Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Αρχικα ημουν Ρεπουση, μετα Τσιπρας και τωρα Τσε. Εισαι υπερβολικα προβλεψιμος όπως όλοι οι βλάκες. Και η φάση είναι ότι με παρομοιάζεις με άτομα που ούτε θαυμάζω ( 1 ), ούτε θα ψηφίσω ( 2 ), ούτε ξέρω και πολλά για αυτούς ( 3 ). Αρχίβλακα! Συνέχιστε να ποστάρετε με τους φίλους σου. Καλά το πάτε.

καλα οτι εισαι λιγο ρεπουση φαινεται,δεν νομιζω να διαφωνει καποιος ;)
δεν ψηφιζεις ε?ε απο ποτε οι πνευματικα αναπηροι ψηφιζουν :2funny:
παρα πολυ καλα
και ξερω οτι γουσταρεις τσεγκεβαρακο,γιαυτο εβαλα κια το καταλληλο αβαταρ
για παρτυ σου κοκοβιε :2funny:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ποσο ευκολο ειναι να βριζουν μερικοι στο ιντερνετ..μου κανει εντυπωση ρε μαγκες..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα οτι εισαι λιγο ρεπουση φαινεται,δεν νομιζω να διαφωνει καποιος ;)
δεν ψηφιζεις ε?ε απο ποτε οι πνευματικα αναπηροι ψηφιζουν :2funny:
παρα πολυ καλα
και ξερω οτι γουσταρεις τσεγκεβαρακο,γιαυτο εβαλα κια το καταλληλο αβαταρ
για παρτυ σου κοκοβιε :2funny:
ρε νούμερο που τη θυμήθηκες αυτή τη λέξη......
Ακου κοκοβιός.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε μαλακισμένο εσύ θα μου το τρυπήσεις το στομάχι στο τέλος........
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρε απόλυτε κράτα τις δυνάμεις σου για τη Νταίζυ, δεν ποστάρουν όλοι παπάρες
 

Επισκέπτης
eskiya που ειχες χαθει?Στην Αλβανια εισουν παλι η σε κανενα Κουρδισταν? :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :headbang:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
και σεις δεν βαριεσται να βριζεσται με το πληκρολογιο...εγω βαριεμαι....πλακα πλακα δωσε μας χαβαλε στους ελληνες..και ενωσε τσεγκεβαρα με μεταξα...piece men :2funny: :2funny:
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Εδώ και σελίδες μια παρέα βρίζει και χλευάζει ένα άτομο που ούτε το ξέρω ούτε έχω καμια επιθυμία να το γνωρίσω ή να το υποστηρίξω χυδαία, φλουντάρει και κάνει το θρεντ παρειστικο τσατ, κάνω ένα γενικό σχόλιο και ένα από τα άτομα της ιδιας παρέας μου απαντάει κόψε την πρωινή και βαζετε γουορν σε μένα; τι ναρκωτικά παίρνετε ρε; για τα πανηγυρια είστε και το σαιτ και όλοι σας. Δεν λέω για τον πούτσο γιατι θα φαω μπαν μαλλον.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και σεις δεν βαριεσται να βριζεσται με το πληκρολογιο...εγω βαριεμαι....πλακα πλακα δωσε μας χαβαλε στους ελληνες..και ενωσε τσεγκεβαρα με μεταξα...piece men :2funny: :2funny:
μεταξύ μας ...... Μεταξά αδερφέ.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εδώ και σελίδες μια παρέα βρίζει και χλευάζει ένα άτομο που ούτε το ξέρω ούτε έχω καμια επιθυμία να το γνωρίσω ή να το υποστηρίξω χυδαία, φλουντάρει και κάνει το θρεντ παρειστικο τσατ, κάνω ένα γενικό σχόλιο και ένα από τα άτομα της ιδιας παρέας μου απαντάει κόψε την πρωινή και βαζετε γουορν σε μένα; τι ναρκωτικά παίρνετε ρε; για τα πανηγυρια είστε και το σαιτ και όλοι σας. Δεν λέω για τον πούτσο γιατι θα φαω μπαν μαλλον.
εγώ δλδ που πήρα τη βούλα χωρίς να έχω καταλάβει τι είπα τι να πω;
 

Επισκέπτης
Εδώ και σελίδες μια παρέα βρίζει και χλευάζει ένα άτομο που ούτε το ξέρω ούτε έχω καμια επιθυμία να το γνωρίσω ή να το υποστηρίξω χυδαία, φλουντάρει και κάνει το θρεντ παρειστικο τσατ, κάνω ένα γενικό σχόλιο και ένα από τα άτομα της ιδιας παρέας μου απαντάει κόψε την πρωινή και βαζετε γουορν σε μένα; τι ναρκωτικά παίρνετε ρε; για τα πανηγυρια είστε και το σαιτ και όλοι σας. Δεν λέω για τον πούτσο γιατι θα φαω μπαν μαλλον.

κλαψ λυγμμμ πιο δυνατααα  :'(


Ειναι φασιστες οι μοντς και οι αντμινς  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

Μην παρεις και εσυ τον δρομο την προσφυγιας μονο σαν τον Παπαριωνα και κλαιτε μαζι παρεα  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Εδώ και σελίδες μια παρέα βρίζει και χλευάζει ένα άτομο που ούτε το ξέρω ούτε έχω καμια επιθυμία να το γνωρίσω ή να το υποστηρίξω χυδαία, φλουντάρει και κάνει το θρεντ παρειστικο τσατ, κάνω ένα γενικό σχόλιο και ένα από τα άτομα της ιδιας παρέας μου απαντάει κόψε την πρωινή και βαζετε γουορν σε μένα; τι ναρκωτικά παίρνετε ρε; για τα πανηγυρια είστε και το σαιτ και όλοι σας. Δεν λέω για τον πούτσο γιατι θα φαω μπαν μαλλον.

ενταξει τοπες το παραπονο σου τωρα
δλδ προσπαθεις να κανεις προπαγανδα εναντιον μου?
εσυ τοχεις ξεφτυλισει και νομιζεις οτι αν βρισεις θα περασει ετσι επειδη σου περναγε τοσο καιρο
μαντεψε ομως
ατυχησες φιλε ;)
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
εσκιγια...και το συγκεκριμενο ατομο δεν ειναι αγιο...απλα χειριζεται τον λογο και σταζει το δηληριο με καυστικες ειρωνιες...δεν παιρνω το μερος κανενος..απλα οταν δυο βριζωντσι η αληθεια στην μεση ειναι...φτανει να θες να την δεις βεβαια
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
ενταξει τοπες το παραπονο σου τωρα
δλδ προσπαθεις να κανεις προπαγανδα εναντιον μου?
εσυ τοχεις ξεφτυλισει και νομιζεις οτι αν βρισεις θα περασει ετσι επειδη σου περναγε τοσο καιρο
μαντεψε ομως
ατυχησες φιλε ;)
το χω ξεφτιλίσει;;εγω ρε καμμενε βγενοπουλε; εγω εχω κανει 4 ποστ σε ολο το θρεντ και εσυ το εχεις γαμησει ολόκληρο και το έχω ξεφτιλισει κιολας; πόσο νιουρης είσαι ρε που λενε κ στο χωριο μου. χου ρε !χου!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ο χρήστης Eskiya έχει απόλυτο δίκηο.

Η χρήση του warn προς αυτόν είναι απολύτως απαράδεκτη.
Εξυβρίστηκε ενώ είχε εκφράσει μία γενική γνώμη.

Θα ήθελα να ήξερα ποιός είναι ο mod που το έκανε και αν θα έχει το θάρρος να αναλάβει την ευθύνη των πράξεων του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom