μερικα που υποσχονται απο το τηλεφωνο πολλα αλλα δεν αξιζουν μουφα η δουλεια μερικα απο αυτα ειναι δυο στο κολονακι ομηρου και σκουφα και αυτο στην νεα σμυρνη
 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

περιπου στα 55 με 60 κιλα αρκετα ψυλη καλο στηθος πολυ ευγενικη αν θυμαμε καλα πρεπει να εινα απο ρωσια πολυ καλη συμετοχη και καλο μασαζ η φιλη της ξανθια αλλα μπαζο και μεγαλης ηλικιας 45+
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
αυτο που ξαχνω και δεν το εχω βρει ακομα ειναι υδρημα με τζακουζι που να μπαινει και η γκομενα μαζι και βεβεα φουλ προγραμα ειναι μερικα που υποσχονται απο το τηλεφωνο πολλα αλλα δεν αξιζουν μουφα η δουλεια μερικα απο αυτα ειναι δυο στο κολονακι ομηρου και σκουφα και αυτο στην νεα σμυρνη
Ναι ρε παίχτη έτσι την πάτησα κι εγώ,απ το τηλεφωνο μου λέγαν για τζακούζι κι όταν πήγα είχε μόνο τηλέφωνο στο ντουζ




edit:Είχαν κι ένα με μεγάλα πλήκτρα στο γραφείο οκ
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
αυτο που ξαχνω και δεν το εχω βρει ακομα ειναι υδρημα με τζακουζι που να μπαινει και η γκομενα μαζι και βεβεα φουλ προγραμα ειναι μερικα που υποσχονται απο το τηλεφωνο πολλα αλλα δεν αξιζουν μουφα η δουλεια μερικα απο αυτα ειναι δυο στο κολονακι ομηρου και σκουφα και αυτο στην νεα σμυρνη
αυτο το προγραμμα ειναι πιο ακριβο,
πες μας για την ηπειρου, ειναι καλες γκομενες η μπαζα?
βυζομπαλα εχουν?
ειναι μιλφ, γκιλφ, περικολοζαμεντε, τι ρολο βαρανε εκει?
τιμουλα?
 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

φιλαρακι υπαρχει πραγματικο τηλεφωνο αλλα επειδη διακρινω αρκετη ειρωνια πηγενε μονο σου να διαπιστωσεις αν λεω αλειθεια η ψεματα  ηπειρου 5  3 οροφος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom