Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 71K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.814
Κριτικές
32
Like
25.077
Πόντοι
8.346
Εδώ τα κάνουν αυτά κάτι μεγάλοι γαμιάδες του πληκτρολογίου,πηγαίνουν κουτσομπολευουν και ρουφιανεύουν τα μέλη μήπως παρουν κανένα εξτραδακι . Που είναι και μεγαλύτερης ηλικίας οι ξεφτίλες,δεν θα τα κάνει ο μικρός;
....βρε μαζι σου, ας κουτσομπολευουν οσο θελουν για οποιοδηποτε προσωπικο λογο αλλα τις φωτογραφιες μελων που τις βρισκουν ?!?!? :think:
:think::think:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.807
Κριτικές
8
Like
31.729
Πόντοι
6.536
Ρε ψωφο από καρκίνο γαμω τη Πουτανα σου να ηρεμήσει ο τόπος κάτι τέτοιοι σα και σένα μας κατάστρεψαν τη χώρα έλα ψωφα.Επισης τη ευγενικη κοπελα τη γαμαγα όσο ήταν φυλής τώρα δε το γαμαω πλέον που δε είναι φυλής που τη θυμήθηκες ?
Τελειωμένος πούστης είσαι...
Κατά φαντασίαν γαμιάς....
Εύχεσαι καρκίνους κτλ "άντρα" του πληκτρολογίου....


Ελα πούλο τώρα γτχ σου...
 

Okanenas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
124
Like
150
Πόντοι
1
....βρε μαζι σου, ας κουτσομπολευουν οσο θελουν για οποιοδηποτε προσωπικο λογο αλλα τις φωτογραφιες μελων που τις βρισκουν ?!?!? :think:
:think::think:
Χτενίζουν μερόνυχτα το ίντερνετ οι καμμένοι. Κανένα ινσταγκραμ ,φβ. Μπορεί και να διαρρεύσουν αυτά από κανένα άλλο μέλος εδώ που εχουν πάρε δώσε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.940
Κριτικές
2
Like
18.178
Πόντοι
3.556
Δε είναι κλαψα αδερφέ απλά δε αντέχω άλλο να βγάζεις τόσο μίσος πολλοί εδώ μέσα μου κάναν μπουλινγκ αλλά εσύ το παρατραβας σε σημείο άσχημο λιπαμαι πρέπει λίγο να καταλάβεις που είναι τα όρια πας να με βγάλεις γκέι επειδή δε έχω χύσει μερικές φορές μέσα,εγώ χύνω μέσα στη 1 ώρα περισσότερο αλλά δε έχω λεφτά να πηγαίνω συνέχεια στη μία ώρα οι 20 φορές είναι της μιας ώρας όλες απλά θέλω χρόνο και η μία ώρα όμως θέλει λεφτά αλλά εγώ θέλω να γαμαω συχνά και δε έχω λεφτά για μια ώρα συχνά
μάζεψε λεφτά , πρώτα βέβαια θα πρέπει να δουλέψεις όπως σε είχα συμβουλεύσει , και μια κ δυο κ τρεις δουλειές
Αυτό είναι το πρώτο βήμα , θα δείς ότι θα σου περάσουν οι κρίσεις,τα νεύρα και θα ξεκολλήσεις από δω που σου κάνει κακό...
Εδώ είναι για όσους έχουν λίγα πολλά .... εσύ πρέπει να μην κάθεσαι πλην ένα 8ωρο ύπνου...
αυτά τα λίγα φιλικά που είμαι σίγουρος πως δεν θα εκτιμήσεις και θα αρχίσεις πάλι να χτυπιέσαι...
μακάρι να με διαψεύσεις
 

Okanenas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
124
Like
150
Πόντοι
1
Στο 10 λεπτό απλά δυσκολεύομαι να χύσω φίλε μου και οι 20 φορές που έχυσα μέσα ήταν στη μία ώρα.Επισης δουλεύω αλλά το ζήτημα είναι το εξής ότι και παλι δε μπορώ να γαμαω συχνά εγώ θέλω να γαμαω 6 φορές το μήνα με 200 ευρώ που έπαιρνα σε μια δουλειά δε βγαίνουν τα 6 εσκορτ οπότε πήγαινα φυλής αναγκαστικά.Φυλης όμως μέσα δυσκολεύομαι γιατί είναι μόνο 10 λεπτά και η τσατσά μπορεί να φωνάξει στα 8,μη είσαι κακός αμέσως να με πεις γκέι,επίσης αυτό το ότι με κουτσομπουλευεις με τις πουτανες είναι απάνθρωπο και δείχνει μίσος το κάνεις αλήθεια ?η το είπες ετσι εγώ πχ δε σε κουτσομπουλευω το είπα έτσι.
Μια φιλική συμβουλή αν θες. Κατά τα φαινόμενα έχεις κάψει εγκέφαλο αλλά μάθε τουλάχιστον τα βασικά. Μην κάθεσαι να δίνεις εξηγήσεις σε σάιτ για μπουρδέλα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.940
Κριτικές
2
Like
18.178
Πόντοι
3.556
Στο 10 λεπτό απλά δυσκολεύομαι να χύσω φίλε μου και οι 20 φορές που έχυσα μέσα ήταν στη μία ώρα.Επισης δουλεύω αλλά το ζήτημα είναι το εξής ότι και οι δε μπορώ να γαμαω συχνά εγώ θέλω να γαμαω 6 φορές το μήνα με 200 ευρώ που έπαιρνα σε μια δουλειά δε βγαίνουν τα 6 εσκορτ οπότε πήγαινα φυλής αναγκαστικά.Φυλης όμως μέσα δυσκολεύομαι γιατί είναι μόνο 10 λεπτά και η τσατσά μπορεί να φωνάξει στα 8,μη είσαι κακός αμέσως να με πεις γκέι,επίσης αυτό το ότι με κουτσομπουλευεις με τις πουτανες είναι απάνθρωπο και δείχνει μίσος το κάνεις αλήθεια ?η το είπες ετσι εγώ πχ δε σε κουτσομπουλευω το είπα έτσι.
κόψε την γυναικωτή κλάψα γιατί θα σε σακατέψω ,ακόμη δεν είδες τίποτα...

Να μιλάς σαν άντρας και να σκέφτεσαι σαν άντρας ..τι πάει να πεί "θέλω αλλά έπαιρνα 200 ευρώ" ??????????????????
αυτό δεν είναι κλάψα ??????????????

τι είσαι ρε ? ανάπηρος ? σου λείπει χέρι, πόδι ???????????
τι 200 ευρώ ρε που το λες και δεν ντρέπεσαι πανάθεμα σε...
Αν δηλαδή δεν έβρισκες ένα σπίτι έτοιμο, τι θα έκανες ? κλάψα επαίτη στο πεζοδρόμιο ?
Ξεκίνα να δουλεύεις και τα υπόλοιπα θέλω σου να είναι μέχρι εκεί που φτάνεις να κολυμπάς ...
μάθε καλύτερο κολύμπι ,δούλεψε , και κάποια από τα θέλω σου θα γίνουν πιό προσιτά..

για το ότι είσαι 26 από ότι λες εσύ,
και δυσκολεύεσαι στο σεξ δεν το σχολιάζω , μιλάμε σοβαρά τώρα εντάξει ?
 

Okanenas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
124
Like
150
Πόντοι
1
Δίνω εξηγήσεις γιατί με λέει γκέι και του λέω ότι δε έχω φράγκα συχνά 110 άρια να γαμαω εσκορτ να χύνω μέσα και επειδή θέλω να γαμαω συχνά πάω στα φτηνά και εκεί δε προλαβαίνω να χύσω μέσα τόσο απλά.
Το χαβά σου . Συνέχισε.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.940
Κριτικές
2
Like
18.178
Πόντοι
3.556
Δίκιο έχεις θα βρω δουλειά με περισσότερα λεφτά και όχι μόνο με 200 ευρώ αλλά και εσύ σταματά να με μειώνεις συνέχεια δε είναι ωραίο,επίσης στο σεξ δε δυσκολεύομαι απλά δε έχω συχνά για 1 ώρα λεφτά και θέλω να γαμαω συχνά μη τα μπερδεύουμε
δεν υπάρχει "θέλω" ,
να μην θέλεις , δεν δικαιούσαι να θέλεις όπως είσαι τώρα !!!
να επαναλάβεις 100 φορές "δεν θέλω να θέλω πράματα που δεν κοπιάζω να αποκτήσω"

Να πας να δουλέψεις κ εάν δεν βρίσκεις δουλειά να σε στείλω συστημένο σε δουλειά ,Αττική

****στα σεξουαλικά να μην ξεναεπανέλθεις , τέρμα !!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.940
Κριτικές
2
Like
18.178
Πόντοι
3.556
Στα σεξουαλικά γιατι να μη επανέλθω αφού με αυτή τη δουλειά των 200 ευρώ γαμαω 10 φορές στη φυλής μόνος μου τα πληρώνω γιατι να μη επανέλθω μπορεί να μη έχω να πληρώσω εσκορτ πολλές φορές το μήνα πχ 5 φορές το μήνα αλλά για φυλής έχω από τη δουλειά μου.
να τα δώσεις εκεί που τρως,κοιμάσαι και σου πλένουν τα σώβρακα ....
Εδώ πέρα μου λέει να μη γαμαω επειδή δε κάνω δουλειά με λεφτα 800-900 ευρω ώστε να μπορώ να πηγαίνω σε εσκορτ λες και μόνο τα εσκορτ είναι γι'αυτό υπάρχει η φυλής για τους αφραγκους που κάνουν δουλειά με λίγα λεφτά πολύ λάθος η συλλογιστική του.Μαλλον θα το λέει γιατί στη μία ώρα χύνω μέσα ενώ στα 10 λεπτά όχι αλλά και πάλι στα 10 λεπτά γαμας και χύνεις πρεπει δηλαδή να χυσεις μέσα αλλιώς δε πιάνεται ότι πέρασες καλά ?μη λέμε και μαλακίες τώρα ρε Ρομπ αφού γαμαω και χύνω και στο 10 λεπτό οκ.Τωρα για να χύσω μέσα θέλω 1 ώρα εσκορτ όσες φορές εχω χύσει μέσα ήταν με εσκορτ 20 φορές σε εσκορτ.
επανέρχεσαι γκέι σε άρνηση εεεεέ , σε τρώει το σουφρίδι σου ...εθίστηκες από τον μουστακαλή στα Άδανα :2funny:
Τα ομολογείς όλα μόνος σου ρε φουκαρά ...
για να χύσεις στο 10λεπτο θέλεις να "το παίζεις" και οι κοπέλες να σου φερμάρουν δάχτυλα..
στο επόμενο βήμα ,προβλεπόμενα θα σέρνεσαι στις αφέντρες :confused:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.940
Κριτικές
2
Like
18.178
Πόντοι
3.556
Ρε μη αρχίζεις τα ίδια στο είπα και πριν απλά στο 10 λεπτό δε προλαβαίνω να χύσω μέσα δε λέω σε καμία να μου βάλει δάχτυλο θέλω 1 ώρα για να χύσω μέσα ή έστω μισή όχι 10 λεπτό σταματά να ξαναγίνεσαι μαλάκας.
να βάζεις μόνος σου δάχτυλο όσο το παίζεις ...να σκέφτεσαι τον αντικέρ....
Λοιπόν σε πήρα με το καλό δε θες να τα πάμε καλά οκ από δω και πέρα δε σου ξαναμιλαω να ξέρεις.
πιό λυπητερό σε περίμενα
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.796
Πόντοι
496
να τα δώσεις εκεί που τρως,κοιμάσαι και σου πλένουν τα σώβρακα ....

επανέρχεσαι γκέι σε άρνηση εεεεέ , σε τρώει το σουφρίδι σου ...εθίστηκες από τον μουστακαλή στα Άδανα :2funny:
Τα ομολογείς όλα μόνος σου ρε φουκαρά ...
για να χύσεις στο 10λεπτο θέλεις να "το παίζεις" και οι κοπέλες να σου φερμάρουν δάχτυλα..
στο επόμενο βήμα ,προβλεπόμενα θα σέρνεσαι στις αφέντρες :confused:
εκτος κυριακης...:coffee:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.796
Πόντοι
496

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.940
Κριτικές
2
Like
18.178
Πόντοι
3.556

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.796
Πόντοι
496
οκέι , να τον περιποιηθείς ...
να έχει να το διηγείται πως μαζί σου αισθάνθηκε τι εστί γιόμα ,
βρήκε κ χρυσά φλουριά :rockon::2funny:
κανεις δεν εχει κωλο να πει την αληθεια για το τι πραγματικα γίνεται ... ελάχιστοι στο περιπου και η πλειοψηφία δεν μιλαει καθολου...

τωρα αν τον ακουσεις να με βριζει ειναι γιατι γλυκάθηκε αλλα δεν εχει λεφτα για την επανάληψη...:coffee:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.940
Κριτικές
2
Like
18.178
Πόντοι
3.556
κανεις δεν εχει κωλο να πει την αληθεια για το τι πραγματικα γίνεται ... ελάχιστοι στο περιπου και η πλειοψηφία δεν μιλαει καθολου...

τωρα αν τον ακουσεις να με βριζει ειναι γιατι γλυκάθηκε αλλα δεν εχει λεφτα για την επανάληψη...:coffee:
το πρώτο είναι στανταράκι αλήθεια που πονάει...φαντάζομαι τι εννοείς κ συμφωνώ

στη δεύτερη πρόταση ,λες άλλη μιά πραγματικότητα με εξαιρέσεις όμως ...
συνήθως το βρίσιμο πηγάζει από την συναισθηματική απόρριψη δηλαδή
το αντίθετο από την "συναισθηματική προσέγγιση " που φαντάζεται ο πελάτης ...
είναι απορίας άξιον , θέλει επιστημονική-πειραματική διερεύνηση πως ένας άντρας περιμένει συναισθηματική αποδοχή από την κοπέλα που τον ξεφτιλίζει ..
και μετά ακατανόητα-αρρωστημένα αρχίζει να μισεί ενώ στο σεξ έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι !!...
νομίζω είναι εξωφρενικά παράλογο να μισεί κάποιος τις αφέντρες παρά τις μη αφέντρες για τις χυλόπιτες κ την απαξίωση ..
βέβαια μπορεί να κάνω κ λάθος !!!

τέσπα σε λίγο έχουμε τα στοιχήματα των αγώνων , βάζω τραγουδάκι εποικοδομητικό ,αξίζει ένα translation για γενικό χαλάρωμα κ γούρι !!!:rockon:

 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.796
Πόντοι
496
το πρώτο είναι στανταράκι αλήθεια που πονάει...φαντάζομαι τι εννοείς κ συμφωνώ

στη δεύτερη πρόταση ,λες άλλη μιά πραγματικότητα με εξαιρέσεις όμως ...
συνήθως το βρίσιμο πηγάζει από την συναισθηματική απόρριψη δηλαδή
το αντίθετο από την "συναισθηματική προσέγγιση " που φαντάζεται ο πελάτης ...
είναι απορίας άξιον , θέλει επιστημονική-πειραματική διερεύνηση πως ένας άντρας περιμένει συναισθηματική αποδοχή από την κοπέλα που τον ξεφτιλίζει ..
και μετά ακατανόητα-αρρωστημένα αρχίζει να μισεί ενώ στο σεξ έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι !!...

νομίζω είναι εξωφρενικά παράλογο να μισεί κάποιος τις αφέντρες παρά τις μη αφέντρες για τις χυλόπιτες κ την απαξίωση ..
βέβαια μπορεί να κάνω κ λάθος !!!

τέσπα σε λίγο έχουμε τα στοιχήματα των αγώνων , βάζω τραγουδάκι εποικοδομητικό ,αξίζει ένα translation για γενικό χαλάρωμα κ γούρι !!!:rockon:

μεγαλο θεμα για συζητηση οποτε θα στο πω απλα και γρηγορα ..
Οταν ερχεται σε εμενα και καταθετει κατι το οποιο κοινωνικα δεν μπορει να μοιραστεί και πολλες φορες ουτε ο ιδιος δεν μπορει να καταλαβει τι του συμβαινει και βρισκει αποδοχη σε ενα πεδιο που δημιουργω αναλογα με τις πληροφοριες που θα συλεξω απο τον ιδιο ...το ατομο βιωνει τεραστια συνεσθηματικη ενταση που νιωθει αγαπη που καταφερα να χειριστω την κατασταση του οποτε ναι ειναι λογικο να θελει αυθορμητα και το στοιχειο της αποδοχης με σταγονες απο αγαπη...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.499
Like
10.799
Πόντοι
3.656
Οι ελλεινιδες είναι επάγγελμα.γκολντ ντιγκερς με εμφάνηση Λίντλ είναι οι ελλεινιδες.οι Ρουμάνες είναι πολύ καβλιαρες και τρελιαρες μια χαρά είναι οι Ρουμάνες..
Δεν καταλαβες καν τι εγραψα ε?
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
3
Like
1.796
Πόντοι
496
Δεν υπάρχει σύγκριση.καταρχας οι Ρουμάνες σου μιλάνε. κανονικά.επισης με τις Ρουμάνες μπορεις να κάνεις και μια σοβαρή κουβέντα για διεθνή θέματα πχ.εχουν πίπεδο και κουλτούρα οι Ρουμάνες.με την ελλεινιδα τι σοβαρη κουβέντα.να κάνεις?έχουν επίπεδο για το πουτσο.ασε που δε μιλανε.κιολας άμα δεν σε ξερουνε
βαλε σκορδακι στην τσεπι σου μην σε ματιάσουν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom