Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

Επισκέπτης
το χω ξεφτιλίσει;;εγω ρε καμμενε βγενοπουλε; εγω εχω κανει 4 ποστ σε ολο το θρεντ και εσυ το εχεις γαμησει ολόκληρο και το έχω ξεφτιλισει κιολας; πόσο νιουρης είσαι ρε που λενε κ στο χωριο μου. χου ρε !χου!

Αμε να γλειψεις κανενα αλβανικο πουτσο μωρη δηθεν "προοδευτικε" φιλανθρωπιστη
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ο χρήστης Eskiya έχει απόλυτο δίκηο.

Η χρήση του warn προς αυτόν είναι απολύτως απαράδεκτη.
Εξυβρίστηκε ενώ είχε εκφράσει μία γενική γνώμη.

Θα ήθελα να ήξερα ποιός είναι ο mod που το έκανε και αν θα έχει το θάρρος να αναλάβει την ευθύνη των πράξεων του.

Eγώ!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
το χω ξεφτιλίσει;;εγω ρε καμμενε βγενοπουλε; εγω εχω κανει 4 ποστ σε ολο το θρεντ και εσυ το εχεις γαμησει ολόκληρο και το έχω ξεφτιλισει κιολας; πόσο νιουρης είσαι ρε που λενε κ στο χωριο μου. χου ρε !χου!

βρισε με βρισε με
μου ανεβαζεις το επιπεδο
ειναι τιμη μου να με βριζει ενας αριστερος
ευχαριστω :2funny:
μην μου πεις τωρα οτι και ο βγενο δεν ειναι τυπος?
αριστερος ειναι ξερεις
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
προδευτικοι με δεξια βολεμενη τσεπη μολις βρουν την ευκαιρια.... :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εδώ και σελίδες μια παρέα βρίζει και χλευάζει ένα άτομο που ούτε το ξέρω ούτε έχω καμια επιθυμία να το γνωρίσω ή να το υποστηρίξω χυδαία, φλουντάρει και κάνει το θρεντ παρειστικο τσατ, κάνω ένα γενικό σχόλιο και ένα από τα άτομα της ιδιας παρέας μου απαντάει κόψε την πρωινή και βαζετε γουορν σε μένα; τι ναρκωτικά παίρνετε ρε; για τα πανηγυρια είστε και το σαιτ και όλοι σας. Δεν λέω για τον πούτσο γιατι θα φαω μπαν μαλλον.

Νομίζω ότι ο φίλος δε παραπονείται εντελώς άδικα. Αν και έγινε ωραίος χαβαλές με τον γνωστό κατ' επανάληψη πάπαρο, έχουν ειπωθεί και έχουν ειπωθεί 
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Ο χρήστης Eskiya έχει απόλυτο δίκηο.

Η χρήση του warn προς αυτόν είναι απολύτως απαράδεκτη.
Εξυβρίστηκε ενώ είχε εκφράσει μία γενική γνώμη.

Θα ήθελα να ήξερα ποιός είναι ο mod που το έκανε και αν θα έχει το θάρρος να αναλάβει την ευθύνη των πράξεων του.

να και ο αλλος
δικε μου πουσαι εσυ
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ασε μην αρχισουμε να λεμε ποσοι αριστεροι σε εισαγωγικα ειναι βολεμενοι..αριστεροι στα νιατα...μπε-εμ-βε αργοτερα..
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Σολιτονιε ή πως σε λένε από που ψωνίζεις ναρκωτικά;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
ασε μην αρχισουμε να λεμε ποσοι αριστεροι σε εισαγωγικα ειναι βολεμενοι..αριστεροι στα νιατα...μπε-εμ-βε αργοτερα..

παντως εμενα ο παππους μου που πολεμησε με τους δεξιους πηρε ενα μεταλλιο,και κατι αριστεροι στο χωριο πηραν κατι συνταξαρες
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
παντως εμενα ο παππους μου που πολεμησε με τους δεξιους πηρε ενα μεταλλιο,και κατι αριστεροι στο χωριο πηραν κατι συνταξαρες
καλά ρε ... έγιναν ολυμπιακοί αγώνες το 44 στην ελλάδα;

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ολυμπιακος-παναθηιναικος εγινε το θρεντ μαγκες...ητοι δεξια-συριζα...κουλαρετε
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εσύ για αυτή σου την πράξη τιμωρείσαι με δια βίου μπαν από την Αλέξια του πρίνσες.....
Εκεί είμαι εγώ γλομπαλ μοντερέιτορ......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μη λες μεγάλα λόγια, υπάρχουν δυνάμεις που δεν επίστασαι :2funny: Πάντως άμα θέλετε να χαρείτε βρισίδι, ψάξτε για διάλογο gamaomanoules , Leonknight
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
αγιος κανενας δεν ειναι...ουτε οι δεξιοι ουτε οι αριστεροι..το θεμα ειναι να διδασκομεθα απο τα λαθη μας...και να βρισκουμε την χρυση τομη...αλλιως παλι εμφυλιο θελετε ρε σεις?και χαθουν οι φραπεδες?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
καλά ρε ... έγιναν ολυμπιακοί αγώνες το 44 στην ελλάδα;

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

εγιναν ρε
του ειχαν στα 400 με εμποδια :2funny:
μια μαλακια του δωσαν σαν μεταλλιο
μου τοχε δειξει αλλα δεν θυμαμε πως ηταν ακριβως
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
στο τελος τελος τα συνορα ορθανοιχτα ειναι..οποιος θελει πηγαινει και ζει ειτε στην γερμανια αν ειναι δεξιος..ειτε στην βορειο κορεα η βιετναμ αν ειναι απο τους μαχητες του τσε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom