Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.122
Κριτικές
491
Like
37.407
Πόντοι
41.447

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

που ειναι ρε οι ενημερωσεις σου?σταματησαν τα λαδια και οι πουδρες?ελεος...ειπαμε να σταματησεις να πηγαινεις,να κανεις οικονομια αλλα ολα εχουν και ενα οριο.. :pipa2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.122
Κριτικές
491
Like
37.407
Πόντοι
41.447
που ειναι ρε οι ενημερωσεις σου?σταματησαν τα λαδια και οι πουδρες?ελεος...ειπαμε να σταματησεις να πηγαινεις,να κανεις οικονομια αλλα ολα εχουν και ενα οριο.. :pipa2:

oικονομική κρίση. αυτό το μήνα έχω να πάω και σε 2 γάμους και 2 βαφτίσια..

τέλος
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
Έχεις καμιά ενημέρωση από Τζόντι;
Έφερε καμιά θεραπεύτρια;; Όποτε την παίρνω τηλέφωνο, μου λέει από Δευτέρα, μεθαύριο κ.λπ.

Είναι κι άλλες ειδικευμένες στον φραπέ. Η ομάδα από πρώην Οικονόμου ήταν/είναι εξαιρετική. Βερόνικα, Ναταλή, Ειρήνη (νυν Μαρίνα), κορυφαίες φραπεδιάρες με εξαιρετική τεχνική κατάρτιση. Αλλά ο πολύς φραπές βλάπτει. Χρειάζονται και ζωϊκές πρωτεΐνες ("μπριζόλα").
Η Ταμαρα που χαθηκε?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.122
Κριτικές
491
Like
37.407
Πόντοι
41.447

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αυτή νομίζω είχε ανοίξει δικό της μαγαζί στην Πατησίων στο υψος της ΑΣΟΕΕ
δεν περπατησε, το έκλεισε και τώρα την ψάχνουμε...

μπας και ειναι σε καμμια παροδο της πατησιων? :rockon:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλε γκραμς καλημερα δεν εχει φερει τιποτα ακομη ειναι μονοι της.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
εχει παρει κανεις την κινεζα που βαζη αγγελια στης εφημεριδες;  δοκιμαστε ειναι πολυ καλη την πηρα και μου αρεσε 80 ευρω το μενου εχει.
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
εχει παρει κανεις την κινεζα που βαζη αγγελια στης εφημεριδες;  δοκιμαστε ειναι πολυ καλη την πηρα και μου αρεσε 80 ευρω το μενου εχει.

πόση ώρα;
την πήρες σπίτι σου ή ήρθε στον χώρο σου;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ενημερωση απο πατησιων 314! γινοταν παρελαση απο γκομενες!! ονοματα μην ρωτησετε..θα σας γελασω...αλλα ηταν οι περισοτερες μικρουλες..προτιμησα μια σιτεμενη, ονοματι τζενη, μικροκαμωμενη γυρω στα 35, δουλευε πριν στο κωλονακι , στο οποιο μου ειπε οτι ειναι κανονικο μπριζολαδικο! με το που εβγαλε το...κομπινεζον μου ηρθε μια μποχα...αστα να πανε!! το εκανα στα γρηγορα και εφυγα βολιδα!! ειναι ντροπη σ'αυτα τα μαγαζια να μην κανουν ντουζ αμεσωσ μετα τον πελατη :pipa2:..τι διαολο? βαριουντε να πλυθουν μερικες.... :huh:
ετσι που κανουν θα χασουν πελατες........ :cum:

αρε φιλαρα τι επαθες.... αυτη δουλευε στην ομηρου και την εδιωξαν γιατι επιασε μυκητες το μουνι της γιαυτο και η μποχα μαλλον δεν εκανε θεραπεια η ρουφιανα μεγαλη προσοχη!!!
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
ΩΡΟΣ ιδανικός για σωματική ευεξία, πλησίον Κάραβελ, έμπειρες Ελληνίδες μασέζ σας βοηθούν να δραπετεύσετε
από το άγχος της καθημερινότητας

ΕΥ ΖΗΝ Πατησίων 175, 4ος όροφος, πλατεία Αμερικής και Natural Life Κηφισίας 76, 4ος,
Αμπελόκηποι  δυο ολοκληρωμένες προτάσεις για τη χαλάρωσή σας

ΑΝΟΙΞΑΜΕ νέο studio massage, προσφέρουμε μασάζ, για ξεκούραση - χαλάρωση και ένα πρωτότυπο V.Ι.Ρ. and Soap massage, για γυναίκες και άνδρες, (πλατεία Βικτωρίας).


ξέρει κανείς τίποτα για αυτά τα ιδρύματα?
 

sputnik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα ξέρετε τίποτα για Πατησίων 339? ή για Αχχιλέως στο Π.Φάληρο?

Thnx
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Επισκέφθηκα μαγαζί Πατησίων 314.
Μιλάμε για εντελώς ξεπέτα.
Πρώτη φορά το επισκέφθηκα, μετά από σχόλια συναδέλφων και έφαγα μεγάλη ΗΤΤΑ.
:S
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
ΩΡΟΣ ιδανικός για σωματική ευεξία, πλησίον Κάραβελ, έμπειρες Ελληνίδες μασέζ σας βοηθούν να δραπετεύσετε
από το άγχος της καθημερινότητας

ΕΥ ΖΗΝ Πατησίων 175, 4ος όροφος, πλατεία Αμερικής και Natural Life Κηφισίας 76, 4ος,
Αμπελόκηποι  δυο ολοκληρωμένες προτάσεις για τη χαλάρωσή σας

ΑΝΟΙΞΑΜΕ νέο studio massage, προσφέρουμε μασάζ, για ξεκούραση - χαλάρωση και ένα πρωτότυπο V.Ι.Ρ. and Soap massage, για γυναίκες και άνδρες, (πλατεία Βικτωρίας).


ξέρει κανείς τίποτα για αυτά τα ιδρύματα? πλησιον καραβελ ...που δηλαδη ακριβως??
 

SeXoMaNiAc_24

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
για αυτο στο καραβελ ξερω οτι ειναι απο την πισω μερια στο δρομο που ειναι το γκαραζ του καραβελ,εχω παρει τηλ και εχω ρωτησει"αν προσφερεται εκτωνοση" αλλα μου ειπαν οχι.δεν εχω παει ομως για να πω σιγουρα.θελω να δοκιμασω ομως,αν καποιος δοκιμασει ας γραψει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom