Νέα

Λένα Υφαντίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Την ξέρω προσωπικά. Δεν εννοώ πως την έχω πάρει, δεν την έχω. Απλά μιλάμε, έχουμε συναντηθεί, έχω το τηλέφωνό της κλπ. Από κοντά είναι ίσως πιο όμορφη, είναι όμως πολύ αδύνατη ακόμα και για τα δικά μου γούστα που μου αρέσουν οι αδύνατες. Η μαμά είναι Ρωσίδα, φαίνονται τα γονίδια τέτοιες γυναίκες δεν βγαίνουν με αμιγώς Ελληνικά.
Λέει πως ΔΕΝ κάνει βίζιτες, αλήθεια ή ψέματα θα σας γελάσω.
Το δικαιολογεί πειστικά όμως. "Αν έκανα τρεις δίωρες βίζιτες των 400 τη βδομάδα δεν θα έτρεχα κάθε βράδυ με την ψυχή στο στόμα σε 2-3 μαγαζιά για να πάρω 80 ευρώ από το καθένα" μου είχε πει...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.901
Κριτικές
16
Like
14.732
Πόντοι
6.515
Απο την αλλη μερια αμα δεν ετρεχε για τα 80αρια στη σωληνα, που θα βρησκε θαμωνες για τα 200αρια  :think: :think:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Απο την αλλη μερια αμα δεν ετρεχε για τα 80αρια στη σωληνα, που θα βρησκε θαμωνες για τα 200αρια  :think: :think:

Θα πήγαινε σε ένα και θα άραζε περιμένοντας την προσφορά των 400.
Εδώ τρέχει αυθημερόν στη Ναύπακτο ή τη Σύρο, αν είχε άλλη ασχολία θα το έκανε;

Τώρα αν της έλεγα "Καλά με 400 δεν πας, με 2.000 πας;" δεν ξέρω τί θα μου απαντούσε βέβαια.
 

ισοβιτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
150
Κριτικές
11
Like
1.131
Πόντοι
371
Θα πήγαινε σε ένα και θα άραζε περιμένοντας την προσφορά των 400.
Εδώ τρέχει αυθημερόν στη Ναύπακτο ή τη Σύρο, αν είχε άλλη ασχολία θα το έκανε;

Τώρα αν της έλεγα "Καλά με 400 δεν πας, με 2.000 πας;" δεν ξέρω τί θα μου απαντούσε βέβαια.

μπρε τον μπαρμπαντηλιο
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Θα πήγαινε σε ένα και θα άραζε περιμένοντας την προσφορά των 400.
Εδώ τρέχει αυθημερόν στη Ναύπακτο ή τη Σύρο, αν είχε άλλη ασχολία θα το έκανε;

Τώρα αν της έλεγα "Καλά με 400 δεν πας, με 2.000 πας;" δεν ξέρω τί θα μου απαντούσε βέβαια.
αν ελεγε ναι δεν θα ηταν πουτανα, επιχειρηματιας θα ηταν
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
αν ελεγε ναι δεν θα ηταν πουτανα, επιχειρηματιας θα ηταν

Ρητορικό ήταν, προφανώς εγώ προσωπικά δεν διαθέτω για πήδημα τόσα χρήματα ούτε γι' αυτήν.
Είναι σαν το ανέκδοτο "...λεφτά δεν υπάρχουν!"
 

ισοβιτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
150
Κριτικές
11
Like
1.131
Πόντοι
371
Ρητορικό ήταν, προφανώς εγώ προσωπικά δεν διαθέτω για πήδημα τόσα χρήματα ούτε γι' αυτήν.
Είναι σαν το ανέκδοτο "...λεφτά δεν υπάρχουν!"

δεν επαρεξηγησε την αρωτηξη σου το βρεφος μπαρμπα;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
δεν επαρεξηγησε την αρωτηξη σου το βρεφος μπαρμπα;

Αν ξέρεις πως να ρωτήσεις κάτι κάποιον που γνωρίζεις, έστω και λίγο, μπορείς να ρωτήσεις οτιδήποτε.
Δυστυχώς κάποιοι δεν θα το μάθετε ποτέ αυτό...
 

ισοβιτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
150
Κριτικές
11
Like
1.131
Πόντοι
371
Αν ξέρεις πως να ρωτήσεις κάτι κάποιον που γνωρίζεις, έστω και λίγο, μπορείς να ρωτήσεις οτιδήποτε.
Δυστυχώς κάποιοι δεν θα το μάθετε ποτέ αυτό...

αυτο πωτς γκενεν? αμαν αρωτηξω κιγου στου ιντερνέτ μι μποσα να μι κατσει μηπους?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Το κουράσαμε! Κρατήστε τη δήλωση της κοπέλας η οποία εμένα μου φάνηκε ειλικρινής.
Οπότε την καμαρώνετε στις φωτός της ή κι από κοντά σε κάποιο από τα clubs που χορεύει και μην ζητάτε πιο πολλά!
 

ισοβιτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
150
Κριτικές
11
Like
1.131
Πόντοι
371
Το κουράσαμε! Κρατήστε τη δήλωση της κοπέλας η οποία εμένα μου φάνηκε ειλικρινής.
Οπότε την καμαρώνετε στις φωτός της ή κι από κοντά σε κάποιο από τα clubs που χορεύει και μην ζητάτε πιο πολλά!

την μπιεση να μπροσεχεις παππου στα κλαμπ που συχναζεις
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Μια χαρά την έχω δει να βγαίνει από γαμηστροhotel στον Περαία
Δε νομιζω να πήγε για χορό εκεί..
Αν έχει κάποιος κονέ ας στείλει.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Παιδιά τί να πω; Με αποστομώσατε!
Την είδε κάποιος να βγαίνει από γαμιστρωνάδικο (αν ήταν αυτή), άρα "κάνει βίζιτες"! Επειδή είναι χορεύτρια να υποθέσω.

Διότι κι εγώ είχα δει σε γαμιστρωνάδικο της Νέας Κηφισιάς γνωστή μου δικηγόρο, αλλά δεν φαντάστηκα πως κάνει βίζιτες!

Επειδή από το χώρο αυτό ξέρω κι άλλες, κάποιες από τις οποίες τις έχω πάρει, μου έχουν πει πως δεν έχει ακουστεί κάτι γι' αυτήν. Για άλλες (δεν θα πω ποιες) πως μου έχουν πει διάφορα, για κότερα στη Μύκονο και μεγάλες ταρίφες;
Προφανώς βέβαια δεν είναι παρθένα, κάποιος (ή κάποιοι) την πηδάει κι αυτήν. Για βίζιτες δεν ξέρω λέω.

Τέλος πάντων να δεχθώ πως είμαι αφελής. Όταν μάθετε την ταρίφα της πες τε τη μου κι εμένα...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Παιδιά τί να πω; Με αποστομώσατε!
Την είδε κάποιος να βγαίνει από γαμιστρωνάδικο (αν ήταν αυτή), άρα "κάνει βίζιτες"! Επειδή είναι χορεύτρια να υποθέσω.

Διότι κι εγώ είχα δει σε γαμιστρωνάδικο της Νέας Κηφισιάς γνωστή μου δικηγόρο, αλλά δεν φαντάστηκα πως κάνει βίζιτες!

Επειδή από το χώρο αυτό ξέρω κι άλλες, κάποιες από τις οποίες τις έχω πάρει, μου έχουν πει πως δεν έχει ακουστεί κάτι γι' αυτήν. Για άλλες (δεν θα πω ποιες) πως μου έχουν πει διάφορα, για κότερα στη Μύκονο και μεγάλες ταρίφες;
Προφανώς βέβαια δεν είναι παρθένα, κάποιος (ή κάποιοι) την πηδάει κι αυτήν. Για βίζιτες δεν ξέρω λέω.

Τέλος πάντων να δεχθώ πως είμαι αφελής. Όταν μάθετε την ταρίφα της πες τε τη μου κι εμένα...

εεε ντοκ.... τι κάνεις ρε ?
 

Kost85

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
0
Δυστυχώς δεν κάνει κ είναι τίμιο κορμι
 

Kost85

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
0
Για Ιωάννα κωνσταντοπουλου ξέρουμε τίποτα?
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Παιδιά τί να πω; Με αποστομώσατε!
Την είδε κάποιος να βγαίνει από γαμιστρωνάδικο (αν ήταν αυτή), άρα "κάνει βίζιτες"! Επειδή είναι χορεύτρια να υποθέσω.

Διότι κι εγώ είχα δει σε γαμιστρωνάδικο της Νέας Κηφισιάς γνωστή μου δικηγόρο, αλλά δεν φαντάστηκα πως κάνει βίζιτες!

Επειδή από το χώρο αυτό ξέρω κι άλλες, κάποιες από τις οποίες τις έχω πάρει, μου έχουν πει πως δεν έχει ακουστεί κάτι γι' αυτήν. Για άλλες (δεν θα πω ποιες) πως μου έχουν πει διάφορα, για κότερα στη Μύκονο και μεγάλες ταρίφες;
Προφανώς βέβαια δεν είναι παρθένα, κάποιος (ή κάποιοι) την πηδάει κι αυτήν. Για βίζιτες δεν ξέρω λέω.

Τέλος πάντων να δεχθώ πως είμαι αφελής. Όταν μάθετε την ταρίφα της πες τε τη μου κι εμένα...
Γιατρέ.. δώσε καμια πλεροφορία και σ εμάς.. μην είναι μοναχοφάης !!! :) :) :)
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Που χάθηκε αυτή; :confused:
Ούτε στα social media δεν υπάρχει πλεον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom