Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια  ξερει  κανεις  το  μασσαζ που  ειναι  στην κηφισια  Ροδων  που κανει  μασσαζ μεσα  στο  χαμαμ ???      ειναι  στα  δεν ??    αν  ξερει  καποιος  ας  πει..

ευχαριστω
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
αρε φιλαρα τι επαθες.... αυτη δουλευε στην ομηρου και την εδιωξαν γιατι επιασε μυκητες το μουνι της γιαυτο και η μποχα μαλλον δεν εκανε θεραπεια η ρουφιανα μεγαλη προσοχη!!!







ωχ...μην μου λες τετοια συναδελφεεε!!! λες να επαθα καμμια ζημια και να τρεχω?? τι γινετε με τους μυκητες? εχουν κανενα συμπτωμα??
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
ΑΝΟΙΞΑΜΕ νέο studio massage, προσφέρουμε μασάζ, για ξεκούραση - χαλάρωση και ένα πρωτότυπο V.Ι.Ρ. and Soap massage, για γυναίκες και άνδρες, (πλατεία Βικτωρίας).

επίσκεψη χτες το απόγευμα
τεμάχια 2 μιλφ από ρωσία ξανθά
δεν με αρέσουν τα μιλφ
αλλά σε όσους αρέσουν δεν νομίζω να κακοπεράσουν
60 ευρώ έχει το body 2 body!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
επίσκεψη χτες το απόγευμα
τεμάχια 2 μιλφ από ρωσία ξανθά
δεν με αρέσουν τα μιλφ
αλλά σε όσους αρέσουν δεν νομίζω να κακοπεράσουν
60 ευρώ έχει το body 2 body!

Έλεγαν τίποτα από εμφάνιση; Μέσα στη στοά είναι;
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
για να μην τα ξαναλεμε.......παω επι 3 χρονια γαλατσιου 1......μπενοντασ μεσα νομιζω οτι μπαινω σπιτι μου.......μετριες προς το καλο φατσικα...υπηρεσιες τελιες.....μην πειραματιζεστε...διαλεξτε ενα ιδρυμα χτιστε το......και οτι καινουργιο ερχετε θα σας ειδοποιουν με sms και θα ειστε ο πρωτος στην επιτροπη δοκιμων
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
επίσκεψη χτες το απόγευμα
τεμάχια 2 μιλφ από ρωσία ξανθά
δεν με αρέσουν τα μιλφ
αλλά σε όσους αρέσουν δεν νομίζω να κακοπεράσουν
60 ευρώ έχει το body 2 body!
στειλε πμ την διευθυνση ή οποιος αλλος την ξερει ας μου την στειλει
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
......
ΑΝΟΙΞΑΜΕ νέο studio massage, προσφέρουμε μασάζ, για ξεκούραση - χαλάρωση και ένα πρωτότυπο V.Ι.Ρ. and Soap massage, για γυναίκες και άνδρες, (πλατεία Βικτωρίας).

ξέρει κανείς τίποτα για αυτά τα ιδρύματα?

επίσκεψη χτες το απόγευμα
τεμάχια 2 μιλφ από ρωσία ξανθά
δεν με αρέσουν τα μιλφ
αλλά σε όσους αρέσουν δεν νομίζω να κακοπεράσουν
60 ευρώ έχει το body 2 body!

Και εγώ επισκέφθηκα το συγκεκριμένο χτες το μεσημέρι... Επιβεβαιώνω τον heel ότι έχει μόνο milf μέσα... Ούτε εμένα μ αρέσουν τα milf αλλά είπα να κάνω μια δοκιμή στην πιο εμφανίσιμη από τις 3 (το μεσημέρι που πήγα ήταν 3)... Όνομα δεν θυμάμαι αλλά ήταν γύρω στα 40-45, με πλατινε ξανθό μαλλί, αρκετά μεγάλο κώλο και 3άρια βυζιά....

Από μασάζ θα βάλω 3 με άριστα το 10 λίαν επιεικώς (κανονικά θα βαζα άσσο) καθώς από ότι μου είπε είναι μολις 6 μήνες Ελλάδα και στο μαγαζί μόλις 2 βδομάδες.. Πιο πριν βέβαια ήταν στης Λιουντας αλλά δεν έμαθε όπως φαίνεται τίποτα...
Στην μπριζόλα θα βάλω 1 με άριστα το 10 (με πάρα πολύ μεγάλη επιείκεια). Η γκόμενα ενώ ήταν αυτή που μου κανε επίθεση (...άρχισε να μου γλύφει το αυτί ενώ ήμουν ακόμη μπρούμυτα και δεν είχα καν κάνει κίνηση να της πιάσω ούτε την γάμπα) μετά το παιζε παρθενόπη... Άκουσα ατάκες του στυλ "πως είναι δυνατόν να προχωραμε αφού δεν έχουμε μιλήσει αρκετά και δεν έχουμε γνωριστεί..." .... Sorry αλλά αν έπρεπε να φλερτάρω πήγαινα και σε μπαρ... Η πίπα της τουλάχιστον ήταν αρκετά ορεξάτη αν και με όχι ιδιαίτερη τεχνική... Το μπριζόλιασμα καθεαυτό ήταν απαράδεκτο... Όλο "μη" και "όχι" και "να γνωριστούμε πρώτα"... Με τα χίλια ζόρια τελείωσα κυρίως επειδή απείχα από το sport καμια 10αριά μέρες λόγω τρελλού φόρτου εργασίας...

Overall: Το κοστουμάκι πήγε 70 € αν και στην αρχή μου ζήτησε 80 €. Βέβαια ήμουν ανένδοτος καθώς η σερίφισσα μου χε πει στην αρχή 50 € το απλό μασσάζ και 60 € το vip (body2body) το οποίο δεν πρόλαβε να γίνει καθώς όπως ανέφερα παραπάνω η γκόμενα μου κανε επίθεση...
Προφανώς και δεν σκοπεύω να ξαναπατήσω στο μαγαζί... Με 70 € πάω στης Μελίνας ή στης Καίτης και περνάω 100 φορές καλύτερα...    
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Και εγώ επισκέφθηκα το συγκεκριμένο χτες το μεσημέρι... Επιβεβαιώνω τον heel ότι έχει μόνο milf μέσα... Ούτε εμένα μ αρέσουν τα milf αλλά είπα να κάνω μια δοκιμή στην πιο εμφανίσιμη από τις 3 (το μεσημέρι που πήγα ήταν 3)... Όνομα δεν θυμάμαι αλλά ήταν γύρω στα 40-45, με πλατινε ξανθό μαλλί, αρκετά μεγάλο κώλο και 3άρια βυζιά....

Από μασάζ θα βάλω 3 με άριστα το 10 λίαν επιεικώς (κανονικά θα βαζα άσσο) καθώς από ότι μου είπε είναι μολις 6 μήνες Ελλάδα και στο μαγαζί μόλις 2 βδομάδες.. Πιο πριν βέβαια ήταν στης Λιουντας αλλά δεν έμαθε όπως φαίνεται τίποτα...
Στην μπριζόλα θα βάλω 1 με άριστα το 10 (με πάρα πολύ μεγάλη επιείκεια). Η γκόμενα ενώ ήταν αυτή που μου κανε επίθεση (...άρχισε να μου γλύφει το αυτί ενώ ήμουν ακόμη μπρούμυτα και δεν είχα καν κάνει κίνηση να της πιάσω ούτε την γάμπα) μετά το παιζε παρθενόπη... Άκουσα ατάκες του στυλ "πως είναι δυνατόν να προχωραμε αφού δεν έχουμε μιλήσει αρκετά και δεν έχουμε γνωριστεί..." .... Sorry αλλά αν έπρεπε να φλερτάρω πήγαινα και σε μπαρ... Η πίπα της τουλάχιστον ήταν αρκετά ορεξάτη αν και με όχι ιδιαίτερη τεχνική... Το μπριζόλιασμα καθεαυτό ήταν απαράδεκτο... Όλο "μη" και "όχι" και "να γνωριστούμε πρώτα"... Με τα χίλια ζόρια τελείωσα κυρίως επειδή απείχα από το sport καμια 10αριά μέρες λόγω τρελλού φόρτου εργασίας...

Overall: Το κοστουμάκι πήγε 70 € αν και στην αρχή μου ζήτησε 80 €. Βέβαια ήμουν ανένδοτος καθώς η σερίφισσα μου χε πει στην αρχή 50 € το απλό μασσάζ και 60 € το vip (body2body) το οποίο δεν πρόλαβε να γίνει καθώς όπως ανέφερα παραπάνω η γκόμενα μου κανε επίθεση...
Προφανώς και δεν σκοπεύω να ξαναπατήσω στο μαγαζί... Με 70 € πάω στης Μελίνας ή στης Καίτης και περνάω 100 φορές καλύτερα...    
πω πω ρε φιλε ευτυχως. και θα εκανα  :jerking: αν πηγαινα. μπραβο ρε παιδια για την αμεση ενημερωση
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
εχει παρει κανεις την κινεζα που βαζη αγγελια στης εφημεριδες;  δοκιμαστε ειναι πολυ καλη την πηρα και μου αρεσε 80 ευρω το μενου εχει.
Kαλημερα φιλε , πως πανε τα κεφια , γραψε καμμια λεπτομερεια παραπανω νε το κινεζακι και στειλε το τηλεφωνο της με πμ.
Ευχαριστω και νασαι καλα.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
σωστος ο παικτης
για να μην τα ξαναλεμε.......παω επι 3 χρονια γαλατσιου 1......μπενοντασ μεσα νομιζω οτι μπαινω σπιτι μου.......μετριες προς το καλο φατσικα...υπηρεσιες τελιες.....μην πειραματιζεστε...διαλεξτε ενα ιδρυμα χτιστε το......και οτι καινουργιο ερχετε θα σας ειδοποιουν με sms και θα ειστε ο πρωτος στην επιτροπη δοκιμων
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
επίσκεψη χτες το απόγευμα
τεμάχια 2 μιλφ από ρωσία ξανθά
δεν με αρέσουν τα μιλφ
αλλά σε όσους αρέσουν δεν νομίζω να κακοπεράσουν
60 ευρώ έχει το body 2 body!

Δοκίμασες? Αν ναι τι λέει από "υπηρεσίες"?
Ποιά είναι η ακριβής διεύθυνση?
 

calvin

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
για να μην τα ξαναλεμε.......παω επι 3 χρονια γαλατσιου 1......μπενοντασ μεσα νομιζω οτι μπαινω σπιτι μου.......μετριες προς το καλο φατσικα...υπηρεσιες τελιες.....μην πειραματιζεστε...διαλεξτε ενα ιδρυμα χτιστε το......και οτι καινουργιο ερχετε θα σας ειδοποιουν με sms και θα ειστε ο πρωτος στην επιτροπη δοκιμων

Εκει ηταν και η αντζι.Ξανθια milf εκ Ρωσσιας. Τη θυμασαι? ξερεις μηπως τωρα που βρισκεται?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Εκει ηταν και η αντζι.Ξανθια milf εκ Ρωσσιας. Τη θυμασαι? ξερεις μηπως τωρα που βρισκεται?
για πειτε και για μας που δεν ξερουμε :helpplea: γαλατσιου 1 τι γραφει το κουδουνι? οροφος?
ειναι καμια βιζουρα? :helpplea:
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
517
Κριτικές
20
Like
1.597
Πόντοι
4.645
Kαλημερα φιλε , πως πανε τα κεφια , γραψε καμμια λεπτομερεια παραπανω νε το κινεζακι και στειλε το τηλεφωνο της με πμ.
Ευχαριστω και νασαι καλα.
Παιδιά, αν σας είναι εύκολο,θα ήθελα το τηλ. της κινεζούλας με πμ.Ευχαριστώ
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
για πειτε και για μας που δεν ξερουμε :helpplea: γαλατσιου 1 τι γραφει το κουδουνι? οροφος?
ειναι καμια βιζουρα? :helpplea:

Κουδούνι Μαλάξεις νομίζω (2ος όροφος, αριστερό ασανσέρ. Το επάνω κουδούνι είναι χαλασμένο). Εχω καιρό να πάω, αλλά συνήθως πρώτο βιολί εκεί είναι η Ειρήνη και η ξανθιά Ρουμάνα που δεν θυμάμαι το όνομά της αυτή τη στιγμή, έχω κολλήσει, αν το θυμηθώ θα κάνω edit.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
για αυτο στο καραβελ ξερω οτι ειναι απο την πισω μερια στο δρομο που ειναι το γκαραζ του καραβελ,εχω παρει τηλ και εχω ρωτησει"αν προσφερεται εκτωνοση" αλλα μου ειπαν οχι.δεν εχω παει ομως για να πω σιγουρα.θελω να δοκιμασω ομως,αν καποιος δοκιμασει ας γραψει

Πίσω από το Κάραβελ υπάρχει στην Κρίτωνος το Day Spa αν δεν απατώμαι. Εκεί παίζουν μία ή δύο πρώην Δεριγνύ 14 μέτριες προς το καλό, με φραπέ τουλάχιστον από την μία. Η πληροφορία είναι από άλλη θεραπεύτρια δεν έλεγξα προσωπικά.
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Πίσω από το Κάραβελ υπάρχει στην Κρίτωνος το Day Spa αν δεν απατώμαι. Εκεί παίζουν μία ή δύο πρώην Δεριγνύ 14 μέτριες προς το καλό, με φραπέ τουλάχιστον από την μία. Η πληροφορία είναι από άλλη θεραπεύτρια δεν έλεγξα προσωπικά.

Το μασατζίδικο στην Κρίτωνος προτείνεται μόνο για καλό μασάζ και τίποτα παραπάνω.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Δοκίμασες? Αν ναι τι λέει από "υπηρεσίες"?
Ποιά είναι η ακριβής διεύθυνση?

δηλαδή δεν σου φτάνει η αναφορά του brdlust λίγο πιο πάνω;
αφού ο άνθρωπος είναι σαφής!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
για να μην τα ξαναλεμε.......παω επι 3 χρονια γαλατσιου 1......μπενοντασ μεσα νομιζω οτι μπαινω σπιτι μου.......μετριες προς το καλο φατσικα...υπηρεσιες τελιες.....μην πειραματιζεστε...διαλεξτε ενα ιδρυμα χτιστε το......και οτι καινουργιο ερχετε θα σας ειδοποιουν με sms και θα ειστε ο πρωτος στην επιτροπη δοκιμων
Σωστη τακτικη,προσυπογραφω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom