Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

petaxtoulis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια κατεβενω Αθηνα για 2 μερες καμμια βοηθεια?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
θησεως 67 νεα ονομασια OASIS υπο το σημερινο scouting
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
θησεως 79 νεα τεμαχια το 1 αξιζε κατα τα λοιπα τα ιδια η σεριφ στο 147 ντονα δε περναει πλεον που θα παει ομως
 

Graigos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
1
Αναφορά πριν δυο εβδομάδες, δυστυχώς εγγράφηκα μελος σήμερα, Στουρναρη 29, ψηλη Ρωσίδα milf απίστευτο καραμέλωμα, πολυ εξυηρετικη και προθυμη, φουλ πρόγραμμα, τρομαξε λίγο η κοπέλα μηπως ήμουνα μπατσος, έλειπε και η ζανα που με ξέρει αλλα την βρηκαμε την ακρη με το έτερον μέλος του καταστηματος που με θυμηθηκε. Όλα καλά τελικά και οι κοπέλες λιγότερο αγχωμενες...
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Αναφορά πριν δυο εβδομάδες, δυστυχώς εγγράφηκα μελος σήμερα, Στουρναρη 29, ψηλη Ρωσίδα milf απίστευτο καραμέλωμα, πολυ εξυηρετικη και προθυμη, φουλ πρόγραμμα, τρομαξε λίγο η κοπέλα μηπως ήμουνα μπατσος, έλειπε και η ζανα που με ξέρει αλλα την βρηκαμε την ακρη με το έτερον μέλος του καταστηματος που με θυμηθηκε. Όλα καλά τελικά και οι κοπέλες λιγότερο αγχωμενες...

Όνομα? Λοιπά χαρακτηριστικά? :huh:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Όνομα? Λοιπά χαρακτηριστικά? :huh:
Μαρία, μελαχροινή. Τεράστιο σκαρί, θωρηκτό Potemkin, πανύψηλη, οχι χοντρη, γενικα εντυπωσιακη.
Μου έχει προταθει απο συναγωνιστες αλλα δεν εκατσε ακομα, προβληματιζομαι για το χειρισμό λογω μεγεθους  :grin: :grin:
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Μαρία, μελαχροινή. Τεράστιο σκαρί, θωρηκτό Potemkin, πανύψηλη, οχι χοντρη, γενικα εντυπωσιακη.
Μου έχει προταθει απο συναγωνιστες αλλα δεν εκατσε ακομα, προβληματιζομαι για το χειρισμό λογω μεγεθους  :grin: :grin:

3 φορες εχω παει εκει κ ολο αυτην πετυχαινω στην πορτα κ με ξεσκιζει στην ανακριση

κ στο τελος μου λεει το κορυφαιο "μονο μασαζ κανουμε εδω!!!"  :2funny:

κ βεβαια την κανω με ελαφρια....

και δεν εχω δει κ ποτε αυτην την περιβοητη ζανα!!
 

Graigos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
1
Μαρία, μελαχροινή. Τεράστιο σκαρί, θωρηκτό Potemkin, πανύψηλη, οχι χοντρη, γενικα εντυπωσιακη.
Μου έχει προταθει απο συναγωνιστες αλλα δεν εκατσε ακομα, προβληματιζομαι για το χειρισμό λογω μεγεθους  :grin: :grin:

Εχει σίγουρα μια Μαρία μελαχροινή, μικρή σε ηλικία αλλά ψηλή όμως απο Μολδαβία. Αυτη που λέω εγώ είναι ψηλή επισης,  milf όμως με καρέ μαλλί και ανταυγειες (οταν πήγα τουλαχιστον).Α, έκανε πόρτα όταν πήγα και ζήτησα αυτήν αφού οι άλλες δεν μου γέμισαν το μάτι, οσο για το μέγεθος dont worry, θα την βρείς την ακρη..
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Εχει σίγουρα μια Μαρία μελαχροινή, μικρή σε ηλικία αλλά ψηλή όμως απο Μολδαβία. Αυτη που λέω εγώ είναι ψηλή επισης,  milf όμως με καρέ μαλλί και ανταυγειες (οταν πήγα τουλαχιστον).Α, έκανε πόρτα όταν πήγα και ζήτησα αυτήν αφού οι άλλες δεν μου γέμισαν το μάτι, οσο για το μέγεθος dont worry, θα την βρείς την ακρη..
για τι μεγεθος μιλαμε συντεκνε?
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
3 φορες εχω παει εκει κ ολο αυτην πετυχαινω στην πορτα κ με ξεσκιζει στην ανακριση

κ στο τελος μου λεει το κορυφαιο "μονο μασαζ κανουμε εδω!!!"  :2funny:

κ βεβαια την κανω με ελαφρια....

και δεν εχω δει κ ποτε αυτην την περιβοητη ζανα!!
που να την πετυχεις τη Ζανα... δεν την αφηνουν σε χλωρο κλαρι, πολυ υπερωρια. Οταν την εδειξα με το δαχτυλο αναστεναξε "τι εχετε παθει ολοι με μενα??"  :huh:
Εμενα με συνοδευσε φιλος απο εδω μεσα στην πρωτη μου επισκεψη και δεν ειχα ανακρισεις, ξερει αυτος  :grin: :grin:
 

Graigos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
1
3 φορες εχω παει εκει κ ολο αυτην πετυχαινω στην πορτα κ με ξεσκιζει στην ανακριση

κ στο τελος μου λεει το κορυφαιο "μονο μασαζ κανουμε εδω!!!"  :2funny:

κ βεβαια την κανω με ελαφρια....

και δεν εχω δει κ ποτε αυτην την περιβοητη ζανα!!

Προφανώς είναι αγχωμένες και μπορεί να τους έχει κάτσει και στραβή όσο έλειπε η ζάνα. Και εγώ στο τσακ πέρασα, αφου και μέχρι να πληρώσω στο τέλος μπήκε η αλλη η μικρή να τσεκάρει και ευτυχώς την είχα πάρει πριν απο κανα χρόνο και με θυμήθηκε και έτσι ξεαγχώθηκαν για την πληρωμή.

Για ΙΒΛΗ
Όσο γεμίζει η χούφτα σου και να περισσέυει  :) γυρω στο 1.70 χωρίς τακούνια αλλά νταρντάνα!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Για ΙΒΛΗ
Όσο γεμίζει η χούφτα σου και να περισσέυει  :) γυρω στο 1.70 χωρίς τακούνια αλλά νταρντάνα!!
την εχω φαει, απλα την περνανε την ιδια ανταυγεια που κανει και η Ζανιτσκα
πανε μαζι κομμωτηριο
λοιπον σε διδυμο , αλλα δε θα πω ποιες, η μια που εχω παρει και αλλες φορες μονη,
μολις ειδε οτι εδειχνα πολυ ενδιαφερον στην αλλη, εδειξε ψηγματα ζηλειας...
μαλλον την αλλη ζηλευε ομως , διοτι ηταν πιο μουναρα...
η μια δουλευει ακομα, η αλλη οχι
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
που να την πετυχεις τη Ζανα... δεν την αφηνουν σε χλωρο κλαρι, πολυ υπερωρια. Οταν την εδειξα με το δαχτυλο αναστεναξε "τι εχετε παθει ολοι με μενα??"  :huh:
Εμενα με συνοδευσε φιλος απο εδω μεσα στην πρωτη μου επισκεψη και δεν ειχα ανακρισεις, ξερει αυτος  :grin: :grin:
το μετα ειναι που μας ενδιαφερει, οι συστασεις δε μας πολυνοιαζουν :grin:
 

Graigos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
1
την εχω φαει, απλα την περνανε την ιδια ανταυγεια που κανει και η Ζανιτσκα
πανε μαζι κομμωτηριο
λοιπον σε διδυμο , αλλα δε θα πω ποιες, η μια που εχω παρει και αλλες φορες μονη,
μολις ειδε οτι εδειχνα πολυ ενδιαφερον στην αλλη, εδειξε ψηγματα ζηλειας...
μαλλον την αλλη ζηλευε ομως , διοτι ηταν πιο μουναρα...
η μια δουλευει ακομα, η αλλη οχι

Μουνάρα και να μην  δουλευεί..κάπου πάει ο νους μου, αν είναι αυτη που νομίζω (η τορπιλάκατος), ήταν μεγάλη απώλεια..ακόμα την νοσταλγώ.
 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
[tt]καλησπερα φιλοι καινουργιο υδρημα ηπειρου 5 3 οροφος δυο κοματια αλλα μονο η αντζελινα αξιζει πολυ καλο σερβις εχει και καναπε που γινεται κρεβατι  :fuck2: :fuck2:[tt][/tt][/tt]
 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μολις χτες ενημερωθηκα για το bourdela και χαρηκα ηταν κριμα που το ειχαν κλειστο τοσο καιρο
 

Graigos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
1
[tt]καλησπερα φιλοι καινουργιο υδρημα ηπειρου 5 3 οροφος δυο κοματια αλλα μονο η αντζελινα αξιζει πολυ καλο σερβις εχει και καναπε που γινεται κρεβατι  :fuck2: :fuck2:[tt][/tt][/tt]

Ρε θάνο βαλτός είσαι ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom